Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:44 03.07.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема До всички неверници...нови  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано03.07.11 19:35



Искам да им задам няколко въпроса :

1.) Как така до миналия ден обяснявахте колко е слаб Ноле на трева и как само заради жребия е стигнал до 1/2 финал, а сега 2 дена по-късно се оказа "назобан до козирката" побеждаващ Надал в еднопосочен мач ?

2.) Какво предимство ти дава зоба, за да правиш такива ретури ?
Какво влияние има зоба върху ретурите ?

3.) Подобрил ли е Ноле играта на мрежата и направи ли някои показни волета и като цяло излизания на мрежата ?
И тук ли зоба е причината ?
Да, Джокович сбърка няколко пъти на мрежата, включително просволутия смач, но ако някой не вижда силното му израстване там, значи е сляп.

4.) Сериозно ли е два розови ника редовно да питат кой кога играе, ама защо не били разбрали, че някой бил отпаднал, да коментират редовно някакви мъже по време на най-ключовите мачове на турнирите от Шлема и АТП 1000 и сега да са първи специалистки в това дали даден състезател е зобал и колко явно и нагло било всичко ?
При положение, че съм сигурен, че ако не беше Мъри с неговите теми след турнира в Рим дори и нямаше да се сетят за подобно оправдание.

5.) Може ли същите те да ми обяснят как Надал от трагичното ниво, което имаше в началото на РГ, че дори и в края (женския мач с Мъри с масата пробиви след който феновете се питаха дали другия 1/2 финал не го дават на по забързан кадър, а на финала Федерер го правеше сам да си говори докато не се сдуха при 5-2 и авантаж...) сега изведнъж летеше по корта още в първия си мач ?

6.) Специално към Мъри - а кой беше тенисистът на РГ, който до 1/2 финалите играеше най-хубавия, красив и нападателен тенис ?
Тогава защо не се оплака, че най-добрият от първите 5 кръга не взе титлата ?
А за жребия защо не говори тогава ?

7.) Как свързвате зобането на Ноле с двата слаби като ниво (особено в Индиън Уелс) финала на американските мастърси ?
С това, че Мъри, който няма успехи на клей беше на две точки от победата над него ?
С това, че Белучи го беше хванал и Ноле излезна от хватаката в последния възможен момент ?

8.) Ноле игра по същия впечетляващ начин и на финала на US Open, че дори и по-добре, тъй като ситуацията го изискваше.
Та по вашата логика, ако сега Ноле зоба, то колко пъти по толкова е зобал Надал на въпросния турнир ?
Защото той до преди това играеше доста слабо за него в 4-тия турнир от шлема за годината.
Към петита - Означава ли това, че ако Надал не спечели след 2 месеца откритото на щатите (подобна логика имаш за успехите на Ноле и "признаването им"), то е зобал най-нагло ?

9.) Защо Надал е изиграл с 10-ина мача повече от назобания Ноле тази година и пак стига финалите на всеки един турнир ?
А той колко е зобал ?

10.) А какво е лекарството за психиката ? Не за друго, ами да го дадем следващия път на Мъри, когато дойде време за ГС тенис...

Засега толкова, ако се сетя нещо, ще добавям.



Редактирано от shevchenko на 03.07.11 21:08.



Тема Re: До всички неверници...нови [re: shevchenko]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано03.07.11 19:38



И още един въпрос към двата розови ника, дали изобщо знаят за новия човек в щаба на Ноле, който отговаря за физическата му подготовка ?
Много моля да ми се отговори честно, ако е възможно.



Тема Re: До всички неверници...нови [re: shevchenko]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано03.07.11 19:51



шева, писах и преди, пиша ти и сега, че отказвам да влизам в личностни нападки, безмислени спорове и мерене на пишки, не заради това съм тук.

личностните нападки са излишни, а изразяването на радостта ти е меко казано необичайно, но го приемам, това е твоят стил.

заговорил си ме лично, отговарям ти

Към петита - Означава ли това, че ако Надал не спечели след 2 месеца откритото на щатите (подобна логика имаш за успехите на Ноле и "признаването им", то е зобал най-нагло ? - трудно ми е да го схвана, но ако питаш, дали смятам, че надал се е зобал, да, смятам го. виж спора с джой.

относно зоба на ноле, вече написах, че ще го коментирам, когато има поне някаква възможност да се направи асоциация и равносметка, т.к. сега е прекалено рано. написах също така, че ако защити не всичките си точки, а "само" 2/3 ще се извиня публично, че го подозирам в "мръсна игра".

надявам се, че тази вечер ще се кефиш и радваш на успеха на любимеца ти, а няма само да търсиш да уязвиш и захапеш някого. този стил ми е чужд и непонятен, така че- честито и наздраве!



Тема Re: До всички неверници...нови [re: petitta]  
Автор alessandron ()
Публикувано03.07.11 19:54



Тук мисля си се объркала - никакви личностни нападки няма, има конкретни въпроси по твърдения, дадени от вас с Джой, както и от Мъри. Въпросчетата са интересни според мен, а и това е форум за тенис - не можем все да си говорим кой е най-сладкият, кой е най-грациозният и кой каква усмивка има.






Тема Re:нови [re: shevchenko]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано03.07.11 19:55



Абе наивно е да се смята, че Джоката не зоби (онези глутенови глупости да ги обясняват на някой друг), но там е голямата разлика, че при него зобът са онези иначе недостатъчни 20%, които го правят завършения гладиатор шампион, който познаваме от последната половин година, докато при някои други пословични "наркомани" цялата игра е базирана на зоба и грухането. Те тва е целата работа...





Тема Re:нови [re: Meйджъp]  
Автор Orel(WTW) ()
Публикувано03.07.11 20:06



10ка по шестобалната!!!



Тема Re: До всички неверници...нови [re: alessandron]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано03.07.11 20:07



сандро, виж стилът на целия пост - заяждане и хапане, благодаря, но не, благодаря

аз вече веднъж се подлъгах да влезна в дискусия с шевата, а това ми е излишно

тенис форум е, тук не говоря за красотата на рафа и ноле като физическа красота, а като тенис постановка.

ноле не ми харесва като цяло, само мачът му в петък и го написах, както и днес, че по-добрият победи, но да изпадам във възторг от играта му, ми е невъзможно. не споделям мнението на дяволо за финала, според мен беше добър, но и с някои дефицити, въпреки това не съжалявам, че съм го гледала.

отделно, ако не съм далтонист (а е и невъзможно да бъда), въпросите му не са към мен, т.к. аз съм само цвят лилав

.

на единственият, който беше адресиран до мен, отговорих.



Тема Re: До всички неверници...нови [re: petitta]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано03.07.11 20:11



Значи така, ще си пишеме каквото искаме, за да го нагодим към тезата, която най-много ми харесва, а като ме питат нещо конкретно по темата, ще съм на принципа - "Аз в личностни нападки не влизам" ?!

И като не влизаш, защо си позволяваш да определящ нечий стил ?
Благодаря за честитките и съжелявам, че стилът ми не е "Пишете си каквото искате за любимеца ми по време на най-хубавите му дни в тениса, а пък аз ще ви чета и ще ви се радвам".
Защо ли си мисля, че и твоят стил не е този и когато захапваме Федерер го защитаващ ?

П.С. Ако ще ми отговарящ с още една порция обяснения и определения за стилове на писане и т.н. , а няма да разглеждаме конкретните 11 въпроса, по-добре изобщо не ми отговаряй.





Тема Re: До всички неверници...нови [re: petitta]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано03.07.11 20:12



Ами според мен по-скоро той е далтонист, защото не вярвам аз да съм второто 'розово'



What you do speaks so loudly that I cannot hear what you say.

Тема Re: До всички неверници... [re: shevchenko]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано03.07.11 20:13



Еееееееееххххххххх, прекрасна сига



What you do speaks so loudly that I cannot hear what you say.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.