Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:15 26.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Уимбълдън - тема за коментари - 4 частнови  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано28.06.11 13:56



Айде на 1/4 финалите
Днес само жени, ужас



ВАМОС!



Тема Re: Уимбълдън - тема за коментари - 4 частнови [re: Diavolo]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано28.06.11 15:02



Давай, Цвети !



Гледам ти, Мъри и Агаси сте писали за Лисицки. Смешно е такива мачлета, в които е трудно да се търси каквато и да е логика да са толкова решителни за играта...

Айде на вързопа ! Allez, Marion !

Пфф, валяло дъжд, почваме само с централния корт...



Тема хотдога на Роджърнови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано28.06.11 15:05



много далеч от оригинала на Рафа





Даже топката излизаше аут, а Миша е дурак



Тема Re: хотдога на Роджърнови [re: Diavolo]  
Автор Banditoo (РР фен)
Публикувано28.06.11 15:12



И това ли ще мерим? Кой правил по-добър ход дог?



Game over for Williams sister! Остават само спомените! ;(


Тема Re: Уимбълдън - тема за коментари - 4 частнови [re: shevchenko]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано28.06.11 15:12



всъщност чак ми става лошо като ви гледам ботщините. Как може 90% да пишете за Бартоли само заради името и ранкинга и?!
кой гледал, кой не гледал, всичко живо маай там 2-0/2-1 ?!
Лизики победи На Ли в най-добрата и форма, спечели по супер убедителен начин Бирмингам и е много по-отпочинала от Бартоли, освен това има едно смразяващо оръжие - сервисът, най-добрия начален удар в света в момента след Серина. Ест. Бартоли е бивша финалистка тук, спечели Ийстборн, победи самата Серина, но е много по-уморена, има травма неотшумяла и не знам докога ще я кара така, изигра много по-тежки и продължителни мачове тук и много по-натоварена програмата, не е почивала на практика последните две седмици и нещо. Ако Лизики не вземе този мач няма смисъл да прогнозирам повече в истинския смисъл на тази дума, а само да си пиша за утвърдените имена и по-известни и това е. Така де...





Тема Re: хотдога на Роджърнови [re: Banditoo]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано28.06.11 15:13



и кой колко?





Тема Re: Уимбълдън - тема за коментари - 4 частнови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано28.06.11 15:15



Прогнозата ми беше 2-1 за Лисицки, но няма как да те гоня с нея, така че бях принуден да обърна и да се надявам, че Бартоли и по-големият й опит ще надделеят.




Тема Re: Уимбълдън - тема за коментари - 4 частнови [re: Diavolo]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано28.06.11 15:17



Е какво искаш да кажеш, че ако някой не е гледал даден състезател и да не пуска прогнози ?
Или пък да следи тези, които гледат и да пуска като тях ?
:))

Еми аз гледах Бартоли и мачкаше Серена със сервиз. Освен това верно, че изпусна много възможности, но все пак да победиш Серена на ниво ГС, да победи Енен преди, когато беше номер едно отново на ГС говори за добра психика.
С други думи, ако мача е три сета аз се надявам на психиката и имено лесните точки от сервиз, а ти се надяваш на умората и също сервиза...





Тема Re: Уимбълдън - тема за коментари - 4 частнови [re: Diavolo]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано28.06.11 16:11



Утре при мъжете не вярвам Надал и Мъри да имат проблеми, но очаквам много сериозни проблеми за Джокович и Федерер.
Джокович до тук от топ 4 е най-слаб и не заслужава да играе полуфинал по начина по който подхожда на свещената трева, освен това имаше най-голям късмет с жребия и игра с тенисисти, които или са контузени (Андерсън) или дебели без никакъв фитнес (Багдатис) или несериозни (Йодра) и въпреки това впечатли най-малко.
Федерер ако играе както срещу Южни ще падне от Цонга. Значи французина ако си повярва и не се бъгне ще има пет сета в най-добрия случай за Роджър, лошото е, че Федерер направи слаб мач срещу Южни и обикновено след това изнася показни, това ме тревожи.

А пък на Цонга му се събраха две поредни 3-0 срещу класни състезатели, които не е много специфично за него, защото знаем, че трудно пази концентрация дори в хода на един мач.



Тема Как мислите за утренови [re: Diavolo]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано28.06.11 16:16



Как ли ще ги разпределят мачовете при мъжете?



За мен два неща са ясни
1) Джокович - Томик ще е на корт 1
2) Федерер - Цонга ще е на централния корт, защото е мачът който крие най-много неизвестни, а и досега нито един от топ 4 не е бил два пъти подред на корт номер 1 в два поредни кръга (е, Ноле ще бъде вече)

И тук е дилемата:
Надал - Фиш или Мъри - Ф. Лопес? Кой ще е на ЦК?
Би трябвало да е Мъри, защото все пак нали се сещате...
Но действащият шампион да го пратят втори мач на корт номер 1 също е малко вероятно и не знам дали изобщо е ставало някога.

И все пак мисля
ЦК
първи мач: Мъри - Лопес
втори мач: Фед - Цонга
-
корт 1
първи мач: Надал - Фиш
втори мач: Ноле - Томик

А това така за да не съвпаднат пак двамата най-популярни тенисисти по едно и също време, защото вчера като стана така и се надигна страшен вой във тенисфорумс




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.