Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:08 04.07.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: Фед - Бердихнови [re: mopsus]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано20.08.11 00:47



Иибаси, и Надал и Фед паднаха... ! Дано поне Мъри и Джоко се разпишат...




Тема Re: Фед - Бердихнови [re: Naki]  
Автор Henman (in the army)
Публикувано20.08.11 01:34



Как така Мъри да се разпише като Мъри игра вече и победи?!?! Доказателство --->



Втори източник --->





Тема Re: Синсинати'11 - тема за коментаринови [re: alessandron]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано20.08.11 09:41



Вчера си легнах след мача на Федерер и не успях да остана за Ноле, но 2 часа и половина игра и тепърва 1/2 финал днес в по-ранно време и евентуално финал, дано не се прецакат нещата за Ню Йорк само...



Тема Re: Синсинати'11 - тема за коментаринови [re: shevchenko]  
Автор alessandron ()
Публикувано20.08.11 09:46



Джоката ако се напъне да земе и Синси, според мен ще бере сериозни ядове в Ню Йорк при по-тежък жребий. Макар че в момента той реално няма конкуренция - Надал е в психологическа дупка срещу него пък и не е във форма според мен, Федерер си изживява старостта, Мъри на ГШ се бъгва, Сьодерлинг изобщо ще играе ли на У СО, Бердих си е чекийка, Цонга май му се понасъбраха мачлета напоследък, Дел Потро така и не се връща към формата от 2009 година. Все пак лично аз се надявам Федерер да се постегне за Ню Йорк, щото си е ГШ и да се справи добре.




Тема Re: Фед - Бердихнови [re: Henman]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано20.08.11 13:20



Знам, бре, знам, ама имах предвид и двамата да се разпишат - Мъри + Джокович...






Тема Re: Синсинати'11 - тема за коментаринови [re: alessandron]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано20.08.11 15:15



Джоката много насериозно се взе нещо... Дай си почивка бе, човек!







Тема Re: Синсинати'11 - тема за коментаринови [re: shevchenko]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано20.08.11 16:06



Монфис игра на високо ниво до 4:4 във втория сет, след което се срути, а в първите 2 гейма на третия сет дори беше изпаднал в мини колапс - не можеше като, че ли да диша по едно време, подпираше се по стените, вървеше като замаян и току да се откаже и се оправи, много странна работа и жалко защото игра яко първите два сета. Джоковч пък като, че ли превклюи на 6-та по средата на 2-я, тоя откровенно изумява с физически данни, става по свеж с навлизането на мача в крайна фаза, какъв ген са му инжектирали, кво е това чудо





Тема Мъри - Фиш... Резюменови [re: alessandron]  
Автор mopsus (!)
Публикувано20.08.11 22:50



Доста оспорван мач, въпреки че Фиш ми изглеждаше доста уморен.
Мъри на моменти беше колеблив, но като цяло - доста уверен.
Имаше и много "късметлийски" точки и за двамата, при това в ключови моменти, но все пак статистиката, така де логиката - възтържествува!



You can't judge a book by its cover!

Тема Re: Синсинати'11 - тема за коментаринови [re: alessandron]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано20.08.11 23:56



Браво на Бердих, страхотен мърляч е станал и още по-голям чоукър от преди 2010. Въобще тура почна да путясва здравата...
Добре поне, че идва ГС, където нивото ще се вдигне най-накрая...
Утре ще е единствения мач между топ 4 на хард след Уимби преди УСО, а Ноле ще се опита да стане първия след Анди Родик с дубъл Канада-Синси, първия с 6 титли от АМС в една година и първия с 4 поредни такива, въпреки че реално са си 6, защото той в Монте Карло не участва... Аз съм умерен оптимист, защото днес Ноле спести сили, Анди не е чак на 100% от възможностите си и допускаше сривове с Фиш, а и отделно психиеската увереност е на страната на световния номер едно.

Редактирано от shevchenko на 20.08.11 23:57.



Тема Re: Синсинати'11 - тема за коментаринови [re: alessandron]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано20.08.11 23:58



Ще видим, на РГ игра със само седмица почивка след три последователни турнира (Белград-Мадрид-Рим) и изглеждаше в мега форма в Париж, въпреки че не спечели.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.