Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:41 30.04.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Пета поредна плескавица  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано03.07.11 19:02



Въпреки достойното поведение на един от феновете на Надал веднага след загубата (другия със синия ник винаги се е държал достойно), няма как да пропусна този факт...
Дълго търпях и слушах пренебрежителното отношение на Рафа-феновете към Ноле, сега обаче е време да замлъкнат за дълъг период от време.



Тема Re: Пета поредна плескавицанови [re: shevchenko]  
Автор Christianssen ()
Публикувано04.07.11 00:07



Па ли ти бре

Ееее не,писна ми.Айде четирите мастерса ги преглътнах,ама това вече е прекаленоНяма такава доминация просто.Трябва да благодаря на Роджъра че свърши мръсната работа на Ролан Гарос,че иначе и там не му мърдаше загубата на моя човек.А Джоко ако беше спечелил в Париж,можеше спокойно да направи и голям шлем след Юс-а.Докъде се стигна не е истина.Да благодаря на бате Федерер за титла от шлема

Редактирано от Christianssen на 04.07.11 00:23.



Тема Re: Пета поредна плескавицанови [re: Christianssen]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано04.07.11 23:36



Апропо, вчера забраивих да пиша, ама сега се сетих...

Това не е към теб, а към тези, които постояно насочват погледите към лагера на Ноле. Та, видяхте ли Себастиян Надал какви ги твореше вчера в ложата ве ?
Аз такъв злобен човечец през живота си не съм виждал. Как удряше прага и се ядосваше, а очичките му беха излезнали... Евала, после пак пишете за Сърджан, а този велик и културен испанец никой да не го споменава...



Тема Re: Пета поредна плескавицанови [re: shevchenko]  
Автор Stefan_Edberg (новак)
Публикувано05.07.11 00:13



Честитка за титлата на Ноле! Супер неочаквана за мен, признавам си, но Надал чисто и просто няма никакви отговори към момента за играта на Новак.
Същото за таткото отбелязах и аз в кафето, подобна селташка проява на ничий родител не помня откакто гледам тенис.

Редактирано от Stefan_Edberg на 05.07.11 00:14.



Тема Re: Пета поредна плескавицанови [re: shevchenko]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.07.11 09:26



Факт е, че баща му на Надал се държеше така, все едно синът му никога не е печелил Уимбълдън и иде краят на света, ако загуби ...




Тема Re: Пета поредна плескавицанови [re: Stefan_Edberg]  
Автор Koceтo (непознат )
Публикувано05.07.11 11:48



Аз "селташка" проява не видях. Беше по-емоционален от обикновено, но нито е псувал Новак, нито е показвал неприлични жестове



Тема Re: Пета поредна плескавицанови [re: Koceтo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано05.07.11 17:57



Много добре казано, а по-голям селянин от Сърджан трудно ще се открие.

Федерер им беше казал да млъкнат малко на родителите на Ноле




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.