Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:56 05.06.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Дел Потро - Надалнови [re: Balleta]  
Автор RF16 (луд фен)
Публикувано05.05.11 00:58



Хех, чак без капка интрига... Подценяваш Дел Потро.

"The more I detest men individually the more ardent becomes my love for humanity.'"


Тема за Скумриятанови [re: Murray]  
АвторDiavolo (Нерегистриран)
Публикувано05.05.11 04:13



или за тези които незнаят, говория за Хуан Мартин Дел Потро


тука гледам Шевата, Сандро и РФ 16 от една страна предричат мъки за Надал, а от друга се застраховат от АКО, ама, ъъ, оо


Ако не бил уморен, контузен, бла бла бла Защо така? Ами защото май и вие си го знаете какво представлява ХМДП. То човек вече да се чуди кога е контузен и кога не...
Деца, Дел Потро е в най-добрата си форма за годината, а бързият клей му пасва перфектно просто, направен е като за него. Кратко и ясно.
А сега относно контузията му. Аз на Дел По отдавна вяра нямам, той се контузва откакто се помня на почти всеки един мач който почне да тръгва криво. Така се ''контузи'' срещу Южни във втория сет и гримасничеше все едно ще се разпадне и после го опука като мече у дирек в третия, бухаха. Това е най-големия артист в тениса, Бускетс и Дани Алвеш могат да му гледат изпълненията и да си записват. То не бяха тиради как не се знаело дали ще излезе срещу Чилич и хоп геврек?!
На тоя номер не се ли нагледахте през годините? В колко много мачове Дел По се клатушка по корта все едно ще се разпадне и е един такъв вял и отпуснат все едно е болен от скарлатина и изведнъж почва да праска форхенди и бекхенди с невиждана и зверска сила.
Утре Дел По ще е на 100% и никакви контузии и умори няма, ако има умора то тя е в Надал предвид изиграните мачове от началото на годината

и за финал, Надал ще го бие. Мечти и блянове оставете колкото и да ви е неприятно. И очаквайте когато нещата не тръгнат за Дел По да се хване някъде, я бедрото, я китката, я лакета, я прасеца.

Само му вижте стата на пампаса за отказвания, не знам дали не е и световен рекордьор, това Фогела може да каже.
Преди известно време си направих труда да събера малко любопитни материали и какво излиза, че ''уникалния и всемогъщ палач'' на Надал се е отказвал досега в кариерата си и то за сравнително малкото време сред елита цели 12 пъти ?!?!?!
Като цели ТРИ пъти се отказва супер скандално в последните геймове на мача, буквално остават 4 точки официално да завърши мача и нашия човек се отказва. Това е едно изключително непрофесионално поведение и това е най-мекото което казвам.



Тема Re: за Скумриятанови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано05.05.11 04:32



Хехе, много се впрягаш. Мачът е 2-0 за Рафчо, само да не вземе той да се контузи - че за Дел По не знам, но всички тук знаят кой взима тайм-аути, за да обърка ритъма на противника, а после търчи като изоглавен на 3 метра зад основната линия



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: за Скумриятанови [re: Diavolo]  
Автор RF16 (луд фен)
Публикувано05.05.11 05:36



С тази разлика, че Дел Потро една година пропусна и не игра тенис, а Надал спекулира с всеки мазол по краката си и опищява целия свят колко е зле физически. Моля ти се - всеизвестно е,че испанецът е най-големият симулант в мъжкия тенис - то не са фейк медикъл таймаутс, коучинг по време на мачовете, 45-секундни паузи между сервисиите и какво ли още не.

Ако си забравил Уимбълдън 2010-та - вземи гледай мача на Надал с Печнер и после говори кой бил "най-големия артист в тениса".

"The more I detest men individually the more ardent becomes my love for humanity.'"


Тема Re: Федерер - Лопеснови [re: alessandron]  
Авторuнтepucт (Нерегистриран)
Публикувано05.05.11 09:38



Положението на вашия човек е трагикомично в момента.Просто не виждам как Федерер ще стигне до онзи мач с Надал за който всички говорят,ако продължава по същия начин.Дано да се постегне занапред.



Тема Re: Скъси ми живота Феднови [re: mopsus]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.05.11 09:56



Аз пък не мисля, че ще стане. Федерер вече я няма тая мотивация - той може и да го отрича, но е факт. Просто тоя първичен глад, който те кара да направиш на корта 200, вместо 100 удара, нормално изчезва с възрастта - ми той сега вечер като си поиграе с близначките и 100% се чувства достатъчно щастлив, за да трябва след това да играе като звяр, както е необходимо в днешния мъжки тенис. Всеки родител го знае това и на подсъзнателно ниво жаждата за себедоказване отстъпва пред родителския инстинкт. Роджър според мен още си вярва, но късчето искра вече го няма и това е нормално.




Тема Re: за Скумриятанови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.05.11 10:00



1000 000 пъти съм казвал, че изопачаването е смешна работа и е още по-смешно да го правиш, а след това да недоволстваш от спортните журналя например. Къде в изречението

, с което коментирам мача между двамата видя да предричам мъки за Надал?




Тема Re: Скъси ми живота Феднови [re: alessandron]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано05.05.11 10:05



Така е, но само ако говорим за някой нормален чове...
Роджър просто неумее да губи все още, може на ниво извън ГШ да се е кротнал, но на големите 4 турнира все още има същата мотивация. Спомни си, как се заяждаше на дребно с Ноле на 1/2 финала на АО... Това не е поведение на човек, който чака с нетърпение да свърши досадния тенис, за да си види децата...



П.С. Много ми е странно, че специално за този турнир навскяъде се чете за масово искане за финал Надал - Ноле. Смисъл, то е ясно че феновете на другите искат любимците им да са на финал, но все пак голяма част от тенис феновете искат да видят един срещу друг двамата с невероятаната серия на Рафа на клей и тази на Ноле от началото на годината
Тези неща бяха запазена марка за двете РР в продължение на 4-5 години

Редактирано от shevchenko на 05.05.11 10:05.



Тема Re: Скъси ми живота Феднови [re: shevchenko]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.05.11 10:11



Е защо да ти е странно - това вече се очетава като следващото голямо съперничество, нормално е да се иска и да се очаква номер 1 и номер 2 да играят на големите финали. Предвид и сериите още повече.

п.п. За ГШ го има това, което си описал, но това реално остана и пак искрицата я няма. И аз имам предвид това неосъзнато чувство на "искам още", което дори не го усещаш в главата си, но го демонстрираш с играта си - то вече го няма при Федерер, колкото и той самият да се мъчи да го върне, а той опитва.




Тема Re: Wozniackiнови [re: alessandron]  
Автор dio4ever (El Olvidado)
Публикувано05.05.11 12:38



Сандро,гледам ,че ти си писал последен,затова теб питам.
Тая седмица почивам и ще погледам малко повече тенис.
Напоследък толкова съм се отдалечил от тениса,особено женския,че допреди няколко месеца не знаех нищо за тая руса пичка полякиня ли е ,датчанка ли е и къде е в ранглистата :)
Та, как се произнася правилно името и Возняцки,Вожняцки, Вожнячки etc. ?
След малко и започва мача...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.