Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:05 04.07.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: истината за Джоковичнови [re: Murray]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано16.05.11 19:36



А аз мисля, че е време да се поспреш малко?


И не си отговорил за гените как е пипано, че и на мен ми е интересно...



Тема Re: истината за Джоковичнови [re: Diavolo]  
Автор RF16 (луд фен)
Публикувано16.05.11 19:42



Локо Джоко всъщност е брат-близкак на "стария" Новак Джокович, това е страшната тайна, която семейство Джокович пазят скрита толкова години. Докато Локо Джоко пердаши всичко, Новак се излежава на някоя яхта и сърба коктейли. Или това, или някой е пипнал ДНК-то на Джокович, не знам кое от двете е по-вероятно?

"The more I detest men individually the more ardent becomes my love for humanity.'"


Тема Re: истината за Джоковичнови [re: Murray]  
АвторDr. M (Нерегистриран)
Публикувано16.05.11 21:33



Аз имам един съсед, Гарабед се вика. Пипа на генно ниво. Освен това е от бившата Съветска Армения та приятеля му Киркор има хора във психотропните среди на КГБ. Та мисля да го внедриме в лагера на тъмния балкански субект, не че нещо ще научиме от него, но поне да попие малко шампанско и той. Много обича Veuve Clicquot.



Тема Re: истината за Джоковичнови [re: Dr. M]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано16.05.11 22:11







Тема Re: истината за Джоковичнови [re: Murray]  
Автор Orel(WTW) ()
Публикувано16.05.11 22:35



"кожата му колко е опъната и колко релефен е" това си е самата истина но нема смисъл да се спори с хора които са били освободени в училище от часовете по физическо възпитание а за спорта имат представа от ТВ-то и форумите. Изгубена кауза.



Тема Re: истината за Джоковичнови [re: Henman]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано16.05.11 23:23



хех
за Надал

Маями 2004
Маями 2005
Монреал 2005
Мадрид 2005
Индиън Уелс 2007

Това са все турнири на които Рафа загатна за големия си потенциал на хард корт, а за Куинс 2008 няма нищо странно, защото Рафа игра на финалите на Уимбълдън 2006 и 2007 г. където игра страхотно срещу Федерер и даже го изтърва според мен, така че нямаше нищо странно в този мач и победата му, по-странна беше тогава играта на Ноле който направи един от най-силните си мачове в кариерата.
Дал си за пример боя от Мохамед Али в Мелбърн, ама спомни си какво направи Рафа на ИУ и Маями след този Мелбърн. И как обърна в култови мачове Блейк и Цонга, тогава започна голямата промяна. Ако не беше спечелил тези мачове измъкнати от невъзможни позиции срещу много силни тогава като игра Цонга и Блейк можеше и психически да не е готов за това което последва. Просто Рафа тогава беше тестван до лимит от Ноле за второто място в ранкинга. Сега ситуацията е същата, само дето Надал едва ли е очаквал всичко това да му се случи, а и той самия няма тази енергия която имаше 2008 г. Многото натрупани турнири и мачове си казват думата, а и стилът му е много по-различен. Той обаче е доказан хамелеон, така че ще се измъкне и от тази наглед матова ситуация за него.





Тема Re: истината за Джоковичнови [re: Diavolo]  
Автор Henman (in the army)
Публикувано17.05.11 00:10



Играта на Надал на трева през 2006/2007 и 2008 няма нищо общо. Това, че е направил добри мачове с Федерер е в резултат на мач-ъп и психология, иначе няма нужда да ти напомням за смехотворните жребии, мъките с Кендрик и Сода, контузията на Южни и т.н. За сравнение - през 2008 преди финала загуби един-единствен сет, и то по-скоро инцидентно, размаза Мъри, Кифер, Миша и можеше спокойно да затвори на нула и финала с Роджър. За ИУ и Маями няма нужда да ми говориш, защото много добре си спомням какви простотии сътвориха печките. После срещу Джокович и Давиденко Надал понесе едни от най-тежките си загуби на хард изобщо, беше буквално размазан все едно е някой извън топ 50, хаха. Или не помниш как Коля стоеше на едно място и го пращаше от единия ъгъл в другия и обратно и така цял мач? :) Така че промяната си беше внезапна и повече от изненадваща, но, разбира се, тогава нямаше надалист, който да говори за дръпната кожа и изцъклен поглед. :)



Тема ....нови [re: Murray]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано17.05.11 00:23






























Тема Re: истината за Джоковичнови [re: Diavolo]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано17.05.11 00:28



ами баннете бе, щото не ви изнасят истините


Така и не видях смислени коментари които да ме оборят а само закани

Единствено Хенман написа нещо смислено да не повярваш...



Тема Re: истината за Джоковичнови [re: Murray]  
Автор Henman (in the army)
Публикувано17.05.11 00:34



В отговор на:

Единствено Хенман написа нещо смислено да не повярваш...




Това как да го разбирам - че по принцип чатя ли?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.