Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:05 02.07.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | >> (покажи всички)
Тема Re: новите топки Баболанови [re: joy_r]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано26.05.11 14:50



Хехе, на вас феновете на най-доказания номер две в иосторията на тениса много ви порасна работата нещо. Просължавайте де, кефите на макс - всичко, срещу което толкова рИвахте, сега, като се смили Федерер и видяхте номер едно най-накрая го повтаряте умножено по 100. А иначе сте много против 'лицемерието', хехе. Викаш като играе Надал никой не може да го бие, а? И какви още рекорди ял да подобрява от чиста скормност и липса на лакомия, че забравих?



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Ролан Гарос, 1ва седмицанови [re: naja_haje]  
Автор Banditoo (РР фен)
Публикувано26.05.11 14:51



Иначе в черния ми списък за титла на РГ ( :D ) вече остават:
- Азарьонка;
- Клейпова;
- Връщачки; (не че има шанс, колкото двугите две)
А тези, които искам да спечелят титлата:
- Гоургоус Юлия Гьоргес;
- Ребека Марино "мрежата";
- Блъска Квитова;
А с тези, които съм безразличен:
-Сексавоне;
- Сам Сервиса;
- и всички други...
:D



Тема Re: новите топки Баболанови [re: naja_haje]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано26.05.11 16:29



Абе я се поспри, къде съм казала такова нещо, попитах зле ли е бил много Рафа или Иснър е бил толкова страхотен, все пак са играли 5 сета. Къде какво видя ти, че да ме обвиняваш във високомерие??? И как точно се е смилил Федерер, той газ пикае, че не може вече да побеждава наред, ама само вие с розовите очила това не го виждате

. Не ме бъркай с Дявола, моля, аз рекорди рядко броя, обикновено в отговор на излияния като твоите за "антитенисиста". Като е толкова анти, ами не го гледай, кой те кара



Тема Re: новите топки Баболанови [re: joy_r]  
Автор Orel(WTW) ()
Публикувано26.05.11 16:38



Че кой го гледа освен Дявола и 1-2 фенки на животинското у Човека?!?





Тема Re: Ролан Гарос, 1ва седмицанови [re: Diavolo]  
Автор Orel(WTW) ()
Публикувано26.05.11 16:41



Не съм сигурен че 1-2 бъдещи загуби от Содерлинг ще ги приемеш по-добре от 5 такива срещу ФЕД?



Тема Re: новите топки Баболанови [re: Orel(WTW)]  
Автор lexluthor (модус)
Публикувано26.05.11 16:43



хах май идвам в подходящ момент и да подчертая - нито съм Дявола, нито съм от фенките





Тема Re: новите топки Баболанови [re: lexluthor]  
Автор alessandron ()
Публикувано26.05.11 16:44



Къде се изгуби бре, човек?




Тема Re: Ролан Гарос, 1ва седмицанови [re: Diavolo]  
Автор Orel(WTW) ()
Публикувано26.05.11 16:45



Ами Джоко ако не падне днес ще задмине по 1 показател ФЕД, което с оглед на последните им 4-5 мача и това че ще е 1/2 финал на ГШ прави срещата доста интересна. От друга страна аз отдавна искам 3/5 на клей с Джоко независимо от позицията и формата.



Тема Re: новите топки Баболанови [re: alessandron]  
Автор lexluthor (модус)
Публикувано26.05.11 16:45



мани, мани ще обяснявам... сега гледай Рафата как мачка





Тема Re: Ролан Гарос, 1ва седмицанови [re: naja_haje]  
Автор RF16 (луд фен)
Публикувано26.05.11 17:01



Подкрепям на 100%

"The more I detest men individually the more ardent becomes my love for humanity.'"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.