Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:31 29.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Уимбълдън - тема за коментари - 4 част  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано28.06.11 13:56



Айде на 1/4 финалите
Днес само жени, ужас



ВАМОС!



Тема Re: Уимбълдън - тема за коментари - 4 частнови [re: Diavolo]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано28.06.11 15:02



Давай, Цвети !



Гледам ти, Мъри и Агаси сте писали за Лисицки. Смешно е такива мачлета, в които е трудно да се търси каквато и да е логика да са толкова решителни за играта...

Айде на вързопа ! Allez, Marion !

Пфф, валяло дъжд, почваме само с централния корт...



Тема хотдога на Роджърнови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано28.06.11 15:05



много далеч от оригинала на Рафа





Даже топката излизаше аут, а Миша е дурак



Тема Re: хотдога на Роджърнови [re: Diavolo]  
Автор Banditoo (РР фен)
Публикувано28.06.11 15:12



И това ли ще мерим? Кой правил по-добър ход дог?



Game over for Williams sister! Остават само спомените! ;(


Тема Re: Уимбълдън - тема за коментари - 4 частнови [re: shevchenko]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано28.06.11 15:12



всъщност чак ми става лошо като ви гледам ботщините. Как може 90% да пишете за Бартоли само заради името и ранкинга и?!
кой гледал, кой не гледал, всичко живо маай там 2-0/2-1 ?!
Лизики победи На Ли в най-добрата и форма, спечели по супер убедителен начин Бирмингам и е много по-отпочинала от Бартоли, освен това има едно смразяващо оръжие - сервисът, най-добрия начален удар в света в момента след Серина. Ест. Бартоли е бивша финалистка тук, спечели Ийстборн, победи самата Серина, но е много по-уморена, има травма неотшумяла и не знам докога ще я кара така, изигра много по-тежки и продължителни мачове тук и много по-натоварена програмата, не е почивала на практика последните две седмици и нещо. Ако Лизики не вземе този мач няма смисъл да прогнозирам повече в истинския смисъл на тази дума, а само да си пиша за утвърдените имена и по-известни и това е. Така де...





Тема Re: хотдога на Роджърнови [re: Banditoo]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано28.06.11 15:13



и кой колко?





Тема Re: Уимбълдън - тема за коментари - 4 частнови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано28.06.11 15:15



Прогнозата ми беше 2-1 за Лисицки, но няма как да те гоня с нея, така че бях принуден да обърна и да се надявам, че Бартоли и по-големият й опит ще надделеят.




Тема Re: Уимбълдън - тема за коментари - 4 частнови [re: Diavolo]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано28.06.11 15:17



Е какво искаш да кажеш, че ако някой не е гледал даден състезател и да не пуска прогнози ?
Или пък да следи тези, които гледат и да пуска като тях ?
:))

Еми аз гледах Бартоли и мачкаше Серена със сервиз. Освен това верно, че изпусна много възможности, но все пак да победиш Серена на ниво ГС, да победи Енен преди, когато беше номер едно отново на ГС говори за добра психика.
С други думи, ако мача е три сета аз се надявам на психиката и имено лесните точки от сервиз, а ти се надяваш на умората и също сервиза...





Тема Re: Уимбълдън - тема за коментари - 4 частнови [re: Diavolo]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано28.06.11 16:11



Утре при мъжете не вярвам Надал и Мъри да имат проблеми, но очаквам много сериозни проблеми за Джокович и Федерер.
Джокович до тук от топ 4 е най-слаб и не заслужава да играе полуфинал по начина по който подхожда на свещената трева, освен това имаше най-голям късмет с жребия и игра с тенисисти, които или са контузени (Андерсън) или дебели без никакъв фитнес (Багдатис) или несериозни (Йодра) и въпреки това впечатли най-малко.
Федерер ако играе както срещу Южни ще падне от Цонга. Значи французина ако си повярва и не се бъгне ще има пет сета в най-добрия случай за Роджър, лошото е, че Федерер направи слаб мач срещу Южни и обикновено след това изнася показни, това ме тревожи.

А пък на Цонга му се събраха две поредни 3-0 срещу класни състезатели, които не е много специфично за него, защото знаем, че трудно пази концентрация дори в хода на един мач.



Тема Как мислите за утренови [re: Diavolo]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано28.06.11 16:16



Как ли ще ги разпределят мачовете при мъжете?



За мен два неща са ясни
1) Джокович - Томик ще е на корт 1
2) Федерер - Цонга ще е на централния корт, защото е мачът който крие най-много неизвестни, а и досега нито един от топ 4 не е бил два пъти подред на корт номер 1 в два поредни кръга (е, Ноле ще бъде вече)

И тук е дилемата:
Надал - Фиш или Мъри - Ф. Лопес? Кой ще е на ЦК?
Би трябвало да е Мъри, защото все пак нали се сещате...
Но действащият шампион да го пратят втори мач на корт номер 1 също е малко вероятно и не знам дали изобщо е ставало някога.

И все пак мисля
ЦК
първи мач: Мъри - Лопес
втори мач: Фед - Цонга
-
корт 1
първи мач: Надал - Фиш
втори мач: Ноле - Томик

А това така за да не съвпаднат пак двамата най-популярни тенисисти по едно и също време, защото вчера като стана така и се надигна страшен вой във тенисфорумс



Тема Re: Уимбълдън - тема за коментари - 4 частнови [re: Diavolo]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано28.06.11 16:18



добре казано


аз се надявам да няма типичните женски драми и клизки и да гепна бонуса



Тема Re: хотдога на Роджърнови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано28.06.11 16:25



Хехе, Роджър хотдозите ги прави константно, Рафа го направи веднъж за цялата си кариера

Дет се вика не стана като тоя на Надал в Мадрид, ама когато Рафа направи контрапие от хотдог като онова на Роджър на У СО, ше си говорим




Тема Re: Уимбълдън - тема за коментари - 4 частнови [re: Murray]  
Автор alessandron ()
Публикувано28.06.11 16:25



Аз па не очаквам "много сериозни проблеми" за никой от топ 4.




Тема Re: Как мислите за утренови [re: Murray]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано28.06.11 16:40



и аз мисля като теб, добре си ги разпределил, дори като последователност.
Но дано сбъркаме де, защото и утре може да вали пише и ако Надал е на корт 1 лошо... Дано програмата се изпълни утре, че иначе така ще пуцам ингилизите и твоя любимец, че ум да ти зайде :)
Но именно заради това мисля, че пак ще го прецакат и ще го пратят на 1 корт, дано не вали, може и да вали, може и да не вали, това е най-важното за мен. Да има пълен ден почивка за всички преди полуфиналите.



Тема Лисицата обаче побърка Бартоли с късинови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано28.06.11 16:45



За съжаление си става точно това, което очаквах - че германката ще надделее. Поне го прави много красиво и кара Мечо Пух да търчи като бесен без никакъв шанс за успех. Нали много подскача Бартоли - ми айде де, нека скача още






Тема Re: Лисицата обаче побърка Бартоли с късинови [re: alessandron]  
Автор Hingis (ентусиаст)
Публикувано28.06.11 16:51



Мача е много интересен, аз съм впечатлена и от двете. Въобще на този Уимбълдън имаше доста добри мачове при жените, а още сме на 1/4 финалите

[image]http://imageshack.us/photo/my-images/651/luckybearr.jpg/[/image]


Тема Бартоли обаче има 9 живота явнонови [re: Hingis]  
Автор alessandron ()
Публикувано28.06.11 16:55



Три мачбола, Лисицки се скова тотално. Да видим сега, при жените нищо никога не се знае ...






Тема 3 мачболанови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано28.06.11 16:56



изърва, сега ако загуби мача в който тотално доминира ще е най-голямата гавра в историята





Тема Re: Бартоли обаче има 9 живота явнонови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано28.06.11 16:59



суопер късмет има това супер противно създание


и тя не знае как и се получава, ако има логика би трбвало по-добрата да я бие още сега в тайбрека, ако ли не размазване в третия, това е абсурдно просто друго развитие.



Тема Re: 3 мачболанови [re: Diavolo]  
Автор Hingis (ентусиаст)
Публикувано28.06.11 17:01



Много ме кефят коментарите ти винаги. Тоя мач утре всички сме го забравили, ама трябва да намесим историята



[image]http://imageshack.us/photo/my-images/651/luckybearr.jpg/[/image]

Тема Re: Лисицата обаче побърка Бартоли с късинови [re: Hingis]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано28.06.11 17:07



Да, този мач също е на невероятно ниво.
Разбира се перлата в короната е Винъс - Кимико, но и На Ли - Лизики и Серина - Бартоли, Бартоли - Пенета (също супер мач), Азаренка - Хантухова и Скиавоне - Пашек (гледах голяма част от третия сет, уникален мач) ще се помнят дълго. Много силен женски турнир като хубави мачове и драми.



Тема Re: 3 мачболанови [re: Diavolo]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано28.06.11 17:08



немката се самоубива в тайбрека



мачът май ще е 2:1 за бартоли ...

упс, май избързах

бартоли върна жеста

Редактирано от petitta на 28.06.11 17:10.



Тема Re: 3 мачболанови [re: petitta]  
Автор Orel(WTW) ()
Публикувано28.06.11 17:11



Да ти спомена че Бартоли в 10 клас е имала IQ =178.



Тема Re: 3 мачболанови [re: Orel(WTW)]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано28.06.11 17:12



хехехе, значи може да смята и вече знае, че е сет на сет за нея



п.с. това го знам, на мен тя ми е донякъде симпатично непохватна



Тема Re: 3 мачболанови [re: Orel(WTW)]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано28.06.11 17:14



да, знаем, освен това има супер дразнещо поведение с тези подскоци и по този начин изнервя и разконцентрира съперничките си, не мога да разбера защо не и правят забележки.



Тема Re: 3 мачболанови [re: petitta]  
Автор Orel(WTW) ()
Публикувано28.06.11 17:18



А дали знаеш колко и е в момента?



Тема Re: 3 мачболанови [re: Diavolo]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано28.06.11 17:20



Айде кажи ми после къде е логиката и защо изобщо играем тези игри?

Искам си двете точки бонус. А тия дето са писали 2-0 за Бартоли изобщо не трябва да получат нищо.
Сега пак някои хора които освен да ботират и да им влиза с едри шепи късмет след късмет цял сезон без да показват никакъв стил ще намажат.
Казвам ти ако Бартоли грозното животно бие Лизики в този мач аз спирам с прогнозите.



Тема Re: 3 мачболанови [re: Murray]  
Автор alessandron ()
Публикувано28.06.11 17:22



Мрън-мрън. Споко, Лисицата е още фаворит.




Тема Re: 3 мачболанови [re: Murray]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано28.06.11 17:23



споко ве човек, дори и при жените има логика...

Лизики е по-добра в хода на целия мач, спечелила е повече токи и в края на мача това ще си каже тежката дума, а и Бартоли е крайно време да се умори и късметът и да я напусне, защото и тя не знае как обърна Квитова в Ийстборн и тук срещу Пенета имаше супер късмет, а и Серина я изтърва в тайбрека. Аре стига толкоз.



Тема Re: 3 мачболанови [re: Diavolo]  
Автор Orel(WTW) ()
Публикувано28.06.11 17:24



Хвърлям по едно око, за съжаление няма да мога да гледам Пиронкова, викайте и заради мен.



Тема Re: 3 мачболанови [re: Orel(WTW)]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано28.06.11 17:25



не, знам, че е от гениалните, ама 178 ми звучи прекалено много, ако трябва да съм честна. обаче резулатът зависи и по коя система е тествано, без да искам да и принизявам резултата в никакъв случай

в менсата в германия канят от 140 нагоре, така че ми е любопитно, щото по немската система (не знам дали е международна) колкото си по-млад получаваш по-малко точки за отговр на един и същи въпрос с някой, който попада в друга възрастова група, така че, изхождайки от този факт, тя сега е със значително повече точки ...



Тема Re: 3 мачболанови [re: Orel(WTW)]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано28.06.11 17:25



ако изобщо почне, че в момента продължава да вали и няма индикации да свършва... казаха че ако програмата позволи ще се опитат да сместят всички мачове на ЦК, да видим...
все още е 15:25 в Лондон, а и жените не играят 3/5

ще викаме :)



Тема Re: 3 мачболанови [re: Diavolo]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано28.06.11 17:26



е, той и надал дразни с едни определени негови тикове, ама не съм чула да му правят забележка





Тема Re: 3 мачболанови [re: Diavolo]  
Автор Christianssen ()
Публикувано28.06.11 17:27



Това подскачащото как не е получило мозъчно сътресение до сега,не знам.Егати скоковете,егати чудото.И като земе да прави сухи тренировки в паузите,не мога да го трая.Добре че поне се е повталило





Тема Re: 3 мачболанови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано28.06.11 17:28



Обаче на Бартоли не може да й се отрече, че се бори до последно. Дразнеща е много, но и характер има.




Тема Re: 3 мачболанови [re: petitta]  
Автор Orel(WTW) ()
Публикувано28.06.11 17:30



ами той Дявола е фен на тази която е идол за коментираната, ако се сещаш за какво иде реч?
При него стандартите са тройни

не двойни. Там Шевата е цар.



Тема Re: 3 мачболанови [re: Orel(WTW)]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано28.06.11 17:32





само, че съм в офиса и съм без звук, така че си нямам на идея, какво имаш предвид

стрийма ми е отворен и от време на време хвърлям по един поглед на мача



Тема Re: 3 мачболанови [re: petitta]  
Автор Orel(WTW) ()
Публикувано28.06.11 17:39



Ами Дявола е фен на Селес, която е първозиточника и модела за поведение на Бартоли. Последната леко е доразвила най-противните черти на женския тенис



Тема Re: 3 мачболанови [re: Orel(WTW)]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано28.06.11 17:42



аха, ок

аз женски тенис пускам само за фон, ако въобще и бартоли не съм я гледала тази година още, така че личното ми мнение е, че не е толкова дразнеща 1-2 пъти в годината





Тема Re: Уимбълдън - тема за коментари - 4 частнови [re: Diavolo]  
Автор Christianssen ()
Публикувано28.06.11 17:47



Чудно

Лисичката гази.Айде сега наща бие Квитова,после Цигулката мачка надутата Мара и Пашек ли е Ташек ли е отнася "Дъ факен бич"



Тема Re: 3 мачболанови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано28.06.11 18:24



Така е, голям боец е, но в третия сет рухна точно както очаквах


Малко тъпо стана с бонуса на Мъри, че това 2-0 беше чак прекалено смело, но пък за мен по-добре



Тема Re: 3 мачболанови [re: Orel(WTW)]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано28.06.11 18:25



я виж как знаеш...





Тема Re: Уимбълдън - тема за коментари - 4 частнови [re: Christianssen]  
Автор Hingis (ентусиаст)
Публикувано28.06.11 18:57



Нашето момиче ще вземе ли поне точка до края на сета!

[image]http://imageshack.us/photo/my-images/651/luckybearr.jpg/[/image]


Тема Re: Уимбълдън - тема за коментари - 4 частнови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано28.06.11 19:20



Ами трябваше да я играеш, нищо че няма да се различаваш от мен, поне щеше да си близко до мен и да задминеш другите конкуренти около теб и да се утвърдиш в тройката, това също е важно, не само първото място, ти също имаш хуба рейс до този момент през годината и е важно за теб да си преди Шевченко в игрите, не гледай само моите прогнози ;)
Аз за това и нарочно малко избързах и заложих за Лизики с цел да ви посмутя малко и да се полакомите за 6-те точки, все пак Марион е бил на финал финал тук в Лондон. Аз обаче бях сигурен, че Лизики ще бие и така, стреляй пръв и се надявай после... ;)



Тема Re: Уимбълдън - тема за коментари - 4 частнови [re: Hingis]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано28.06.11 19:22



Цеци разчита само на грешките на Квитова, така няма да стане. Какво е това връщачество, трябва да атакува не само да връща топката.
Шарапова - Вожняцки и Квитова - Винъс щяха да са зрелища, сега пародии на мачове гледаме.



Тема Квитова енови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано28.06.11 19:42



животно, мисля, че при мъжете би имала по-голяма конкуренция... ебати машината за уинъри...
ако имаше повече разнообразие и по-силна защита щеше да доминира тотално при жените, но все още играе доста глупаво и е ранима.



Тема Цветиинови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано28.06.11 20:05



как измъкна този сети и тя не знае, хахаха


Квитова се самоунищожава



Тема Re: Уимбълдън - тема за коментари - 4 частнови [re: Diavolo]  
Автор Forest_fan (пътуващ)
Публикувано28.06.11 20:07



Нашето момиче изравни сетовете, но наистина повече разчита на грешките на Квитова (а те слава Богу не са малко!) Публиката, като че би повече подкрепя Цеци :) Стискаме палци в третия сет!



Тема Re: Цветиинови [re: Diavolo]  
Автор Banditoo (РР фен)
Публикувано28.06.11 20:09



пълна смешка е този мач...

Game over for Williams sister! Остават само спомените! ;(


Тема Re: Цветиинови [re: Banditoo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано28.06.11 20:10



каква е тази сигнатура? разкрай я. Серина ще спечели US Open.





Тема Re: Цветиинови [re: Diavolo]  
Автор Banditoo (РР фен)
Публикувано28.06.11 20:11



Някоя да вземе някаква титла ще я разкарам!



Game over for Williams sister! Остават само спомените! ;(


Тема Re: 3 мачболанови [re: Diavolo]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано28.06.11 20:16



абе моля ти се...
късмет извади, това си бяха 4 точки (две разлика от дербито + бонус) в моя полза, които психиката на Лизики ми ги открадна


Как може тотално да доминираш и накрая да поддадеш така, как може и Квитова да има две лица, кажим им жени и да не се занимаваме повече. Трябва да го забранят този спорт за жените



Тема Re: Цветиинови [re: Diavolo]  
Автор Banditoo (РР фен)
Публикувано28.06.11 20:18



Единственото с което ще запомня този мач е не добрата работа на съдиите. Абсолютно нищо друго....

Game over for Williams sister! Остават само спомените! ;(


Тема Re: Цветиинови [re: Diavolo]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано28.06.11 20:19



и сеге ще има геврек в третия сет. Квитова е поне две класи над Цветана, а това че загуби сета е изцяло нейна вина. Просто ако беше безгрешна нямаше да има смисъл да се провеждат турнири в момента.


А Цветана има луд късмет, включително и при сетбола топката и тупна в аут. Сега две линии на Петра и ги изкараха в аут
безумен мач



Тема Re: Уимбълдън - тема за коментари - 4 частнови [re: Diavolo]  
Автор mizrahi! (човек)
Публикувано28.06.11 20:31



Някъде ми се мерна 40 уинъра за Квитова и 6 за Пиронкова... Това казва всичко за мача... Ако заради кривите й удари противничките й не правеха толкова грешки, мачовете щяха да са доста по-кратки...

Макар че като се замислиш и това е талант - тенесистка с удари на девойка да играе при жените... Няма как да не е объркващо :) Ама всеки си има тактика...



Тема Re: Уимбълдън - тема за коментари - 4 частнови [re: mizrahi!]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано28.06.11 20:33



Стига де, Мизрахи, всички вече разбрахме колко те боли от двете поредни отпадания на Винъс от нея, ама спри се най-накрая

. На мен Цвети ми е симпатична и не ми е приятно да ти чета тирадите.



Тема Re: Уимбълдън - тема за коментари - 4 частнови [re: joy_r]  
Автор mizrahi! (човек)
Публикувано28.06.11 20:35



Добре де, шегувам се :)

Но играта на Квитова много кефи - уинър след уинър :)



Тема Re: Уимбълдън - тема за коментари - 4 частнови [re: mizrahi!]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано28.06.11 21:06



54 уинъра закова Квитова, а Цеци само 10





Тема Re: 3 мачболанови [re: Murray]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано28.06.11 21:08



какво моля ти се? късмет съм имал? :О
виж какво писах когато ти се беше отчаял вече, още не беше почнал третия сет когато ти казах какво ще се случи и познах.
Да, заслужаваше да спечели с 2-0 Сабине, но това е спорта. Нямаше късмет с този мач, доволен ли си?



Тема кажете ми има ли по-големи идиоти от ингилизите???нови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано28.06.11 21:10



Изкараха Азаренка и Пашек на корт 1 при положенеи, че се очаква пак да завали, а на централния корт джиткат... ветерани ?!!!



Това е пълно безумие и гавра с труда на спортистите, отвратен съм

Редактирано от Diavolo на 28.06.11 21:15.



Тема програмата за утренови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано28.06.11 21:33



Централен Корт, мачовете започват от 15,00 ч.
1. Роджър Федерер - Джо-Вилфрид Цонга
2. Анди Мъри - Фелисиано Лопес

Корт №1, мачовете започват от 15,00 ч.
1. Новак Джокович - Бърнард Томич
2. Рафаел Надал - Марди Фиш


Както и очаквахме с Мъри, англичаните пак пращат действащият шампион на корт номер 1, което си е малко гавра, но ще им влезе супер мазно и мощно пак на полуфинала, мухаха
Само едно нещо искам и всичко е ОК - мачовете да се изиграят утре както си е по програма.



Тема кой колко е играл на ЦК и корт 1нови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано28.06.11 22:18



Rafa - C C 1 C 1
Federer - C C C 1 C
Murray - C 1 C C C
Novak - C 1 C 1 1
-

Мъри и Федерер яко подпирачка, примадонки. Ноле е най-прецакан, но Рафа също. Това е пълна гавра да пращат действащият шампион и номер 1 в света два пъти на по-малкия корт, а върхът на простотията беше когато пратиха великата Серина Уилямс на 2 корт


Никога, никога няма да видят титла на Уимбълдън, нито голяма титла във футбола.
Амин!



Тема Re: 3 мачболанови [re: Orel(WTW)]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано28.06.11 23:11



Не в 10и клас, а на 10 години...


И по-точно тя каза, "държах теста на 9-10 годишна възраст"...


Редактирано от Naki на 28.06.11 23:18.



Тема Германия има за първи път полуфиналистканови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано29.06.11 00:24



на турнир от големия шлем след Щефи Граф, за последно преди 12 години.



Лизики от понеделник става номер 30 в света, а Германия вече има две топ 20 тенисистки - Петкович и Гьоргес.

И трите германки са млади и много перспективни, Германия отново е на тенис картата. И трите много ме кефят и съм им фен, желая им всичко най-хубаво и много успехи.

Дано Лизики се справи и с викащия дзвер Шарапова.




Иначе не си спомням откога на 1/4 финалите на Уимбълдън имапе само европейки. Откакто следя тенис вече повече от 20 години, никога не се е случвало такова нещо. А сигурно не се е случвало и още 20, 30 години преди това, защото преди имаше Били Джийн Кинг, Евърт, Навратилова ; после Каприати и Девънпорт + сестрите.

Редактирано от Diavolo на 29.06.11 00:27.



Тема Re: Германия има за първи път полуфиналистканови [re: Diavolo]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано29.06.11 01:56



Шшшшшшт тихо, Шарапова е шампион





Тема Re: Германия има за първи път полуфиналистканови [re: Diavolo]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано29.06.11 02:51



Каква Лизики бре, Дяволе?!?

Лисицки си се казва по всички писани и неписани правила.





Тема Re: Германия има за първи път полуфиналистканови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано29.06.11 04:19





A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Германия има за първи път полуфиналистканови [re: Diavolo]  
Автор Banditoo (РР фен)
Публикувано29.06.11 08:15



Не се е случвало от 100 години да имаме само европейки на четвъртфиналите.



Game over for Williams sister! Остават само спомените! ;(


Тема Re: Уимбълдън - тема за коментари - 4 частнови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.06.11 09:32



Абе така е, ама и аз като Квитова в тайбрека при 5-6 изблъсках яко един форхенд по правата в аут. Полакомих се да те гоня още на 1/4 финал, иначе даже си бях написал в кутийката за отговор на мнение 2:1 за Лисицата. Както и да е :)




Тема Re: Германия има за първи път полуфиналистканови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано29.06.11 14:31



супер, мерси за инфото





Тема Re: Германия има за първи път полуфиналистканови [re: Meйджъp]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано29.06.11 14:32



на немски е Лизики и е спорно, а иначе понеже е от полски произход и е по-правилно Лисицки, така че не знам и аз, но понеже немците и викат Лизики, а по паспорт е германка, за това и изписвам името по този начин.



Тема Re: 3 мачболанови [re: Naki]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано29.06.11 15:03



Да допълня: Изглежда IQ тестът е със различни критерии за различните възрасти.
Значи, ако Бартоли държи теста сега (или го беше държала в 10и клас), няма да изкара същите точки, а вероятно по-малки точки...




Тема Re: 3 мачболанови [re: Naki]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано29.06.11 15:09



това е нормалната човешка логика, ама по-горе бях писала , как е при държане на теста в германия, колкото си по-възрастен, ти дават повече точки за правилен отговор на еквивалентен въпрос спрямо някой друг от по-млада възрастова група ... стига се до абсурдни ситуации, при които 2 тествани в гранични възрастови групи, даваще еднакво верни отговори са с различен брой точки и единият получава покана от менса, а другият не и то само щото последният е половин година по-млад примерно...

инфото ми е от първа ръка отпреди 10-12 години



Тема Re: 3 мачболанови [re: petitta]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано29.06.11 15:13



Може, не споря за това, а исках да кажа, че в момента (и в 10и клас) Бартоли едва ли щеше да изкара същите точки - а и сигурно нямаше и да даде същите отговори.

Тоест различни точки (евентуално по-малки) при различни отговори...




Тема Фед-Цонганови [re: Diavolo]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано29.06.11 15:20



мачът започна, цонга се самопроби в пърия си сервис гейм, мнооого е нервен все още



Тема ? към надалистите или по-информиранитенови [re: Diavolo]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано29.06.11 15:23



Има ли ъпдейтното инфо за контузията на рафа? предполагам, всичко е наред и ще играе.

кофтито е, че се очаква в 16:00 ч. да започне да вали, дано да е за кратко, че сега като гледам слънчицето как грее, не би трябвало да има място за притеснение





Тема Re: ? към надалистите или по-информиранитенови [re: petitta]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано29.06.11 15:26



Минал е ЯМР- няма проблеми, вчера е тренирал следобеда





Тема Re: ? към надалистите или по-информиранитенови [re: petitta]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано29.06.11 15:28



ами снощи испанските вестници писаха, че Рафа е на 100% възстановен



"Rafa Nadal has overcome the pain he felt in the match against Del Potro of Argentina. Thanks to the good offices of physicians and retrievers, he is in perfect condition to fight today to get into the semifinals against Fish, a rival that has always defeated.
"



Тема Re: ? към надалистите или по-информиранитенови [re: Balleta]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано29.06.11 15:30



окс, значи остава да не вали и да гледаме тенис





Тема Re: Фед-Цонганови [re: petitta]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.06.11 15:30



Дотук добре, Фед се справи и с първия си по-сериозен тест, отрази два брейкбола. Мачът тепърва ще се разгръща, дано Роджър вземе по-бързо първия сет, за да обезкуражи Цонга. Али е опасен, когато е вдъхновен.




Тема Re: ? към надалистите или по-информиранитенови [re: petitta]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано29.06.11 15:30



Много тъпо и ботско почнаха и двата мача

Иначе вероятността да вали е малка и ако вали ще е за кратко.
Но днес програмата трябва да се завърши каквото и да става. Т.е. ще се играе Надал - Фиш на ЦК ако не се наложи като вчера Азаренка и Пашек, иначе ще стане международен скандал.



Тема Ей тва е лобнови [re: petitta]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.06.11 15:32



С една ръка от движение






Тема Re: Фед-Цонганови [re: alessandron]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано29.06.11 15:33



ще, ще, ще



и фед вече е в мача

може пък да е 3:0



Тема Re: Ей тва е лобнови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано29.06.11 15:34



Впечатляващо изпълнение, самото разиграване беше страхотно, но на Надал срещу Дел Потро беше още по-внушителен и на по-остър удар, а и Дел По е по-висок от Цонга





Тема Re: ? към надалистите или по-информиранитенови [re: Diavolo]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано29.06.11 15:36



ти щот хич и не щеш подобно начало за рафа фиш, нали?





Тема Re: Ей тва е лобнови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.06.11 15:37



Е да, ама Фед го прави с една ръка на бекхенд



п.п. Топ 4 полуфинали за втори пореден ГШ откога не се е случвало, ако стане все пак де, да не класираме предварително?




Тема Томичнови [re: Diavolo]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано29.06.11 15:42



си е глътнал граматиката





Тема Re: Фед-Цонганови [re: alessandron]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано29.06.11 15:44



Цонга е поредния френски глупак, това му е коронния номер да тръгва мудно в мачовете му и когато се сети да играе резултата ще е 0-2 сета





Тема Re: Фед-Цонганови [re: Murray]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано29.06.11 16:00



Ахахаха, Джуди Мъри продължава с Делициано-закачките, да ен вземе испанецът да се ядоса и да накаже мамин Мърльо





Тема Re: Фед-Цонганови [re: joy_r]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано29.06.11 16:04



Има уменията и оръжията, в отлична форма е, но няма фитнес... Един по-тежък мач и изплезва езика... В понеделник игра 4 часа и 20 минути, класика 3-0 набързо за Мърльо ;)



Тема Re: Уимбълдън - тема за коментари - 4 частнови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано29.06.11 16:06



хохо какъв форхенд уинър на Цонга по правата, уникум
Али се разигра





Тема Re: Фед-Цонганови [re: Diavolo]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано29.06.11 16:06



Дано не си прав.



Тема Цонга почна да играенови [re: Murray]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.06.11 16:06



Така че както казах тоя мач започва тепърва. Томич също не си е толкова глътнал граматиката, колкото ще го направи Лопес срещу твоя човек.




Тема Re: Фед-Цонганови [re: joy_r]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.06.11 16:07



И аз съм на мнението на Дявола.




Тема Re: Уимбълдън - тема за коментари - 4 частнови [re: Diavolo]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано29.06.11 16:08



Урочасницата пак е там, добре че на централния корт, че нищо чудно Рафа този път да беше счупил крака





Тема Re: Томичнови [re: Murray]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано29.06.11 16:23



по принцип Томич е супер арогантен и с огромно самочувствие, такъв като него трудно се гътва...
супер талант, невероятни удари има и е адски стабилен психически за годините си.
Просто Ноле изигра много силен първи сет.



Тема Re: Уимбълдън - тема за коментари - 4 частнови [re: Diavolo]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано29.06.11 16:25



хаха 18 годишен с мялко по устата се прави гаргара с ''най-добрия в света''
Някой гледа ли този мач да види какъв грозен, защитен антитенис играе Джокович?





Тема Re: Томичнови [re: Diavolo]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано29.06.11 16:25



Сега Фед ще вземе без проблем тайбрека, църньо пак се омота...



Тема Re: Уимбълдън - тема за коментари - 4 частнови [re: Diavolo]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано29.06.11 16:26



кой се е разиграл? че Цонга изобщо не си вярва в този мач, играе като на демо мач?! Така се печелят симпатии на публиката, но не и победи.



Тема Re: Уимбълдън - тема за коментари - 4 частнови [re: Murray]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано29.06.11 16:27



не го мисли Джоко, притеснявай се какво ви готви Делисиано





Тема Re: Уимбълдън - тема за коментари - 4 частнови [re: Diavolo]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано29.06.11 16:27



Е... сдухания африканец





Тема Граматиката си бил глътнал Томич, а?нови [re: Murray]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.06.11 16:29



Джокович го закършва сериозно ...




Тема Re: Уимбълдън - тема за коментари - 4 частнови [re: joy_r]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.06.11 16:34



Делисиано ще яде бой, не се и надявай. Виж Джоката като нищо ще си пати






Тема Re: Уимбълдън - тема за коментари - 4 частнови [re: alessandron]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано29.06.11 16:36



А, не се надявам, аз само тихо, кротко и безпристрастно ще плакна око

. В почивките между геймовете на Рафа де.
Пускам си да видя Джоко кка е зазлял, че Фед и Цонга са скука псолютна



Тема Re: Уимбълдън - тема за коментари - 4 частнови [re: joy_r]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.06.11 16:40



Хаха, а Цонга проби след ебати изпълнението, изпусна






Тема Страхотно изпълнение на Жо по праватанови [re: alessandron]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.06.11 16:42



Хвана силен диагонал форхенд по диагонала на Фед и го направи - пробив за Жо, мачът не е свършил, както някои тук запустосваха






Тема Re: Уимбълдън - тема за коментари - 4 частнови [re: Murray]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано29.06.11 16:42



май ще познаеш, че Цонга почва да играе като стане 0-2 сета...





Тема Re: Страхотно изпълнение на Жо по праватанови [re: alessandron]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано29.06.11 16:46



Не пустосвам бре, само смених стрийма. И явно аз съм била урочасницата, ей на шоколадчето се разигра.



Тема Re: Уимбълдън - тема за коментари - 4 частнови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано29.06.11 16:50



Не мога да разбера какво очаква Ноле с подобна тактика?! Примерно така може да лази по нервите на Федерер, ама Томич е супер стабилен в защита и самият той обича да играе на по-бавно темпо, да не дава сила на топката, да слайсира, да контраатакува и Ноле му ходи по свирката?! Той трябва да е много по-агресивен, да взима рано топката, той е само с една загуба за годината, а от другата страна е един наперен младок, който трябва да се съобразява с Ноле, а не обратното, не разбирам...
Но рано или късно Джокович ще намери начин и то още в този сет, не може така да продължава.



Тема Re: Уимбълдън - тема за коментари - 4 частнови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано29.06.11 16:53



хехе :)



Тема Re: Уимбълдън - тема за коментари - 4 частнови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.06.11 16:54



Нормално беше да се стегне най-после, което не означава, че има лесен мач. Същото се отнася и за Федерер при все големия рев на Мъри, който както винаги бързо-бързо забравя какъв жребий имаше любимецът му на АО и Ролан Гарос - смях след смях.




Тема Re: Уимбълдън - тема за коментари - 4 частнови [re: alessandron]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано29.06.11 17:05



За Аустрелиън опън не знам, обаче на Ролан Гарос жребият му беше повече от смешен и въпреки това беше на път да бъде напердашен в 4ия кръг.



Тема Re: Цонга почна да играенови [re: alessandron]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано29.06.11 17:20



аха



3 точки за пробив

и го проби

айде фееееед, ядосвай се мамка му и приключвай в този сет мача, че имам и други планове

Редактирано от petitta на 29.06.11 17:21.



Тема Майко мила каква игра на Цонганови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано29.06.11 17:21



направо размаза Федерер в този трети гейм,





Тема Re: Майко мила каква игра на Цонганови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.06.11 17:25



Работата става дебела, сега да ми говори Мъри. Не че съм очаквал да е разходка в парка, даже се учудвам на тия масови 3-0, особено от теб, ма айде - ти си браниш лидерството, разбираемо ...




Тема Re: Майко мила каква игра на Цонганови [re: alessandron]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано29.06.11 17:27



сандро, ще го гледаш ли до края мача?

щото аз след макс 45 мин трябва да тръгвам, че да ме държиш информирана?

айдеееееееее, фееееееееееед!!!!!



Тема Re: Майко мила каква игра на Цонганови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано29.06.11 17:29



дали ще е 3-0/3-1/3-2 ми беше 50 на 50, много труден за хващане на точен резултат мач, а ако бранех първото място спокойно можех да пусна като Мъри, просто мислехме различно за тези мачове и в това е чара :)
Цонга и особено Томич (там даже си мислех, че Томич може да бие) ми бяха мътна Индия и за това реших най-добрата тактика в такива ситуации - бот и си гледай кефа после





Тема Re: Майко мила каква игра на Цонганови [re: petitta]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.06.11 17:29



Едва ли, ако влезе в пети сет. И аз имам работа.




Тема Re: Майко мила каква игра на Цонганови [re: petitta]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано29.06.11 17:34



Аз не съм постоянно на компа, и също се надявам на комент оттук, особено за следващите два мача.



Тема Re: Уимбълдън - тема за коментари - 4 частнови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано29.06.11 17:35



обаче като гледам успоредно двата мача (на Фед се задържам доста повече де) все едно гледам друг спорт на корт номер 1


Толкова бързо, мощно и разнообазно играят Али и Фед, а на другия мач едни клей размени, слайсове, по 15/20 удара...



Тема феновете на Феднови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано29.06.11 17:37



надявайте се Али да чоукне в петия сет, че друго измъкване не виждам





Тема Re: Майко мила каква игра на Цонганови [re: joy_r]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано29.06.11 17:39



Абе, аз ако не беше петровден можех да си остана в офиса и да си гледам, та ако ще и да спя тук, ама имам уговорка за 7 ч., яд ме е, щото иначе кръчмата е с тв+ и ще мога да гледам мъри и рафа, ама не искам да тръгвам по време на мача на феди и той да свърши докато стигна, че ще се прибирам поне едно 45 минути



има ли доброволец, на който да му дам номера си, ако въобще, и да ми звънне ако мачът свърши между 18:20 и 19:00ч? плийййййз



Тема Re: феновете на Феднови [re: Diavolo]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано29.06.11 17:40



абееее, фед какво се лигави - 30:15 и вместо 30:30, 40:15 и гейм за цонга


мамка мууууууууу, харесвам цонга, ама не чак толкова, че да вземе 2ри сет



Тема Re: Майко мила каква игра на Цонганови [re: petitta]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано29.06.11 17:43



Ауу, ти си имемнница, как не се сетих

. Честито ти и всичко най-прекрасно



Тема Re: Майко мила каква игра на Цонганови [re: petitta]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.06.11 17:44



Хех, верно бе, честит имен ден






Тема Re: Майко мила каква игра на Цонганови [re: joy_r]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано29.06.11 17:45



мерси, мерси, ама чакам и подарък от фед, а той се мотае ... уффф

2:2 стана



Тема Re: феновете на Феднови [re: petitta]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано29.06.11 17:45



фед не иска да ти направи подарък





Тема Работата верно стана много сериознанови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.06.11 17:46



Ебах ти и сервисът, дето вади това животно. Ето я драмата на четвъртфиналите, правилно и ти, и доста хора във форума, че и Биг Мак си каза, че шансът да нямаме топ 4 на полуфиналите е точно Цонга. Макар че и Ноле се мъчи неочаквано много с Томич, мислех си, че след като поведе с пробив и в четвъртия сет няма да има проблем ...




Тема Re: феновете на Феднови [re: joy_r]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано29.06.11 17:47



нали ;( ;( ;(

пусти му чужденци, пришки ми излезнаха на езика да се обяснявам , какво празнувам, защо и как ... след като моят човек не може да го запомни ...

, какво да очаквам от фед



Тема Re: Майко мила каква игра на Цонганови [re: alessandron]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано29.06.11 17:49



мерси и на теб

я кажи, има ли шанс мачът да свърши нещо като 6:2 на фед за около 30-40 минути, а (тук е емотикона с големи очи, пълни с надежда)





Тема Re: Майко мила каква игра на Цонганови [re: petitta]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано29.06.11 17:49



Честит имен ден. Да си жива и здрава, всичко най-хубаво и... Федерер да те зарадва с победа днес, макар и много измъчена





Тема Re: Майко мила каква игра на Цонганови [re: petitta]  
Авторusopen6 (Нерегистриран)
Публикувано29.06.11 17:49



ima ma ne za nas





Тема Re: Работата верно стана много сериознанови [re: alessandron]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано29.06.11 17:51



Явно днес е денят на драмите





Тема Е от тук почти няма измъкваненови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.06.11 17:52



На Федерер ще му дойде край от серията да поведе с 2:0 сета и да печели задължително. Цонга е по-силен в момента.




Тема Re: Майко мила каква игра на Цонганови [re: petitta]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.06.11 17:52



Има шанс да е толкова за Жо. Тоя мач вече съм 99% сигурен, че го губим ...




Тема Re: Майко мила каква игра на Цонганови [re: alessandron]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано29.06.11 17:54



и аз ...

абе ако падне от жо, падне, поне готин мач и иначе си прав, цонга е по-добрият в момента



Тема Re: Майко мила каква игра на Цонганови [re: lchWill]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано29.06.11 17:55



мерси, а дано, от твоята уста в божиите уши





Тема Джокович спечели с мъканови [re: Diavolo]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано29.06.11 17:57



Ако случайно Жо се класира на полуфинала, няма никакъв шанс срещу него





Тема Цонганови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано29.06.11 17:57



си прави каквото си поиска, разсипва от бой Федерер


Преди секунди воле на втори сервис :О



Тема Re: Майко мила каква игра на Цонганови [re: petitta]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.06.11 17:58



Изненадва ме много сериозно, никога не се е славил с някаква кой знае каква психика, но сега след 2-0 сета играе без грешка - сервис на много високо ниво, ударите от основна линия работят страхотно, особено форхенд, много успешни излизания на мрежа прави, с трудни волета - заслужава да спечели.




Тема Re: Джокович спечели с мъканови [re: lchWill]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.06.11 17:59



Я пак - кой срещу кого нямал шанс?




Тема да напомним, Роджър никога не енови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано29.06.11 18:01



ремонтиран на ГШ

докога Цонга ще държи това ниво или кога Роджър ще покаже магическото у себе си???



Тема Re: Джокович спечели с мъканови [re: alessandron]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано29.06.11 18:01



Ако Цонга се класира на финал, сърбинът няма никакъв шанс срещу него. Извинявай, но шансовете на Ноле за финал са много минимални. Убий ме ако трябва, но предпочитам да го отписвам, отколкото да го възхвалявам.



Тема Re: Майко мила каква игра на Цонганови [re: petitta]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано29.06.11 18:02



И Сандро ли е именник

?

Честито ти и на тебе, високи красавецо



Тема Re: Джокович спечели с мъканови [re: lchWill]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.06.11 18:03



Не разбрах от поста ти кой нямал шанс просто, какво да те убивам - нещо много параноично го даваш.




Тема Re: Майко мила каква игра на Цонганови [re: joy_r]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано29.06.11 18:03



Чакай малко, Сандро не се ли казваше Ивайло?



Тема Re: да напомним, Роджър никога не енови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.06.11 18:04



Айде вместо да повтаряш очевидното, както Орела ти беше казал веднъж, дай прогноза. Аз казвам, че Цонга ще спечели.




Тема Re: Майко мила каква игра на Цонганови [re: joy_r]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.06.11 18:04



Не съм, ама мерси все пак






Тема Re: Джокович спечели с мъканови [re: lchWill]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано29.06.11 18:04



Нещо не разбрах, кой с кого няма шанс?
Цинга няма шансове срещу Джокович или обратното?



Тема Re: да напомним, Роджър никога не енови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано29.06.11 18:05



И аз така смятам.



Тема Re: Майко мила каква игра на Цонганови [re: alessandron]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано29.06.11 18:06



ех, петре, петре, нимой така да се покриваш и с чуждо име да се подвизаваш



иначе джой ще трябва и хавлия да ти купува, и злато, че даже да те избаня



Тема Re: Джокович спечели с мъканови [re: Diavolo]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано29.06.11 18:06



Поправих се, Джокович няма да има шанс срещу Цонга, ако случайно франсето се класира на полуфинал.



Тема Няма по-голям калитар от Джоковичнови [re: Diavolo]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано29.06.11 18:07



няма и няма да има



Как може с такъв антитенис да играе полуфинал на Уимбълдън и то след най-калитарския жребий в историята
игра с некви льольовци и момченца, сега ако ивади късмет и с Цонга лузъра да играе на полуфинал ще избие цялата рина на света



Тема Re: да напомним, Роджър никога не енови [re: alessandron]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано29.06.11 18:08



Федерер ще се измъкне, нали е ГОАТ?!
залагам за Роджър


пак ще ми избяга супер прогноза, а и оня кафанец не заслуажва да е номер 1 с такива клизми



Тема Re: Няма по-голям калитар от Джоковичнови [re: Murray]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано29.06.11 18:10



Умираш от злоба, малчо. Продължаваш да говориш за жребия на сърбина на този турнир, а ни дума за жребия на твоичкия на Ролан Гарос. Нима неговите съперници тогава са били невероятни играчи?





Тема Re: Няма по-голям калитар от Джоковичнови [re: Murray]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.06.11 18:11



Аре стига си ревал бе, типичен фен на шотландската путка си верно. Ебаси и оплакванията, все едно ти играеш, а не Мъри.




Тема Re: да напомним, Роджър никога не енови [re: Murray]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано29.06.11 18:11



Кой ти каза, че ако Цонга се класира на полуфинал, Джокович задължително ще се класира на финал?



Тема Re: да напомним, Роджър никога не енови [re: Murray]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.06.11 18:12



Откъде си толкоз сигурен, че Джокович ще бие Цонга? Миналата година при същата ситуация да не би да спечели срещу Бердих?




Тема Фед се е гипсиралнови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано29.06.11 18:14



тотално сдаде багажа :О



Тема Re: Майко мила каква игра на Цонганови [re: petitta]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано29.06.11 18:15



Ами ти каза "Мерси, и на теб", подведе ме

. Аз така или ианче имена трудно помня, виж за твоето съм сигурна и пак те пропуснах днес.

Ама защо ще трябва да върша тез дейности, малко съм в недоумение?



Тема Re: Няма по-голям калитар от Джоковичнови [re: Murray]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано29.06.11 18:17



хах, Али ще убие Нолката на полуфинала
Ще прекратят мача с технически нокаут в третия рунд...





Тема Re: да напомним, Роджър никога не енови [re: Murray]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано29.06.11 18:18



Спри се бе, дете! Ще пукнеш от злоба някой ден. То за толкова години не са се сипали злобни мнения за Федерер и Надал в клубчето, отколкото за Джокович от твоя страна само за няколко месеца. Джокович има повече успехи преди "зоба" от твоята набедена за фаворит в турнирите от ГШ(без Ролан Гарос... засега) примадона. Ще свикнеш ли с тая мисъл някой ден или не?



Тема Re: Майко мила каква игра на Цонганови [re: joy_r]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано29.06.11 18:19



хахаха, щото го прекръсти, демек си му кръстница



аз имам опит, ама моите двама мъже ги кръщаваме на по годинки, та с банята проблеми нямах... виж, ти как ще вдигнеш да топнеш сандро, си е предизвикателство



Тема Re: Фед се е гипсиралнови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.06.11 18:19



Мдам, па и Цонга кове уинър след уинър, най-добрият му мач на ГШ след 3:0 на АО срещу Надал през 2008 година






Тема Re: Мохамед Алинови [re: Diavolo]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано29.06.11 18:25



Едно от най-феноменалните представяния някога, които съм гледал ! Респект !

И за първи път виждам Федерер с искрена усмивка да поздрави съперника си, симпатяга е Цонга и дори ГОАТ го харесва.





Тема Крайнови [re: Diavolo]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано29.06.11 18:25



Много жалко за Петита. Много кофти подарък за имения ден





Тема Браво на Жонови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.06.11 18:25



Изключителна игра плюс характер - заслужи си обрата и успеха. А Федерер след 2:0 беше решил, че мачът е приключил, обаче тенис мачовете не свършват до последната топка. Супер смешно даде пробив в началото на всеки сет след 2:0, особено тоя в петия сет. Заслужено събира багажа.




Тема Re: Няма по-голям калитар от Джоковичнови [re: Murray]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано29.06.11 18:25



Муахахах, Ноле е номер едно от понеделник, а за Мърльо цел живот мизерия !
Муахаха, лузър !



Тема Re: Мохамед Алинови [re: shevchenko]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.06.11 18:26



Страхотен е. С атакуваща игра обърна негативния резултат и един куп традиции.




Тема Re: Няма по-голям калитар от Джоковичнови [re: Diavolo]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано29.06.11 18:26



Муахахах, обещай че ще заложиш така ?





Тема Re: Няма по-голям калитар от Джоковичнови [re: shevchenko]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.06.11 18:27



Баце, да ти припомням ли и на теб Бердих от миналата година? Не се превъзбуждай, щото после ще си още по-разочарован






Тема Re: Майко мила каква игра на Цонганови [re: petitta]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано29.06.11 18:27



Ще го спъна и ще се пльосне в легена





Тема Re: да напомним, Роджър никога не енови [re: alessandron]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано29.06.11 18:28



Мне, аналогичната ситуация е АО'10, където Цонга подари титлата на Федерер, сега ще върне един ГС на Ноле





Тема Re: Няма по-голям калитар от Джоковичнови [re: alessandron]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано29.06.11 18:32



Да, а вие с дяволето защо си мислите, че Цонга ще играе още веднъж така, а Ноле трагично както днес... Освен това аз следях Цонга на компа (Ноле беше на тв-то) и малко ми насичаше, ама така и не видях Федерер да притисне веднъж Цонга, да го постави под напрежение... Веднага щеше да се огъне Жо според мен, а Ноле няма да му даде такъв еднопосочен мач, каквито бяха последните 3 сета днес...



Тема Re: да напомним, Роджър никога не енови [re: shevchenko]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано29.06.11 18:32



Хахаххаха, мислиш ли? Джокович има шансове за титлата само... ако на финала се класира Марди Фиш или Фелисиано Лопес





Тема Re: Уимбълдън - тема за коментари - 4 частнови [re: Diavolo]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано29.06.11 18:32



А най-хубавата новина е че 99% Цонга и Ноле ще са първи мач в петък, което означава че ще мога да ги гледам. След това ботщината Мъри - Надал няма да изпусна много...



Тема Re: да напомним, Роджър никога не енови [re: lchWill]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано29.06.11 18:34



Е той нали нямаше шансове за финал ?
Сега почна да му гласиш лек съперник за там ?!
Спокойно, Ноле просто здравата беше подценил Томич, според когото на тренировките преди Уимби е бил правен на салата от него, така че този мач не е показателен.
А Цонга ще рухне при първия пробив и много бързо ще му изчезне ентусиазма ;)



Тема Re: да напомним, Роджър никога не енови [re: shevchenko]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано29.06.11 18:36



Бъзикам се. Още си мисля, че няма шанс срещу него.



Тема Re: Няма по-голям калитар от Джоковичнови [re: shevchenko]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано29.06.11 18:38



Радвай се, ама леко предварително

. А и да издрапа до финала, знаеш какво ще е, ако насреща е Рафа



Тема Re: Няма по-голям калитар от Джоковичнови [re: joy_r]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано29.06.11 18:40



Не ако, ами той ще е. Ако някой още мисли, че Мъри има шанс...





Тема Re: Няма по-голям калитар от Джоковичнови [re: lchWill]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано29.06.11 18:41



Азще се надявам да го делицират днес





Тема Re: Няма по-голям калитар от Джоковичнови [re: joy_r]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано29.06.11 18:43



То всички освен неговият фен се надяват да го децилират, за да може устите на британските медии да бъдат запушени отново и да погледнат реално, а не с розови очила.



Тема Re: Няма по-голям калитар от Джоковичнови [re: shevchenko]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано29.06.11 18:52



хохо ще видиш, Цонга е много по-добър на трева от Ноле и се вижда.
не виждаш ли, че Ноле се мъчи всеки мач? Такива ливади като Йодра няма всеки ден...



Тема Re: Няма по-голям калитар от Джоковичнови [re: Diavolo]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано29.06.11 18:58



Рафа почна с пробив





Тема Re: Няма по-голям калитар от Джоковичнови [re: joy_r]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано29.06.11 19:05



Охх, съвсем слънчасах днес, те вече сет са изиграли, аз докато съм бляла





Тема Re: Майко мила каква игра на Цонганови [re: joy_r]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано29.06.11 19:05



хахаха, к'ъФ леген, к'ви пет лева



казан е, не леген... шА мЪ умориш



Тема Re: Майко мила каква игра на Цонганови [re: petitta]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано29.06.11 19:07



Поне си в настроение





Тема Re: Няма по-голям калитар от Джоковичнови [re: shevchenko]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано29.06.11 19:08



аз обещавам


и без това пиша, какво искам да стане, не каква е реалността и ще се опитам да се бетонирам на последното място



Тема Re: Майко мила каква игра на Цонганови [re: joy_r]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано29.06.11 19:09



съм, не може да ме е яд след такъв мач

цонга заслужено продължава, а и явно яко е работил върху психиката

абе цонга ще ми е следващият любимец след фед

това последното за сандро, няма да е рафа





Тема Re: Майко мила каква игра на Цонганови [re: petitta]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано29.06.11 19:12



Как избираш тоз пред Рафа

?



Тема Re: Майко мила каква игра на Цонганови [re: joy_r]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано29.06.11 19:15



не се ли сещаш

иначе на мен франсето си ми е слабост от повече от 3 години, ама пусто половината време беше контузен



Тема Re: Няма по-голям калитар от Джоковичнови [re: Diavolo]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано29.06.11 19:16



Нещо не смееш да обещаеш, тогава не говори така смело и арогантно, а имай повече уважение към Ноле...



Тема Re: Няма по-голям калитар от Джоковичнови [re: Diavolo]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано29.06.11 19:19



В момента една такава ливада като Йодра играе на корт номер едно...
А Бердих явно наистина е бил в топ форма, щом Рибока го е бил 3-0 хаха





Тема Re: Няма по-голям калитар от Джоковичнови [re: shevchenko]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано29.06.11 19:20



Aми твоето уважение към Цонга къде е? Вече втори път тази година провъзгласяваш Ноле за номер 1 предварително. Не че не е много вероятно, ама изчакай поне





Тема Re: Майко мила каква игра на Цонганови [re: petitta]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано29.06.11 19:24



Цонга ти е слабост след като победи Надал на полуфинала на АО преди 3 години





Тема Re: Няма по-голям калитар от Джоковичнови [re: shevchenko]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано29.06.11 19:27



Хайде още един го класира на финала преди мачът да е започнал.



Тема Re: Майко мила каква игра на Цонганови [re: lchWill]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано29.06.11 19:27



не, аз не съм антинадал ... надявах се, че е видно от постовете ми



просто цонга ми е симпатичен като спортист и като мъж



Тема Re: Няма по-голям калитар от Джоковичнови [re: joy_r]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано29.06.11 19:27



Не искам да ставам като някои други и да се обяснявам с всеки и за всичко с по десетки постове.
Като почнеш да правиш забележки на един човек с червен ник за това, за което се хващаш с мен сега и преди със Сандро, когато е коментирал Ноле-Надал, може и да го приема сериозно.
За първи и последен път пиша смешни обяснения.

хах, Али ще убие Нолката на полуфинала
Ще прекратят мача с технически нокаут в третия рунд...


Сандро като пишеше по-леки атаки към Надал в началото на Уимби не виждах твоето уважение към Ноле.
Апропо трети 1/2 финал на Уимби за посредствения Ноле





Тема Re: Ей тва е лобнови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано29.06.11 19:34



значи това съм го пропуснал в суматохата.
няма такъв случай в историята, това щеше да е прецедент.



Тема Re: Няма по-голям калитар от Джоковичнови [re: shevchenko]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано29.06.11 19:34



Съвсем скоро мисля разкритикувах постове на Дявола в една друга тема

. Предполагам и разбираш защо писанията му обикновено не ме дразнят. Относно твоя пост, как да ми стане приятно, като отсега детронираш моя любимец?

Не съм ти искала обяснения. Споделих мнение



Тема оооооооооооооооооооооооонови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано29.06.11 19:37



нереалноооооооооооооооо

Рафа е извънземен, това е нечовешко





Тема Re: Няма по-голям калитар от Джоковичнови [re: shevchenko]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано29.06.11 19:45



Рибока се бори, но какво да направи, ето преди малко пак проби човека, в отлична форма е, Марди, но не може да играе с Рафа и Ноле, виж срещу Мъри е във вихъра си, а и срещу Роджър прави добри мачове.



Тема Лало, Лалооооонови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано29.06.11 19:46



е, нема такъв несериозник...
как може такова безхаберно отиграване?!





Тема Фишагатанови [re: alessandron]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано29.06.11 20:29



нещо се надъха Марди и заслужено взе сета. Рафа след 2-0 и пробив в третия се отпусна и направи маса грешки. Сега обаче очаквам да затвори мача без проблем. или пък ще има друг ремонт



VAMOS!

Тема Re: Фишагатанови [re: A.Agassi]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано29.06.11 20:32



Нормално, Фиш е супер тенисист, много узрял и в супер форма и е адски опасен на трева. Става поредния невероятен мач на тазгодишния Уимби





Тема а Делисиано прави един приятеннови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано29.06.11 20:38



спаринг на Мърляча на централния корт





Тема Re: а Делисиано прави един приятеннови [re: Diavolo]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано29.06.11 20:40



смотаняк... мислех,че поне до един тайбрек ще додрапа, ама не би... толко си може...

VAMOS!



Тема Re: а Делисиано прави един приятеннови [re: A.Agassi]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано29.06.11 20:43



Той впечатлява повече с външия си вид, отколкото с играта си.



Тема Re: да напомним, Роджър никога не енови [re: shevchenko]  
Авторalessandron (Нерегистриран)
Публикувано29.06.11 23:25



Успех на Ноле, обаче нещо имам чувството, че Жо ще излезе на полуфинала с него като отвързан - според мен няма да има типичния за него гипс и ще даде всичко от себе си. АО'10 също е вариант, естествено, но тогава Жо не игра толкова зверски силно срещу Ноле (в онзи вариант), ами сърбинът просто показа голяма амплитуда, докато днес Жо повдигаше нивото на игра с всеки изминал сет, а Федерер не мога да кажа, че игра слабо, но както и Фогела е писал, се проби в по един сервис гейм всеки сет след 2:0 и след това интригата стихваше.



Тема Re: Няма по-голям калитар от Джоковичнови [re: shevchenko]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано30.06.11 01:11



ох, само Цонга да играе като срещу Федерер ще видиш кой е лузър


Защо Мъри не е при Ноле, а при Надал? Защо Цонга не игра с Ноле? Какви са тия Йодра и Томич, на кое място в ранглистата са?
Няма справедливост на този свят. Ако втора поредна година Надал спре на полуфинал Мъри ще се гръмна, но едно да знаеш, ако Мъри беше в другата половина 100% щеше да е на финал. Само хейтър ще го отрече.
Мъри играе с лекота, Ноле сам го видя днес, е хареса ли ти? Колкото и да си вдига нивото си остава един блъскач и маратонец, има страхотна защита и обхват и психика, но няма тази лекота, Шева каквото и да значи това и един ден всичко ще си дойде по местата. Дори и да не успее сега Мъри, едва ли Надал ще е на същото ниво следващата година, в момента Мъри е в най-добрата си форма за всички времена и за него това ще е финал преди финала, но просто Надал е изключително силен в момента, та догодина ще е годината на Мъри, помни ми думата, тогава в най-силната си тенис възраст ще спечели много титли, а Ноле ще му диша прахта.



Тема Re: да напомним, Роджър никога не енови [re: alessandron]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано30.06.11 01:14



То е ясно, че ако Цонга играе така както днес, Джокович няма никакви шансове, въпросът е ще успее ли и ще сервира ли по същия начин?
Това е дилемата, не друго.
Докато ако беше Федерер на полуфинала, Джокович си отиваше в три сета, за това се ядосвам, а и заради прогнозата си естествено. Калитарин е Ноле, втора поредна година се разминава с Федерер на полуфинала, докато Мъри все трябва да играе с най-трудния си противник от измежду всички в тура - Надал


Защо, мамка му???



Тема Re: да напомним, Роджър никога не енови [re: alessandron]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано30.06.11 01:16



ха, аз сега видях, балансът межди Цонга и Джокович?!



5-2 за Цонга, да няма грешка?



Тема Re: Няма по-голям калитар от Джоковичнови [re: Murray]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано30.06.11 06:57



Муахаха, смешен шотландски овчи плач !
КЗМ, цел живот мизерия !

П.С. Гледам си се развил, вече за другата година говориш, преди беше само тук и сега, така ми харесваш по-малко ;)



Тема Re: да напомним, Роджър никога не енови [re: Murray]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано30.06.11 06:58



Муахаха, а ако Цонга играе така с Мъри, ще има 3-0, ок ?



Тема Re: да напомним, Роджър никога не енови [re: Murray]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано30.06.11 08:22



защото ако иска да успее да постигне нещо повече от това да е един от топ 4мата играчи в света, трябва да се научи да побеждава всеки един в различните формати и настилки

това твоето е все едно аз да ревна тук, защо роджър последните 5 години все му се налага да играе с рафа и ноле

и че заради тях няма 20-25 гш титли



Тема Re: Няма по-голям калитар от Джоковичнови [re: shevchenko]  
Автор alessandron ()
Публикувано30.06.11 09:30



Щото Ноле игра трагично и с Багдатис и само зверския чоук на кипърското манго не доведе нещата до 5 сета. На Ноле мачът с Томич не му е първи неубедителен в турнира, докато Цонга дотук играе убедително, без да включвам дори мача с Федерер. Отделно подобна победа ще го напомпа с адреналин, а мисля и ти си съгласен, че французинът е най-опасен, когато се вдъхнови. Да не говорим пък, че на Нолката му е време да му падне леко нивото спрямо първата половина на годината (и това за мен е факт), че тревата си му остава най-неприятната настилка и че пак е изправен пред бариерата "бия и ставам номер едно". А тоя път дори не може да има оправдание, че е играл с ГОАТ, сега ако не успее, ще обере изцяло негативите - нещо, което не беше така на "Ролан Гарос" заради факта, че загуби от Федерер. Ще видим де, аз така си мисля, но може да не съм прав, естествено, няма да се изненадам тоя мач да завърши по какъвто и да е начин.




Тема Re: Ей тва е лобнови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано30.06.11 09:45



Пфу, ако знаех, можеше и да сложа за Цонга (тва в кръга на научната фантастика)






Тема Re: да напомним, Роджър никога не енови [re: Murray]  
Автор alessandron ()
Публикувано30.06.11 09:50



Е ква грешка, Ноле го би на финала на АО'08 и от тогава Цонга гази, явно не забравя


Сега сериозно - аз съм си казал мнението за Цонга - Ноле вече, иначе не мисля, че ако Федерер се беше класирал, 100% щеше да е сигурен финалист. В момента обаче за Ноле има по-неприятен отенък, отколкото в мач срещу Федерер - сега него го считат за фаворит, от него чакат да стане номер едно и то в мач срещу противник, който не е от калибъра на Федерер в смисъл като успехи и влияние върху играта. Разбира се, Ноле си е перде като цяло, ама е показвал доста пъти, че и той е човек.
Колкото до сервиса на Цонга - от Куинс насам той си е константно на ниво, не вярвам да има драстичен спад и срещу Ноле. Според мен по-важният въпрос е доколко Ноле ще сервира солидно - това е ключът. Ако прави нещата както срещу Баги и Томич, резултатът няма да му хареса ...




Тема Re: Няма по-голям калитар от Джоковичнови [re: Murray]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано30.06.11 12:42



Ти от колко време ни опяваш, че еди коя си ще е годината Мъри и все ни се заканваш, а накрая нещата са такива, каквито са. Знам, че това, което става в момента, въобще не ти харесва, знам, че искаш Мъри да доминира, но приеми фактите такива, каквито са.



Тема Re: да напомним, Роджър никога не енови [re: Murray]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано30.06.11 14:38



Стига си опявал и на мен не ми е приятно да се пада Надал с Мъри в Лондон или Ню Йорк, особено в момента Мъри наистина е в страхотна форма и е подобрил всеки един компонент от играта и съм притеснен, но не опявам, това е ГШ, няма лабаво, нека Мъри покаже здрави топки и ако е по-добър в този мач бие после бие и на финала и цял свят ще го признае, останалото е лузърски хленч.



Тема Квитова - Азаренканови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано30.06.11 15:27



Блъскат до откат, Вика реве както обикновено, Квитова квичи само при уинър. Но не може да им се отрече на момите, че ще изорат за нула време нивата.

п.п. Чехкинята си е ебати и машината за уинъри, напомня ми за Феня едно време, който играеше като нея - здраво риск, ако влезе е неспасяемо, ако не - ми айде на следващата точка ...




Тема 6-1 за Квитова, първи сетнови [re: alessandron]  
Автор alessandron ()
Публикувано30.06.11 15:38



Смазваща мощ просто, направо е невероятно каква сила генерира Петра. Сигурно се е вдъхновила от именния си ден вчера. Азаренка се мъчи да не отстъпва от основна линия, обаче е буквално разстрелвана в повечето случаи.




Тема И естественонови [re: alessandron]  
Автор alessandron ()
Публикувано30.06.11 15:45



2:0 за Азаренка във втория сет, Квитова веднага и паднаха ударите след първата част. Тогава имаше 13 уинъра и 3 ънфорса, тук за два гейма направи вече 6 ънфорса, включително първата точка на третия гейм.




Тема Re: И естественонови [re: alessandron]  
Автор joyr (soft kitty)
Публикувано30.06.11 15:55



Мисля си, че Петра не само ще победи сега, ами и на финала





Тема Re: И естественонови [re: joyr]  
Автор alessandron ()
Публикувано30.06.11 15:56



Няма да се изненадам, но нека не бързаме - вие, жените, сте непредвидими.




Тема Re: И естественонови [re: alessandron]  
Автор joyr (soft kitty)
Публикувано30.06.11 15:58



Аз на това на корта не му казвам жена, Годзила може би

. Плашеща е направо.



Тема Re: И естественонови [re: joyr]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано30.06.11 15:59



съгласна и с теб, и със сандро



е те това май не се беше случвало



Тема Re: И естественонови [re: alessandron]  
Автор Hingis (ентусиаст)
Публикувано30.06.11 16:08



То четерите полуфиналистки ако ги подредиш с гръб не можеш разбра коя коя е. Иначе каквото си е посял женския тенис, това ще жъне. И Квитова и Азаренка са едни източноевропейски отговори на "ерата" сестри Уилямс. Много сила и малко мозък.

[image]http://imageshack.us/photo/my-images/651/luckybearr.jpg/[/image]


Тема айде бе Азаренканови [re: Diavolo]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано30.06.11 16:36



айде, мила





Тема Re: И естественонови [re: alessandron]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано30.06.11 16:37



Искам да се забрани да се прогнозират женски мачове





Тема Невероятен пети гейм в третия сетнови [re: alessandron]  
Автор alessandron ()
Публикувано30.06.11 16:40



15-40 на сервис на Квитова, като Азаренка за 15-30 направи ебати лоба на едно перфектно воле, от движение - бих казал деми воле лоб. Но след това чехкинята показа железни нерви и спечели четири поредни точки, всичките с уинъри и предизвикани грешки, две от точките след втори сервис. Много хубав мач.




Тема Re: И естественонови [re: Murray]  
Автор alessandron ()
Публикувано30.06.11 16:41



Хахаха, на крива ракета Космоса й пречи.




Тема Re: айде бе Азаренканови [re: Murray]  
Автор alessandron ()
Публикувано30.06.11 16:42



Вече и милосваш - тц, тц, тц. Вика бих я праснал определено де, съгласен съм :)




Тема Re: Невероятен пети гейм в третия сетнови [re: alessandron]  
Автор Hingis (ентусиаст)
Публикувано30.06.11 16:44



Явно гледаме различни мачове. Вярно, че аз не го гледам много вномателно, но това се дължи на факта, че мача ми е ужасно скучен.

[image]http://imageshack.us/photo/my-images/651/luckybearr.jpg/[/image]


Тема Re: Невероятен пети гейм в третия сетнови [re: Hingis]  
Автор alessandron ()
Публикувано30.06.11 16:48



Ами аз считам грубата сила в тениса за привлекателно нещо, а определено тоя стил удрям или уинър, или ънфорс, ми е симпатичен. Да чакаме нова Хингис сега е нереално, така че каквото предлагат, това гледаме :)




Тема Re: айде бе Азаренканови [re: alessandron]  
Автор joyr (soft kitty)
Публикувано30.06.11 16:48



И после на мен говориш за лош вкус





Тема Re: айде бе Азаренканови [re: joyr]  
Автор alessandron ()
Публикувано30.06.11 16:48



Хахах, Вика си е екстра за секс на екс - има да квика, ммм. Няма да се женя за нея я






Тема Re: Невероятен пети гейм в третия сетнови [re: alessandron]  
Автор Hingis (ентусиаст)
Публикувано30.06.11 16:50



Новата Хингис тия двете ще я изядат и изплюят с парцалите



[image]http://imageshack.us/photo/my-images/651/luckybearr.jpg/[/image]

Тема Re: айде бе Азаренканови [re: alessandron]  
Автор joyr (soft kitty)
Публикувано30.06.11 16:51



Абе ако те стисне с тия мощни бедра, може и ти да квикнеш





Тема Re: айде бе Азаренканови [re: joyr]  
Автор alessandron ()
Публикувано30.06.11 16:53



Определено






Тема Re: айде бе Азаренканови [re: joyr]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано30.06.11 16:53



ти виж бедрата на Лизики...





Тема Re: айде бе Азаренканови [re: joyr]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано30.06.11 16:55



какви са тия диви на сигата, мм :)



Тема Re: айде бе Азаренканови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано30.06.11 16:55



Па и не е речено, че точно отпред требе да се атакува, нали Дяволе?






Тема Re: Невероятен пети гейм в третия сетнови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано30.06.11 16:55



Мачът беше супер, мен и двете много ме кефят и на двете съм фен





Тема Типично по женски - двойна грешка на мачболнови [re: alessandron]  
Автор alessandron ()
Публикувано30.06.11 16:57



Квитова обаче си заслужи финала, просто когато й върви играта, трудно може да се противодейства - много мощ има и не се страхува да налага топчето при първа възможност. Заради днес й прощавам за миналата година, дето не падна от Канепи след толкова мачболи на естонката и тогава ме лиши от титлата






Тема Re: Невероятен пети гейм в третия сетнови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано30.06.11 16:57



Споделям - атакуват момите, не се мотат, обичам такъв тип тенис.




Тема Re: айде бе Азаренканови [re: Diavolo]  
Автор joyr (soft kitty)
Публикувано30.06.11 17:01



Дивни


Ама нещо не се чувствам удобно с ятх, ще ги сменям май

Редактирано от joyr на 30.06.11 17:02.



Тема Re: айде бе Азаренканови [re: joyr]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано30.06.11 17:08



ето това е 100% сласт :)



Тема Лисицки - Шарапованови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано30.06.11 17:22



Дотук Блицкриг, а Шарапова не може да вкара един сервис, за гейм и една точка вече три двойни грешки.




Тема Re: айде бе Азаренканови [re: Diavolo]  
Автор joyr (soft kitty)
Публикувано30.06.11 17:23



Сега вече е по-добре, не обичам да съм сластна





Тема Re: Лисицки - Шарапованови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано30.06.11 17:24



ънфорси: 7/0





Тема Re: Лисицки - Шарапованови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано30.06.11 17:25



хах, колко е смешна Шарапова не е истина...





Тема Re: Лисицки - Шарапованови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано30.06.11 17:27



Дет се вика не й е за пръв път ...




Тема Re: Лисицки - Шарапованови [re: Diavolo]  
Автор joyr (soft kitty)
Публикувано30.06.11 17:33



Може да е смешна, ама пък е по-хубава от германката





Тема Лисицата обаче също е голяма глупачканови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано30.06.11 17:34



Направи не знам колко опити за къса, до един неуспешни, при това все на важни точки и реанимира Шарапова. Не че нещо друго можеше да се очаква от женски мач де






Тема Re: Невероятен пети гейм в третия сетнови [re: alessandron]  
Автор Hingis (ентусиаст)
Публикувано30.06.11 17:38



Знам че и двамата си падате по този стил. Има обаче разлика между атакуващ и силов тенис. За 5 гейма в мача, който върви сега имаше повече интересни и ефикасни решения отколкото в целия минал мач.

[image]http://imageshack.us/photo/my-images/651/luckybearr.jpg/[/image]

Редактирано от Hingis на 30.06.11 17:39.



Тема Re: Невероятен пети гейм в третия сетнови [re: Hingis]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано30.06.11 17:39



Ама тия смислени неща идват от Лизики, защото Шарапова е едно към едно със сестри Уилямс, но с по-лош сервис от тях и с по-лошо движение по корта от тях и с много по-лоши волета от тях.

Редактирано от Diavolo на 30.06.11 17:41.



Тема Re: Невероятен пети гейм в третия сетнови [re: Hingis]  
Автор Banditoo (РР фен)
Публикувано30.06.11 17:42



Мисля, че сестрите играят едновременно атакуващ и силов тенис... Просто го вметнах.



Game over for Williams sister! Остават само спомените! ;(


Тема Re: Лисицки - Шарапованови [re: joyr]  
Автор alessandron ()
Публикувано30.06.11 17:42



Много спорно. Лисицки поне има излъчване, а Шарапова е калъп кукла Барби.




Тема Re: Невероятен пети гейм в третия сетнови [re: Hingis]  
Автор alessandron ()
Публикувано30.06.11 17:43



Мачът, който върви сега, е фестивал на грешките и качеството му според мен е далеч от предишния :)




Тема Re: Лисицки - Шарапованови [re: alessandron]  
Автор Banditoo (РР фен)
Публикувано30.06.11 17:43



Лизики няма никакви шансове за финал, според мен! Клейпова е прекалено опитна... Надявам да не вземе титлата!

Game over for Williams sister! Остават само спомените! ;(


Тема Re: Лисицки - Шарапованови [re: Banditoo]  
Автор alessandron ()
Публикувано30.06.11 17:44



Айде не бързай, при жените прогнозите са бая рискови.




Тема Re: Лисицки - Шарапованови [re: alessandron]  
Автор Banditoo (РР фен)
Публикувано30.06.11 17:45



Помниш ли финала Квитова-Азеренка в Мадрид/Рим? И единствената вярна прогноза беше на....?

Game over for Williams sister! Остават само спомените! ;(


Тема Re: Лисицки - Шарапованови [re: Banditoo]  
Автор alessandron ()
Публикувано30.06.11 17:48



На кое място си в класирането за настоящия турнир? А в ранглистата? В женската конкретно?




Тема Re: Лисицки - Шарапованови [re: Banditoo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано30.06.11 17:50



на... бандита :)



Тема Re: Лисицки - Шарапованови [re: Banditoo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано30.06.11 17:51



Сервисът, най-силното оръжие на Сабине засега не работи... :/



Тема Re: Лисицки - Шарапованови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано30.06.11 18:00



Лизики се самоунищожава :(



Тема Както казах, мега тъпа е Лисицатанови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано30.06.11 18:00



Ебаси глупостите прави, насрала се е жестоко. След тоя пробив вече всичко е ясно, Шарапова - Квитова е финалът. Само чудо може да го провали.




Тема Re: Както казах, мега тъпа е Лисицатанови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано30.06.11 18:10



Значи разликата между Сабине и Вика и Петра е, че Сабине (за това и не писах за нея) дълго време беше аут от тура, няма тази практика на най-високо ниво, започна да показва големия си талант едва от няма и два месеца насам. Тя е все още с мислене на играч, който се бори да влезе в топ 20, докато Петра и Вика са си следващите едно и две откъдето и да се погледне. Крайно време е да разкара някой от върха най-голямото недоразумение в историята на играта.

Редактирано от Diavolo на 30.06.11 18:11.



Тема Re: Невероятен пети гейм в третия сетнови [re: alessandron]  
Автор Hingis (ентусиаст)
Публикувано30.06.11 18:21



В сегашният мач всичко хубаво свърши в седмия гейм на първия сет и стана много скучен после.
Никъде не съм писала, че Шарапова е била с интересните удари, аз харесвам много и германката.
Не съм имала предвид сестрите като говорих за силовия и атакуващ тенис, а Квитова и Азаренка.
Както и да е, мача на мен не ми хареса - в него имаше една тенисистка, когато и вървеше сервиса всичко беше ок, когато не игра нямаше, другата в този мач беше само фигурантка. Но това си е мое мнение.

Айде ще чакаме вече мъжете, за да гледаме нещо качествено.

[image]http://imageshack.us/photo/my-images/651/luckybearr.jpg/[/image]


Тема Re: Лисицки - Шарапованови [re: Diavolo]  
Авторballeta (Нерегистриран)
Публикувано30.06.11 18:31



кеф, мачкай лисици Марийкееее





Тема Re: Както казах, мега тъпа е Лисицатанови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано30.06.11 18:33



Лисицата се разигра ама късно... Жалко.
Този шести гейм при 4-1 беше решаващ, Лизики имаше два или три шанса за пробив, няколко дюса в този гейм, а и двете играеха силно и ако беше намалила на 2-4 и после набързо да направи 3-4, то Шарапова с тия двойни днес, хмм... Ама догадки са си това де.

Редактирано от Diavolo на 30.06.11 18:38.



Тема хохонови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано30.06.11 18:36



какъв форхенд, много потенциал има, просто психически поддаде днес, Сабине.
А и немските медии никак не помогнаха с това, че побързаха да я определят като новата Щефи Граф... тц тц

п.с. хаха, какво смешно воле на Мария, най-добре е изобщо да не приближава омразната си мрежа, че винаги е ставала за посмешище





Тема Re: айде бе Азаренканови [re: Murray]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано30.06.11 18:46



много си сладък





Тема Re: айде бе Азаренканови [re: petitta]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано30.06.11 18:47



Да не го видя на снимка, че да прецени, че е сладък?



Тема Re: хохонови [re: Diavolo]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано30.06.11 18:48



Еми това беше от германката. Финалът е Шарапова - Квитова. Вече не знам за кого да викам на финала





Тема Re: айде бе Азаренканови [re: lchWill]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано30.06.11 18:49



не, постът му ми допадна и се умилих, ако знаеш и аз колко пъти съм милосвала и съм пращала по дяволите мои любимци ...



форумният мъри не се е аутнал още, така че говоря за поведението му



Тема Re: Лисицки - Шарапованови [re: alessandron]  
Автор Banditoo (РР фен)
Публикувано30.06.11 18:51



Ахаха! Пак познах

На мен ми куцат в играта първите три кръга. А иначе ако става въпрос за полуфинали и финали при жени почи винаги познавам.

Game over for Williams sister! Остават само спомените! ;(


Тема Re: Лисицки - Шарапованови [re: joyr]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано30.06.11 18:51



шарапова като цяло е много далече от хубава, виж за краката и в частност не говоря





Тема Re: Уимбълдън - тема за коментари - 4 частнови [re: Diavolo]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано30.06.11 18:56



Коментар покрай Уимбълдън:
Тенисът е странна игра, в която точките се смятат много объркано - трийсет, четирийсе, ... а после почват буквички





Тема Re: Лисицки - Шарапованови [re: alessandron]  
Автор Banditoo (РР фен)
Публикувано30.06.11 18:57



Искате ли превю за женския финал? Или изобщо да не се мъча? Утре не съм тук....

Game over for Williams sister! Остават само спомените! ;(


Тема Re: Лисицки - Шарапованови [re: Banditoo]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано30.06.11 18:58



финалът не е ли в събота?



Тема Re: Лисицки - Шарапованови [re: petitta]  
Автор Banditoo (РР фен)
Публикувано30.06.11 19:01



Събота е... Ама нали казвам, аз утре не съм тук, а финалистките са ясни. Ако има голямо желание може да го напиша ей сегичка.



Game over for Williams sister! Остават само спомените! ;(


Тема Re: Лисицки - Шарапованови [re: Banditoo]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано30.06.11 19:05



драсни, ще е интересно и ще видим, колко ясновидски способности имаш

... пардон - колко добър си в прогнозирането на нелогичния женски тенис



Тема Голямата уста Томич за Ноленови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано30.06.11 19:07



Мога да правя удари, които може би той не е в състояние да направи

Това момче няма спирачки...


Преди мача с Надал в Мелбърн, заяви, че не се страхува от световния номер 1 и той имал играта да го победи.



Тема Re: Голямата уста Томич за Ноленови [re: Diavolo]  
Автор Banditoo (РР фен)
Публикувано30.06.11 19:08



Мисля, че трябва да имаме тема:
Уникалните коментари на Томчо, за играта на тенис, съперници и др.



Game over for Williams sister! Остават само спомените! ;(


Тема Re: Лисицки - Шарапованови [re: petitta]  
Автор joyr (soft kitty)
Публикувано30.06.11 19:15



Сравни я само с другата





Тема Re: Лисицки - Шарапованови [re: joyr]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано30.06.11 19:20



е добре де, тя е по-хубава и от милиони други жени по света, но това не я прави хубава... въпрос на тълкуване и гледна точка, ама ти и рафа харесваш, та няма да се учудя и за шарапова

мен ме кефят ана иванович и юлия, като от всички женки, които видях, само юлчето май си е същата като по тв-то, останалите включая и нашата мома, са си бая страшнички





Тема Re: Лисицки - Шарапованови [re: petitta]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано30.06.11 19:24



Юлия е като газела





Тема Re: Лисицки - Шарапованови [re: Diavolo]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано30.06.11 19:26



абсолютно, даже аз я гледах с изплезен език

и не знам, как мъжката част от публиката остана спокойна



Тема Re: Лисицки - Шарапованови [re: petitta]  
Автор joyr (soft kitty)
Публикувано30.06.11 19:26



Ана за мен е, с извинение на почитателите и, в най-добрия случай грубоватичка

. Шарапова красива не е, но е интересна, и не съм съгласна със Сандро, че е Барби.
И стига с това "Рафа", това, че ти не го харесваш, не значи, че е грозен. 9 от 10 жени ще ти кажат, че изглежда в пъти по-добре от Федерер.



Тема Re: Лисицки - Шарапованови [re: joyr]  
Автор Banditoo (РР фен)
Публикувано30.06.11 19:28



каката извади статистика



Game over for Williams sister! Остават само спомените! ;(


Тема Re: Лисицки - Шарапованови [re: joyr]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано30.06.11 19:31



не съм написала, че е грозен, подчертах разликата във вкусовете ни

виж хюит е грозноват, но чаровен

за мен аргументът с масата не е достатъчен довод, а и аз си падам малко изключение, така че тук съм съгласна



Тема Re: Лисицки - Шарапованови [re: Banditoo]  
Автор joyr (soft kitty)
Публикувано30.06.11 19:35



Вярна при това





Тема Re: Лисицки - Шарапованови [re: joyr]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано30.06.11 19:38



хехехе, давай данните, информация за извадката, къде и кога е правено проучването, кой е възложителят и каква е била целта



п.с. работила съм го 4 години в германия и с малко бекграунд инфо ти доставям достоверен желан резултат

п.с. какво става с дългия уикенд?



Тема Re: Лисицки - Шарапованови [re: petitta]  
Автор joyr (soft kitty)
Публикувано30.06.11 19:39



Шарапова е грозна --> аз харесвам нея и Рафа--> Рафа е грозен, не се изисква много акъл да схвана



Все тая, харесвай си когото искаш, само не ми натяквай постоянно колко по-лош вкус имам от теб. То не бяха трътлести дупета, ниска интелигентност, простодушна усмивка, косми...



Тема Re: Лисицки - Шарапованови [re: petitta]  
Автор joyr (soft kitty)
Публикувано30.06.11 19:44



Ще бъде два кратки, в понеделник трябва да съм на работа, шефът се връща от конференция и ни иска на линия

. Тук ще ходим иначе



Тема Re: Лисицки - Шарапованови [re: joyr]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано30.06.11 19:44



дай цитат с грозна? няма такъв, написах, че е далече от хубава, за мен като външен вид тя е обикновена и скучна, но е също така далече от грозна, както и от хубава

в моето възприятие между двете крайности има доста степени и нюанси

също така не помня да съм определяла рафа като грозен - дечко, обикновен, простодушен и т.н. епитети да, определено, но красив или грозен - твърдо Нье



красив и секси е марат, секси и атрактивен - фед, атрактивен и готин - цонга, хващащ окото - бердих, сладък и атрактивен - гонзо, сладникав - хаас, грозен и грозен - мъри, грозен - ноле... горе долу така ги възприемам аз



Тема Re: Лисицки - Шарапованови [re: petitta]  
Автор joyr (soft kitty)
Публикувано30.06.11 19:50



Да оспамим докрай:
красив и секси- Марат; красив, но не секси- Хаас, Фела Лопес; секси, но не красив- Лейтън, Горан, Родик; грозноват, но секси- Ноле; грозен и грозен- Налбандян, и, съжалявам

, Фед.



Тема Re: Лисицки - Шарапованови [re: joyr]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано30.06.11 19:54



в моята и твоята класации присъства фед, но липсва рафа



иначе горан и родик са ми симпатични ама непохватни, фела ми е доста по-назад, за давид съм раздвоена ...

да оставим мацките да ги класират клубарите, а?



Тема Re: Лисицки - Шарапованови [re: Banditoo]  
Автор alessandron ()
Публикувано30.06.11 19:55



Ми ако искаш, пишеш. Квитова печели






Тема Re: Лисицки - Шарапованови [re: petitta]  
Автор joyr (soft kitty)
Публикувано30.06.11 19:55



Рафа е сладък, ти нямаше такава категория, та го пропуснах

.



Тема Re: Лисицки - Шарапованови [re: joyr]  
Автор alessandron ()
Публикувано30.06.11 19:56



Дрън-дрън. Дори и в тоя форум немалко жени са казвали, че Федерер им харесва. Да не говорим сред мои познати.




Тема Re: Лисицки - Шарапованови [re: joyr]  
Автор alessandron ()
Публикувано30.06.11 19:57



Ми лош вкус имаш, кво толкоз - това не ти пречи да си си готина






Тема Re: Лисицки - Шарапованови [re: alessandron]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано30.06.11 19:58



пшшшшт, тихо, сандро, не и отваряй очите, фед е грозник и само МОЙ, стига ми, дето във фейса воювам със сестра ми за сафин, няма и тук за фед и сафин

и двамата са Мой и Мой





Тема Re: Лисицки - Шарапованови [re: petitta]  
Автор joyr (soft kitty)
Публикувано30.06.11 19:59



За Сафин забрави

. МОЙ



Тема Re: Лисицки - Шарапованови [re: alessandron]  
Автор joyr (soft kitty)
Публикувано30.06.11 20:00



Обида и комплимент в едно, добър си, журналисте





Тема Re: Лисицки - Шарапованови [re: alessandron]  
Автор joyr (soft kitty)
Публикувано30.06.11 20:00



Недовиждащи повечето от тях най-вероятно





Тема Re: Лисицки - Шарапованови [re: petitta]  
Автор alessandron ()
Публикувано30.06.11 20:00



Вчера една позната как ревеше по телефона на един приятел, че Федерер е паднал и тя сега как да му дойдела на имен ден

С умиление си спомних Уимби 2008 и аз как бях покрусен А жена ми в последния сет с Цонга викаше по-яко за Фед и от мен. Накрая по-дълго я държа киселото настроение, отколкото мен.




Тема Re: Лисицки - Шарапованови [re: joyr]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано30.06.11 20:01



късно е, сестро, първа съм си го заплюла



п.с. да сменим с оффа, че сега ще се появи твоят аполон и ще ни банне во веки веков



Тема Re: Лисицки - Шарапованови [re: joyr]  
Автор alessandron ()
Публикувано30.06.11 20:02



Ще ти се



п.п. Айде, че ще направим офф тука, аз спирам.




Тема Re: Лисицки - Шарапованови [re: petitta]  
Автор joyr (soft kitty)
Публикувано30.06.11 20:02



Надали си преди мен, 19-годишен беше, като го залюбих





Тема Re: Лисицки - Шарапованови [re: alessandron]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано30.06.11 20:05



уимби 2008 така го преболедувах, че не искам да си спомням



вчера обаче не ми беше толкова зле, виж сестра ми и баща ми (и двамата подлудени от мен на тема тенис и фед) по-тежко го преживяха и колко псувахе... не е истина

моята по-добра 2/3-ка беше по очевидни причини за цонга и сега деликатно си мълчи по темата, щото си ме знае, каква съм "мила и добра"



Тема Re: Лисицки - Шарапованови [re: joyr]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано30.06.11 20:06



рядко, но се случва, халилуя, по-голямото ми егн-е да е предимство хихихо



Тема Re: Лисицки - Шарапованови [re: petitta]  
Автор joyr (soft kitty)
Публикувано30.06.11 20:07



Твоето не важи, неговото играе тук.
Стига наистина, много спам, много нещо

. Личи си колко са ни развълнували днешните полуфинали



Тема Един малко странен и любопитеннови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано30.06.11 20:14



стат

Надал е единствения от полуфиналистите с положителен баланс срещу ястребовото око
6-5 за Рафа :о



Тема Re: Един малко странен и любопитеннови [re: Diavolo]  
Автор Forest_fan (пътуващ)
Публикувано30.06.11 20:40



Рафа е нещо като Чък Норис в тениса, дори и ястребовото око не може да го бие





Тема и още нещо любопитнонови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано30.06.11 20:41



Само веднъж в историята финалът от Куинс се е повторил и на Уимбълдън (т.е. в случая трябва да е Мъри - Цонга) и това е било през 1982 г. когато на финала играят Макенроу и Конърс. И в двата случая победител е Джими Конърс.



Тема Re: Един малко странен и любопитеннови [re: Forest_fan]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано30.06.11 21:45





Именно, постнах това, защото лично на мен винаги ми е правило впечатление, че Рафа има много набито око и по-точно усет къде попада топката, това така изобщо откакто въведоха ястребовото око.



Тема Re: Един малко странен и любопитеннови [re: Forest_fan]  
Автор Orel(WTW) ()
Публикувано30.06.11 23:44



А Чък Норис преди да си легне гледа под леглото дали там не е ЛЕМИ КИЛМИСТЪР





Тема Re: Няма по-голям калитар от Джоковичнови [re: shevchenko]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано01.07.11 00:10



Нещо курове раздаваш напоследък ама утре ще има един църен *ур в *нала на кафанеца



2012 г. ще е годината на Мъри



Тема Мъринови [re: Diavolo]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано01.07.11 00:11



''Вярвам, че мога да победя Рафа''



Това ми стига.
Андиииии, мачкай анаболни циганета



Тема Re: Няма по-голям калитар от Джоковичнови [re: Murray]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано01.07.11 00:17



В отговор на:

2012 г. ще е годината на Мъри




А също така 2013, 2014, 2015 и т.н... Накрая Анди слага край на кариерата си без нито една титла от ГШ



Тема Re: Мъринови [re: Murray]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано01.07.11 00:18



Анди ще победи Рафа... на турнир с формат 2 от 3 и на Плейстейшън.



Тема Re: Няма по-голям калитар от Джоковичнови [re: lchWill]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано01.07.11 08:19



не, бе, няма последваща година след 2012, нали идва краят на света, та прав е мъри, 2012 ще е неговата година ... както и на всеки един друг





Тема Re: Мъринови [re: Murray]  
Автор alessandron ()
Публикувано01.07.11 09:40



То на теб мое и да ти стига, ма да видим Надал какво мисли по въпроса






Тема Re: Мъринови [re: alessandron]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано01.07.11 11:25



Рафа мисли точно обратното

Обаче оттук нататък няма да имам възможност да следя какво ще става в тениса поне 20-на дни А и да имах, само финалите щях да са това, защото днес ми е дипломирането



Тема Re: Мъринови [re: lchWill]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано01.07.11 11:28



успех





Тема Re: Мъринови [re: lchWill]  
Автор alessandron ()
Публикувано01.07.11 12:25



Е какво е това дипломиране 20 дни бре?

п.п. Ние ще разказваме, спокс






Тема Re: Мъринови [re: alessandron]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано01.07.11 12:33



Не е 20 дни, просто след него няма да имам достъп до интернет горе-долу толкова време, защото ще съм извън града. Аз по телевизията ще разбере кой ще е шампион. Ако Цонга, Рафа или Ноле спечели титлата, ще се радвам много, при Мъри ситуацията е съвсем различна.



Тема Re: Няма по-голям калитар от Джоковичнови [re: Murray]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано01.07.11 14:59



Муахах, нещо се беше притеснил в сряда и не мислеше така. :))
Иначе въпросните курове ги раздавам само на любимеца ти заради теб понеже си заслужил това отношение ;)
Ето и сега, в съседната тема Хенман ти е затворил устата и не смееш да се обадиш....
Това си ти, смешно провокаторче, което на първия смислен постинг не знае как да отговори ;)

П.С. Мъри ще размаже ли с геврек Сампрас, аххаха





Тема Re: Мъринови [re: Murray]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано01.07.11 22:50







Тема Re: Няма по-голям калитар от Джоковичнови [re: shevchenko]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано02.07.11 00:07



Кога моля ти се ми е затворил устата, че нещо съм пропуснал?
линк?
Напротив, стоя си на 100% зад думите, а някои хора се пукат от завист и живеят в миналото и не искат да дадат дължимото на сегашните тенисисти, които са по-добри във всяко едно отношение и е видно и с невъоръжено око. Т.е. лъжат себе си.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.