Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:24 02.07.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2  
Автор Banditoo ()
Публикувано04.09.11 18:19



Давай адаше!



Редактирано от Banditoo на 04.09.11 18:20.



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: Banditoo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано04.09.11 18:22



Хммм, Банди пак имал проблеми с бедрото разправят. Само дано да няма н-тото отказване, че съм се приготвил да гледам Мач. Ей сега казаха, че до сега Банди винаги е взимал поне сет на Надал, плюс там 1 или 2 победи дето има. Така че дано поне тази традиция се спази.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: naja_haje]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано04.09.11 18:36



1 сет може да му вземе, дори и 2, но според мен това ще му е. Това е формат 3 от 5, а не 2 от 3, където го е побеждавал. Аз лично не знам Давид да е побеждавал Рафаел Надал или Роджър Федерер в турнир от Големия шлем.



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: naja_haje]  
Автор alessandron ()
Публикувано04.09.11 18:37



Дотук добре, да видим докога ще издържи физически Давид.

п.п. Почна се с ординатите, особено от бекхенд






Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: alessandron]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано04.09.11 18:43



Като лазар е Банди, направо да ти е кеф да го гледаш. Ясно, че не може да играе така 3 сета подред, ама дано поне вземе 1вия.

A man only sees what he wants to see...


Тема Първа кръвнови [re: naja_haje]  
Автор alessandron ()
Публикувано04.09.11 18:44



Гаучото я пусна на бика. Надал го гледам за пръв път на тоя турнир - опитва се да е агресивен, обаче с тая игра на бекхенда на Банди само го захранва с енергия. Изобщо Давид има един от най-доминиращите бекхенди с две ръце в тура, като го гледам така и двойно повече ме е яд как си пропиля таланта ...




Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: naja_haje]  
Автор alessandron ()
Публикувано04.09.11 18:45



Абсолютно.




Тема Re: Първа кръвнови [re: alessandron]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано04.09.11 18:46



И мен много ме е яд на него. Един от играчите, който наистина заслужава титла от шлема, но до края на кариерата си просто няма как да я спечели





Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: naja_haje]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано04.09.11 18:49



eto ти инфо от теннис24 Артър Аш", от 18,00 часа българско време:
Рафаел Надал - Давид Налбандян - 2:2 (в мачовете помежду им).


на мен това ми харесва

а и статистическият потенциал и започването на мача също



Тема Пенета - Пъннови [re: Banditoo]  
Автор Banditoo ()
Публикувано04.09.11 18:50



Добър мач се получава!



Тема Re: Първа кръвнови [re: alessandron]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано04.09.11 18:56



Ми гледаме типичен Рафовски мач - само една непредизвикана и чакане противникът да се умори. Банди диктува играта за момента - кога пИчели, кога губи... ама който ни играи и т.н. :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: Banditoo]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано04.09.11 18:58



след 8 изиграни гейма мога спокойно да кажа, че мачът се очертава повече от интересен и атрактивен и че ако и банди е взаимствал от ноле диетата си и се справи кондиционно не е изключено да пусне бомбата днес





Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: petitta]  
Автор Banditoo ()
Публикувано04.09.11 19:00



Ква беше тази къса от смаш? ВТФ?





Тема Re: Първа кръвнови [re: naja_haje]  
Автор alessandron ()
Публикувано04.09.11 19:00



То затва стилът на Банди ВИНАГИ ще е по-красивият и по-зрелищният за феновете - отделно е стил, който може да се учи, докато този на Надал си е мъчение.

п.п. Ахахах, сега какъв лоб, не е истина - Надал тръгна да продава краставици на краставичаря






Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: petitta]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано04.09.11 19:01



Бомба, бомба, каква бомба? Банди е един от най-опасните състезатели, дето се мотаят ей така непоставени из схемата. Да видим сега ще успее ли да затвори сета, щото в тия моменти Рафчо е най-силен.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: naja_haje]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано04.09.11 19:04



е бомба в смисъл да си изпрати амтиращия шампион по живо по здраво още днес

иначе си прав, можеше вече да се играе вторият сет, ама не би

видя ли статса уиънъри непредизвикани банди 14 на 14, рафа 4 на 1



Тема Re: Първа кръвнови [re: alessandron]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано04.09.11 19:06



бе самопролята току що и от банди...

да видим, колко рафа иска мача





Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: Banditoo]  
Автор Banditoo ()
Публикувано04.09.11 19:06



Чао, чао адаше! Благодаря, че водеше в резултата до 5-4



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: naja_haje]  
Автор alessandron ()
Публикувано04.09.11 19:06



И се издъни, напълно според сценария дет се вика. Съвсем скоро мачът ще си стане безинтересен ...




Тема Re: Първа кръвнови [re: petitta]  
Автор alessandron ()
Публикувано04.09.11 19:07



Бие в три сета Надал, Давид си изпусна шанса да падне в четири






Тема Re: Първа кръвнови [re: alessandron]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано04.09.11 19:08



Хаха, какъв шанс, а? :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: Banditoo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано04.09.11 19:24



Страхотен първи сет! Класа!
Вамос!





Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано04.09.11 19:28



Класа показа Банди. Рафчо показа връщачество. Не напразно бра ядове в 1ви кръг още, ама пак го пази съдбата и му дава лесен жребий.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано04.09.11 19:29



От толкоз спор със сополанковците в Тенискафе нямаш време да напишеш повече от два реда ли?






Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: Banditoo]  
Автор Henman (in the army)
Публикувано04.09.11 19:30



Смотльо. Толкова по-добре игра от антитенисиста цял сет и накрая пак успя да падне. И колко още двойни ще направи, питам аз??

Да пада сега на геврек и франзела и по-бързо да се приключва с тая мъка.



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: alessandron]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано04.09.11 19:31



Е той мачът си беше предрешен по начало, ама Банди съвсем свали гарда, ей ти сега пробив като за начало... Показа класа аржентинецът, ама показа и защо така и не можа да стана велик - в най-важният момент на сета се спече, а сега ще се и предаде.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано04.09.11 19:32



Надал не е във формата си от миналата година и не е Вердаско отделно от това да се надстрелва с Банди. Играе умно и това което най-добре умее - контролираната агресия. Когато трябваше вдигна нивото си доста и измъкна съвсем заслужено сета. Не очаквай Надал да играе като Налбандян. А иначе се вслушай в думите на твоя любимец, Гоат, който каза, че когато Надал е на върха на силите си на практика е невъзможно да се играе с него. Така че не говори така, този Надал е раним, но въпреки това е твърде добър за 90% от световния елит, какво остава ако му се върне увереността която загуби заради Джокович...



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: naja_haje]  
Автор alessandron ()
Публикувано04.09.11 19:33



Не можа да стане велик, щото не можа да си свали шкембето. Иначе психика има, показвал го е, ама като му натежат краката и нормално няма как да се спаси само със силна психика - като не може да стигне до топчето ...




Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: naja_haje]  
Автор Henman (in the army)
Публикувано04.09.11 19:33



Играта на Надал е отвратителна за гледане, 2 уинъра на кръст, търчене ляво-дясно на 2 метра зад основната линия и постоянно лифтиране на бекхенда на противника. Толкова я е назубрил тая тактика, че дори срещу Налбандиян, който има три пъти по-добър бекхенд от форхенд, пак я прилага.





Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: Henman]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано04.09.11 19:35



Така, така, за това какво ми го хвалите толкова... Знаеш, че и на мен е любимец и ме кефи, но Надал заслужава много по-голямо уважение, този спорт не е само до талант, а и до физика, психика, воля и още и още и когато единия влага цялата си енергия в едно нещо, а други пилее таланта си, кой трябва да уважавате вместо да хейтвате непрекъснато...
ае



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: Henman]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано04.09.11 19:35



ВАМООООООООООООС
Такива топки само Рафа може да стигне





Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: Diavolo]  
Автор Henman (in the army)
Публикувано04.09.11 19:37



Лесно е вече след като Налбандиян избамка още две двойни и му подари пробив... :(



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано04.09.11 19:37



Какво да не говоря по-точно? Аз казах, че този Надал има по-голям шанс за тази титла от Федерер. Или от който и да е друг, може би беж Ноле. Но в този мач показва тъпо връщачество, както и в 1ви кръг. В 1ви кръг трябваше да играе поне 5 сета, а тук поне 4, но го спасява фактът, че играе с хора, които с най-важните моменти се посират. Не напразно Фиш го отвя в Синси, един Цонга или Бердих щяха да му скъста шортите, ама ей на - късметът обичал силните и го пази Рафчо.

Иначе ясно, че е ранима душа и прекрасен човек, иначе как ще си му фен



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: alessandron]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано04.09.11 19:38



Е точно в тоя мач стигаше всичко, освен при 5-4 когато направи 2 ънфорса и едно воле в мрежата....

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: Henman]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано04.09.11 19:39



Обикновено Надал трудно се сработва в мачовете, но набере ли скорост и мачът навлезе ли в третия час става адски зрелищен. Тези удари преди малко какво са, а?
Пусни си финала от миналата година в Ню Йорк и виж как може да играе Надал. 8 уинъра само, но хубави и във важни моменти, толкова като за начало. Защо не коментираш стата на Джокович например от мача с Давиденко - 17 уинъра за три сета и 22 грешки.
ае



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: petitta]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано04.09.11 19:39



Ей сега ще гръме бомбата с един-два геврека :) Отивам на разходка аз, няма какво да се гледа повече в този мач. Поздравления на Дявола, да се кефи докато може :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано04.09.11 19:44



Цонга, монга, Фиш, Бердих (точно па тоя

), моля ти се... :)



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: Diavolo]  
Автор Henman (in the army)
Публикувано04.09.11 19:46



Да, ще го чакам аз 3 часа (ако изобщо има трети час), да се умори противника, че да видя някой и друг уинър.

И стига с този финал на ЮСО, тогава Надал вкарваше доста плоски сервиси и затова така, а и този мач и този турнир си бяха изключение за него. В момента коментираме днешния мач.



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано04.09.11 19:47



Хаха, за Цонга наистина съжалявам, че не отиде на 1/4 финал с Надал. Щеше да си припомниш един Мелбърн :)




Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано04.09.11 19:51



хаха, добре





Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: Henman]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано04.09.11 19:52



Красотата в играта на Надал не се състои в това да кове уинър след уинър, ако не си го разбрал досега, то няма смисъл да коментираме повече... Именно защото е различен стана толкова популярен и обичан, а и именно защото е много по-различен двамата с Федерер направиха едно епохално съперничество, което се нарежда до най-големите такива изобщо в спорта.



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано04.09.11 19:54



Е ясно, че се надяваш Федерер пак да свърши тежката работа, ама за съжаление едва ли. :)




Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано04.09.11 19:56



Айде пак за ефимерната красота в играта и душевната доброта на Надал се почна - тая плоча не ти ли омръзна?






Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано04.09.11 20:03



А на вас не ви ли омръзна също, пък после защо не пиша повече?



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано04.09.11 20:04



А аз знам, че ти ще стискаш палци на Ноле, само и само да има кой да бие Надал, ама едва ли. :)



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано04.09.11 20:06



Знаеш прекалено много, особено да примамваш с благи изкушения за благородни каузи, ама не става всеки път :) И нали говореше за басове с Бердих - аз пък ти предлагам при финал Ноле - Рафа да ловим бас - залагам за шеста поредна плескавица






Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано04.09.11 20:08



Ние сме прави, а истината не омръзва

Ама като ти харесва повече да си хортуваш с разни тийнове, дето още не са осъзнали разликата между тенис и пенис, твоя воля. Ние тук може и да се подкачаме, ама поне закачките са забавни.




Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано04.09.11 20:08



с глупости не искам да се занимавам, написах ви много истини, вие ги пренебрегвате и коментирате това което ви отърва, ами няма да стане, с някой друг може, но не и с дявола.
п.с. 16>12



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано04.09.11 20:10



Изобщо не сте прави, за някои неща да, но за повечето и генерално погледнато, не. И не отговаряте на някои неща които са много точни а се хващате за това което е удобно за атака, докато аз отговарям на всичко.
Толкоз



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано04.09.11 20:11



Ясно бре, ние сме кривите, като банан на Рафа сме криви. Да не забравяме, че Надал губи само и единствено когато е контузен






Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано04.09.11 20:14



Значи има четирима тенисисти в момента които могат да бият този Надал и няма да се изненадам ако някой от тях го стори - това са Пикс Ферер, Мъри, Ноле и Фед. Толкоз за басовете...

Редактирано от Diavolo на 04.09.11 20:14.



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано04.09.11 20:15



Много обичам израза "генерално погледнато". Симеон Дянков например го използва непрекъснато като обяснява защо сме с най-ниски доходи в ЕС, ма па сме финансово дисциплинирани, а Бойко също я използва да казва колко магистрали е построил и да не казва защо построените от него магистралки пропадат при първи дъжд. Генерално погледнато и ти разправяше сума години как Федерер няма да спечели "Ролан Гарос" и как няма да мине шлемовете на Сампрас, защото е тъмна душа ...




Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано04.09.11 20:16



Надал си разрани стъпалото, то е било и преди това така де, но явно това го тормози и заигра доста лошо, дано да са само някакви мазоли и да отзвучат, че на този горещ хард корт само това липсва :(



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано04.09.11 20:17



Е сега вече говорим на един език. Само ми е интересно защо слагаш Пикс - аз не съм го гледал след мача с Григор, толкова ли е напреднал във формата от тогава? Или имаш едно наум заради Мелбърн - ама тогава Надал си имаше физически проблеми все пак. Дел Потро не те ли плаши?




Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано04.09.11 20:18



Бе при 2:0 сета не вярвам подобно нещо точно на него да му попречи. Не говорим за Йодра все пак






Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано04.09.11 20:18



Това не съм го вярвал истински, просто беше част от фолклорната война. А конкретно вярвах, че Надал винаги ще печели РГ и така Роджър няма да успее, но се пропука една година и последния веднага се възползва.
А Надал трябваше още миналата година вече да е патерици нали? И никога нямаше да спечели ГШ извън Ролан Гарос?





Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано04.09.11 20:20



Естествено, че не и много се смях като видях, че с Шевата го тикате на финал Дел Пото


А Пикс му води с 2-0 на ГШ хард корт и игра страхотно срещу Андреев и Блейк, макар че те не са мерило де и все пак ми се понрави. Дано Родик го бие на 1/8 финала



Тема По-малоумно НЕЩОнови [re: Banditoo]  
Автор alessandron ()
Публикувано04.09.11 20:21



от тоя ПЪН отдавна не съм виждал - разходи Пенета на три-четири пъти ляво-дясно и вместо да излезе и да си завърши с воле, остана отзад и накрая направи някаква безумна къса, дето Флавия си завърши без проблем, като преди това спря да пийне и едно кафе. Жалко само, че Пенета не е три-четири години по-млада, досега да я е свършила тая инфантилна китайка.




Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано04.09.11 20:24



Е ще видим, аз на Ферер не му вярвам, той залага на надтичване, а това срещу Надал работи само ако Рафа не е в оптимална физическа форма. Засега обаче не съм забелязал такова нещо. Дел Потро поне има сервис и мощ, за да кара Надал да отстъпва на два-три метра зад основна, където знаем как завършва Надал мачовете си на хард корт.

п.п. А и като водачи в Шампион-а на двамата с Шевата можеш повечко вяра па да ни имаш






Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано04.09.11 20:27



И аз конкретно не съм ги вярвал тия неща, част от фолкорната война са - поне второто 100%, за първото подцених докъде се е развила фармакологията и отделно изнесената за болежките на Надал информация в публичното пространство. Та така - не можеш да докажеш какво съм мислил, можеш само да го поглеждаш "генерално". Както генерално си мислиш, че чакам Джокович да бие Федерер, че след това да печели и срещу Надал






Тема Re: По-малоумно НЕЩОнови [re: alessandron]  
Автор Henman (in the army)
Публикувано04.09.11 20:38



Споко, все пак ти и Мъри сте го дали за Пън, няма как да не излезе, мачбол имаше италианката и точно тогава и стана лошо.





Тема Re: По-малоумно НЕЩОнови [re: Henman]  
Автор alessandron ()
Публикувано04.09.11 20:39



Мерси за урочасването






Тема Re: По-малоумно НЕЩОнови [re: alessandron]  
Автор Henman (in the army)
Публикувано04.09.11 20:43



Моля





Тема МАМА ИМ ДЕЕБА МРЪСНА ЖЕНСКАнови [re: Henman]  
Автор alessandron ()
Публикувано04.09.11 20:45






Редактирано от Diavolo на 04.09.11 20:47.



Тема Re: По-малоумно НЕЩОнови [re: Henman]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано04.09.11 20:49



хаха, повръщайки на корта, фантастичната Флавия победи

Ами така беше справедливо, щеше да е престъпление по-добрата и разнообразна тенисистка да загуби с 0-6/1-6 в третия сет заради това, че игра извънземен мач с Шарапова, докато Пън имаше лесен жребий до тук.



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: Diavolo]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано04.09.11 20:49



Това за Надал аз го попитах още преди повече от половин година, но насреща получих доста "любезен" отговор.



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: Banditoo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано04.09.11 20:51



Ето това стария Надал никога нямаше да допусне. Сервира за мача, вместо това сега ще се бори отново за сета. Престъпно


Много лош сет за Надал както казах генерално, трагичната игра на Банди го увлече и нищо не играе в сета, а до сервиране за мача стигна след слаба игра на Налбандян. А сега Рафа го реанимира и гаучото намери отново играта си.



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: lchWill]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано04.09.11 20:52



Кое си питала?





Тема Re: МАМА ИМ ДЕЕБА МРЪСНА ЖЕНСКАнови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано04.09.11 20:53



от 5-1 точки и 6-2 точки се върна Пенета


Това е невъзможно просто, ами удара с рамката за форхенд пасигна/уинър за 6-6 точки?



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: Diavolo]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано04.09.11 20:55



Не може да се каже, че съм го питала. Беше нещо от рода на "Нали викаше, че Надал няма да си върне формата. Какво стана?"



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: lchWill]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано04.09.11 20:56



Уф, пак не разбирам, кой последно казва това, на кого и по каъв повод и ще ти отговоря?





Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: Diavolo]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано04.09.11 20:58



Сандро твърдеше, че Надал повече няма да си върне старата форма. На следващата година стана точно обратното. Попитах го нещо от рода на: "Нали твърдеше, че Надал нямало да си върне формата? Какво стана?" И той ми отговори с "любезен" коментар, не помня точно какъв, но не беше по темата. Отговарям ти по повод последните ти две изречения. Не е точно същото, но е подобно. Уф, изложих се.

Редактирано от lchWill на 04.09.11 21:00.



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: lchWill]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано04.09.11 21:01



хаха, добре си питала и явно не е имал сериозен аргумент да ти отговори, хихи...



Те и сега много хора закопават Надал, но ще видим догодина... :)



Тема Re: МАМА ИМ ДЕЕБА МРЪСНА ЖЕНСКАнови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано04.09.11 21:02



Не ми напомняй, просто нямам думи.




Тема Re: По-малоумно НЕЩОнови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано04.09.11 21:03



Е все пак игра с Гьоргес китайката - едва ли това е много лесен жребий.




Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано04.09.11 21:05



Молиш ми, ама тайничко се кръстиш....

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: lchWill]  
Автор alessandron ()
Публикувано04.09.11 21:06



Моля? Ти първо реши на кой точно тенисист си фен, защото при дадена тенденция в който и да е мач все се оказва, че съжаляваш за този, който пада (с изключение на Мъри), а после можеш и да ми зададеш ясен въпрос за моя прогноза, а не някъде в някоя тема да си намекнала нещо си.




Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: lchWill]  
Автор alessandron ()
Публикувано04.09.11 21:07



Ако обичаш да ми дадеш линк за това си свое твърдение.




Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано04.09.11 21:07



Да бе, ок, ти си единственият с аргументи тук.




Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано04.09.11 21:08



'Красотата' отсъства от играта на Надал - голям шампион, безспорно. Но... свръх-грозна и неприятна игра плюс половин час мотаене за всяка точка. С две думи - не ми го хвали.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано04.09.11 21:08



Айдеееее, сега и обиден взе да го раздваш, остави.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: Diavolo]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано04.09.11 21:08



Те и Федерер го пращат в пенсия, но нищо не се знае





Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано04.09.11 21:10



Хаха, да бе да на всичко отговаряш някой друг път. Не се ли лее лИбоФФ по Рафчо и се връткаш като обидена мома. Да не говорим как всеки път като падне 'не бил в оптимална форма' муахахахахаха.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: alessandron]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано04.09.11 21:13



Абе какво му се вързвап на Дявола - испанските братчеда отдавна са доказали, че се посирт само като зърнат Рафа от среща. И как няма, като обикновено даже живеят заедно и той ги подхваща от квартирата още, с тая благородна и добре душа



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: naja_haje]  
Автор alessandron ()
Публикувано04.09.11 21:16



Абе Ферер поне се бори, не си съвсем прав - има две победи на ГШ над Надал, едната в Ню Йорк.




Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано04.09.11 21:16



хаха, пак нещо Рафа ти вкисна настроението, което е нормално де, трябва да си свикнал през последните 5, 6 години се случва почти постоянно...



И все пак виж стата, неутралните цифри не лъжат. Рафа има 22 уинъра и 18 грешки срещу неудобен съперник в тази жега си е хубав показател, за разлика от 36 на 60, мухах



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: alessandron]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано04.09.11 21:17



Е той тогава Рафа беше контузен - все пак дори Федерер го бие чат-пат, когато се контузи



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано04.09.11 21:17



Това да се разбира, че е адресирано до Сандро





Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: naja_haje]  
Автор alessandron ()
Публикувано04.09.11 21:18



В Ню Йорк баш не беше






Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано04.09.11 21:18



Поне го правя по-регулярно и често от вас и изобщо не съм засегнат, а уморен да повтарям едни и същи неща толкова пъти, общо взето пилеене на ценна енергия е това вместо да си гледам мачовете на спокойствие.





Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано04.09.11 21:20



Сега и дезертьори ли станахме? Става все по-интересно






Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: Diavolo]  
Автор Orel(WTW) ()
Публикувано04.09.11 21:20



Гоат го каза това за клея.



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано04.09.11 21:21



Вкиснал ми настроението? Хаха, забавен си. Настроението ми не може да се вкисне вече, поне не докато не се намери следващият Федерер, така да се каже. В момента гледам за удоволствие - кой ще бие, кой ще падне все ми е тая, щото знам, че няма да е Роджър. Така че... ти внимавай с настроенията, че тая нежна душа испанска да не те докара до инфаркт... упс, сори, то тва няма как да стане, все пак имаш по 3 минути м/у всеки негов сервис да реанимираш



А иначе ти сериозно ли се 'гордееш' с мач срещу Банди, който има една победа това лято? И който сам си признава, че прекарва в пъти повече време в рехабилитация, отколото в тренировки? И същият тоя Банди имаше отличен шанс за сет, а явно и в третия е оказал съпротива. Както казах - кефи се, докато можеш. С помощта на лекия жребий Рафчо е на финал 100%. Там какво ще стане - божа работа.

A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано04.09.11 21:22



Ъ? Че защо въобще някой би си помислил, че е адресирано до някой друг?



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: Orel(WTW)]  
Автор alessandron ()
Публикувано04.09.11 21:23



Е то не за пръв път има малко разминаване в шрихите на генерално погледнатото






Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: alessandron]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано04.09.11 21:26





Ето го след дълго претърсване.



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: Diavolo]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано04.09.11 21:26



Рафа изигра солиден, дисциплиниран мач (без излишни фойерверки) срещу един от най-големите шотмейкъри в историята, който си му е и мач-ъп, когато е във форма. за съжаление Банди не може да играе на високо ниво константно вече, което го прави жертва на солидните тенисисти във формат 3 от 5. след по-силното начало за аржентинеца последва логичен спад и грешките заваляха. удар за удар Рафа знае,че няма смисъл да се надстрелва с Давид, двамата са и добри приятели и чести спаринг партньори, така че си знаят и кътните зъби. единственото, което ме притесни е неособено доброто сервиране на Рафа, поредното за този сезон предаване на гейм с двойна грешка и няколкото лапсуса в концентрацията в 3ия сет. все още си личи, че му липсва увереност и спокойствие в играта, нещо, което едва ли ще се промени от само себе си в хода на турнира. все пак дори срещу Банди в залеза на кариерата си и в далече от върхова форма 3-сетова победа си е успех, така че няма поводи за излишен негативизъм.
следващия мач ще е съвсем различен, Жилче прави супер турнир засега и със сигурност ще затрудни шампиона, но ако Рафа играе на 70-80 % ще бие в максимум 4 сета, ако не ще е в 5

. интересното почва от 1/4 финалите нагоре. чака ни хубава втора седмица!

VAMOS!

Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано04.09.11 21:27



Е то това е безспорно - къде по-лесно е да пренбрегваш нещата, които не тии отърват, и да си вЕрваш, че 'добрата Рафчова душа' оправдава всичко останало



Иначе какво различно да говорим, като все за същият връщач от Майорка иде реч? То и за Федерер е така де - толкоз години се дъвче, че вече всички знаят, че е най-добрият евър та и там е скука.

Ама ей на, въпреки всичките успехи тая година няма таквиз вълнения около Ноле, за Мъри да не говорим - ако не беше едноименният му фен тук да вдига врява никой нямаше и да го забелязва.

Та така. Ама ти си пести 'ценната енергия', че в Тенис-Кафето, примерно, още не знаят, че Рафа пада само и единствено когато е контузен. Кой да им го набие в тъпите кратуни, ако не самият Дявол ;)

A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: lchWill]  
Автор alessandron ()
Публикувано04.09.11 21:29



Както добре се вижда от ситуацията в тоя линк, влизаш по средата на диалог с друг клубар точно относно дългосрочни прогнози, а не конкретна ситуация в даден турнир или дори в рамките на даден сезон, когато сме видели какво се е случило. А че си контра на всичко казано като прогнози тук - мда, доказала си го отдавна.




Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: A.Agassi]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано04.09.11 21:30



Аз се хващам на каса бира, че тоя Жил няма да вземе сет на Рафчо. Да беше Дявола, щях да знам че от суеверие така си плямпа, ама ти наистина ли така го виждаш тоя мач? Колкото на Уимбълдън взе сет Жил, толкоз и тук ще вземе.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: naja_haje]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано04.09.11 21:34



ами зависи си от Рафа, ако допусне колебанията от мачовете с Голубьов и в началото и края с Банди, Жил няма да му меси баница. ако люксембургския гигант сервира както на Уимби, според мен като нищо може да гледаме и 5 сета. Рафа е в по-слаба форма от тогава,а помним,че имаше и късмет в Лондон... Но нормално де, и аз повечето мачове на Фед по-рано ги виждах като безмислено 3-0 ( и в 95 % от случаите ставаше така), но вие като негови фенове винаги сте били по-уклончиви, я за да не урочасвате, я за да няма умаловажаване на превъзходството му... та такива работи

VAMOS!



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: Orel(WTW)]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано04.09.11 21:36



Преди ден го каза генерално



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: A.Agassi]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано04.09.11 21:36



Има го и това зе фенството, да. Но мисля отдавна се е видяло, че с един гол.... сервис :) не се стига много далече срещу топ 4.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано04.09.11 21:38



Надал изобщо няма лесен жребий, точно обратното и Надал ако играе като срещу Банди за ПОРЕДЕН път няма да познаеш в прогнозите и Надал изобщо няма да стигне финала, дори полуфинала.



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: lchWill]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано04.09.11 21:39



хаха





Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано04.09.11 21:42



Ми хайде ти като доказан майстор в прогнозите кажи кой точно ще го спре? Ако не се контузи де



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: Diavolo]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано04.09.11 21:43



Няма ако. Има едно ако, което цапа и мирише





Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано04.09.11 21:45



Изобщо не си наясно с нещата... Мюлер има много остър форхенд, отличен слайс, солидни волета, преди години победи един от най-силните Родици в историята и играе на кръв срещу Надал, а Надал е по-раним на хард корта в Ню Йорк отколкото на тревата където сякаш е роден за да играе на нея.



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: naja_haje]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано04.09.11 21:45



Жилката си е биг-хитърче. не е само сервиса и форхенд си има момчето и нелоши волета. не е типичен дърварин, но ако Рафата е стабилен на сервис, ще го скърши



VAMOS!

Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: naja_haje]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано04.09.11 21:47



Аз бих се хванал на бас, че Жилче ще вземе сет на Рафа. :))



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: shevchenko]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано04.09.11 21:48



Аз мисля, че Жилче няма да успее да вземе сет. Какъв ще е залогът, ако има такъв бас?



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: shevchenko]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано04.09.11 21:48



къде си бе, кафанец



VAMOS!

Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано04.09.11 21:48



Раним, а? Кротката му душевност може да е 'ранима', Надал (освен, когато хваща горещи паници по ресторантите ;) не е.

Иначе аз не претендирам да съм наясно, признал съм сам си по-горе. И въпреки това точно тук ми е ясно, че ги говориш тия работи ей така за спорта - един вид да се подготеим за най-черния сценариий, да го обасним в подробнсти, че да не вземе да се случи. В което няма лошо де, ама да си го приписваш като 'обективност'.. хайде моля ти се. Ще те видя каква прогноза ще дадеш в играта, ама да не се окаже, че е 3-0 за Надал, а?

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано04.09.11 21:48



Давид Ферер или Анди Мъри, но с подобна игра Надал няма да отиде на финала. Това разбира се не значи, че няма шанс за титлата, напротив...





Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: lchWill]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано04.09.11 21:49



стига с тия басове, не ме карайте да стискам палци Рафа да губи сетове



VAMOS!

Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано04.09.11 21:50



Най-вероятно ще е 3-0 за Надал или 3-1, що?





Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: A.Agassi]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано04.09.11 21:50



Хаха, е то не е нужно - за това е хубав бас на каса бира, щото и да паднем, и да бием... ;)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано04.09.11 21:51



А не, нищо - щото голям рев изрева колко опасен бил Жил, за това. Тежък жребий, безспорно



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: Diavolo]  
Автор Orel(WTW) ()
Публикувано04.09.11 21:51



"Зависи на каква настилка играем. Статистиката в преките ни двубои на клей говори сама за себе си, въпреки че съм го побеждавал на два пъти. Мисля, че на тази настилка силните му страни стават най-опасни - движението му по клея и инстинктът, който е по-добър от този на всеки друг тенисист. Аз от своя страна играя много плоско и поемам по-големи рискове, но поне мачът винаги е под мой контрол, докато Рафа може би не винаги изпитва това чувство, Понякога се защитава прекалено много. Но когато е във форма е почти невъзможно да бъде спрян. Мисля, че е невероятен тенисист. В последните няколко години разви играта си. Според мен ще продължава да я развива и ще бъде един от най-великите в историята на тениса", добави Роджър Федерер.
Верно си зомбитран от Рафата. Човека говори "генерално" за клея.
Няма случа действащ номер 1 да бъде бит в 5 поредни финала и особено 2 от тях на клей без да вземе сет. Щом е стигнал 5 поредни финала няма как да е се увъртат нещата с форма и контузии.



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: Diavolo]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано04.09.11 21:52



Мърлата пък къде го слагаш? Та той още днес си стяга куфарите за Шотландия. Та дори по някаква случайност стигне до 1/2 финала, Рафа без проблеми ще го засили за у тях





Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: naja_haje]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано04.09.11 21:52



да бяхме в едно населено място, няма лошо, аз басовете обикновено ги печеля (питай Шевата

), но от виртуални бири все не мога да се напия, само шкембето ми расте , как става тая... не ми е ясно

VAMOS!

Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: A.Agassi]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано04.09.11 21:52



Еее, не, и ти ли почна с на Дявола моабетите...
Банди може и да е мега супер талант, но се намира в безобразно състояние и само като видиш представянето му на подготвителните турнири и ти става ясно колко зле е в момента...
И въпреки това на Рафа му трябваше яко чоук на Банди в края на първия и третия сет, за да ги вземе... Са повдигнал с 1,74% нивото тогава хубаво, ама аз гледах двойни грешки на Банди и ънфорси от чисти позиции...

Редактирано от shevchenko на 04.09.11 21:56.



Тема Дел Потро..нови [re: Banditoo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано04.09.11 21:52



абе я някой по-запознат да обясни тоя човек как точно го удря тоя форхенд, няма такава махалка ебаси. Че и го удържа в корта, което е най-странното :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: A.Agassi]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано04.09.11 21:55



Остави, да не подхващаме за шкембетата, че ще задминем мненията за цигарите, както и мойто все напред върви, така да се каже :)

А иначе кой знае, някой ден може и да се уцелим в едно населено място, светът става все по-голямо село така или иначе (в смисъл, че всичко е наблизичко, макар че и в смисъл, че се пълни с все повече селяни да го кажеш пак няма да е грешно май :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: Diavolo]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано04.09.11 21:55



Ахаха, смял се бил...
Я кажи ти какъв ще е финала като си такъв отворко...



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: shevchenko]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано04.09.11 21:56



Ти си гледал друг мач - тоя, в който до 5-4 в 1вия сет Рафчо имаше цял един уинър. И аз него мач гледах, ама явно са ни дали равалени телевизори :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: shevchenko]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано04.09.11 21:56



абе ясно е,че Банди се самоуби с тия 60 ънфорса, но точно агресивната игра му даде шанс да сервира за първия сет, само че Рафа вдигна нивото точно тогава и направи 2 чудовищни пасинга. Банди знае,че не може да се надиграва с Рафа 4 часа, а испанеца няма да му подарява точките с евтини грешки и затова при всяка по-удобна топка затваряше очите и пуцаше... само че с тая стратегия или трябва да си в мега ритъм за 2 часа и половина, или да ти върже яко в най-важните точки или Рафа да се сдуха и да почне с плиткажите около Т-то, никое от тези неща не можа да стане, което = 3 на 0.
толкова...

VAMOS!



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: shevchenko]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано04.09.11 21:57



Как кой - Надал срещу Джокович





Тема Re: Дел Потро..нови [re: naja_haje]  
Автор Orel(WTW) ()
Публикувано04.09.11 21:57



Аз пък точно щях да напиша че не мога да позная тоя срещу Симон Дел По ли е или Мъри???

.
Пампаса играе като слива днес



Тема Re: Дел Потро..нови [re: Orel(WTW)]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано04.09.11 21:59



абе аз не го гледам как играе генерално, а как удря тоя форхенд, белким закача нещо и аз, че трудно го вкарвам в корта тоя удар. ама много нависоко се целя май ;)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Дел Потро..нови [re: naja_haje]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано04.09.11 22:00



Ако се опитваш да го играеш като Дел Пони най-много да се контузиш :))



Тема Re: Дел Потро..нови [re: shevchenko]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано04.09.11 22:02



хич не се и опитвам, няма кой да ми спонсорира операция на китката и една година почивка след това. А и защо да се мъча да имитирам Дел По, след като го удрям като Федерер, хаха :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Дел Потро..нови [re: naja_haje]  
Автор Orel(WTW) ()
Публикувано04.09.11 22:05



ех щастливец,

какво ли не бих дал да мога да ударя 5 поредни форхенада като ФЕД



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: shevchenko]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано04.09.11 22:06



Не знам, ще прогнозираме и ще видим.





Тема Re: Дел Потро..нови [re: Orel(WTW)]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано04.09.11 22:07



Хаха, аз бих се примирил и с някакъв като твоя - не, че съм го виждал, ама няма начин да е по-зле от моя :)

Иначе техниката на Дел Потро е интересна, но Шевата е прав - осен контузия друго едва ли ще докара.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: Orel(WTW)]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано04.09.11 22:07



Да, така е, моя грешка, не съм го чел това, е и? Все тая е за мен, а и клея си е неговата настилка, най-великия в иторията на нея.
А за петте загубени финала, бла бла, всеки луд с номера си, живеем в години в които се чупят всякакви рекорди, така е станало просто. Иначе 6 РГ, ще има и още, 10 ГШ поздрави



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: naja_haje]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано04.09.11 22:07



ок, аз пия Хайнекен. ти взимаш 3-0 за Рафа, аз 3-1 и 3-2. при победа на Жил няма победител, съгласен?



VAMOS!

Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: A.Agassi]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано04.09.11 22:09



Сделка :) Кога и къде ще се пие не знам, но.... както дойде :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: shevchenko]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано04.09.11 22:09



а относно това кой колко е отворен, то всички вие станахате изведнъж много отворени и знаем защо, но ще дойде време за разплата, топката се върти, върти и се връща...



Тема тоя Бенето...нови [re: A.Agassi]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано04.09.11 22:10



направи хубави мачове досега, а Родик нищо особено, ама засега франсето се самоубива с ънфорси... трудно се играе на Артър Аш срещу местния любимец... май подцених тоя фактор. все пак има време да се стегне. Але Бене :)

VAMOS!



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: shevchenko]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано04.09.11 22:10



няма моабети, а истини и съм казал точно какво стоят нещата, дали ви изнася или не ми е през, наи се сещаш...





Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: Diavolo]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано04.09.11 22:16



Всички сме отворковци, ама не си признаваме. На феновете на Ноле сега ни е паднало да се радваме, догодина да му мислим.



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: Diavolo]  
Автор Orel(WTW) ()
Публикувано04.09.11 22:18



не съм от Тенис кафето, бъркаш ме с някой





Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано04.09.11 22:25



Еми ние прогнозирахме по правилата на съответната игра

То само ние с Шевата си останахме да кукуваме там май, поне Наки ни прави редовно компания още




Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: Orel(WTW)]  
Автор alessandron ()
Публикувано04.09.11 22:26








Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: shevchenko]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано04.09.11 22:27



Със сигурност няма да е Дел Потро. Ако Иснър не го изхвърли ще го стори Анди Мъри, дано се стигне до такъв 1/4 финал да видим дали наистина му вярвате и ще заложите за него или безсмислено се ежите...


Дел Пото е много далеч от истината, не знам колко тенис гледате изобщо, но както и да е...



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано04.09.11 22:29



Аз си казах - гледам от вчера вечерта, ама трябваше нещо да заложа. И тъй като попрочетох Надал как е, видях отново и Мъри как трябва чутовни обрати да прави още у 2-ри кръг и някак реших па да заложа на име, което има титла на тоя турнир и настилката му пасва.




Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: Diavolo]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано04.09.11 22:30



Ако Анди се добере до 1/4 финал изобщо, но дори и да го направи, няма да бие Дел Потро





Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: Diavolo]  
Автор Orel(WTW) ()
Публикувано04.09.11 22:31



нищо чудно Дел По да не устиска още днес



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: lchWill]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано04.09.11 22:32



Добре, добре...
Всъщност аз предпочитам Дел Потро за полуфинал отколкото Мъри, това само да го вметна ей така между редовете, но реалностите са други...





Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: lchWill]  
Автор alessandron ()
Публикувано04.09.11 22:33



Ха така, я как смело почна и ти да праскаш прогнозите - нали




Редактирано от alessandron на 04.09.11 22:34.



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: A.Agassi]  
Автор Henman (in the army)
Публикувано04.09.11 22:36



Мен, ако питаш, този първи сет реши всичко. Надал изобщо не очакваше такава съпротива от Налбандиян и беше яко сдухан, което си пролича и от двойната грешка на точка за пробив. Верно, че Банди пак си правеше ънфорси, но те идваха в не особено важни точки, иначе комбинациите му се получаваха отлично. Това, че Надал взе сета, въпреки че беше обективно надигран, уби тотално увереността на дебелака (на него и без това малко му трябва), който логично почна да пропуска с малко линиите, а пък самият Рафа се надъха и даже влезна малко навътре в корта, да не повярваш. :) Според мен гаучото си знаеше, че за да бие, му трябва първия сет - просто няма вече физиката, за да прави обрати срещу най-добрите в 3 от 5.



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: alessandron]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано04.09.11 22:39



Правя го с една единствена цел - да подразня малкия. Не го мисля наистина.



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: lchWill]  
Автор alessandron ()
Публикувано04.09.11 22:41



Тук явно никой не мисли това, което пише - хубаво е да се знае все пак.




Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: alessandron]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано04.09.11 22:45



Може би трябва да спра да го дразня, защото не ми обръща никакво внимание. Той гледа да се заяжда с по-големите от вас и да прехвалва до небесата примадоната си.



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: lchWill]  
Автор alessandron ()
Публикувано04.09.11 22:49



Сигурно не е разбрал, че го дразниш. Но не знам как можеш да го накараш да разбере, след като вече разбрахме, че каквото се пише тук, всъщност не се мисли ...






Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: alessandron]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано04.09.11 22:52



Редовно му отговарям на негов пост.

Всъщност Дел Потро тази година не играе ли срещу Симон и не го ли победи?



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: lchWill]  
Автор alessandron ()
Публикувано04.09.11 23:01



Не знам, а и не ме интересува особено да ти кажа :)

п.п. То и аз редовно му отговарям на постове, мислех, че така се завързва разговор, а не е начин да дразниш






Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: Diavolo]  
Автор Orel(WTW) ()
Публикувано04.09.11 23:05



казаха че Рафо е припаднал някъде току що



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: lchWill]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано04.09.11 23:06



Дел Потро е ебати балъка, дано бота Симон не развали класиката с Иснър



Иначе да, играха и Дел Потро го би с 3-0 на Уимби, но Жил изтърва купища шансове...



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: Orel(WTW)]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано04.09.11 23:07



Да, дадоха картина ?! Такова нещо за първи път виждам... На пресконференцията, буквално се свлече от стола си





Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано04.09.11 23:09



Наистина шокиращо - ниско кръвно налягане може би (айде да не се правя на доктор, ама от това често се припада), но той е професионален спортист все пак ... Не смея дори да напиша какво си мисля покрай цялата тая работа, дано не е нищо сериозно.




Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано04.09.11 23:19



И какво си мислиш?
Може да са много неща, а може да е остра и неочаквана внезапна болка вследствие на внезапен крамп например.
Иначе днес е много горещо, абе в третия сет аз писах, че не ми хареса как стои в играта Рафа, мърдосваше се общо взето по корта...



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: Diavolo]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано04.09.11 23:25



всичко може да е, обезводняване, кръвно, кой знае, едва ли е нещо фатално



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: Diavolo]  
Автор Orel(WTW) ()
Публикувано04.09.11 23:28



Пампаса улете



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано04.09.11 23:32



Баща ми и той това говореше тогава - че в една от почивките видял Надал да се бърше някак по-бавно и да накланя глава. Аз тогава се засмях на подозренията му, ама се оказа прав ...

п.п. За Пуерта си помислих, ама както вече казах в другата тема да не ги говорим тия неща - не е за говорене.




Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: Orel(WTW)]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано04.09.11 23:40



Надал стигаше финали, защото е твърде добър за всички останали и без да играе най-добрия си тенис, но за да бие Джокович със статовете му за цялата 2011 г. в сравнение с 2010 г. няма как да стане.



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: Orel(WTW)]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано04.09.11 23:44



Хаха, очаквам Шевата да се включи, аз няма, че съм бил много отворен...



Жалко само, че не се очертава 1/8 финал с Иснър... :/



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: Diavolo]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано04.09.11 23:44



като нищо ше падне... изобщо на тоя Оупън има много странни мачове и развръзки. изобщо не мога да ги почувствам някои мачове- повечето играят с ебати амплитудите- един мач много добре, много надъхано, на другия мач съвсем различно лице... никаква логика, заеби

VAMOS!



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: Diavolo]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано04.09.11 23:46



Важното е, че Родик е напред





Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: A.Agassi]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано04.09.11 23:49



това са последици от Айрън, така ще е докрая, след припадък Надал ще бие изненадващо 'летящия'





Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: A.Agassi]  
Автор Orel(WTW) ()
Публикувано04.09.11 23:57



еми 28 играчи над 30 години са били в осн. схаема при започването на турнира и в Момента ЧЕЛА (32)!!! ще обърне Йънг, какво да се коментира



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: Orel(WTW)]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано05.09.11 00:00



къде видя,че ще обръща? на прага на загубата е... поне на моя скорборд де

VAMOS!



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: A.Agassi]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано05.09.11 00:04



Така казва той





Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: Orel(WTW)]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано05.09.11 00:05



По-скоро Дел Потро ще обърне френското Жилче, последния изигра два поредни много тежки мача и ако не бие с 3-1 ще падне с 2-3 :О



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: Orel(WTW)]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано05.09.11 00:06



Браво за обрата на Чела!



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: lchWill]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано05.09.11 00:06



току що победи Йънг. а познайте кой го победи при 2 седмици в Уинстън-Сейлъм? Гришата. а къде е сега Гришата? къде е Доналд? как да не се ядосва после човек...

VAMOS!



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: A.Agassi]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано05.09.11 00:07



И поводи за притеснения за Мъри...





Тема Доналд Йънгнови [re: Banditoo]  
Автор Пвдним йт т изб (КЗИ)
Публикувано05.09.11 00:11



Следваща спирка - Мъри.

Успех на младия Американец. Още повече, че е хоумбой от Чикаго





Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: Diavolo]  
Автор Orel(WTW) ()
Публикувано05.09.11 00:13



Ок, ама извън клея не е непобедим ако ще да е във формата от 2010. за това си говорехне



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: A.Agassi]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.09.11 00:13



Стига де - търпение малко, къде бил тоя или оня.

Йънг пък би Мъри, защо не кажеш къде е единият и къде е другият по тоя случай? Ще има слънце и на улицата на Григор, трябва да вярваме




Тема Re: Доналд Йънгнови [re: Пвдним йт т изб]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано05.09.11 00:15



Страхотен талант, но с много сложен характер.
Преди два месеца е тренирал със своя идол Сампрас и последния го е бил в мач до 21 точки, като след това го нарекъл ''малка принцеса'' и че виждал в него много потенциал. Йънг приел всичко това много сериозно и се надъхал много яко


Редактирано от Diavolo на 05.09.11 00:41.



Тема Re: Доналд Йънгнови [re: Пвдним йт т изб]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано05.09.11 00:16



леле какъв връщач е Симон не е истина...

БОТ



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: A.Agassi]  
Автор Orel(WTW) ()
Публикувано05.09.11 00:17



чичката се сдуха





Тема Re: Доналд Йънгнови [re: Diavolo]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано05.09.11 00:17



Да си дойдем на думата. Миналата година го наричаше Жилче, тази година се върна отново на бота Симон





Тема Дел Пони?нови [re: Banditoo]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано05.09.11 00:18



аз пак съм на линия и да питам гледащите мача на пони и жил, защо така се е развил до сега, жилче ли му е хванал цаката или пони не е в час?


п.с. сега гледах в играта, че всички без изключение сте писали за пони и то преобладаващо чиста победа ... стратегия или опит?



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: Orel(WTW)]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано05.09.11 00:19



е ок, но е почти непобедим. представи си, знаеш кои са му плюсовете и минустите и представи си един Надал на 100% какъв дзвер ще е, все едно не си го гледал 2008 г. и 2010 г. на всекви настилки, но да не е непобедим ест. Фед е по-добър като 100% потенциал на тези бързи настилки, признавам, но разликата не е голяма, ореле, а говорим за ГОАТ. :)

Дел Пото се надъха, аеее вземи тоя рибрейк





Тема Re: Доналд Йънгнови [re: Пвдним йт т изб]  
Автор Henman (in the army)
Публикувано05.09.11 00:20



Пфу, да му се ненадяваш на тоя старчок Чела, май водеше с пробив и в първия, и във втория сет.

А патока Доналд обясни, че се срещнал със Сампрас наскоро и Пийт му казал, че очаква сериозни неща от него в близко бъдеще и това му дало увереност и вдъхновение за този турнир. Трябва и Гришата да отиде при Сладкия, за да почне да бие. :)



Тема Re: Дел Пони?нови [re: petitta]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано05.09.11 00:21



не може да доминира със сервиса- това му е проблема. има само 4-5 аса за цял мач. а ако не е сервиса Симон е по-стабилен и по-сигурен от основна линия. Дел Пони няма увереността отпреди 2 години, когато съм сигурен щеше да го размаже с гръмотевични форхенди :)
писали сме за Дел Пони, щото има много народ в малко точки и всеки играе на сигурно и дебне за 4-ти кръг и 1/4 финалите,където точките са повече, а мачовете са по-майсторски. само че като гледам, логиката ни убягва на повечето... та да видим

VAMOS!



Тема Re: Доналд Йънгнови [re: Diavolo]  
Автор Henman (in the army)
Публикувано05.09.11 00:23



Кевин Андерсън би Мъри в Монреал, Йънг го трепна или в ИУ, или в Маями. :)



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: Diavolo]  
Автор Orel(WTW) ()
Публикувано05.09.11 00:24



ами не, просто Надал тръгна от друго ниво и супер дадености като атлет, Джоко Мъри и останалите им трябваше време за да се развият и повярвай догодина няма да е по-добре нито за Фед нито за Рафа.



Тема Re: Дел Пони?нови [re: A.Agassi]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано05.09.11 00:25



мерси



за сега мачът не изглежда решен, но аз стискам палци на симон

а в играта си пиша на чиста интуиция и най-често плувам срещу течението, но за мен все още е на олимпийски принцип и ми липсва както стратегия, така и тактика



Тема Re: Доналд Йънгнови [re: Diavolo]  
Автор Banditoo ()
Публикувано05.09.11 00:26



Прочети пресконференциите му. говори много положително, и не показва слоен характер.





Тема Re: Доналд Йънгнови [re: Henman]  
Автор Orel(WTW) ()
Публикувано05.09.11 00:26



при Фед ако отиде и Гоат му каже подобно нещо няшият ше излети



Тема Re: Дел Пони?нови [re: petitta]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано05.09.11 00:28



по принцип и аз съм така,ама е трудно срещу такива хиени само с усет и интуиция

. Делпо ще бие иначе

VAMOS!

Тема Re: Дел Пони?нови [re: petitta]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.09.11 00:31



Ми аз лично писах само на база имена и на резултатите им в турнира до момента. Сега ги гледам за пръв път, Дел Потро много зле на сервис и както обикновено е като мумия на корта, както казва Дявола. Като нищо обаче ще си вземе мача все пак, но действително с такава игра нищо добро не го чака срещу Иснър.




Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: Diavolo]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано05.09.11 00:32



Като ще продължаваш със заяжданията поне да беше казал едно име за финалист от долната половина на схемата...
Така много ербап си, ама не смееш, защото знаеш, че което и име да кажеш няма гаранция, че няма да загуби днес или в следващия кръг...
Аз тенис гледам достатъчно, нямам претенциите, че е повече от теб, така че спокойно - тази важна титла за теб я печелиш :))
ХМДП игра изключително солидно в първия кръг, а мача му от втори с някакъв братчед от Арже не представляваше интерес за мен и не съм го и включвал дори... В същото време и Мъри и Надал играха слабо и неуверено... Като добавим факта, че пампаса би следвало да е най-свеж от тримата, а на последните два шлема показа много силен тенис срещу двамата топ фаворита в турнирите, то не се поколебах да заложа за него, въпреки кофтия жребий... Днес играе изключително мудно и бледо, но аз не съм екстрасенс, че да знам, че така ще стане, ти защо игра 3-0 за него днес ?



Тема Re: Дел Пони?нови [re: alessandron]  
Автор Orel(WTW) ()
Публикувано05.09.11 00:34



"Скумрията", Мумията е Давиденко



Тема Re: Дел Пони?нови [re: alessandron]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано05.09.11 00:36



аз за играта попитах само защото знам, че си имате тактики, дебнения и закачки

, а и ми стана странно, че никой не го брои симон...

иначе аз от уимби насам почти не съм гледала, а и за мен тенис=фед, та ни статистики, ни ранкинги са ми в главата и си пиша чисто и само по симпатия и интуиция



Тема Re: Дел Пони?нови [re: Orel(WTW)]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано05.09.11 00:36







Тема Re: Дел Пони?нови [re: A.Agassi]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано05.09.11 00:37



Страхотни ботове сте, искам си точките за Типсаревеич срещу Бердих.





Тема Re: Дел Пони?нови [re: Orel(WTW)]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.09.11 00:37



Давиденко нали е колхозник бре. Все едно, прави се на умряла риба Дел По, ама няма да се даде. Симон изпусна златен шанс с тоя рибрейк ...




Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: shevchenko]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано05.09.11 00:38



мда, и аз това казвах. ДелПо си праскаше яко асове и уинъри в първите 2 кръга, хареса ми като цяло... но днеска си е мумийка,без сервис, с повече грешки... прави ми впечатление,че много тенисисти редуват силни със слаби мачове (или в обратен ред) на тоя турнир, което прави прогнозирането мега трудно... говорим за средните играчи де... топ 4 си бият, къде по-лесно,къде по-трудно, само Мърката за малко да отече. а и с тия контузии и отказвания... яко шит.

П.С. Шо не си на скайп бе, мърда?

VAMOS!



Тема Re: Дел Пони?нови [re: shevchenko]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.09.11 00:38



И аз си искам тия за Фереро срещу Гранойерс, мисля с бонус щеше да е 3-0 за Комара.






Тема Re: Дел Пони?нови [re: alessandron]  
Автор Orel(WTW) ()
Публикувано05.09.11 00:39



Колхозник му "вика" Фогела



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: A.Agassi]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано05.09.11 00:40



Да, да не говорим, че чак сега почна да се бори... Втория сет имаше нарисувани точки за пробив, а третия го предаде твърде леко...



Тема Re: Дел Пони?нови [re: alessandron]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано05.09.11 00:40



аз като ви казвах да направим промени с прекратените мачове, вие само се подсмивахте, щото тогава ви изнасяше

. на ви са

VAMOS!

Тема Re: Дел Пони?нови [re: Orel(WTW)]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано05.09.11 00:41



аз му викам АмГъл , мисля и снимка бях качвал, за да се види поразителната прилика...

VAMOS!



Тема Re: Дел Пони?нови [re: A.Agassi]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.09.11 00:42



Абе сега си се оплакваме, ама реално не съм си променил мнението по тоя въпрос






Тема Re: Дел Пони?нови [re: A.Agassi]  
Автор Orel(WTW) ()
Публикувано05.09.11 00:43



дам, помня го това. Ама мен ме кефи Коля, има и добро чувство за хумор



Тема Re: Доналд Йънгнови [re: Diavolo]  
Автор Пвдним йт т изб (КЗИ)
Публикувано05.09.11 00:43



Като Надал.



Тема Re: Дел Пони?нови [re: alessandron]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано05.09.11 00:44



Абе в твойта прогноза нямаше никаква логика, при положение че ХКФ е на възраст вече и изигра два петсетови мача, а Гранойес взе два мача с по 3-0, ако ми кажеш, че си разсъждавал от Гърция специално за този мач и ми обясниш логиката аз бих гласувал да ти дадем някоя точка :))

А Бердих е станал клиент на Типсаревич, трета поредна победа май беше това





Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: shevchenko]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано05.09.11 00:45



абе човек цялостното ти мислене се базира на погрешна основа... логиката е желязна ама тя би имала предимство при един друг Дел Потро. Дел Потро има много лоши резултати последните месеци и това няма как да се компенсира с някакво химерско избухване. Още срещу сънародника си в предния кръг се видя колко е зле с фитнеса, вие финал му давате



Аз играх 3-0 срещу него, защото Симон изигра два поредни много дълги и оспорвани мачове все в жегите, а и на Уимби, когато Жил игра страхотно не взе и сет. А Дел Потро щях да го копна по-нататък, ти нали не очакваш, че щом не очаквам да отиде на финал ще го подценявам, хаха, малко по-сериозно...



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: Banditoo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано05.09.11 00:46



а Дел По се развихри. Невероятно силен е ментално, пампаса, от шампионска закалка.





Тема Re: Доналд Йънгнови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано05.09.11 00:46



Присмял се хърбел... Едно-едничко уинърче за 9 гейма, буахаахахха.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: Diavolo]  
Автор Orel(WTW) ()
Публикувано05.09.11 00:48



е да ама Пампаса се събуди



Тема Re: Доналд Йънгнови [re: Henman]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано05.09.11 00:48



Гришата ще го пратим при Киселия (оня с киселата физионаомия от Базел)



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано05.09.11 00:50



е, браво и на Симон, какво измъкване, не е истина :О
супер мач





Тема Добре бенови [re: Banditoo]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.09.11 00:50



ЗАЩО Дел Потро седи ТРИ-ЧЕТИРИ МЕТРА ЗАД ОСНОВНА ПРИ СЕРВИС НА Симон? Някой може ли да даде логично обяснение? Надал и той така срещу Банди днес, тия хора на каква настилка си мислят, че играят? Ми на сервис на Родик/Иснър/Цонга къде ше седят - в първи ред на ложите ли?




Тема Re: Дел Пони?нови [re: shevchenko]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.09.11 00:52



Веднага ти давам логика - 0:4 хед-ту-хед, вдъхновение на Комара от обрата срещу Монфис - реших, че АКО ще бие, ще е с 3:0, защото иначе ще се умори и съответно заради възрастта си ще падне. И понеже видях, че Гранойерс му е клиентче, заложих на вариант 3:0 за Фереро.




Тема Re: Добре бенови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано05.09.11 00:52



Дел Пото само да си блъска знае... Срещу Симон трябва повече микс, слайс, излизания на мрежата, а той играе нон-стоп блъскане след блъскане и Жил стига почти всичко. Язък за ръста му, но това е положението.



Тема Re: Добре бенови [re: alessandron]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано05.09.11 00:52



абе всички пишете, че дел потро взима мача, ама на мен от малкото гледане тази вечер ми се струва, че жил е по-стабилният и константният от двамата ...


але, жил





Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: Diavolo]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано05.09.11 00:54



Все едно преди РГ и Уимби не беше в лоша форма, а там на Надал и Джокович им трябваше най-доброто, за да могат да го победят в близки мачове...
Като е бил толкова зле с братчеда си, да беше дал един сет на Симон от кумува срама поне...
И пак ти казвам, че причини защо няма да е един кой си мога да ти дам за всеки един от тази половина, това май така и не го имаш предвид...



Тема Re: Добре бенови [re: petitta]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.09.11 00:54



В тоя мач става въпрос за борба на характери, никой няма константно игрово предимство. И двамата са показвали, че могат да бъдат упорити като магарета, да видим.




Тема Глупостинови [re: Diavolo]  
Автор Пвдним йт т изб (КЗИ)
Публикувано05.09.11 00:55



дърво е, със силен форхенд. Но повече няма да го спохожда късмета.



Тема Re: Глупостинови [re: Пвдним йт т изб]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано05.09.11 00:58



Това дърво има титла от шлема, а Анди-Манди няма още.



Тема Re: Глупостинови [re: Пвдним йт т изб]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.09.11 00:58



А ти от камбанарията на кой точно се изказваш? Дявола поне с годините е доказал многократно, че тоя спорт го чатка много - ти какво си доказвал в тая насока?




Тема Re: Глупостинови [re: alessandron]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано05.09.11 01:02



Няма с какво да се доказва, нов е още. Аз не съм нова, но съм доказала с годините, че и грам не чаткам от този спорт.



Тема Re: Глупостинови [re: lchWill]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.09.11 01:03



Нов не е, поне за клубовете отдавна. В един друг клуб други неща доказваше успешно.




Тема Re: Глупостинови [re: alessandron]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано05.09.11 01:04



Говоря за този клуб специално. Аз също се подвизавах в други клубове преди да дойда тук.



Тема Дел Потро е АУТнови [re: Banditoo]  
Автор Henman (in the army)
Публикувано05.09.11 01:05



Жалко, но Симон само с груба сила трудно можеш да го биеш. Мисля, че е време Джонкатаааа да направи мечтания пробив.





Тема Re: Глупостинови [re: lchWill]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.09.11 01:06



Човекът е писал доста отдавна тук, просто не толкова често. Преди и никът му беше друг. Както и да е, това няма много общо с темата, а именно - как се охарактеризира човек, взел титла от Шлема и стигал до топ 5 в света като "късметлия"?




Тема Re: Глупостинови [re: lchWill]  
Автор Пвдним йт т изб (КЗИ)
Публикувано05.09.11 01:06



И Анди Родик има титла, но какво от това. Понякога късметът огрява и по-слабите.



Тема Недоразумението Дел Потро е АУТнови [re: Banditoo]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано05.09.11 01:07





Поздрави за разбирачите и тук и в кафето и къде ли не, Дел Потро, та Дел Потро, хаха, за нищо не става

Мъри ще се смее последен на този турнир да знаете!



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: Banditoo]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано05.09.11 01:08



В крайна сметка Дел По отпадна, аз честно казано не вярвам много на Ферер/Родик срещу Надал, а и Мъри след като му се размина сигурно ще вдигне нивото. Май пак ще има топ 4 на 1/2 финалите, и пак се паднаха както си се падат винаги.





Тема Re: Глупостинови [re: Пвдним йт т изб]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.09.11 01:08



Даже и номер едно е бил, представяш ли си. Че дори има и няколко финала на Уимбълдън. А пък съм чувал, че и във Висшата лига правят брутални фаулове, дори играчи на Челси, не е само Дженаро Гатузо, ма сигурно са само слухове ...




Тема Re: Дел Потро е АУТнови [re: Henman]  
Автор Пвдним йт т изб (КЗИ)
Публикувано05.09.11 01:08



Ами красивият тенис победи

Дел Потро по едно време така се измори, че започнах да се притеснявам за него.



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: shevchenko]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано05.09.11 01:10



Ферер като нищо може да развали празника. време му е и на него за един финал, защо да не е тук и сега



VAMOS!

Тема Re: Недоразумението Дел Потро е АУТнови [re: Murray]  
Автор Пвдним йт т изб (КЗИ)
Публикувано05.09.11 01:10



Отпада още от Доналд





Тема Re: Недоразумението Дел Потро е АУТнови [re: Murray]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.09.11 01:10



В отговор на:

Мъри ще се смее последен на този турнир да знаете!




Че ние тва го знаем откак си дошъл тук. Па дано да се появиш и след като любимецът ти земе да падне, а не така изведнъж да ти се вдига нивото на заетост извън Интернет след некои случайни издънки ...




Тема Re: Глупостинови [re: alessandron]  
Автор Пвдним йт т изб (КЗИ)
Публикувано05.09.11 01:11



През 2003-та ли?



Тогава тенисът е бил друг.



Тема Re: Глупостинови [re: Пвдним йт т изб]  
Автор Henman (in the army)
Публикувано05.09.11 01:12



Какво наистина? Не е задължително ГШ титлите да ги взимат само и единствено най-най-великите. Родик си е доказана класа, един от най-добрите играчи за последните 10 години. А Дел Потро просто имаше малшанс с тази контузия, догодина очаквам да се върне там, където беше.



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: A.Agassi]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.09.11 01:12



По-скоро Иснър ще иде на финал, ако трябва да гледаме някой извън Мъри/Надал. Но фаворит се очертава да е Мъри от тая половина на схемата.




Тема Re: Глупостинови [re: Пвдним йт т изб]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.09.11 01:12



Сериозно? Да не би да са го играли без ракети и без топка?






Тема Re: Недоразумението Дел Потро е АУТнови [re: Murray]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано05.09.11 01:14



Жалко, че няма да мога да съм тук да ти се посмея още веднъж за поредния ти гениален бисер, който е в типично твой стил. Чакам момента, в който ще ни наречеш още веднъж смешници и ще оправдаеш примадоната за поредния и провал на турнир от ГШ. И запомни един факт: Последни се смеем ние на теб!!!





Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: alessandron]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано05.09.11 01:14



Иснър в голям мач ще чоукне здраво и ще почне да пресилва. който и да е от по-опитните ще го излъже. отделно от това, тенисист, който не е стигал дори полуфинал досега трудно ще му стигне бензина. да не говорим,че с тоя супер сатърдей е много кофти за финала после, особено ако си втори полуфинал...
ако не е Надал, аз съм за ФЕРУУУУУ. ВАМОС :)

VAMOS!



Тема Re: Глупостинови [re: Henman]  
Автор Пвдним йт т изб (КЗИ)
Публикувано05.09.11 01:16



Много еднотипно играят и двамата. Единият има само един силен сервиз и форхенд, другият само форхенд.

Движението им по корта им е 2-. Дел Потро примерно много трудно щеше да победи Надал, ако Надал не беше контузен.



Тема Re: Недоразумението Дел Потро е АУТнови [re: Murray]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано05.09.11 01:17



не се ли научи поне от суеверие да не се изхвърляш като чикия на мокър песък? (нали си на Какао Бийч, да не опиташ да пробваш нагледно как се получава тая работа

). Гледам радваш се на припадъците на Надал- така ли мислиш Мърката да бие? като се контузят всички други? ми да пратим некой Пархе да наръга Ноле барем да е сигурна заветната първа титла?

VAMOS!

Тема Re: Глупостинови [re: Пвдним йт т изб]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.09.11 01:17



Хахах, Дяволе, не очаквах от теб да си смениш ника






Тема Re: Недоразумението Дел Потро е АУТнови [re: A.Agassi]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано05.09.11 01:19



А ти не се ли научи, че това детенце няма да порасне повече и ще продължава да дрънка в типично негов стил?



Тема Re: Недоразумението Дел Потро е АУТнови [re: Murray]  
Автор Orel(WTW) ()
Публикувано05.09.11 01:19



Знаеш ли края на поговорката "Който се смее последен...."



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: A.Agassi]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.09.11 01:19



Абе не съм съвсем съгласен за чоукването, Джонката определено израства във всички аспекти на играта, като се сетя само какво дърво беше като се появи за пръв път в тура. Не забравяй, че точно Иснър вкара Надал в пет сета на "Ролан Гарос" за пръв път в кариерата на испанеца. Да ти припомням ли Дел Потро като падна в Мелбърн от Фед и после в Париж през 2009 година къде стигна в Ню Йорк след това? Ферер според мен е пълен абсурд да бие Мъри в 3 от 5 на хард корт.




Тема Re: Недоразумението Дел Потро е АУТнови [re: Murray]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано05.09.11 01:20



Забравих още едно важно нещо: Сънчо отдавна мина, още ли не си в леглото?



Тема Re: Недоразумението Дел Потро е АУТнови [re: lchWill]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.09.11 01:20



Еми явно не се(сме) е(се) научил/и при все че непрекъснато ни го повтаряш




Тема Re: Глупостинови [re: alessandron]  
Автор Пвдним йт т изб (КЗИ)
Публикувано05.09.11 01:21



Трябва да ти обяснявам как се е изменила играта през годините ли? Трябва само да погледнеш тревата на Уимбълдън на финала преди и сега. Също така слайд на твърди кортове нямаше (понеже Надал и Джоката ги нямаше)



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: alessandron]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано05.09.11 01:21



Щом един Чилич и един Вавринка успяха да го победят, защо и Ферер да не може?



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: lchWill]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.09.11 01:22



Защото не може да разчита константно на лесни точки от сервис, за разлика от Вавринка и особено от Чилич.




Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: lchWill]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано05.09.11 01:24



Феру е много подценяван, което си има своите обективни причини, но той става по-добър с годините и прибавя по нещо всеки сезон към играта си. това обуславя и факта,че вече е най-близо до голямата четворка след капитулацията на викингското недоразумение. лично аз му желая поне един финал от Шлема, заслужава го... а е доказал,че на ГШ хардкорта му е най-силен с двата полуфинала, които има ...

VAMOS!



Тема Re: Глупостинови [re: Пвдним йт т изб]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.09.11 01:24



Какви огромни промени само, мдам - приплъзването на хард е еманацията на еволюцията в играта. Когато ти успееш десетина години да си в топ 10 на света в професията си постоянно, тогава давай определения като дървеняк на играч от калибъра на Родик.






Тема Re: Глупостинови [re: Пвдним йт т изб]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано05.09.11 01:24



Абе баце, само ти дадоха тон за песен и не можеш да се спреш...
Ебаси как радваш, направо се изкушавам и аз да те питам нещо да ми обясниш, ама не се сещам





Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: A.Agassi]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано05.09.11 01:27



Абе Ферер след това начало на годината ще е ебати животното, ако и тук стигне по-напред от 1/4 финалите след като имаше проблеми и дори не игра в Монреал...
Джонката много му станаха мачовете напоследък, май само на Федерер ще е по-сложен 1/4 финала, останалите ако не се бият сами ще са на 1/2 финал





Тема Re: Глупостинови [re: alessandron]  
Автор Orel(WTW) ()
Публикувано05.09.11 01:28



е то тук ако някой е бил и секунда само в топ10 на света в съоветната спрофесия пръв ще му поискам афтограф





Тема Re: Глупостинови [re: alessandron]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано05.09.11 01:30



Родик имаше само един голям проблем в кариерата си- че пиковите му години съвпаднаха с най-голямата доминация в историята на спорта. иначе човека си има 5 финала от Шлема общо и единия, който не беше срещу мистър ГОАТ си го спечели... де да бях такова дърво и аз... отделен е факта,че лимитирания му бекхенд и волетата така и не можаха да се оправят, но Родик си е класически тенисист на последното десетилетие, който е неудобен на почти всички големи...
Респект за Анди

VAMOS!



Тема Re: Глупостинови [re: A.Agassi]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.09.11 01:32



И да добавя - бил е поне по веднъж всички големи, с които се е срещал в кариерата си.




Тема Re: Добре бенови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.09.11 01:35



Това ясно, аз конкретно за постановката му на ретур се чудех в случая. Говорим за Симон, ебаси, дето последното, което можеш да кажеш за него като тенис описание, е "сервис". Дел Потро се изложи доста точно в ключови моменти както във втория сет, така и в четвъртия при това 5-4 и 0:40, дето имаше ...




Тема Re: Глупостинови [re: Пвдним йт т изб]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано05.09.11 01:36



А така, кажи му го :)

Редактирано от Diavolo на 05.09.11 01:37.



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: shevchenko]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано05.09.11 01:39



Яд ме е само, че няма да има 1/4 финал между Мъри и Дел Потро, щях да ви взема минимум 4 точки на теб и Сандро, но се измъкнахте, дори и да беше бил Дел Потро, едва ли щяхте да пишете за него, а аз щях да го копна още срещу Джонката.



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: shevchenko]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано05.09.11 01:42



Джокович засега има най-голям късмет с жребия, той няма нито един труден съперник до полуфинала. Най-опасните играчи са при Федерер и Надал. Специално за Надал как ти хрумна че го чака протоколен 1/4 финал, ти чуваш ли се? Рафа няма да играе със супер лузъра и дебеланко, Типсаревич или дедо Фереро, а Родик или Ферер и двамата са го били повече от веднъж на хард корт и няма смисъл да ти описвам какво могат. Федерер - Цонга или Фиш и двамата в супер форма, заеби, а Мъри на хартия имаше труден жребий, но му се отвори много схемата и сега го слагам на второ място след Ноле по късмет.



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.09.11 01:42



Интересно как бързо забравяш, че прогнозите за всеки кръг са си отделно нещо, па и дет се вика и ние гледахме мача със Симон ...




Тема Лопеснови [re: Banditoo]  
Автор Henman (in the army)
Публикувано05.09.11 02:56



май го надцених малко, 21 % вкаран първи сервис, 15 непредизвикани грешки и общо 7 (СЕДЕМ) точки за целия сет. Добре върви, ще стигне до 3-4 гейма в третия сет.

Редактирано от Henman на 05.09.11 02:56.



Тема Re: Лопеснови [re: Henman]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано05.09.11 03:28



Абе каква е тая смяна на wrist bands* от Мъри по средата на гейма? Взеха наистина да правят каквото си искат по корта, очаквам в скоро време някой кат Леман да се облекчи до рекламните пана.... А Фела как се оака на брейкпоинта не е истина.


Наки, я помагай, как му се вика на това на български? :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Лопеснови [re: Henman]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано05.09.11 03:38



Поредния талантлив тенисист със слаба психика и търсещ себе си на корта... А играта му когато върви е наслада за окото. Просто е твърде удобен за стила на Анди, изобщо странен избор за вечерна сесия бих казал аз...



Тема Re: Лопеснови [re: Henman]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано05.09.11 03:39



Иснър и Богомолов направиха страхотен първи сет, като тайбрека беше кулминацията, след това яко бот и всичко според прогнозите.



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано05.09.11 03:41



Хахаххаа, Родик, а? Дето стои на 3 метра зад основната и връща ли връща. И ще затрудни Рафчо? Хайде моля ти се. Или пък Ферер, дето и той играе същата игра като Рафчо, ама леко по-зле? Не знам, все се оплакваш, че ние повтаряме едно и също, което можеи да е вярно. Ама ти на всеки турнир вече се излагаш като кифладжия - то не беше номер 100 и кусур в света, дето бил 'традиционно неудобен', то не са вечни клиенти, които били 'труден жребий'... Добре ни забавляваш с тия смешки де, поне това не може да ти се отрече.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано05.09.11 03:47



оф, Нажа симпатичен си ми ама с такива мнения какво да ти кажа, айде ще си замълча :) Изобщо не е така както го описваш, то е така, но медала има две страни. И Родик и Ферер имат потенциал, история зад себе си, победи над Надал и то не една, имат играта, а и в момента и двамата играят добре. Родик си е Родик, един от най-добрите играчи за последните 10 години, а на Артър Аш е способен на всичко. Пикс прави невероятен сезон и победи тази година Надал в Мелбърн и тук 2007 г. Ама какво да ти обяснявам. Със сигурност съм по притеснен от тези двамата (а да не забравяме и Жил Мюлер) отколкото ако бяха Цонга, Фиш, Бердих, Сьодерлинг и пр. клиенти на Рафата





Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано05.09.11 03:58



Хаха, е след това изречение:

изобщо не е така както го описваш, то е така, ...

освен да замълча какво ми остава....

А иначе, ако имаше евентуален 1/4 финал с всеки от тия, които си изброил, съвсем друга песен щеше да пееш. Свали малко фенските очила и може и да видиш за какво си говорим - не ти отива да докарваш от 9 реки вода, за да докажеш някаква измислена теза. Много по-лесно е, когато Рафчо има нарисуван път до финала, просто да си го признаеш.

A man only sees what he wants to see...


Тема Другата Мария....нови [re: Banditoo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано05.09.11 04:03



леле, пуснах да видя Кириленко, по която бая народ тук припадаше по едно време и какво да видя - та тя успешно конкурира Хантухова - как я държат тия клечки, дето минават за краката й идея си нямам.

Иначе сега тайбрек ще има във 2рия, ще гледам да се конентрирам в/у играта, че то друго много за гледане се оказа, че няма



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Другата Мария....нови [re: naja_haje]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано05.09.11 04:17



Тайбрекът си струва де - 2 сетпоинта, 2 мачпоинта и 9-9 за момента... А тая Кириленко и тя как квичи, не е истина....

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Другата Мария....нови [re: naja_haje]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано05.09.11 04:28



Е няма такава драма - трети чалиндж печели Кирилиенко в тайбрека, два поредни на мачпоинт - топки на линията извикани в аут. И сега 15-14 и сетпоинт. Стоусър, ако падне, не знам как ще се съвземе психически. Упс, 15-15... Ебаси и тайбрека, ебаси и чудото.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Другата Мария....нови [re: naja_haje]  
Автор AndyR (No Compromise)
Публикувано05.09.11 04:29



Пуснал съм го без звук..Иначе Кириленко радва с играта си..Добре миксира..

А как рускинята отърва кожата на 3 пъти с хоук ай-а не е истина..




Тема Re: Другата Мария....нови [re: AndyR]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано05.09.11 04:32



Айдеее, сет за Кириленко, 17-15. Голям тайбрек - два пъти Стоусър се видя победителка в една съща точка при 15-14, за да бъде разочарована от хоук ай. Ще да го гледам сега тоя трети сет, няма къде да ходя.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Другата Мария....нови [re: naja_haje]  
Автор AndyR (No Compromise)
Публикувано05.09.11 04:32



Все още припада, така че не е уместно да бъде в минало време



Симпатична е девойката и мисля че има една идея повече месце от Хантухова,която е и по-височка..




Тема Re: Другата Мария....нови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано05.09.11 04:32



УНИКАЛНИИИИИИИИ



ААА леле майко е нема такава драма :)))))

17-15 точки?! пет мачбола за Стоусър, 6 сетбола за Мария. Мария два пъти се спасява и все на мачбол благодарение на ястребовото око, е не не не, това е, нямам думи

РЕСПЕКТ!



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано05.09.11 04:35



с радиоточка не се спори, така че спирам по темата, кой прав и кой крив, всеки за себе си от неутралните ще избере...





Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано05.09.11 04:39



То е ясно, че аз съм прав, ама не се опитвай се оитваш да се измъкнеш лесничко ми се чини... Кажи сега кой е по-опасен в момента - Цонга или Родик, за да се посмеем всички :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Другата Мария....нови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано05.09.11 04:41



Остави, по всякаква логика Кириленко трябва да спечели сега. Аз съм за Стоусър де, ама не знам дали ще е такова перде, че да успее да запази концентрация.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Другата Мария....нови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано05.09.11 04:46



М/у другото тази ситуация с мачболите показва колко нечестно е в момента спрямо всички, които играят на кортова без хоук ай. Извън 1вите три корта вече щяха да са в съблекалнята. И макар че не ми се изпада в крайности, като примерно ФИФА, според които, щом В група няма камери и световното няма да има камери, би трябвало поне на ГШ всички кортове да имат хоук ай си мисля аз.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Другата Мария....нови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано05.09.11 04:49



И аз така мисля и съм съгласен, но това струва и доста парички... Поне на всички тв кортове да има най-малкото... :о



Тема Re: Другата Мария....нови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано05.09.11 04:49



Аз съм за шоуто, дано да стигнат тайбрек и в третия сет :)
Като че ли малко повече съм за Мария все пак.



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано05.09.11 04:51



Давид Ферер е много по-опасен от Цонга, а за Родик хмм да ти кажа като фен на Надал бих предпочел Али определено, Анди е голямо име, много, много по-голямо от Цонга а тук сме на US OPEN, Наж.





Тема Re: Другата Мария....нови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано05.09.11 04:54



Не ги обичам аз такива, дето реват като че ли ги колят. От висчки врещящи само Скиавоне ме кефи, ама тя е направо готина с нейонто 'аааа иииии' :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано05.09.11 04:56



Хехе, а Рафаел Надал, ако случайно си забравил, е още по-голямо име. С поне около 2 букви по-голямо, без да броим другите му 2 имена :)

Наистина е по-добре да спрем тук - мисля всички виждат вече, че си се запънал като магаре на мост да доказваш недоказуемото



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано05.09.11 04:59



Ти как го виждаш Цонга във формат 3/5 срещу Надал, това не е стария Надал и не сме преди 3, 4 години... :) Та, Рафа в една от лошите си форми успя да бие Цонга и то в два сета ако не се лъжа в Берси на най-бързата настилка за годината от календара на АТП, за какво говорим изобщо... :)



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано05.09.11 05:05



Ми виждам го много по-добре и от Родик, и от Ферер. Цонга инма ударите да разнася Рафчо по корта като парцал, докато Родик как го виждаш да печели точки, освен със сервис? Ферер точки ще печели, ама все ще са с една-две по-малко отколкото му трябат. Симпатичен ми е Давид, но, в неговия случай съм съгласен с теб - трябва Рафа да е доста офф, иначе просто няма като как да стане.

Аз съмна 100% сигурен, че, ако предстоеше мач с Цонга/Бердих/Фиш съвсем друга песен щеше да пееш, ама нейсе.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Другата Мария....нови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано05.09.11 05:06



Пробив за Стоусър, дано удържи. Здрав мач правят обаче, да не повярваш, ама и при жените се случвало (да правят здрави мачове)



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Другата Мария....нови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано05.09.11 05:13



А, Мария набързо отрази още два мачбола, вече 7 спасени мачбола в мача общо


Предстои осмия...



Тема Re: Другата Мария....нови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано05.09.11 05:16



е тоя път и хоук ай нямаше като как да й помогне. Браво и на двете, добър мач.

А Сабине как се излага не е истина, а аз май даже за нея писха в играта. то може и за това да е де :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Другата Мария....нови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано05.09.11 05:20



играе безобразно и само захранва скучната Вера, но ще се разиграе споко, тук 100% ще има трети сет. ;)
А там вече ще има драма. Айде, Сабинеееее!!



Тема Re: Другата Мария....нови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано05.09.11 05:25



Абе скучна, ама каква топка спаси при 30-40 не е истина.... и я поряза малко съдийката с това преиграване, ама нейсе. Хайде Сабинееее, тук дори сме в един отбор, да не повярваш ;)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Другата Мария....нови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано05.09.11 05:35



хаха, нали... :)

Сабине обаче трябва да намери най-силното си оръжие, сервиса. Тя на практика играе без сервис в този мач, не знам какво и става просто...



Тема Re: Другата Мария....нови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано05.09.11 05:38



И аз не знам, но и тези двечките правят здрав мач. Днес май женските мачове се оказаха по-интересни за гледане.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Другата Мария....нови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано05.09.11 05:54



Като цяло в турнира с изключения на два, три мача (най-вече класиката Монфис - Фереро, един от мачовете на годината изобщо) е по-добър при жените досега. Много по-качествени мачове, много повече драма и изненади.



Тема Re: Другата Мария....нови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано05.09.11 06:00



Абе... точно тоя мач разочарова на края, пфу. Големи очаквания от Лисики, ама така и не влезе в мача Сабине. Нищо, здраве да е. Хайде лека ти сутрин ;)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Другата Мария....нови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано05.09.11 06:03



Жалко, тотално се срина в този мач, Сабине, май бяха доста големи очакванията при нея, а все още е далеч от това да я считат за фаворитка и побърза да го докаже нагледно... На РГ, където и е най-слабата настилка я затрудни много повече отколкото сега.
За мен виновно е проклятието на нощната сесия... До тук, организаторите на турнира тотално се осират с избора си за нощен мач и няма нищо запомнящо се освен Голубьов - Надал. Минаха 7 дена, а нито един епик мач в нощна сесия, нито при мъжете, нито при жените, даже повечето мачове са слаби и неравностойни.
Утре можеше да стане супер шоу в нощна сесия между Фиш и Цонга ама нали е денят на труда в щатите и официален празник, та прайм тайма ще е следобяда, а не привечер, а и пак гадовете от Си Би Ес ще предават мачовете и така.



Тема Re: Другата Мария....нови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано05.09.11 06:06



лека вечер при теб, хаха, а то и аз ще лягам за малко :)



Тема Re: Другата Мария....нови [re: Diavolo]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано05.09.11 06:16



''За мен виновно е проклятието на нощната сесия'' - а според мен е време да си лягаш, нищо, че там стана време за сутришно кафе.



П.П. - офф - тоя Болт разказа играта на спринта, леката атлетика умре



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.09.11 11:28



Братле, точно десетина мнения по-горе си писал на Шевата как Цонга/Фиш е супер неудобен жребий за Федерер и слагаш именно жребия на Роджър като най-кофти от всички в топ 4 и сега разправяш как Родик е по-опасен от Цонга в момента?

Ако гледаме само като имена и представяне на У СО е така, ама айде стига - Родик от година на година става все по-дефанзивен, а с дефанс да биеш Надал - тц, тц, тц. Ферер е по-особен случай, но както казах и на Агаси - ниско е момчето, няма лесни точки от сервис и пак стигаме до момента да чакаме Надал да е в по-слабо кондиционно състояние. Пикс го е бил два пъти на ГШ, но единият откровено е когато Надал имаше физически проблеми, а в Ню Йорк беше преди бая време, Рафа тогава още не знаеше какво е хард корт.
От друга страна Цонга баш в момента си е във форма, показвал е неведнъж че като му тръгне и става мега опасен, а напоследък си му върви бая, има сервис, има доминиращ форхенд и приличен бекхенд, няма го огъването от ретур при подсечения сервис на Надал - ми всички предпоставки за победа на франсето ги има, ако бяха играли сега. Да, Надал пак би могъл да измъкне мач с Цонга, обаче точно французинът си е с най-голям шанс да го бие сега от изброените имена дотук.




Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: alessandron]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано05.09.11 16:32



Уф, Сандро, нищо от това, което си написал, не е така. Е, то всъщност е така де, но....



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: Banditoo]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано05.09.11 17:42



Хайде да се разпиша и тук, виждам, че дискусията си върви в старото русло, понякога ви се чудя на енергията да повтаряте едно и също всичките

. Ще ви чета с интерес, ама по-нататък, сега само наминавам да да ви гушна набързо.



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: joy_r]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.09.11 17:44



Че в кое русло да върви - все още играят Федерер, Надал, Джокович, Мъри - не са се пенсионирали и да дойдат други, че тях да одумваме






Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: alessandron]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано05.09.11 17:47



Да, прав си, ама все очаквам някакъв катаклизъм- или Нажата да извади думичката "антитенисист" от речника си, или Дявола да прозре гения на Роджър

. Уви, напразно



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: joy_r]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.09.11 17:52



Тия работи ще се случат в края на декември следващата година, когато най-после супервулканът под Йелоустоун ще изригне и ще затрие Земята, та да мирясаме всички






Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: alessandron]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано05.09.11 17:53



Аааа, не искам така, живее ми се, още няма да ми е изчезнал летния загар дори





Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: joy_r]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано05.09.11 17:58



Девола не може да прозре ''избухването на летящия'' (както и много други от нас де), иначе не вярвам някой да не е признал гения на Роджър. Не очаквай чудеса от Нажата





Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: joy_r]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано05.09.11 18:10



hehehe, видно е че не си чела - дявола призна гениалността на фед и то многократно, сега ти си наред



айде спирай се пред тв-то, че младежите в клуба не схващат тънката ми ирония, а сперанца се пази от чат и на мен ми е скучно, нема с кой да се дракам



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: Balleta]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано05.09.11 18:19



Много тоно казано - няма нужда да се очакват неща, които така или иначе се случват където и да отида



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: petitta]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано05.09.11 18:20



'пази се от чат', ахаххаа, това е изречение, достойно за форумната история :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: naja_haje]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано05.09.11 18:21



не разбирам, нима не е вярно





Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: petitta]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано05.09.11 18:23



А, дали е вярно не знам - пазя се от чат и не мога да ти отговоря



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано05.09.11 18:37



Тежък жребий е за Роджър, защото Цонга и Фиш не ги харесва, но Надал не би трябвало да има проблеми с тях. :) Така ги усещам нещата просто, може и да бъркам.

Иначе забравяш за Цонга нещо много важно, това не е щадящата трева и ще трябва яко да тича върху твърдото а на него доста мачове му се струпаха и в тая жега и влага тук още днес стигне ли се до пет сета си заминава. Фиш е в отлично кондиционно състояние, въпреки че и той прекали с турнирите предхождащи Ню Йорк.



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: petitta]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано05.09.11 18:39



Ест. че го признах.





Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.09.11 18:45



Ще видим, аз Фиш го гледах срещу Андерсън и не ми хареса и той как допуска сериозни амплитуди - уж всичко е под контрол, ама пропусне да го подсигури и южноафриканецът се връщаше. А Цонга в петсетови мачове има уникален статс, мисля знаеш го. Но специално от Цонга - Фиш очаквам да се случи всичко, аз не се наемам с твърда прогноза тук






Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: Diavolo]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано05.09.11 18:49



ама доста време ти трябваше



сега, ако почнеш и да го харесваш в края на кариерата му, цена няма да имаш

аз сега се мъча с типси фереро и ми е тежко, и двамата са ми доста противни, ама типсаревич требе да бие чисто и ми е мъка да го подкрепям



Тема Типси и Комаранови [re: Banditoo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано05.09.11 18:51



правят страхотен мач досега. 7 много качествени гейма.



Павлюченкова - Скиавоне до тук е пародия на мач.



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: petitta]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано05.09.11 18:52



Аз съм твърдо за комара, Типси е лигня и ми е антипатичен като цяло.



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: Diavolo]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано05.09.11 19:01



абе за теб можех да предположа - сърбин срещу испанец са май



мен и двамата ме дразнят и може би заради това не мога да оценя мача ...

вятъра ме заинтригува особено, ще ми е интересен да го видя ноле тази вечер, на уиимби във вятъра не му се нравеше особено

Редактирано от petitta на 05.09.11 19:03.



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: Diavolo]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано05.09.11 19:54



хубав мъжки мач правят- много стабилни на сервис и двамата, с малко шансове за пробив. Типси е с една идея по-остър и това му донесе успеха в първия сет. сърбина обаче нещо си прееба малко коляното, та го увиха като мумията. лошото е,че и двамата нема да могат да вземат нито сет на Ноле и поне малко да го затруднят... Хуан-Карлос вече е на прага на умората, а Янко си е брачед и с тва коляно...

VAMOS!



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: A.Agassi]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано05.09.11 20:02



Типси 100% ще се откаже срещу Ноле, още сега го казвам да се знае.
Супер чуплив тенисист и адски непостоянен, иначе има отлични умения и добра игра на мрежата и добри удари, всичко, но е дебел и много зле с фитенса, това е, другото му слабо качество - психиката, за тенисист като него все още да няма титла е смешно.
Фереро току-що също вигна физио.
Да му е честито на Джокович, немам думи.



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: Diavolo]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано05.09.11 20:25



за съжаление това не е в полза на тениса... но какво да се прави като Монфис,Содата,Бердих и т.н са чупливи и непостоянни... пак всичко ще се решава от топ 4, а там в момента статуквото е ясно...

VAMOS!



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: A.Agassi]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано05.09.11 20:50



и все пак Комарчето играе доста надъхано. сервира добре, бекхенда му напомня на онзи от 2003 (много добре помня мача с Агаси на 1/2 финала, където за пръв път си пролича големия му напредък в този удар, защото допреди това форхенда му беше с класи по-добър.) с добра дължина и редирект. яко са се захапали и ме кефи,че има мн малко пробиви- това е истински мъжки мач, а не и двамата да направят по 5-6 пробива за 4 сета...
и все пак съм писал за Янката 3-2 и стискам палци за тоя резулт



VAMOS!

Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: A.Agassi]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано05.09.11 21:08



какъв гейм само спаси комара, невероятна зашита и психика.



Фереро обаче е останал без капчица сили, в момента е само на адреналин, пита се ще се прояви ли сега супер лузърщиата на сърболяка?



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: Diavolo]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано05.09.11 21:15



ще бие Янко музиканта, ама срещу Ноле едва ли ще сервира така, а тоя бекхенд по правата дето сега му спечели сета, много ме съмнява също,че ще присъства...

VAMOS!



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: A.Agassi]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано05.09.11 21:17



Абе той срещу Ноле ще загуби като другия брат Троицки още преди мача. Може да има един оспорван сет след което ще има геврек или отказ и пр. На Типси да му дадат и хендикап от 2-0 сета и 4-0 гейма в третия пак ще се осере срещу Нолката





Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: Diavolo]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано05.09.11 21:19



да,но за разлика от Троицки, който е един от най-слабите тенисисти в топ 20 за мен ЕВЪР, Янко поне има оръжия. но братовчедската любов си е силна и както казваш ти при негативен първи сет и начало на втория ще има я отказ, я гевреци, я франзели... ще клати глава, ще гледа нагоре. абе сръбски цирк :)

VAMOS!



П.С - а съдиите се опитват да бутат Комара, но пък хоук ай оператора сигурно е сръбски емигрант

Редактирано от A.Agassi на 05.09.11 21:20.



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: A.Agassi]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.09.11 21:23



Абе интересно що не повдигате тия въпроси, когато Надал играе с някой от армадата - повечко братчеди ми се струват в тоя катун, повечко място за приказки демек






Тема Серина ще хапненови [re: Banditoo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано05.09.11 21:32



една много сладка хапчица...



Пита се в задачата, колко свои сервис гейма ще вземе в този мач, хубавото Анче?

Предположения?

Аз викам максимум три, даже ъндър 3



Тема Re: Серина ще хапненови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.09.11 21:34



Цели 3 - толкоз много? Мисля да са 2 - айде, Ана, мачкай






Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: A.Agassi]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано05.09.11 21:37



Много интересни моабети си правите с Дяволето при положение, че са играли два пъти досега и сме имали три сета и двата пъти, а отделно на Рафа братчедите както казва Сандро са много повече...



Тема Re: Серина ще хапненови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано05.09.11 21:38



току-що от 0-30 спечели първия си собствен сервис гейм





Тема Обаче бекхендът на Янко по праватанови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.09.11 21:38



работи просто изумително. През тази година Типсаревич безспорно отбелязва голям напредък, тия слабости, дето всички ги знам, се опитва да ги чисти - ефектен играч е.




Тема Re: Серина ще хапненови [re: Diavolo]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано05.09.11 21:39



като гледам не е на диета, така, че има нужда





Тема Re: Серина ще хапненови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.09.11 21:39



Тая Серина нарочно ше ми прави сечено - въобще тоя Ю СО вси женки ми правят номера






Тема Re: Серина ще хапненови [re: alessandron]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано05.09.11 21:41



щом е само на ЮСО и в тениса си късметлия



VAMOS!

Тема Re: Серина ще хапненови [re: A.Agassi]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.09.11 21:45



Заеби, знаех си, че една измежду Пенета и Скиавоне ше бие, ма не уцелих коя

Пълен провал ми е тоя турнир ...




Тема Re: Обаче бекхендът на Янко по праватанови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано05.09.11 21:46



Ами той каза преди два дена, че вече си е поставил конкретна цел - топ 10 в света.



Тема Re: Обаче бекхендът на Янко по праватанови [re: alessandron]  
Автор mopsus (!)
Публикувано05.09.11 21:49



Абе, тоя Типсаревич винаги ми е бил енигма... хем играта му изглежда супер стабилна, хем никакъв го няма!? - (право)Линейно уравнение с две неизвестни!

П.С. Комара вече спря да "хапе"



You can't judge a book by its cover!

Тема Re: Серина ще хапненови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано05.09.11 21:50



А те писах за мой фаворит за титлата


Още не е късно де...



Тема Re: Серина ще хапненови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.09.11 21:51



Сори, че не оправдах очакванията ти - аз затва писах Нажа и Мъри, поне там да позная






Тема Re: Серина ще хапненови [re: Diavolo]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано05.09.11 21:51



ахахаха Деволче, Серинка много отрано взе да вика къмоон, попритесни се нещо а

Леле ако не беше тая сила, кво щеше да прави
Давай Анааааааааа



Тема Re: Серина ще хапненови [re: Balleta]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано05.09.11 21:55



ако направи още една двойна грешка ще и е за първи път, ей това е да се биеш сам





Тема И Янко приключва с аснови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.09.11 21:55



Еми гъзарче си е






Тема Re: И Янко приключва с аснови [re: alessandron]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано05.09.11 21:58



и кво сега, дружките ще си направят една тренировка пред публика

Сега е ред да дойде Мъри и да каже, че пътя на Джоко е широко отворен



Тема Re: Серина ще хапненови [re: Balleta]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано05.09.11 21:59



хаха, балетче ами то Ана ще остане в историята с един от най-трагичните женски сервиси, не знам защо изобщо си изненадан?


А иначе тя е страхотен шотмейкър, има отличен ретур и плоски завършващи удари и от двете страни, така че какво се учудваш, нормално е да доминира в два, три гейма, проблема при нея е, че е загубила вярата в себе си и отделно от това стара слабост и е, че не е константна в дори един сет само какво остава за цял мач.



Тема Re: И Янко приключва с аснови [re: Balleta]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.09.11 22:02



Ще ми е много интересно ако Янко вземе да затрудни Джоката дали от вси Надал фенс ще се намерят един-двама да го похвалят? Щото аз мога да ти кажа един куп тренировки на Надал по вси ГШ с неговите братчеди, миналата година в Ню Йорк с Вердаско гледа ли? Ако не си, виж в нета сигурен съм ще намериш резултата. Може да видиш и Вердаско колко пъти е бил Надал? Може изобщо да видиш и колко пъти Надал е падал от испанци на ГШ, а съответно колко пъти е бил?




Тема Re: Серина ще хапненови [re: Diavolo]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано05.09.11 22:07



припряна е, бърза и греши много удари, праска ги директно в мрежата. Мъчи да вкарва някакви снаряди от сервис и прави двойни грешки - не само е нпрегната, ами е пре пре пренапрегната. Ако не се поуспокои, тоя мач ще свърши страшно бързо.



Тема Re: И Янко приключва с аснови [re: alessandron]  
Автор Henman (in the army)
Публикувано05.09.11 22:07



Аз си спомням един мач между двамата на Куинса, където Типсата се държа доста добре; със сигурност по-добре отколкото Вердаско, Алмагро и Лопес във всичките им ен на брой мачове срещу Надал (изключваме Нандо в Мелбърн, ама и там имахме двойна грешка за финал

).



Тема Re: И Янко приключва с аснови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано05.09.11 22:08



А Джокович колко пъти е падал от сърби?


А на ГШ? А някой затруднявал ли го е? Аааа чакай, Троицки миналата година, знам че за това ще се сетиш, ама то тогава Ноле беше трагичен първите сетове и изобщо не беше в мача, много грозен тенис и на двамата, истинска каторга.
А за швейцарските курвички на Федерер да отварям ли думи? Станчо как е? Една победа само дошла след безобразна игра на Фед и то на клей в МК ако не се лъжа.



Тема Re: И Янко приключва с аснови [re: alessandron]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано05.09.11 22:09



последно помня загуба от Ферер, а и аз никъде не казвам, че Надал не си прави тренировки с испанците





Тема Re: Серина ще хапненови [re: Balleta]  
Автор Orel(WTW) ()
Публикувано05.09.11 22:15



ама е 100 пъти по-готина от Шарапова



Тема Re: И Янко приключва с аснови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.09.11 22:15



Отваряй колкото искаш дума, факт е че на Надал му правят свирки общо два пъти повече сънародници, отколкото на Федерер и Джокович. То тва и оставаше - при n на брой испанци в първите 20 в света през последните 5-6 години Надал нито веднъж да не падне на ГШ. Не виждам изобщо с какви очи се реве от вас за сърбите при положение, че през годините сме се нагледали на испанските циркове. Алмагро, Чудовището неповторимо, колко сета успя да земе на Надал на ГШ?






Тема Re: Серина ще хапненови [re: Orel(WTW)]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано05.09.11 22:18



в стойка и тяло - не, в лице - да

Айде още един в мрежата, болбойс веднага да намалят височината на мрежата, че тоя мач стана банален.



Тема Ноле - Долгополовнови [re: Banditoo]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.09.11 22:31



Досега Сашко стои екстра и показва, че точно такъв като неговия стил е стилът, срещу който Джокович най-много е страдал - нападателен, с агресивни отигравания непрекъснато, особено на ретур. Ноле ми изглежда малко вял, въпросът е дали Сашко може да задържи високо ниво и евентуално да поведе в световете - е тогава може да станем свидетели на класика ...




Тема Re: Ноле - Долгополовнови [re: alessandron]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано05.09.11 22:41



ахаха виждате ли го световния номер 1, разнасян е от Долгополов, хаха, вижда се единия играе с лекота и красиво, а другия е като маратонец тръгнал да бяга на 100 метра гладко бягане...





Тема Re: Ноле - Долгополовнови [re: Murray]  
Автор Henman (in the army)
Публикувано05.09.11 22:47



Нали зоба, как така Долгополов го разнася, че дори поведе с пробив? Или сега е чист, но преди финала с Надал ще се нашмърка?





Тема Re: Ноле - Долгополовнови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано05.09.11 22:50



Сашко е супер зле с кондицията, напразни надежди ;)
Иначе е мой любимец и е най-хубавото нещо на тениса което се е случило тази година.





Тема Re: Ноле - Долгополовнови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.09.11 22:54



Абе верно е, ама кефи с тоя стил, супер неортодоксален. Поне до тайбрек да докара ...




Тема Re: Ноле - Долгополовнови [re: Murray]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.09.11 22:54



Робин Хаасе, чутовен подвиг






Тема Re: Серина ще хапненови [re: alessandron]  
Автор AndyR (No Compromise)
Публикувано05.09.11 22:55



За мен също..






Тема Re: Ноле - Долгополовнови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано05.09.11 22:58



Прекалено много слайсира, Ноле не е Сьодерлинг...



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: Banditoo]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано05.09.11 23:10



съдиите помагат на Джокович.
Как може да дадат такъв аут ве, тия слепи ли са???



Тема само 3 уинъранови [re: Banditoo]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано05.09.11 23:18



за световния номер 1 (единия АС), СМЯХ!

Нажа, къде си? Или понеже това не е Надал не те интересува, хахаха



Хенмане, къде си и ти? Или това не е ГРОЗЕН АНТИТЕНИС?



Тема Re: Ноле - Долгополовнови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано05.09.11 23:23



Луд тайбрек, уникален чоук на Долго от 4-0 точки, онази точка дето заради съдията беше накаран да преиграва спря устрема му.
Ноле обаче също прави недопустими грешки в тайбрека, явно просто му е неудобно да играе с тоя неортодоксален супер талант. Въпросът е докога ще издържи Долго? Ако загуби този тайбрек, това ще го съсипе и мач няма да има.



Тема Re: само 3 уинъранови [re: Murray]  
Автор Henman (in the army)
Публикувано05.09.11 23:25



Говори ми ти колко бил терминатор Джокович и как стигал всичко. Готов е да пада в тоя сет обаче Долгополов не иска и не иска да го вземе, един първи сервис не е вкарал в тоя тайбрек и от 4-0 или сипе грешки, или играе некви педалски слайсчета. Еми много ясно, че ще си мачка Ноле като са му такива опонентите.

Редактирано от Henman на 05.09.11 23:26.



Тема ооооооооооооооооонови [re: Banditoo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано05.09.11 23:26



как можа да се измъкне Долго от това????????

Боже Господи. Ако Долго не спечели този първи сет ще е най-голямото престъпление в този спорт.





Тема Re: само 3 уинъранови [re: Henman]  
Автор Orel(WTW) ()
Публикувано05.09.11 23:28



Къде е плана Б на Джоко, ебати БОТА. Вместо да излезе на мрежа при тиЯ скуош форхенд ретури, седи като Мъри на задна линия????



Тема Re: само 3 уинъранови [re: Orel(WTW)]  
Автор Orel(WTW) ()
Публикувано05.09.11 23:31



Бря, Чу ме???



Тема Re: само 3 уинъранови [re: Orel(WTW)]  
Автор Henman (in the army)
Публикувано05.09.11 23:31



Гадно е, батка, на тоя вятър срещу такава кривунделска игра като тази на Долгополов. Ето, сега излезе Ноле на мрежата и завърши точката, но по принцип съм съгласен, че няма план Б - то кой ли има в днешно време?

Редактирано от Henman на 05.09.11 23:33.



Тема Re: само 3 уинъранови [re: Henman]  
Автор Orel(WTW) ()
Публикувано05.09.11 23:34



на тия скуошове и аз ще му излизам, деба и кривундела. Такива като тоя и Санторо монторо много ме дразнат.



Тема Re: само 3 уинъранови [re: Orel(WTW)]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано05.09.11 23:34



Срамота е това което се случи. Аз спирам да го гледам този мач, съсредоточавам се над Цонга - Фиш





Тема Re: ооооооооооооооооонови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.09.11 23:35



Невероятно е украинчето, но прекалява с неортодоксалността. Дано не увехне сега, Ноле обаче ми харесва колко е смутен.




Тема Re: само 3 уинъранови [re: Murray]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.09.11 23:36



Хаха, сега да не пометна след края на тайбрека? Споко, грозен антитенис е - запазена марка на Мъри, сигурно затова го разпознаваш толкова лесно






Тема Re: ооооооооооооооооонови [re: Diavolo]  
Автор Пвдним йт т изб (КЗИ)
Публикувано05.09.11 23:36



Долгополов си е детска радост все още. Харесва ми стила му, но просто прави простотии в най-важните моменти.

от 0-4 да то вземат тай брека





Тема Re: само 3 уинъранови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.09.11 23:36



Ми Долгополов сам си е виновен.




Тема Re: само 3 уинъранови [re: Diavolo]  
Автор Orel(WTW) ()
Публикувано05.09.11 23:40



Срамота е в 6?!? гейма да ти връшат 100% некакви скуош форхенди и ти да седиш и да чакаш?!? В предния му мач го загледах Долго, пак сечеше трупи от дясно?, тоя Вайда за какво лапа кинти????



Тема Цонга - Фишнови [re: Banditoo]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.09.11 23:41



Сет за Жо, видях само пробива и последния гейм - май ги мъчи вятъра и двамата, поне с такова впечатление оставам?




Тема Re: Цонга - Фишнови [re: alessandron]  
Автор Henman (in the army)
Публикувано05.09.11 23:44



Много завихря на този корт, иначе на Луис Армстронг не е толкова тежко положението. Жалко, аз точно този мач между Цонга и Фиш очаквах с най-голям интерес от всички 1/8 финали, взе да става традиция на този турнир вятърът да разваля култови сблъсъци. :(



Тема Re: Цонга - Фишнови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано05.09.11 23:44



гола вода е Фишагата :(
Дано проточи мача и цингата да се умори, аз на това разчитам главно. Какво толкова напоследък успява този Цонга да бие не знам, изобщо не ме впечатлява. Надявам се Федерер най-накрая ще направи един сериозен мъжки мач с него ако има такъв мач и ще си отмъсти брутално.



Тема Re: Цонга - Фишнови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.09.11 23:47



Е стига бе, по-стабилен е просто Жо в последните месеци, особено на сервис и форхенд.




Тема Re: само 3 уинъранови [re: Orel(WTW)]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано05.09.11 23:48



Ами това е Ноле, мъчи играта, 80% от мачовете му са грозна гледка, но като дойдта големите мачове и се преобразява, от шампионска закалка е.
Но верно е пълно с путки в момента. Загуби някой един сет и предава след това мача, еми заеби.
Апропо Долго се опита с тази тактика и с Надал, ама Рафа го съсипа в Маями, даде му само три гейма.
А представяш ли си Федерер ако беше на корта, хаха никакъв шанс за Долго с подобна тактика, но срещу играчи като Джокович има успех, тъй като последния е БОТ от дъното на корта и друго не знае.



Тема Re: само 3 уинъранови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.09.11 23:50



Абе дет се вика достатъчно е да погледнеш колко отказали се има на тоя турнир и ти става ясно за какво става въпрос ...




Тема Re: само 3 уинъранови [re: Diavolo]  
Автор Orel(WTW) ()
Публикувано05.09.11 23:55



ООО, ФЕД много ги обича импровизаторите, макс 25 мин щеше да е сета с тия скуош ретури. Ама той Джоко ЗНАЕ че тая лимонада няма как да го бие в 3/5, защо се остави да стигне до тай брейк, трябваше рано рано да почне да излиза на мрежа дори и да губи точки.



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: Henman]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано06.09.11 00:22



Смях се с глас!! Браво за мнението!!






Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: Naki]  
Автор Henman (in the army)
Публикувано06.09.11 00:28



Кое по-точно мнение, че вече ми е малко невъзможно да разбера?





Тема Re: Цонга - Фишнови [re: Diavolo]  
Автор Henman (in the army)
Публикувано06.09.11 00:30



Ех, голям шанс изпусна Рибока. :( Но иначе се поразигра, вземе ли този сет, взима и мача според мен.



Тема Re: Цонга - Фишнови [re: Henman]  
Автор alessandron ()
Публикувано06.09.11 00:40



Аре па много ше ви стане и Фиш да бие. Але, Цонга






Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: Henman]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано06.09.11 00:41



Е как да е невъзможно? Просто кликаш малкия линк "re: Henman" в квадратните скоби отгоре на моето мнение, и ще ти излезе...


Редактирано от Naki на 06.09.11 00:48.



Тема Ти си простонови [re: Henman]  
Автор alessandron ()
Публикувано06.09.11 00:44



отвратителен урочасник



п.п. Иначе мачът е страхотен дотук, много здрави отигравания и на двамата.




Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: Naki]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано06.09.11 00:55



И и си бил фен на Надал?!





Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: Diavolo]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано06.09.11 00:56



Защо, какво?? Аз съм умерен фен, не съм die-hard такъв...






Тема Re: Цонга - Фишнови [re: Henman]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано06.09.11 00:56



Щеше може би ако беше го пробил, много зле играе Фиша на точките за пробив. А и не знам дали не ти прави впечатление, че Фиш гримасничи и се хваща за краката, май се контузи към края на втория сет, дано да не е нещо кофти и да стане очакваната класика.



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментарнови [re: Naki]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано06.09.11 01:02



Мнението му е глупаво като цяло. :) чиста проба хейт и заяждане на дребно. може би не се сеща за основното правило, че по принцип левичарите (не само Надал) играят форхенда си към бекхенда на опонента десняк или че на 80% от тенисистите по-слабия удар е бекхенда и всичко това е изградено още от детските години като тактика и навик на игра (а отделно форхенда към бекхенда на левичаря следва естествения си ход на движение). Това не пречи на Рафа да има положителен баланс срещу 95% от най-опасните бекхенди в играта.



Тема Re: Цонга - Фишнови [re: alessandron]  
Автор Пвдним йт т изб (КЗИ)
Публикувано06.09.11 01:10



Цонга що цели момченцата по очите



Смятам че ще победи. Много силен сервиз и много силни удари. Освен това е във страхотна физическа кондиция.



Тема Re: Цонга - Фишнови [re: Пвдним йт т изб]  
Автор alessandron ()
Публикувано06.09.11 01:18



Аре и ти го урочаса - ясно е вече, Фиш продължава ...






Тема Re: Цонга - Фишнови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано06.09.11 01:21



Нещо ми се чини, че се поумори Цонга ;p



Тема Re: Цонга - Фишнови [re: alessandron]  
Автор Пвдним йт т изб (КЗИ)
Публикувано06.09.11 01:24



Ако се стигне до пети, Цонга ще издържи.



Тема Re: Цонга - Фишнови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано06.09.11 01:25



Абе както казах, ясно е. Мисля вече да играя всичко наобратно, ебаси и кривия Ю СО






Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: A.Agassi]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано06.09.11 01:39



Абе малко да свържа с другата акутлана форум-тема в момента, ама до кога ще се повтаря това топ 4, след като Мърла от години се е закотвила на 4то място и си пада редовно по полуфинали или финали от топ 3?

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано06.09.11 01:42



Не, че не си прав, ама точно ти да говориш за братя и братчеди... Да напомняме ли за цялата рода, дето Рафчо води със себе си? То не е Нандо, не е Фела, не Давид, Марсел и кой ли още не испански братчед, дето не му поляга.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: И Янко приключва с аснови [re: alessandron]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано06.09.11 01:47



Шшшшштттттт, да не се обижда Чудовищенце! Недей забравя, че той игра два, може и да си представиш, 2!!! тайбрека с/у Надал в Париж. От това по-голямо псотижение и по-труден мач, поне според Дявола, няма :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: само 3 уинъранови [re: Murray]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано06.09.11 01:51



Ми мен и Надал не ме интерисува. Аз само като играе Мъри съм залепен за екрана, щото си подобрявам речника - толкова много начини да се каже 'шит' и 'фак' научих



В интерес на истината не бях гледах, защото, о какъв ужас, чат-пат правя и други неща, осевн да следя колко се е назобал Ноле. Но сега, с оглед на резултата от завършилия мач, изказванията ти пак будят единствено смях.

A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Цонга - Фишнови [re: Diavolo]  
Автор Henman (in the army)
Публикувано06.09.11 01:52



Аааа, какво воле на Фишагата, красота!





Тема Ето я петсетовата класиканови [re: alessandron]  
Автор alessandron ()
Публикувано06.09.11 02:04



Днес не можем да бъдем недоволни от мачовете при мъжете.




Тема Re: Цонга - Фишнови [re: Henman]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано06.09.11 02:04



дам и после осиране типично за него... е беше ясно, че мача е пет сета, сега става страшно.
Айде, Марди, поне веднъж докажи на голямо ниво, че имаш топки и че си достойна първа ракета на американския тенис!



Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано06.09.11 02:05



А, радвам се, че съм прав :)

А за твое и на Сандро сведение, Надал има 11 загуби (единадесет) от испански тенисисти.



Тема Re: Цонга - Фишнови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано06.09.11 02:05



Айде, Марди, бъди си все такава риба, каквото си си сега - не се поддавай на изкушенията на Дявола и не изменяй на породата си.




Тема For nowнови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано06.09.11 02:13



Tsonga sets the court on fire.




Тема Re: For nowнови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано06.09.11 02:15



с голяма помощ от Фиш. и все пак не вярвам този пробив да реши мача, Марди трябва да се възползва от шансовете които ще дойдат тепърва.



Тема Re: For nowнови [re: alessandron]  
Автор Henman (in the army)
Публикувано06.09.11 02:17



Ясно е вече, честити ти точки в играта.



Тема Re: For nowнови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано06.09.11 02:17



Е да, рано е още, съгласен. Дано Цонга успее да си осигури втори пробив, на Фиш нивото му взе да поспада леко в средата на четвъртия сет преди да дойде дупката при 4:4.

п.п. Обаче физиото яко му масажира бедрото на Фиш ...




Тема Re: For nowнови [re: Henman]  
Автор alessandron ()
Публикувано06.09.11 02:17



Млък, гаден урочасник. Честити на теб.




Тема Re: Открито първенство на САЩ' 11-тема за коментари 2нови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано06.09.11 02:22



Е те за това са братчеди - you scratch my back, I scratch yours. С други думи, пуска им Рафчо чат-пат из някакви треторазредни турнирчета, че да му е лек пътят, когато трябва



A man only sees what he wants to see...

Тема Така веченови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано06.09.11 02:24



маалко по-леко се диша.




Тема Re: For nowнови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано06.09.11 02:24



Е онзи не знам дали ще е, ама ей сега този вече би трябвало да ги реши. Жалко за Фиш - добър сезон и пак нищо на ГШ, но... съдба.

A man only sees what he wants to see...


Тема Суарез-Наваро...нови [re: Banditoo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано06.09.11 02:27



играе бекхенд с една ръка, брех. Оня ден гледах Скиавоне и се чудех има ли изобщо друга тенесистка в топ 100, която да играе бекхенда с 1 ръка. Оказва се, че енда имало. Я някой статистик да каже бързо има ли още.

Иначе два мачбола спаси ей сега испанката, но ще си падне де.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: For nowнови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано06.09.11 02:28



Тази контузия която получи в края на втория сет натежа, надявах се да е нещо леко, но уви. Такива неща не могат да се предвидят в един мач... Като цяло Фиш игра по-хубаво и надеждно от Цонга в този мач, но много лековато първо не се възпозлва в началото на четвъртия сет и второ много глупаво се самопроби при 4-4.

Ами нека играе на всички предхождащи турнири на US Open на тия годинки на които е, даже беше заявил и Уинстън-Салем, но впоследствие се отказа.
И той и Иснър не мислят с главния определено.



Тема Re: For nowнови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано06.09.11 02:32



Е при тая жена, дето има Фиш, ти па как искаш да мисли с главния?






Тема Re: Суарез-Наваро...нови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано06.09.11 02:32



Петкораци водеше с 5-1 преди да завърши при 5-4, имаше едно лудо разиграване от 47 удара по топчето





Тема Re: Суарез-Наваро...нови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано06.09.11 02:34



Тренирала е за мача с Ботнячки






Тема Re: Суарез-Наваро...нови [re: alessandron]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано06.09.11 02:35



Ботнячки, а? Така и не виждаш, че Каролине е всъщност една много атрактивна и нападателна състезателка. Като се добави и много умният щаб зад нея - логично е и номер едно



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: For nowнови [re: Diavolo]  
Автор Henman (in the army)
Публикувано06.09.11 02:37



Дам, не спря да се бара за това бедро още от третия сет и въпреки това спокойно можеше да пробие в четвъртия видимо разколебания Цонга и да реши всичко там. Голяма глупост с тия много турнири наистина, но пък и ужасен късмет, от всички ливади да му се падне точно Цонга в 4 кръг, за мен това бяха двамата тенисисти с най-сериозни шансове извън топ 4 с оглед на форма, класа, стил на игра и всичко, не трябваше да се срещат толкова рано. :(



Тема АЛИИИИИИИИИИИИИИИИИИИнови [re: alessandron]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано06.09.11 02:42



един път да се израдвам на тоя турнир. след загубения тайбрек ми беше трудно да повярвам,че ще обърне, но явно Цонганаторе си е машина

.
ще има ли пак драма на 1/4 финала с Федята?!

VAMOS!

Тема Re: АЛИИИИИИИИИИИИИИИИИИИнови [re: A.Agassi]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано06.09.11 02:43



Може да има, може да няма - престои мач с Монако преди това...

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: АЛИИИИИИИИИИИИИИИИИИИнови [re: A.Agassi]  
Автор Пвдним йт т изб (КЗИ)
Публикувано06.09.11 02:45



Ясно, че Цонга е друга бира. Според мен е #4 в света. Не знам дали ще има сили да победи Фед. Освен ако и Фед играе 5 сета.



Тема Re: АЛИИИИИИИИИИИИИИИИИИИнови [re: naja_haje]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано06.09.11 02:45



Хуан Монако НЕ може да победи Роджър Федерер на ГШ, най-малкото на хард. всичко различно от рутинно 3-0 е в сферата на имагинерното

VAMOS!



Тема Re: АЛИИИИИИИИИИИИИИИИИИИнови [re: A.Agassi]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано06.09.11 02:46



Е той и Анди Родик не може да победи Надал, ама Дявола рИве. Плюс това тая година играха вече веднъж Федерер и Монако и, ако си спомням правилно, беше много тегва мач, в който по-скоро Монако сам се би, отколкото Фед да го надигра.

A man only sees what he wants to see...


Тема АЛЕЕЕЕЕЕЕЕнови [re: A.Agassi]  
Автор alessandron ()
Публикувано06.09.11 02:47



Най-после и за мен радост, тайно се надявах на обрат заради Фишагата, който го знаем вси каква му е психиката, а и като си писах 3:2 го правих баш с убеждението, че стигне ли се до пет сета, Цонга е фаворит заради статса си в пет.
Колкото до мача с Фед - ми надявам се Роджър най-после да се стегне, Цонга показа бая колебания днес и мисля, че ГОАТ следва да загрее хубаво с Монако и след това да фане и да си отмъсти едно хубаво на Жо за Уимби. Но каквото и да си говорим, от всички четвъртфинали тоя си е с най-голям заряд ...




Тема Re: АЛИИИИИИИИИИИИИИИИИИИнови [re: Пвдним йт т изб]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано06.09.11 02:48



хаха Фед ще го изяде с парцалите, ако и тук се изложи срещу Цонга направо да хвърля ракетата и да се отказва от тениса. Ако Цонга му вземе сет ще се учудя сериозно :) Освен това съм сигурен, че ще излезне супер надъхан и ако има възможност даже ще го унижи, такъв си е той и е нормално.



Тема Re: АЛЕЕЕЕЕЕЕЕнови [re: alessandron]  
Автор Пвдним йт т изб (КЗИ)
Публикувано06.09.11 02:49



Аре и ти го урочаса - ясно е вече, Фиш продължава ...





Тема Бтв. статса на Жо в пет сетанови [re: alessandron]  
Автор alessandron ()
Публикувано06.09.11 02:49



става все по-впечатляващ. Мисля, че има само една загуба в пет - ремонтът, дето му направи Вавринка на Ролан Гарос тая година. Не съм съвсем сигурен обаче, но най-много да има още една. А иначе има победи в пет сета над Роджър Федерер и Новак Джокович - Жо може и да си е шматка, ама стигне ли се до пет сета, показва характер.




Тема Re: АЛЕЕЕЕЕЕЕЕнови [re: alessandron]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано06.09.11 02:50



аз заложих на Цонга, защото в мача с Андерсон не ми хареса как сервираше Марди. малко асове, малко сервис уинъри... днеска и вятъра игра голяма роля де, но пак според мен сервиса го предаде във важните моменти не можеше да разчита на най-голямото си оръжие, докато Жо наниза много бомби в края на 4тия сет. Цонганаторееееееееееее

VAMOS!



Тема Re: АЛЕЕЕЕЕЕЕЕнови [re: Пвдним йт т изб]  
Автор alessandron ()
Публикувано06.09.11 02:50



Ми много ясно, няма само Хенман да ми върти тия номера - урочаса мача на Пън с Пенета, сега му го върнах



п.п. Мерси за помощта




Тема Re: АЛЕЕЕЕЕЕЕЕнови [re: A.Agassi]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано06.09.11 02:51



Айде и аз да кажа как си промених 3-1 за Фиш на 3-1 за Цонга... ама пусто като не помня що го направих :) Само дано не се окаже, че само съм мислел да го направя :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Бтв. статса на Жо в пет сетанови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано06.09.11 02:51



7-2 му е баланса



Тема Re: АЛИИИИИИИИИИИИИИИИИИИнови [re: Diavolo]  
Автор Пвдним йт т изб (КЗИ)
Публикувано06.09.11 02:51



Не мисля, че Цонга е по-слаб от Фед. Даже смятам, че можеше да затрудни Джокович. Просто много кофти се прецака в този мач. Можеше да бие с 3-0, но в тайбрека нещо направи грешки. Дали ще се възстанови?



Тема Re: АЛИИИИИИИИИИИИИИИИИИИнови [re: Diavolo]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано06.09.11 02:51



виж в тенисманията прогнозите на Екатерина. 2 пореден кръг закъснява, а ти нищо не си писал, че не се зачита. сори, ама не може в 2 часа полунощ да пуснеш прогнози за мачове отпреди 3 часа...

VAMOS!



Тема Re: АЛЕЕЕЕЕЕЕЕнови [re: A.Agassi]  
Автор alessandron ()
Публикувано06.09.11 02:51



Да, на мен също не ми хареса с Андерсън как не съумяваше при очевидно предимство лесно да си вземе сетовете - и вторият, и третият. Плюс статса на Жо в петсетовите мачове, естествено.




Тема Re: Бтв. статса на Жо в пет сетанови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано06.09.11 02:52



И аз имах някакъв спомен, че има още една загуба, ама от кого беше?




Тема Re: Бтв. статса на Жо в пет сетанови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано06.09.11 02:53



Като беше 5-0 преди тази година. Но тази година освен ремонта от Стан на Ролан Гарос, ако си спомняш Долгополов го направи разноглед в Мелбърн ;)

а иначе сега победи Фиш, а победи и Печнер в Мелбърн в 1 кръг.
та за годината е 2-2 и общо в кариерата 7-2

Редактирано от Diavolo на 06.09.11 02:54.



Тема Re: АЛИИИИИИИИИИИИИИИИИИИнови [re: Diavolo]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано06.09.11 02:54



хм-мм. чак за унижение не знам. моментума е с Цонга и макар логично Фед да е фаворит, мисля,че ще е завързан мач. Федята не игра много добре на ретур срещу Чилич, а Жо има и по-мощен и по-вариативен сервис. форхенда също впечатли днес... но да видим де, всеки ден е различен, ако французина прави някои от глупостите на които е способен, нормално е да загуби.

VAMOS!



Тема Re: Бтв. статса на Жо в пет сетанови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано06.09.11 02:55



Оф, да бе, аз там все си мислех, че беше 3-1 за Долгополов.




Тема Re: Бтв. статса на Жо в пет сетанови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано06.09.11 02:56



А нали знаеш кой има най-впечатляващия стат в петсетови срещи?



А знаеш ли кой е направил най-много ремонти?



Тема Re: АЛИИИИИИИИИИИИИИИИИИИнови [re: Пвдним йт т изб]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано06.09.11 02:57



стиге бе, ако бие Федерер ще е в пет сета след 4 часа + и после изобщо няма да излезе срещу Джокович


сериозно, няма никакъв шанс за мен срещу Ноле, а срещу Роджър има 1% шанс :)



Тема Re: АЛИИИИИИИИИИИИИИИИИИИнови [re: A.Agassi]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано06.09.11 02:59



видях, аз вече не пиша в темата да обявявам публично както преди кое е невалидно, а просто като смятам точките не ги зачитам и така. :)
аз и преди не и зачетох точки за това и изостана в класирането, жалко за нея, но редовно го прави това :/ Иначе има игра достойна за топ 3 на всеки един турнир, много нюха.



Тема Re: Бтв. статса на Жо в пет сетанови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано06.09.11 03:00



Хихи, в Тенискафе бяха пускали по тоя въпрос материал и Надал що ми се струва, че беше втори? Ама аз в тия статистики не съм силен, то тях трябва да си ги водиш, а това го правите вие с Фогелето






Тема Re: Бтв. статса на Жо в пет сетанови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано06.09.11 03:00



То пък това да е стат за гордост... Колкото повече по-малко 5 сетови мача играе някой, толкова е по-добър, щото бие бързичко и безапелационно.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Бтв. статса на Жо в пет сетанови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано06.09.11 03:02



Това е така, но от друга страна показва и психиката, издръжливостта, волята за успех, характера и така :) Медала има две страни :)



Тема Re: Бтв. статса на Жо в пет сетанови [re: Diavolo]  
Автор Henman (in the army)
Публикувано06.09.11 03:03



Не победи ли и Алмагро в пет сета?



Тема Re: АЛИИИИИИИИИИИИИИИИИИИнови [re: Diavolo]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано06.09.11 03:03



да бе, респект за това, ама някой път в бързината може да не видиш и няма да е честно. аз винаги ако закъснея въпросните мачове изобщо не ги пускам... както и да е.

VAMOS!



Тема Re: Бтв. статса на Жо в пет сетанови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано06.09.11 03:17



Не го знам този материал, но аз си имам почти всичко, а и много неща сам си ги правя, защото не се ъпдейтват никъде, иначе Фогела е малко по-напред с материала от мен по статистиката, но аз напоследък яко съм я подкарал.

Та значи Надал има най-добрия показател в петсетови срещи, номер 1 в света по процент спечелени петсетови срещи - балансът му е 15-3, като две от тези загуби са му от ГОАТ в негови пикови години, тъй че...

А иначе най-много ремонти от 0-2 до 3-2 имат Борис Бекер и Аарън Крикщейн - цели 10 ремонта?! :O




От сега играещите тенисисти най-много ремонти имат Федерер, Хюит, Мъри и Налбандян - 6 обрата!
Сега поне може да ги следиш тези четиримата

Надал има 3 ремонта, а Ноле има само 1 ремонт постигнат през далечната 2005 г. на Уимбълдън срещу Гийермо Гарсия-Лопес.




А турнирът на който са правени най-много ремонти е Купа Дейвис, а най-малко и логично на Уимбълдън.




Редактирано от Diavolo на 06.09.11 03:19.



Тема Re: Бтв. статса на Жо в пет сетанови [re: alessandron]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано06.09.11 03:20



http://www.atpworldtour.com/Reliability-Zone/Reliability-5th-Set-Record-Career-List.aspx

ето тука повече инфо по този въпрос. Рафа има 3 загуби- 2 от Федерер (ремонта в Маями и втория им финал на Уимби), третата е от Хюит на Ози Оупън, рано в кариерата на Матадора.

VAMOS!



Тема Re: Бтв. статса на Жо в пет сетанови [re: Henman]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано06.09.11 03:23



победи го в един велик мач с 9-7 в петия сет в Мелбърн ама 2010 г. ;)
Като след това ако си спомняш би и Джокович пак в един луд петсетов мач в който Ноле нещо му стана със стомаха (изобщо на Ноле все нещо му ставаше през годините, само не и през тази година ;) ), а Цонга праскаше феноменални волета и след това беше изяден от Роджър на 1/2 полуфинала останал без никакви силици.



Тема Re: Бтв. статса на Жо в пет сетанови [re: A.Agassi]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано06.09.11 03:30



Да, хубав линк, там има много хубави нещица, но там ги няма ремонтите и изобщо никъде ги няма, аз сам си ги поддържам от 2005 г. насам и много други неща няма.





Тема Re: Бтв. статса на Жо в пет сетанови [re: Diavolo]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано06.09.11 03:33



ее да, знам. аз като малък имах пълни тефтери с всемъзможни статистики, резултати и т.н на футбол и тенис, но с годините спрях да ги поддържам, няма време, а и желание. но винаги адмирирам хора,които го правят- това си е голяма страст към спорта...

VAMOS!



Тема респект пред Петко!нови [re: Banditoo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано06.09.11 03:36



Единствената през годината с три 1/4 финала в турнирите от шлема при жените!





Тема Re: Суарез-Наваро...нови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано06.09.11 03:52



Няма такава статистика наготово, по памет ще ти отговоря, ама Анди Родик може да помогне, защото гледа най-много WTA от всички тук.
Бандита също май си пада повече по WTA.

Та значи аз се сещам за:
Франческа Скиавоне
Карла Суарес Наваро
Елини Данилиду
Татяна Гарбин
Виржиния Руано Паскуал ама тя май се отказа, не съм я срещал от доста време
Стефани Коен-Алоро ама тя се отказа тази година

Та така





Тема Re: Суарез-Наваро...нови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано06.09.11 04:19



То е цяло чудо, че и две има дори. По принцип коментаторите все казват, че като удари и т.н. нямало голяма разлика м/у едно- и двуръчен бекхенд, но всички деца ги учат да играят с две ръце в наши дни.

Иначе гледаш ли Каролине как атакува от 3 метра зад основната?



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Суарез-Наваро...нови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано06.09.11 04:27



Гледам, гледам, показва невероятна защита, а днес учудващо, но и доста уинъри праска :О
Но като цяло с този стил на игра травмите до година, две ще я довършат. Трябва да скъсява колкото се може повече разиграванията ама това не става от раз, знам, че над това се работи сега и бавно може да даде плодове за бъдещето ама аз оставам песимист, но вече по-умерен такъв. :)

Иначе играта и на хард корт е страхотна, за мен е сред най-добрите в света на тази настилка, иначе на клей и трева е гола вода :)



Тема Re: Суарез-Наваро...нови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано06.09.11 04:31



Хехе, 2 уънира имаше за първите 7 или 8 гейма, щом това ти се вижда много :)

Иначе тия двечките, ако я карат така, като нищо ще откарат 2-3 часа и аз ще трябва да гледам Фед по нощите... при теб поне вече така и така е сутрин



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Суарез-Наваро...нови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано06.09.11 04:33



е как ще няма разлика? :о
може би си искал друго да кажеш или аз не съм разбрал, но има разлика между еднорък и двурък бекхенд. Бекхенда с една ръка ти дава повече опции и свобода и е по-ефектен за мен, това си е класиката :) Обхвата е по-добър, вярно и риска е по-голям.
Просто от малки деца е по-лесно да се играе с две ръце, тъй като да го играеш с една ръка се иска повече сила и е по-уморително и после става като навик :) Общо взето 90% от децата играят бекхенд с две ръце.



Тема Re: Суарез-Наваро...нови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано06.09.11 04:36



Така ли е? :о
на мен ми се сториха повече



чакай сеаг ще проверя :)
ъъъъ 12 на 7 за Кузи, ее цели 7 са, това за ботнячки си е мега постижение :) Но виж това се забеляза при нея и на Ню Хейвън, определено играе по-агресивно отколкото през сезона до тук, да не говорим за миналата година :)



Тема Re: Суарез-Наваро...нови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано06.09.11 04:37



уф, невъзможни топки стига тая Връщачки





Тема Re: Суарез-Наваро...нови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано06.09.11 04:44



Ми няма разлика в смисъл, че не ти дава повече опции - кои са тия повече опции? ако не броим слайса, който се играе винаги с една ръка така или иначе.

За обхвата си прав, но в наши дни всички търчат като заредени от Милан Лабс :), така че това няма кой-знае какво значение. Прав си и за красотата - бекхенд с една ръка е наслада за окото. Макар че, заговори ли се за 'красота' и колкото хора - толкова мнения де.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Суарез-Наваро...нови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано06.09.11 04:46



Е то 7, щото от в 7 или в 8 гейм само хакна 2 или 3, че и дойдоха няколко къси топки.

Иначе добър тайбрек се получи, но сега вече шансовете за 3ти сет станаха над 90% ми се струва ;(

A man only sees what he wants to see...


Тема "I don't speak French, dumbass"нови [re: Banditoo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано06.09.11 04:53



Фиш към Цонга, това как съм го изтървал ахаха





Тема Re: Суарез-Наваро...нови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано06.09.11 04:54



хохо ще улети ли ''номер 1''


Ако Карото отпадне толкова рано и като вземем предвид още по-ранните отпадания на Шарапова и Квитова, то Сериня Уиляма има шанс дори да атакува номер 1 в ранглистата в края на сезона.



Тема Re: Суарез-Наваро...нови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано06.09.11 04:58



Ти обаче още откзваш да разбереш, че на Серина номер едно и е през... Жената очевидно играе да печели ГШ, другото - дреме й.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: "I don't speak French, dumbass"нови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано06.09.11 04:59



Абе обясняваха по едно време коментаторите, че имало някаква закачка м/у двамата, ама не чух точно. Явно това ще да е било :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Суарез-Наваро...нови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано06.09.11 05:05



Е, това е ясно, но нали се сещаш, че ако не се беше контузила така нелепо сега щеше да има поне още две титли най-малко от големия шлем, а и миналата година щеше да е номер 1, а не Карото





Тема Re: Суарез-Наваро...нови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано06.09.11 05:07



Какво щеше или не - божа работа. Не бързай и тук да слагаш тигана на огъня, че рибата и в морето не е още дори :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Суарез-Наваро...нови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано06.09.11 05:16



Е, кой да я спре? :)
Щом Азаренка не успя, която за мен е най-добрата на хард корт от най-новото поколение не успя играейки на 200% във втория сет...

Серина след загубата си от Бартоли на Уимбълдън е в поредица от 16 поредни победи в които е загубила само 3 (три) сета, като още по-любопитното е, че четири пъти игра срещу тенисистки от сегашния топ 10 и срещу тях не загуби нито сет :)

Лошото е, че се очертава Кузи или Петко за полуфинал, а аз се надявах да е Карото, защото срещу нея щеше да и е най-лесно :/ Кузи е психарка и е опасна... Петко също е доста стабилна, но това ще е теста за нея, полуфинала, Настя с този смешен сервис ще бъде пробивана непрекъснато. А на финал, Серина е желязна, там просто съперничката и, която и да е тя особено в Ню Йорк няма шанс.





Тема Федерер май ще играе след полунощнови [re: Banditoo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано06.09.11 05:25



ей това е простотията на тия нощни сесии и някои тъпи глави така и не го разбраха, че първия мач от нощната сесия винаги трябва да е мъжкия, защото е 3/5 и защото понякога жените протакат по 3 часа техните мачове.
Респективно много по-малко време за възстановяване. По тази логика после срещу Цонга задължително пак трябва да го сложат нощна иначе ще е пълна гавра вече с такъв шампион като него, а и това ще е мач със супер заряд вместо пародията на мач което ще е между Ноле и Типси.

Утре умно решение, за първи да похваля функционерите от ЮЕС тенис асоциацията, а именно: само един мач в нощна сесия, ест. Родик - Пикс, (заради времето само един мач в нощна сесия), а мъжките мачове са изтегелни първи по програма пак заради очаквания масиран дъжд утре.

Редактирано от Diavolo на 06.09.11 05:28.



Тема Re: Суарез-Наваро...нови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано06.09.11 05:28



Харесваш-не харесваш Каролине - има психика момичето, това не може да й се отрече. Не предава мача, преди да е свършил.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Федерер май ще играе след полунощнови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано06.09.11 05:30



Мани, мани... отива на 3 сет и като нищо ще излезат след полунощ.

Иначе и ти нещо много убеден ми се чиниш, че Федерер ще бе лесно. Той тая година лесни мачове почти няма, а Монако е във форма. Не бих сложил пари за аржето де, но кой знае знае ли се.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Федерер май ще играе след полунощнови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано06.09.11 05:42



според мен Фед ще излезне на корта яко киселяк защото толкова го мотаят (а имаше опция да сложат женския мач на Луис Армстронг и да се играе успоредно, което беше правилното решение за мен след забавянето на вечерната сесия заради Цонга и Фиш) и ще гледа бързо да си свърши работата. Мачът ще е бърз, максимум 100 минути ;)



Тема Re: Федерер май ще играе след полунощнови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано06.09.11 05:54



Какво го мотаят, то това почва да става смешно. Ако изиграят сега още един сет над час на Фед мачът ще почне най-рано в полунощ. 100 минути е нереалистично - дори 6-0 6-0 6-2то на Джокович отне повече време. Значи най, ама най-рано мачът ще свърши в 2 сутринта. Добре поне, че Бандита още не е тръгнал на у-ще, та ще може да гледа :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Федерер май ще играе след полунощнови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано06.09.11 06:15



Ако беше Надал щех да хакнем официалната сраница а и тук щех да опищим орталъка :)
Аве аман от идиоти-функцинери-костюмари да се гаврят така със спортистите


А и аз кога ще спя баси, после излизам и сигурно ще дремна за два часа максимум :/

Просто нямам думи и това се прави на ГОАТ, направо съм същисан.
Защо просто не започнаха двата мача успоредно на двата големи корта? Безумие. Не може да се играе тенис в 01:00 ч. това е безумие.
Ами ако примерно завалеше дъжд сега? Ами ако мачът отиде на 3, 4 часа, ще играят тогава когато се спи, това за такова ниво е от огромно значение.
И по този начин се фаворизират други играчи...
Трябва да се спре с това дебелокожие по всички турнири от шлема и най-вече тук, където от край време не мога да им понасям правилото финалът при мъжете да е без ден почивка, уникална простотия.



Тема Re: Федерер май ще играе след полунощнови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано06.09.11 06:35



Еми виж сега, не може да се дава по над милион на победителя и да няма изпълнения като това за публика, спонсори и т.н. Няма безплатен обяд общо взето. Иначе аз не знам колко ще изгледам, че утре е бач...

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Федерер май ще играе след полунощнови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано06.09.11 06:46



Май е завалял лек дъжд разбрах... Само това остава. То се очаква до час/два да почне да вали яко и кур ден почивка преди мача с Цонга. А досега този мач трябваше да е свършил. Ето ти пореден пример за супер недомислие.



Тема Re: Федерер май ще играе след полунощнови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано06.09.11 06:57



хаха, както и очаквах Роджър гледа лошо и Монако нищо добро не го чака. Три гейма спечелени от Федерер за 3 минути, като каквото пипне го превръща в точка и то без изобщо да се движи, само бие сервиси и ретури





Тема Re: Федерер май ще играе след полунощнови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано06.09.11 07:04



12 минути, 5-0... С тая скорост ще свършат за час. Ама дори Федерер не може да играе така за 3 сета, то всеки удар му е уинър в момента.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Федерер май ще играе след полунощнови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано06.09.11 07:07



5-0 за Роджър след само 12 минути игра, като Монако има само 4 спечелени точки. Дали вървим към рекорд?





Тема Re: Федерер май ще играе след полунощнови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано06.09.11 07:09



Не можа, 6-1 за 'цели' 19 минути :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Федерер май ще играе след полунощнови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано06.09.11 07:11



киселяк е


на загрявката преди мача, Данчо Божинов вика, вижда му се лимона който му придава киселия вид, изглежда така все едно са го събудили рано, рано за нещо досадно.

А иначе аз размених няколко имейла с Данчо Божинов и поспорихме малко за женския тенис, Серина и пр. неща и в крайна сметка се разбрахме и обединихме около моята теория.



Тема Re: Федерер май ще играе след полунощнови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано06.09.11 07:14



всъщност 18 минути :)
Монако по принцип е много добър тенисист и умее дори да взима рано топката за разлика от повечето латиноси, но дори и на него това темпо му идва нанагорно. В момента Роджър дори не се движи, удря два пъти топката и печели точката, невероятна лекота.
Но тази идилия едва ли ще продължи... Пак ще е бърз мач де, но рекорди, едва ли.



Тема Re: Федерер май ще играе след полунощнови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано06.09.11 07:20



Хаха, 4ри аса и това сигурно беше... 51 секунди целият гейм всъщност, сега казоха :)

A man only sees what he wants to see...


Тема 4 поредни АСАнови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано06.09.11 07:21



и гейм за 30 секунди ?!


Роджър не се шегува.



Тема Re: 4 поредни АСАнови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано06.09.11 07:24



е той и Монако е малко оф, виж колко рмки удару на форхенда. Вятъра ли му пречи, скоростта на Фед ли му идва в множко. Ама взе да навлиза в ритъм де, няма да е чааак толкова бързо от тук насетне. Дано само не завали.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: 4 поредни АСАнови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано06.09.11 07:50



Монако се мъчи да праща всяка топка на бекхенд обаче не става. С цялото това говорене за бекхенда на Роджър и как той му бил слабост лесно се забравя, че всъщност Федерер има може би един от най-добирте бекхенди в тура и трябва да си Джокович или Надал, за да го обстрелваш от тая страна докато се пропука. А какви ретури прави от бекхенд тая нощ не е истина. Все пак сервисът на Монако не е дори близо до този на Цонга де.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: 4 поредни АСАнови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано06.09.11 08:05



ще има ли геврек за финал? :О
Иначе споко бе, ти се притесняваше дори и за Монако и сега Агаси ще те нахрани утре ;) Цонга няма реално аргументи, това не е тревата, където с подобен сервис може така да доминира, а и такъв мач Цонга може да направи веднъж на две години сигурно... Мачът е 3-0, макс 3-1 за Фед



Тема Искам го таканови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано06.09.11 08:16



и срещу Цонга






Тема Re: 4 поредни АСАнови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано06.09.11 08:16



Е Монако най-много сет да беше взел. Все пак в Маями ли къде беше бая отпор даде. Тази вечер обаче който и да беше от другата страна щеше да го отнесе, просто невероятна игра на Федерер.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: "I don't speak French, dumbass"нови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано06.09.11 08:16



Аз го чух, ма не разбрах за какво се е отнасяло. Беше в петия сет някъде, на една от почивките. Цонга му отвърна, че можел да му превежда






Тема Re: Цонга - Фишнови [re: alessandron]  
Автор AndyR (No Compromise)
Публикувано06.09.11 11:24



Поне това го хванахме






Тема Re: "I don't speak French, dumbass"нови [re: Diavolo]  
Автор Henman (in the army)
Публикувано06.09.11 16:22



Цонга се оплакваше, че хората от щаба на Фиш го разсейвали нарочно, после Фиш му отвърна, че и на Цонга щабът правел същото спрямо него, франсето обясни, че просто го подкрепяли и окуражавали и тогава Марди каза, че не говори френски и няма как да разбере какво точно говорят. Не мисля, че е използвал думата 'dumbass'.



Тема Re: "I don't speak French, dumbass"нови [re: Henman]  
Автор alessandron ()
Публикувано06.09.11 16:41



Използва си я, ама към съдията беше, в Тенискафе са пуснали хубав репортаж, щото аз снощи помислих, че на Цонга говори - включването след реклама на Евроспорт съвпадна баш с 'dumbass'.




Тема Re: 4 поредни АСАнови [re: Diavolo]  
Автор Пвдним йт т изб (КЗИ)
Публикувано06.09.11 20:47










Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.