Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:47 02.07.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Синсинати'11 - тема за коментаринови  
Автор alessandron ()
Публикувано17.08.11 22:18



Някой гледа ли? Днес сутринта Фед е попилял Дел Потро, гледах малко репортажче и статистика - доста силен мач на Роджър, дано задържи това ниво. Сега гледам Григор с Феру, кортът си е доста по-бавен от тоя в Торонто, ма тва не е изненада. Дано нашето момче се възползва от малката игрова практика на Ферер след контузията.




Тема Деебанови [re: alessandron]  
Автор alessandron ()
Публикувано17.08.11 22:41



Сервис за сета на Григор и пробив на нула за Ферер. Ех, как мразя само така да става ...




Тема Хахаха [re: alessandron]  
Автор alessandron ()
Публикувано17.08.11 22:49



Е няма такъв късмет - 30-15 Ферер, хубав сервис, мисхит на Григор от бекхенд, топката удари колчето на мрежата и влезе неспасяемо в полето на испанеца. Оттам още две точки за Григор и сет






Тема Re: Синсинати'11 - тема за коментаринови [re: alessandron]  
Автор Henman (in the army)
Публикувано17.08.11 23:09



Трагичен мач правят и двамата. Особено бекхендът на Григор е под всякаква критика, а хем играе основно слайс. Не знам жегата ли е причината или нещо друго. Дано все пак нашият бие.



Тема Re: Синсинати'11 - тема за коментаринови [re: Henman]  
Автор alessandron ()
Публикувано17.08.11 23:16



Е хайде сега трагичен. Григор почна солидно и с двата удара, ама му падна нивото с течение на мача. Ей сега в четвъртия гейм на втория сет имаше маркови отигравания.




Тема Re: Синсинати'11 - тема за коментаринови [re: alessandron]  
Автор Henman (in the army)
Публикувано17.08.11 23:24



Еми, виж статса, грешките са много повече от уинърите. Всеки бекхенд на нашия е потенциална грешка, такова чувство имам аз. Явно се опитва да копира Федерер едно към едно и профилактично удря с рамката от време на време. :) Сега вече разбирам как пада от разни смешници в малките турнири - с толкова разпиляна и разконцентрирана игра и Кинг Оскар може да го бие, а тук говорим все пак и за Мастърс, сигурно в 250 турнирите е още по-зле. Трябва да почне да играе всеки мач с мотивацията и хъса, с които игра срещу Цонга на Уимбълдън, и тогава вече ще постигне сериозния пробив в ранглистата.



Тема Re: Хахаханови [re: alessandron]  
Автор the_fly (ядояд)
Публикувано17.08.11 23:35



Абе не съм суеверен или нещо, но си пуснах мача при сет зи григор и точка за пробив за него във втория гейм на втория сет и оттогава нищо: ) Честно казано като го гледам, а го гледам рядко по обясними причини им и прилича на играч извън топ 300: )



Тема Re: Синсинати'11 - тема за коментаринови [re: Henman]  
Автор alessandron ()
Публикувано17.08.11 23:37



Да, разпилян е, съгласен съм. Дано все пак се концентрира в третия сет, щото така една точка да играе, една да спи хич не е добре.




Тема Re: Синсинати'11 - тема за коментаринови [re: alessandron]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано18.08.11 00:43



Жалко, загуби за малко...!






Тема Гришо - Тц, тц, тц...нови [re: alessandron]  
Автор mopsus (!)
Публикувано18.08.11 00:44



Язък за Гришката, хубав(?) мач, но уви!
Ако съм на негово място:
1) първо бих си махнал тази брадичка - нито е по-готин, нито по-страшен или пък по-зрял... "Жилет" с три ножчета и т'ва е!
2) След това ще тренирам 6 месеца първи сервис... после;
3) 6 месеца бекхенд;
4) следващите 6 месеца, а може и година - заминавам в Тибет, за да си тренирам психиката чрез медитация и тем подобни... и накрая;
5) връщам се на корта и мачкам, мачкам и само мачкам. Печеля титла след титла. Подобрявам всички рекорди. Така де - пренаписвам историята!



Е, те т'ва е... простичка и фасулска работа. Обаче, уви... не съм на неговото място

You can't judge a book by its cover!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.