Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:13 04.07.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Дявола предизвикванови  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано09.05.11 23:14



всички податливи душици, които се скъсват да чертаят мрачни бъднини за явлението в световния спорт - Рафаел Надал Парера на едно дръзко предизвикатеслтво, хайде да видя кой има топки...
Казвам, че Надал ще спечели Ролан Гарос ако ще да загуби в Рим с 0-6 0-6, това е, кратко и ясно. И понеже съм великодушен другата опция за победител няма да е само Новак Джокович, а ВСЕКИ ДРУГ. За мен Надал, за отворковците който и да е друг, само да не е Надал.
Да знаете обаче, че този път прошка няма да има и позная ли ще има лоши последствия за загубилия така че и най-добрият екзорсист няма да може да ви спаси от вечният АД за душата ви...





Тема А ако се контузи Надал?нови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано09.05.11 23:21



Тогава?




Тема Re: А ако се контузи Надал?нови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано09.05.11 23:29



няма да се контузи, аз съм с него
сериозно, писна ми от дървени философи, ако се контузи ГУБЯ. Никога повече няма да получите такава феноменална възможност...



Тема Re: А ако се контузи Надал?нови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано09.05.11 23:32



Хех, много ти е дошъл боя от Ноле - кво па толкоз, само три поредни финала падна Рафа, два с обрат. Такова голямо газиране за толкоз малко захар ...

п.п. На 21 май аз лично ще ти отговоря дали приемам предизвикателството

В стил Федерер при топка около линията действам




Тема Re: А ако се контузи Надал?нови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано09.05.11 23:46



16-8 - Федерер
16-10 - Джокович
10-4 - Мъри
5-3 - Дел Потро
6-3 - Родик
-
53 - 28
Няма друг в историята с такъв убедителен ХТХ срещу най-големите съперници в кариерата си. И видиш ли понеже паднал от един феноменален Джокович в един отрязък от кариерата си идвал краят, ахаха
където е текло пак ще тече Сандре и Надал няма да спре до тук, той може да да поддържа дори и това не особено добро ниво на игра като за него дълго време и пак да е първи или втори в ранкинга, което го прави вече 7 години подред със своите възходи и падения. Ето това представлява Надал, а на какви смешни и хейтърски мнения се начетох тук и в тенискафето не е истина просто. Ама едно е да има попръжки, друго е когато се пише сериозно и някои си вярва в това пренебрегвайки с лека ръка тонове исторически факти и постижения все едно са едно нищо. хохох...



Тема Re: Дявола предизвикванови [re: Diavolo]  
Автор joy_r (warm kitty)
Публикувано10.05.11 00:19



Защо толкова им се връзваш, за кервана и кучетата приказката нали я знаеш

?



Тема Re: Дявола предизвикванови [re: joy_r]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано10.05.11 00:27



Аз не се връзвам, а ще връзвам... Усещаш ли разликата?


Както виждаш няма лош тон, попръжки в стил дяволето и километрични фермани като в миналото, просто съм сигурен в моя човек и толкоз.



Тема Re: Дявола предизвикванови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано10.05.11 03:51



Аууу, колко сме докачливи - три загуби и хоп, предизвикваме света. Че и ХтХ вадим, като благородно пропускаме да споменем, че един 'украински лузър' ни бие където ни хване. Манипулацийки в стил деветия кръг на ада, а? Я да питам аз, къде е Давиденко? Май пак отпадна, а? Все в първи кръг отпада, пък ей на, води в ХтХ, а сега де? Малко прилича на един друг, дето 5 години отпадаще в 1ви кръг, а води в ХтХ. Или не много малко :)

Кой имал топки викаш? Я обясни сега за надморското равнище в Мадрид и за лошите топки в Хамерика



Иначе ще приема 'предизвикателството' ти, но първо ще изчакам да получа данни за надморското равнище в Париж, очакваните температури - щото нали, ако е хладно и топката лети бааааавноооо твоят човек няма кой да го бие :), както и леко проучване на тазгодишния клей е необходимо. А, и да добавя, че по последни сведения, ако спечели в Рим, Джокович нямало да играе на РГ, защото щял да си пази поредицата от победи

A man only sees what he wants to see...

Тема Re: А ако се контузи Надал?нови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано10.05.11 09:18



Твърде много четеш Кафето, аз там само инфо преглеждам, не и мнения отдолу, защото е като футболен форум. Отделно не виждам много хора да коментират играта, ами се почва със заяжданиците на кой жена му е дебела, кой се бил цупил, кой бил казал, че иска да е номер едно, ма не можел, кой какво взимал и т.н.




Тема Re: А ако се контузи Надал?нови [re: Diavolo]  
Автор Wimbledon (Тенис фен)
Публикувано10.05.11 13:12



Не е спирало да тече,Дяволе.Аз не виждам друг,който дори да е способен да окаже съпротива на Надал в момента(не само на РГ-където и да е),освен Джоко,който трудно ще се задържи на чудовищното ниво от Мадрид.Тревата тази година ще е голямото предизвикателство за Новак.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.