Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:44 02.07.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема VAMOS, RAFA!нови [re: Murray]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано03.06.11 18:37



Вамос, шампионе! :)
Честит пореден финал на Ролан Гарос на всички Рафа фенове!
Тежък трисетов мач продължил 3 часа срещу труден съперник във форма, така Рафа е само на една победа от изравняването на великия Бьорн Борг.
В този мач, Рафа беше много по-агресивен отколкото срещу Содата, две поредни чисти победи в два различни мача срещу трудни съперници с различен гейм план, това е много обнадеждаващо. Да, изпада в някои затруднения, но те са не повече от 2, 3 гейма на сет и като цяло държи едно стабилно, високо ниво в хода на целия мач, което е непосилно за съперниците му до тук. Не ми харесва само сервисът му. По този показател, Рафа се върна години назад. Толкова много пробиви и възможности за пробиви не помня да е давал. Но засега играе според съперника, сигурен съм, че на финала независимо кой е съперника, Рафа ще вдигне нивото си до краен предел и форматът 3/5 го правят фаворит.
Вамос, Рафа! :)



Тема Re: VAMOS, RAFA!нови [re: Diavolo]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано03.06.11 18:39



Честита ни победа, Дяволче, зарадва ни на РД Рафа днес





Тема Re: Ролан Гарос - мъже / полуфиналинови [re: joy_r]  
Автор alessandron ()
Публикувано03.06.11 18:39



Абе тва не е възможно, та ти си 4-та в момента, не може да завършиш извън 10-ката




Тема Re: VAMOS, RAFA!нови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано03.06.11 18:39



Честито, братле






Тема Re: Ролан Гарос - мъже / полуфиналинови [re: alessandron]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано03.06.11 18:40



Аз от полуфиналите пиша прогнози само на база на чисти желания, не знам как е точкуването, че ме мързи да чета правилата, ама може и яко да се пързулна...



Тема Re: Ролан Гарос - мъже / полуфиналинови [re: joy_r]  
Автор alessandron ()
Публикувано03.06.11 18:43



Според мен няма начин толкова да паднеш надолу

В отговор на:

Аз от полуфиналите пиша прогнози само на база на чисти желания




п.п. Знаех си, че искаш Фед да бие




Тема Re: Ролан Гарос - мъже / полуфиналинови [re: alessandron]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано03.06.11 18:44



Разкри ме





Тема Re: VAMOS, RAFA!нови [re: Diavolo]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано03.06.11 18:48



Честито, ама Ноле в неделя ще атакува по-добре от Сода и ще се защитава по-добре от Мъри


Стискаш ли палци за Фед сега ?

П.С. Чакам бележка



Тема Re: VAMOS, RAFA!нови [re: shevchenko]  
Автор peti_ta (удивителна)
Публикувано03.06.11 18:50



хихихи, не слагай тигана, че рибката е още в морето



а аз теб чакам, но предполагам утре... или

On ne voit qu'avec le coeur

Тема Re: VAMOS, RAFA!нови [re: shevchenko]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано03.06.11 18:51



Раздвоен съм... Искам Надал да спре серията на Ноле, а не някой друг, но пък от друга страна знам, че срещу Федерер на финала ще е по-лесно.
Да, Джокович ще напада по-добре и ще се защитава по-добре, но готов ли е да играе така 4, 5 часа?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.