Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:35 04.07.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Серена - сом тайм вин сом тайм люн...нови  
Автор mizrahi! (човек)
Публикувано27.06.11 17:14



Много ме е яд - днеска направо не приличаше на себе си. Такива грешки от форхенд и баба ми не прави :( Все едно спеше на корта и не можеше да се задвижи... Тези няколко дни почивка й изиграха лоша шега, все пак все още ритъмът й не е постоянен...

Както обикновено, когато губи, Серена сама се бие. Всичко си зависи от нея - ако играе както обикновено - печели, ако играе зле или като днес - много зле, губи макар и на косъм...

Сега Винъс ще защитава семейната чест. Давай Винъс!



Тема Re: Серена - сом тайм вин сом тайм люн...нови [re: mizrahi!]  
АвторДжoko (Нерегистриран)
Публикувано27.06.11 17:20



"Давай Винъс!" - срещу Пирончето??? Няма кой да те подкрепи - дори Англичаните харесват нашето момиче!



Тема Re: Серена - сом тайм вин сом тайм люн...нови [re: Джoko]  
Автор mizrahi! (човек)
Публикувано27.06.11 18:10



Ами тя играе безобразно... Сега остава и Винъс да падне от Пиронкова и Уимбълдън ще заприлича на отбор от сакати, дето удрят топката по случайност..."Стилът" на Пиронкова е толкова смешен, че понякога умаря от смях съперничките й и те я подценяват и не успяват да се нагодят...

Енен каза нещо такова преди време "Форхендът й е толкова слаб, че лесно пресилваш топката..."



Тема Re: Серена - сом тайм вин сом тайм люн...нови [re: mizrahi!]  
Автор mizrahi! (човек)
Публикувано27.06.11 18:14



На мен ми се е случвало подобно нещо - срещу хора, които играят безобразно, моята игра се срива, пресилвам нещата, правя лесни грешки, губя ритъм, докато срещу някой, който удря силно, играе правилно и добре, се справям доста по лесно...



Тема Re: Серена - сом тайм вин сом тайм люн...нови [re: mizrahi!]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано27.06.11 18:15



Ако нашето момиче победи в този мач, няма ли поне мъничко да се радваш за нея? Освен това сестрите се завръщат след дълго отсъствие от кортовете, не може да очакваш още в началото една от тях да се завърне с титла от шлема.



Тема Re: Серена - сом тайм вин сом тайм люн...нови [re: mizrahi!]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано27.06.11 18:17



добре де, опитвам се да разбера, ама ми е трудно - това означава ли, че пиронкова е единствената зле играеща тук и за това е такъв резултатът?

и че досега в. уилямс е срещала само супер тенисистки последните 2 години тук?



Тема Re: Серена - сом тайм вин сом тайм люн...нови [re: petitta]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано27.06.11 18:19



Не му обръщай внимание, прекалил е с разхладителните напитки, на всеки се случва.



Тема Re: Серена - сом тайм вин сом тайм люн...нови [re: petitta]  
Автор alessandron ()
Публикувано27.06.11 18:19



Абе глупости, Пирона си играе напълно според възможностите и не е нейн проблем, че отсреща стои една блъскачка, която си мисли, че може с топката да пробие ракетата на нашата. Айде, пак пробив, гот






Тема Re: Серена - сом тайм вин сом тайм люн...нови [re: joy_r]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано27.06.11 18:19



Докато той си плюе, татко Уилямс стяга куфарите и на другата щерка





Тема Re: Серена - сом тайм вин сом тайм люн...нови [re: lchWill]  
Автор mizrahi! (човек)
Публикувано27.06.11 18:20



Абе аз се радвам, когато някой играе добре... Когато единият играе зле, а другият само държи топката, това не е повод зарадост... За Пиронкова естествено ще е голям късмет и постижение на живота й, ама само с един Уимбълдън няма да стане кой знае каква тенесистка...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.