Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:45 07.07.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Троицки учи Мъри на псувнинови [re: Murray]  
Автор peti_ta (удивителна)
Публикувано30.05.11 21:45



май сега те разбрах - ти определяш трендовете и се водиш по тях ... респект



п.с. какво модно намираш във фенството към тенесист на 30+?!? логиката ти куца май, а за фед си прав - единствен и неповторим

On ne voit qu'avec le coeur

Тема Re: Каква силна психика иманови [re: Murray]  
Автор alessandron ()
Публикувано30.05.11 21:45



Сега дават по Евроспорт Мъри, а па да видя колко точно глезена му е проблем, щото като го гледам си стъпва най-нормално.




Тема C'moooon, Andyнови [re: alessandron]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано30.05.11 21:48



напред към ремонта





Тема Re: C'moooon, Andyнови [re: Murray]  
Автор alessandron ()
Публикувано30.05.11 21:51



Сложи ли поне парици, щото вече е късно? Вероятно тоя мач ще се доиграе утре, не си спомням скоро три поредни вечери да не завършва програмата на РГ ...




Тема Re: Троицки учи Мъри на псувнинови [re: alessandron]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано30.05.11 21:53



Нещо много изнервен ми се виждаш, точно пък ти нямаш право да ми се отваряш дето си и така и вака и само реве за смислени коментари, а пуска хейт след хейт и тук и в ЕФ и само подстрекава и се застрахова.

Изобщо не ме интересува откога си фен на Роджър, станал си такъв заради титлите му, същата работа като с Милан, ако бяха само модно, временно явление без визитка нямаше да си им фен, но няма смисъл да ми се обясняваш, както казах никога, никога ама никога няма да разбереш какво е да си фен на тенисист който се бори всеки ден със себе си и не се знае кога и къде ще спечели даден мач. И в тенисфорумс най-смислените коментари не са от фенове на Федерер или Надал, защото от вас лъха на надменност.



Тема Re: Троицки учи Мъри на псувнинови [re: Murray]  
Автор alessandron ()
Публикувано30.05.11 21:58



Момченце, фен на лузърчета няма какво да ми се обяснява, казах. Писнало ми е да се занимавам с дебилщините ти - научи да се държиш уважително към другите и ще получаваш в отговор уважение. И се научи да играеш по правилата, ако се сещаш за какво говоря.




Тема Re: C'moooon, Andyнови [re: alessandron]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано30.05.11 22:01



Тц, не залагам


Ами ще има прекъсване, това ще е добре дошло за Анди, да си събере мислите и да се пипне малко глезена.
Иначе само в Париж няма осветление а се води ГШ турнир, тотално се излагат и стават за смях по цял свят.
Аз викам да сложат по едни миньорски каски двамата и да си осветяват в тъмното



Тема И за застраховки ше ми дрънкашнови [re: Murray]  
Автор alessandron ()
Публикувано30.05.11 22:02



като се научиш да пускаш прогнози за дадена игра навреме, а не 12 часа след срока. Аз може да съм всякакъв, ама на думата и на ангажиментите си държа.




Тема Re: Троицки учи Мъри на псувнинови [re: Murray]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано30.05.11 22:02



Абе я кажи до кога твоя приятел Ники Драгиев ще се излага като кифладжия ?!
Троицки бил водил с 2-0 сета и пробив в третия на Джокович на УСО ?!?



Тема Re: C'moooon, Andyнови [re: alessandron]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано30.05.11 22:04



И на мене ми писна вече от тия доигравания


Мачът става съвсем различен при доиграване на следващия ден и нормално завършване в деня, в който е почнал




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.