Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:02 01.07.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Надал: "Сампрас играеше скучен тенис"нови [re: Henman]  
Автор alessandron ()
Публикувано26.06.11 22:06



Подкрепям мнението на Надал на 100%. И не мисля, че думите му са вадени от контекст или че "лошите английски журналисти" са ги изопачили - говорим за голяма звезда, с която връзките са полезни и никой професионалист не би си позволил да рискува бъдещи материали заради краткотраен моментен успех. А това интервю не са го превеждали от "Жълт Труд" все пак.
И последно - едно време Дявола умираше да вади от контекст думи от интервютата на Федерер, да го сочи с пръст и да го кара през просото с "кравар", "кур за Федерер" и т.н. И за да не съм голословен, ето го и

. Специално за Джой, ето и , който коментираше , без да е обърне внимание на интервюто.
С тия примери не искам да засегна Дявола, защото с годините ние порастваме, развиваме се, клубчето също. Всички сме хора и правим грешки, обикновено от страст. Аз също в миналото често съм използвал епитети по адрес на Надал, които са недостойни. Форум е все пак, но тук сме по-тесен кръг хора и се знаем.




Тема Re: Надал: "Сампрас играеше скучен тенис"нови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано26.06.11 22:14



Т.е. си съгласен с думите на Надал, така ли да те разбирам? :)



Тема Re: Надал: "Сампрас играеше скучен тенис"нови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано26.06.11 22:20



Да. Неведнъж съм казвал, че Сампрас беше (ро)бот в моите очи. С което не му отричам достойнствата, с изключение на "много силната игра от задна линия". Според мен невярно, защото той изковаваше предимството си главно със сервис и то си личи от резултатите му на червено - настилката, на която нямаше как по онова време да си помагаш константно с начален удар.

п.п. И един въпрос извън темата - как ще се чувстваш, ако Надал бие постижението на Сампрас от титли на ГШ?


Редактирано от alessandron на 26.06.11 22:21.



Тема Re: Надал: "Сампрас играеше скучен тенис"нови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано26.06.11 22:33



Приятно, защото това ще значи, че ще е близко до Федерер, не друго... :p
А и Пийт за съжаление така или иначе вече не е номер 1 по брой титли...

Но в моите очи винаги ще е по-завършения шампион за големите мачове, просто по-велик в тези специфични моменти.



Тема Re: Надал: "Сампрас играеше скучен тенис"нови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано26.06.11 22:38



Е то и за Федерер не се знае дали цифрата ще остане 16. Може още след седмица да я промени.




Тема Re: Надал: "Сампрас играеше скучен тенис"нови [re: alessandron]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано26.06.11 22:49



Мен пък не ме кефи какво е казал, абсолютно недопустимо е да говори така за Пийт - първо, че до доказване на противното Сампрас е по велик от него и второ, че Пийт беше голям, много голям и мачовете му не бяха скучни. Сигурно мохитото (или маргаритата) са му били в повече по време на интервюто


Иначе малко по късно пък каза, че е много далеч от волето на Фед и от играта изобщо на Фед на мрежата, така, че може и да четка



Тема Re: Надал: "Сампрас играеше скучен тенис"нови [re: joy_r]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано26.06.11 22:55



Деволето е много готин пич, обаче има навика да слага фенските очила и да не ги сваля, така, че при него обективността не винаги я има, както последното изказване да дават короната на Рафа за крал на тревата, ако вземе Уимбълдън ??? И да я вземе тая и другата, че и по другата пак няма как да му я дадат, ако спечели още 5 пъти може





Тема Re: Надал: "Сампрас играеше скучен тенис"нови [re: Balleta]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано26.06.11 23:10



временната корона Балет... Както всяка година си има крал на клея (този който вземе РГ), така защо да няма и крал на тревата? Далеч съм от това да сравнявам Надал с Роджър на тревата, дори и Рафа да я вземе ще е пак с -3 титли, което е голяма разлика.



Тема Re: Надал: "Сампрас играеше скучен тенис"нови [re: Diavolo]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано26.06.11 23:22



е то за временната ще си е по дифолт, няма как иначе, при условие, че има 4-5 турнира на трева, а ти си взел Уимбълдън





Тема Re: Надал: "Сампрас играеше скучен тенис"нови [re: alessandron]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано26.06.11 23:49



Сега и за позицията ми в класирането ли се хвана, на мен си ми е добре там, не можеш да ме уязвиш






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.