Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:46 23.06.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | (покажи всички)
Тема Re: РОДЖИИИИИИ, аааааанови [re: joy_r]  
Автор alessandron ()
Публикувано07.05.11 23:15



Сега говориш точно като Бандита. В тоя мач Федерер си навреди повече сам, отколкото Надал му навреди.




Тема Re: РОДЖИИИИИИ, аааааанови [re: joy_r]  
Автор peti_ta (удивителна)
Публикувано07.05.11 23:19



верно си крива и ще се дърляме



нали не се опитваш да ми кажеш, че фед не я умее играта?!? днес, вчера или утре? е те това би било подценяването на века!

не харесвам играта на рафа, но го уважавам като спортист и не съм си позволила да обяснявам с глобалното затопляне и изместването на оста на земята, номера му в ранкинга.

тази вечер на корта бяха двама тенесисти, от които единият по-упорито отказваше подаръците и заслужено загуби. не беше красив мач и вината е и у двамата, ама мен ме е яд на фед.

ако очакваш оди от мен за играта на рафа, няма как да стане, още по-нагоре написах, че на вас оставям да я коментирате. аз съм фен на фед и като ме е яд за това, какво е показал и какво не, ми е криво, ядосвам му се, коментирам неговата игра

On ne voit qu'avec le coeur

Тема Re: РОДЖИИИИИИ, аааааанови [re: alessandron]  
Автор joy_r (warm kitty)
Публикувано07.05.11 23:24



Аз си казах- радвам се, че Рафа се измъкна в този мач. Но пък се дразня от подобни обобщения като това на Петита, много пъти Надал е побеждавал просто с по-добра игра, ама не, та не- той Родж все от съблекалнята губи.



Тема Re: РОДЖИИИИИИ, аааааанови [re: peti_ta]  
Автор joy_r (warm kitty)
Публикувано07.05.11 23:27



Да съм казала, че Фед не я умее играта? Не ми преписвай своето отношение, моля! Помолих те, ще помоля за пореден път, говори за конктретния мач, без разни обобщаващи заключения. И да, крива съм днес, но не затова се дърляме, като говориш за респект, показвай го поне, и единият, и другият го заслужават





Тема Re: РОДЖИИИИИИ, аааааанови [re: joy_r]  
Автор peti_ta (удивителна)
Публикувано07.05.11 23:37



ние май говорим на различни езици: ето ти цитат, на който реагирах Ти не искаш, ама всеки път такива ги разправяш, малко уважение към Номер 1 все пак, позволи му сам да си печели мачовете. Освен психология има и игра сега не знам, откъде да започна- не мислиш ли, че рафа има психологически преимущество спрямо фед или смяташ, че играта фед не я умее?



Посочи ми, къде съм намекнала, че рафа не може да играе или е спечелил неправилно или не заслужава тази победа?!? напротив, честитих, написах, че е заслужена и споменах, че тази вечер и двамата не ми харесаха. не правя обобщения, говоря за конкретния мач, в който и двамата не бяха на висота, въпреки моментни проблясъци и от двете страни.

а след като се аутнах като латентен рафа фен след отказването на фед и ако рафа е още в тура е смехотворно и абсурдно да ми говориш за неуважение и липса на респект!

On ne voit qu'avec le coeur

Тема Re: РОДЖИИИИИИ, аааааанови [re: joy_r]  
Автор alessandron ()
Публикувано07.05.11 23:48



Говорим за конкретен мач, не за "много пъти". Тия принципни приказки ги оставете за плетките.




Тема Бацек,нови [re: NuFc]  
Автор alessandron ()
Публикувано07.05.11 23:55



ти напоследък се включи, не знаех че тенисът те влече - я бърже казвай на кого си фен?




Тема Re: РОДЖИИИИИИ, аааааанови [re: alessandron]  
Автор joy_r (warm kitty)
Публикувано07.05.11 23:57



За конкретния мач се изказах, доколкото успях да го гледам на скапаните стриймове. Останалите ми коментари са към Петита и нейните обичайни изказвания по повод мачовете между двамата. И къде се месиш между плетките на дамите, не разбирам

?



Тема Re: РОДЖИИИИИИ, аааааанови [re: joy_r]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано07.05.11 23:59



Ползвай Bet365.com, поне при мене е ОК. Може да се наложи да вкараш 10ина евро/долари обаче...




Тема Re: РОДЖИИИИИИ, аааааа [re: joy_r]  
Автор alessandron ()
Публикувано08.05.11 00:03



Алоу, я да сваляш иглите, за плетките ви си има тема.

Тая работа с пуснеш го под одъра, то се качи на одъра нема да мине Освен при Нажа





Страници по тази тема: << 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.