Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:49 18.05.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Я вижте кой се върна :)нови  
Автор mizrahi! (човек)
Публикувано13.04.11 17:32







Тема Re: Я вижте кой се върна :)нови [re: mizrahi!]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано13.04.11 17:42



и ти се завърна с нея ;)
чакаме я да мачка пак на Уимби





Тема Re: Я вижте кой се върна :)нови [re: mizrahi!]  
Автор Banditoo (РР фен)
Публикувано13.04.11 17:42



Кмооооон! Омръзна ми от тенисистки, които нито от бекхенд, нито от форхенд може да атакуват! Тази тенисистки не могат да игрят, когато има вятър. Нито пък имат хубав сервис. Сетете се за кой го пиша... Чакам те от много време Серена! Гладен и жаден съм за теб. Също и за Винъс..



Who would have known how bittersweet this would taste?

Тема Re: Я вижте кой се върна :)нови [re: Diavolo]  
Автор Banditoo (РР фен)
Публикувано13.04.11 17:45



ми, според мен, няма да може...



Who would have known how bittersweet this would taste?

Тема Re: Я вижте кой се върна :)нови [re: mizrahi!]  
Автор joy_r (warm kitty)
Публикувано13.04.11 17:56



Не ми се отварят снимките, ама предполагам, че е розовата фея, която Бандито пусна в съседната тема





Тема Re: Я вижте кой се върна :)нови [re: joy_r]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано13.04.11 18:05



И на мен не ми се отварят ама Серена ще мачка нежните душици от Данска











Тема Re: Я вижте кой се върна :)нови [re: Balleta]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано14.04.11 04:49



Хаха, с това дупе наистина може да ги мачка. На корта обаче едва ли - няма по-добра от Каролине, която всеки мач твори история



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Я вижте кой се върна :)нови [re: naja_haje]  
Автор Banditoo (РР фен)
Публикувано14.04.11 11:59



Ква история? Кви пет лева? Да има голяма разлика да имаш 13 титли от шлема и нула. Много е безотговорно да казваш, че Каролина е по-добра от Серина, даже това е показател колко гледаш женски тенис....



Кво ти пука какво дупе има? Хейтърите на Серена много ме нервят, защото нямат нищо друго да обиждат освен външния и вид. А и ние българите мразим различните от нас.. Просташтина.

Who would have known how bittersweet this would taste?

Тема Re: Я вижте кой се върна :)нови [re: Banditoo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано14.04.11 13:49



Просташтина. Истиснка :)

Като оставим правописът на страна, не ми е ясно къде се буташ м/у шамарите? Дупето не Серина отдавна е резервирано за Дявола и за Мизрахи - мисля, че си го менкат през седмица ли, през месец ли беше. Балета пък отмъкна Каролине в Хамерика. Така че я по-добре се огледай около теб - не може да няма някоя съученичка за пред хората. Ако искаш съвет за ученически свалки - аз съм на среща :)

А иначе Каролине пише историята в момента, докато Серина вече освен да прави правописни грешки друго май-май не й остава. А м,оже и да греша, ще видим, като/ако се завърне.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Я вижте кой се върна :) [re: naja_haje]  
Автор Banditoo (РР фен)
Публикувано14.04.11 14:27



Да пише история като третата номер едно без титла от шлема. А и за от кой са заети дупетата не говорим, а че не може да хейтваш нищо друго освен външния вид на Серена. Аз поне никога не съм правил така с Каролина, защото и тя не е от красавиците. Не бъди толкова сигурен, че Серина ще прави правописни грешки, че да не те шашне на ЮСО!

Да правя грешки! Не казвам, че съм хипер грамотен! Постоянното накятване ме нерви. Не се срамувам, че правя грешки! Така пък ще се науча. Винаги е лесно да гледаш отгоре и да казваш кое е правилно и кое не! И аз съм човек, а и то дете, че ми е позволено да правя грешки. Поне не обиждам външния вид на някой.

Остава ми само едно да кажа! Хажата е безгрешен! (м,оже) :)))

Who would have known how bittersweet this would taste?



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.