Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:33 03.07.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Дел Потро се е отказалнови  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано05.05.11 17:59



бухахаха, смешкооооооооо







Тема страхливецнови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано05.05.11 18:06



това е за мен.
трябваше и Надал да се откаже в Ню Йорк' 09 когато игра контузен вместо да пада с 2-6 2-6 2-6 и да му се отвори името на Надалоубиец на скумирята, хаха жалка работа ако не беше смешна.

Това е второ неявяване на Дел Потро за мач, с което се изравнява с Мъри на този антивръх в спорта сред елитните, топ тенисисти.
Това за мен е признание, че не може да победи Надал, не си вярва (а се ежежеше и заканваше) и не иска да бъде засрамван, не иска и баланса да стане 3-6. Сега това няма да се води официална победа за Надал, все едно този мач никога не се е състоял.





Тема Re: Дел Потро се е отказалнови [re: Diavolo]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано05.05.11 18:08



като му казвах на R16, че е мач предрешен и без капка интрига той не вярва





Тема Re: страхливецнови [re: Diavolo]  
Автор joy_r (warm kitty)
Публикувано05.05.11 18:11



Хитряга, падна ми много в очите





Тема Re: Дел Потро се е отказалнови [re: Diavolo]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано05.05.11 18:32



И на мен ми писна от тоя палячо, ама така пътя на Рафа стана ебати лекия...
И не е въпроса, че някой е щял да го бие, ясно е че това е почти невъзможно...
Утре поне дано да гледаме Ноле - Ферер, че ми писна вече от тия смешни турнирчета





Тема Re: Дел Потро се е отказалнови [re: shevchenko]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано05.05.11 18:34



яко ботщина, дам.
дано станат качествени ей тия мачове:

Цонга - Сода
Сода/Цонга - Фед
Надал - Фед
Ноле - Пикс
Бердих - Мъри
Бердих/Мъри - Ноле

че ми писна и на мене





Тема Re: Дел Потро се е отказалнови [re: Diavolo]  
Авторuнтepucт (Нерегистриран)
Публикувано05.05.11 18:35



Е недей чак така де.Той още срещу Южни в първи кръг е имал контузия.Може найстина да е зле човека.Ама гледам вчера е газил яко и това хвърля известни съмнения дали найстина е контузен.



Тема Re: Дел Потро се е отказалнови [re: uнтepucт]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано05.05.11 18:42



баце знам, че го харесваш Дел По, ама това за мен е дребно хитреене. отделно се пази за РГ, но не толкова кондиционно колкото психологически, виж какво прави 6-1 срещу Южни в третия сет (и тая контузия я получи в момент в който Южни намери играта си в началото на втория сет и тамън да пробие, стана 15-40 и нашия човек почуства някаква неземна болка все едно го наръгаха с нож и не доигра гейма, а викна физиото), геврек на Чилич, нз кой как играл, просто играе номерца по психиката на Надал и не иска да стане 3-6 баланса, сега се запазва 3-5, а ще видим на РГ колко е контузен. Аз лично не го искам в половината на Надал. Не че ще бие точно сега Рафа в 3/5 формат, но може да стане дълъг и изтощителен мач като нищо, цялата му подготовка на пампаса е насочена към Париж, а тия негови контузии батка, половината са партенки, не го гледам от тази година Дел Пото, за да твърдя това...



Тема Re: Дел Потро се е отказалнови [re: Diavolo]  
Автор Orel(WTW) ()
Публикувано05.05.11 18:56



Има ли описана точна причина? Чух по ТВ+ за "лекарска забрана" от Тошето, ама това си е боксов термин.

Редактирано от Orel(WTW) на 05.05.11 19:01.



Тема Re: Дел Потро се е отказалнови [re: Orel(WTW)]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано05.05.11 19:04



официалното е травма в бедрото получена в мача с Южни и неискане да се рискува преди Ролан Гарос...
баси колко ми се гледаше този мач не е истина. утре Надал ще има протоколен мач, а точно класиките в събота и неделя ще трябва да ги тегля от торенти






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.