Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:37 05.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Re: Нещата нещо взеха да се превръщатнови [re: joy_r]  
Автор alessandron ()
Публикувано03.07.11 18:11



Хаха, ок. Ти си учен и е редно такива като теб например да работят само с факти и да събират да речем доказателства за ешерихия коли по едно направление, не по три-четири. Ако не знаеш за какво говоря, поинтересувай се в Германия какво правеха учените покрай тая бактерия.
Медиите не са съд и съответно не трябва да пишат чакат като запишат някого 100 на 100. Нали не били слепи хората - ми на Надал левият бицепс през 2008 година беше с едно 3-4 сантиметра по-голям от десния.




Тема Re: Нещата нещо взеха да се превръщатнови [re: joy_r]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано03.07.11 18:11



сещам се какво визираш, ама според мен си беше гаф на найки, не беше проблемът във фед и рафа



Тема Re: Нещата нещо взеха да се превръщатнови [re: alessandron]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано03.07.11 18:14



Точно този принцип на свободата на словото вкара в гроба една известна българка преди няколко дена

.



Тема Re: Финал Уимбълдън 2011 - Р. Надал - Н. Джоковичнови [re: speranza]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано03.07.11 18:17



съдбата до сега целия турнир си беше с ноле и сега при брейкпойнт се обърна в полза на рафа



не случайно на български е от женски род



Тема Re: Нещата нещо взеха да се превръщатнови [re: Murray]  
Автор alessandron ()
Публикувано03.07.11 18:18








Тема Re: Нещата нещо взеха да се превръщатнови [re: alessandron]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано03.07.11 18:19







Тема Re: Финал Уимбълдън 2011 - Р. Надал - Н. Джоковичнови [re: speranza]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано03.07.11 18:20



Това, което наблюдавам досега, е жалка картинка в сравнение примерно с линка, който пуснах преди няколко дни - Сампрас - Къриър `93. Слаб сервиз и на двамата, разигравания, изпълнени с грешки и лишени от агресията, типична за тази настилка преди... Абе хора, къде са ви пишман "атлетите", ебаси нивото, до което се е сринала тази някога велика игра.

Който и да е от двамата, през 90-те и спрямо нивото, което се играеше тогава, нямаше да мине дори втори кръг тогава.



Тема Re: Нещата нещо взеха да се превръщатнови [re: joy_r]  
Автор alessandron ()
Публикувано03.07.11 18:23



И за това недей пиши, щото става все по-смешно. Васа Ганчева я хванаха в крачка как си каза тарифата да пише точно такива статии, каквито като са за твоите любимци, "трябва да са подкрепени с факти", ама като са някои други, то "те се развили твърде бързо". Станция Нова баш с факт си показаха кой е корумпиран и пише за пари каквото си поръча клиента, ама после винаги се намират разбрали-недоразбрали жалостив(к)и, които да кажат на бялото черно. Убеден съм, че ако по времето на Хитлер имаше Интернет и Фейсбук, щеше да има кой да реве в мрежата и за него ...




Тема Ще има ли пети сет?нови [re: speranza]  
Автор alessandron ()
Публикувано03.07.11 18:25



Давайте да залагаме, на мен лично много ми се гледа решителна част. Аз залагам, че ще стигнем до пети сет.




Тема Re: Финал Уимбълдън 2011 - Р. Надал - Н. Джоковичнови [re: бeз ycилиe]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано03.07.11 18:25



Това е заради Джокович, виж предишните мачове на Надал в турнира - истинска красота и много уинъри. Джокович обаче може да загрози и най-хубавия мач и да го превърне в блъскане и физика. Ноле - Андерсън и Ноле - Томич бяха най-грозните мачове на този турнир.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.