Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:43 23.06.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | (покажи всички)
Тема авенови [re: Murray]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано08.05.11 05:43



Рафа има 25 уинъра и 18 ънфорса или +7, което не е никак зле.
а тук като чета излиза едва ли не, че Рафа е направил много слаб мач и изобщо целия мач е бил слаб :о не съм гледал мача, но трудно ще се съглася.
слаб е стата на Фед, ънфорсите са повече от уинърите, но на Рафката си е ОК по принцип. добър показател без да е отличен.

Да ме забравяме, че и Мадрид е най-трудната клей настилка за Рафа заради надморскара височина, отскока на топката и многото малко клей който е настнал върху цимента, та така.

ВАМОС!





Тема Re: РОДЖИИИИИИ, аааааанови [re: joy_r]  
Автор Banditoo (РР фен)
Публикувано08.05.11 09:06



Ехоо, искаш уважение към номер едно, но не даваш на номер три! А сама си знаеш какви успехи има той.





Тема Re: авенови [re: Diavolo]  
Автор peti_ta (удивителна)
Публикувано08.05.11 12:47



ами гледай мача и кажи дали ти харесва... оценявам факта, че сме свикнали и сме разглезени да очакваме и изискваме най-добрия тенис от двамата и когато не го представят може и да сме свръхкритични, ама кой както си го направи



то е ясно, че на сандро, нажата и мен с оглед резултата и играта на фед мачът не ни хареса, ама и Флюбената джой не беше доволна от представянето на рафа в мача.

любопитен ми е твоя разбор след като го гледаш ...

On ne voit qu'avec le coeur

Тема Re: РОДЖИИИИИИ, аааааанови [re: Banditoo]  
Автор joy_r (warm kitty)
Публикувано08.05.11 15:08



Аз Роджър го уважавам, никога не съм плюла по играта му, или омаловажавала титлите му. Но това няма да ме накара да го заобичам ни най-малко. И някъде да си ме чул след мач между двамата да казвам, че Роджър е победил не защото е играл по-добре, а защото, видиш ли, Рафа имал психологически комплекс и падал още в съблекалнята? Или се дракаш по дифолт, или нямаш акъл да разбереш за какво говорим тук, избери си как повече ти харесва





Тема Re: РОДЖИИИИИИ, аааааанови [re: joy_r]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано08.05.11 15:48



Хайде, хайде - всички знаем, че Рафчо губи само, когато е контузен. Или е контузен само, когоато губи. Едно от двете беше



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: РОДЖИИИИИИ, аааааанови [re: naja_haje]  
Автор joy_r (warm kitty)
Публикувано08.05.11 16:01



Мен кога си ме чувал да говоря такива неща, освен за онзи прословут РГ, когато мисля всичко беше ясно?



Тема Re: РОДЖИИИИИИ, аааааанови [re: joy_r]  
Автор peti_ta (удивителна)
Публикувано08.05.11 16:34



добре де, джой, по тази логика аз да те попитам, кога си ме чула респ. прочела, че не уважавам рафа или че той не може да играе, така че от една критика към фед, насочена само и единствено към него, ти ми предпостави един куп неща

On ne voit qu'avec le coeur


Тема Re: РОДЖИИИИИИ, аааааанови [re: peti_ta]  
Автор joy_r (warm kitty)
Публикувано08.05.11 17:02



Охх, явно ще продължаваме до безкрай- не съм те чула веднъж да кажеш "Рафа победи Фед, защото игра по-добре от него". Това за мен е липса на уважение, толкова.



Тема Re: авенови [re: Diavolo]  
Авторuнтepucт (Нерегистриран)
Публикувано08.05.11 17:10



Баце,честито.Вчера двоен повод за празнуване си имал

А да кажеш нещо за "спортсмена"Федерер?



Тема Re: авенови [re: uнтepucт]  
Автор alessandron ()
Публикувано08.05.11 17:11



Айде и тоя - а тогава за Надал срещу Бердих на финалния Мастърс ти да кажеш? За Мадрид преди години изобщо па да не отваряме дума.





Страници по тази тема: << 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.