Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:59 02.07.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема истината за Джоковичнови  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано16.05.11 12:55



Гледам Шевченко абсолютно наивно в съседната тема ми прехвърля топката за останалите от западна Европа как видите ли те са по-богати и за това би трябвало да зобат от същото или кой имал изгода един тъмен балкански субект да доминира. Точно там грешиш. Както вече писах Федерер е природен дар за тази игра и целия световен спорт, Надал спортен феномен, останалите просто попаднаха в тяхната епоха ако ме разбирате... А Джокович именно защото е тъмен балкански субект и защото явно му е писнало след загубата в Ню Йорк от Рафа Надал на финала след един невероятен мач в който апропо Ноле игра по-чисто отколкото в 90% от мачовете си през цялата 2011 г. досега взе кардинални мерки. Този престой в Милан Лаб за който няма никакво по-конкретно инфо в нета е показателно, а там в Милан Лаб не си играят с витамини, справка всички се чудиха как може с тия пенсии Милан да доминира в Европа до 2007 г. включително. Тук не става въпрос само за допинг, пипано е на генно ниво, за да се превърне Ноле в този съвременен Франкенщайн.

самият ГОАТ, Федерер 2004, 2005, 2006 и 2007 г. не успя да направи това, Надал не успя 2008, 2009 и 2010 г. и хоп изведнъж Ноле ги прави тези серии и то ей така на майтап и то без кой знае какви драми като изключим Маями на финала и 1/2 финала с Анди онзи ден.

Няма как, Джокович да играе 3 часа зверски тенис на полуфинала и на финала на следващия ден, 24 часа по-малко от този мач да бие Надал в два сета за 2 часа и половина. В най-силните си години Надал и Федерер бяха все пак човеци и от време на време поддаваха и губиха, докато този няма спиране, личи си как по едините и да е пипано е така пипано както се прави навсякъде в съвременния спорт, докато другия е минал в съседна вселена просто и е сам там. Как така става това само за два месеца пауза, няма и толкова.

Вижте нека сме наясно. Не живеем във Фентъзи свят, нито сме герои от научнофантастичен роман, това което прави Джокович е НЕВЪЗМОЖНО и НЕРЕАЛНО и то точно от него... Няма вълшебна пръчица, няма вълшебен пръстен, та този човек беше отписан от най-верните си фенове, този човек страдаше от астма и анемия, имаше алергия, разпадаше се на корта при горещо време или при висока влага и точно този индивид да води в баланса за 2011 г. на: Федерер 3-0 Надал 4-0 и Мъри 2-0 е СКАНДАЛНО НАГЛО.
Извадете тези победи и ще видите предишния ХТХ какъв беше и на фона на достата години в тура на Джокович той е реалния.

Ако Надал и Федерер бяха взимали от същото което взима Джокович или беше пипано по тях така, то те в най-силните си години не мислите ли, че щяха да правят същото? Защото за мен и не само за мен: стопроцентов Федерер и стопроцентов Надал винаги ще са класа над един стопроцентов Джокович и това историята го е потвърждавала много пъти.

Играта на Джокович е абсолютно същата. 2008 г. даже играеше по-влудяващ тенис и беше много по-разнообразен. Това не е само мое мнение, много хора мислят така. Това което подобри Ноле (по-скоро се върна към 2008 г.) рязко е сервисът и също така подобри мерника на форхенда, който сега е по-константен. Иначе Ноле винаги е имал тази олкорт игра с която да победи и Федерер и Надал ако има ден. И го е правил, главно на хард корт естествено. Само че сегашния модел'2011 Джокович не знае какво е умора, все едно играеш срещу робот. Ето я разликата. И точно тук е пипано и то с много. Въпросът е че това няма как да се докаже, не си мислете, че никой не го вижда това. В тенисфорумс има същите спекулации и навсякъде по света където хората мислят логично, а не се заслепени и заблудени фенове или антифенове...
Помнете ми думата или Ноле в скоро време ще измисли контузия и ще се чисти дълго време да връща верисиите или самата истина ще излезне наяве ако продължава така и ще имаме най-големия скандал в световния спорт.
Рано или късно истината ще излезе наяве.



Тема Re: истината за Джоковичнови [re: Murray]  
Автор joy_r (warm kitty)
Публикувано16.05.11 14:07



Той е бил в Милан-лаб

? Ясно значи...



Тема Re: истината за Джоковичнови [re: joy_r]  
Автор lchWill (зубър)
Публикувано16.05.11 14:08



Защо му се връзваш? Нека да излезе наяве и чак тогава псувайте.



Тема Re: истината за Джоковичнови [re: lchWill]  
Автор joy_r (warm kitty)
Публикувано16.05.11 14:10



Аз не псувам, и нищо няма да излезе наяве. Но в Милано са магьосници и всеки знае това

. Освен това там кой знае какви нелегални неща не се правят, поне според мен.



Тема Re: истината за Джоковичнови [re: joy_r]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано16.05.11 14:21



Проблемът, Джой е, че ако стане някое разкритие това ще лепне голямо петно върху този спорт. Значи знам от първа инстанция че тенисът има БУФЕР и че попада в шапката на спортовете което не се следят изкъсо за разлика от щанги, колоездене и лека атлетика. Не знам дали от ATP и ITF ще позволят такова нещо, по-скоро ще го пратят в болнични като някои други.
Тенисът е най-популярния като рейтинг индивидуален спорт в световен мащаб и се развива все повече и повече. В момента АТП имат изгода от всичко това, защото след тази доминация на Ноле интересът се вдигна още повече, тъй като всеки се чуди кога и дали ще загуби Ноле, кой рекорд ще падне, как ще отговорят на предизвикателството Федерер и Надал и пр. и пр. Така че на мен не ми се вярва като на теб, просто съм такъв, че мразя измамите, за това и толкова много уважавам Моуриньо, който е единствения човек в света който каза на УЕФА в очите това което всеки обикновен запалянко си мисли за тях. И че се отвращава, че трябва да живее в такъв свят.
Между другото ако Мъри направи това внезапно и изведнъж това което направи Джокович още отсега ти казвам, че реакцията ще ми е същата а може и да се откажа да съм му фен. Мразя изключително много измамата, ако се окажа крив ще замълча завинаги и ще се извиня публично и ще се разкая за думите си в църква, защото са ме възпитали да съм много вярващ, но вярвам в думите си и съм сигурен, досега рядко съм се лъгал. Познах за Алберто Контадор в спортал форумите, но там само как го извъртяха не е истина, хаха, измамници нагли мръсни цигански. Още миналата година по време на тура казах, че му е мръсна работата, бтв. следя много колоезденето, там нещата са много близко като натоварване до тенисът.





Тема луд за връзваненови [re: Murray]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано16.05.11 14:39



В отговор на:

" Просто Джокович играе добър-тенис в момента, докато останалите - не. "
Е това е най-точния анализ на това което се случва!

Но тук трябва да зададем вЪпроса защо пък точно срещу Джокович играчите в един момент забравят как се играе тенис, и обикновенно този момент е когато са го надиграли тотално, сервират за мача или водят с пробив срешу него в решителният сет!!! Последният пример е мача срешу Мъри на 1/2 финала, когато при 5:4 Мъри сервира за мача и прави 2 двойни грешки, а с това губи гейма и малко след това мача!?
Малко по стар пример е 1/2-я мач срешу Федерер на ЮЕсОпена'10!?
Има още поне 20-на мача който аз мога да цитирам и които съм сигурен, че повечето от вас са гледали, в които Джокович побеждава противно на всякаква логика!!!
...

Прочитане на целия коментар Общотото във всички тези случай е, че той печели не в следствие на това, че играе силно, а изведнъж неговите противници заиграват толкова слабо, че правят необясними и за тях самите грешки!
За тези които искат да разберат как ставт тези неща да четат и да гледат филмите за разработките на психотронни оръжия в СССР през 70-те години.
Повече няма да издавам, че е забранена зона.
П.С. А също и да направят справка коя нация спечели най много златни медали на олимпиадата в Пекен! Там фрапиращия пример беше загубата на Станка Златева с туш на финала от китайка която преди това не е участвала на нито едно голямо състезание! А за тези които още се съмняват в това което казвам, да прочетат интервютата на Станка и Мъри след тези загуби. И в двета все едно говори един човек за едно и също: " Аз съм един от най-добрите, когато се стигне до затварянето на мачове и много рядко губя, след като съм сервирал за победата, особено срещу Топ тенисистите. Просто не знам какво се случи, изиграх много слаб гейм и направих две двойни грешки. За първи път ми се случва нещо подобно и ще се постарая това да е последният".
Изказване на човек който НЕ ЗНАЕ срещу какво се бори!





хмммм или...?



Тема Re: луд за връзваненови [re: Murray]  
Автор lchWill (зубър)
Публикувано16.05.11 14:42



Пекен, lol

Явно много станахме псевдофеновете на Джокович тази година



Тема Re: луд за връзваненови [re: Murray]  
Автор joy_r (warm kitty)
Публикувано16.05.11 14:44



Е, много конспиративно взе да става, хайде да коментираме само при конкретни доводи в наша подкрепа





Тема Re: истината за Джоковичнови [re: Murray]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано16.05.11 15:07



Джокович не го е направил внезапно. Ако го беше следил от началото, както аз, щеше да знеш колко усилия му костваше всичко, колко спадове, колко трънлив път извървя. Той не се научи да играе тенис в началото на тази година, нито пък да печели титли. Той еволюира. Може би още си твърде малък и емоционален, за да разбереш подобни процеси.

Не отричам, че е възможно и да взима нешо, но ти няма как да знаеш и дотягаш с твоята 'информация от първа инстанция' и пененето ти из форума. Много е лесно да се използват гръмки изрази и да се празнослови.

What you do speaks so loudly that I cannot hear what you say.


Тема Re: истината за Джоковичнови [re: Murray]  
Автор Henman (in the army)
Публикувано16.05.11 15:10



Аз пък не виждам какво му е чаааак толкова странното. До момента през годината няма никой освен Надал и Джокович. Другите от топ 20 или не са във форма, или са головодници (Мелцер номер осем, Монфис девети, бухаха). Освен това Джокович винаги е бил един от най-константните играчи и е истински експерт по отношение на това да се печели с Б, че понякога и с Ц игра. Показателно е, че дори през 2009, когато му бяха най-големите кризи, пак си беше постоянно в топ 4 и се бореше за титли. Истински впечатляващи за мен са само 4-те победи срещу Надал на финали, но:

- Надал е подходящ мач-ъп за Джокович, много по-удобен от Федерер например;
- И в ИУ, и в Маями финалите не бяха нещо особено, даже напротив (повече грешки от уинъри), така че не виждам какъв точно робот е бил Ноле в тези мачове и какво е виновен, че Надал и Федерер се самопробивали в края?!?;
- Надал промени играта си и вече не е този клей корт спец, това още миналата година се забеляза, но понеже основните му "съперници" бяха испанските братовчедки и сдухания Сьодерлинг, не даде отражение върху резултатите. Е, сега дава.

Като теглим чертата постиженията на Джокович сега не са кой знае колко по-впечатляващи от тези през 2008. Тогава нямаше серия от 30 и кусур победи, но пък и не пропусна Монте Карло. В Маями нямаше мотивация да се бори, тъй като беше далеч от номер 1. Иначе пак си имаше титла в Австралия, титла в Индиън Уелс, титла в Рим. В Хамбург изигра един от най-великите и маратонски мачове на клей, които съм гледал. Много по-изцеждащ физически двубой от лигните с Мърлата оня ден между другото.

И последно - не си спомням да съм чел такива фермани през 2008 например, когато Надал спечели всичко от Монте Карло та чак до Уимбълдън (опа, то май и миналата година стана така?!).

Редактирано от Henman на 16.05.11 15:11.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.