Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:26 03.07.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Барселона - тема за коментаринови [re: Murray]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано16.04.11 18:50



Хаха, ти се превъзбуди нещо? Мъри ще загуби в стрейтс, най-много 6-1 в третия да падне. Дори мачът не гледам, но то е ясно.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Барселона - тема за коментаринови [re: Murray]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано16.04.11 18:51



абе гледай, че Надал хич не е свеж, а Ноле игра същите турнири + Дубай, а в Мелбърн стигна по-напред...
АКо участваше Ноле нямаше да покаже най-добрия си тенис (въпреки това смятам предвид слабата конкуренция много трудно щеше да загуби от някой друг освен Федерер/Надал), но можеше и да спечели титлата... Със сигурност обаче щеше да продължи натоварването на макс и със сигурност за Ролан Гарос и Уимби нямаше да е на 100%...

Сега ще има възможност да вработи в Белград и вероятно да си продължи серията, да се хвърли на 100% в Мадрид и надявам се да отпадне рано, рано в Рим, за да може да е свеж за Ролан Гарос...

Нямам нищо против Мъри да победи Надал, въпреки че според мен в третия сет Надал ще бие нещо от сорта 6/3 или 6/2...
Мен ме интерисува Надал да участва в Барселона





Тема Re: Барселона - тема за коментаринови [re: Diavolo]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано16.04.11 18:53



Рафа бие днес... Евентуално утре може да има някаква сензация, ако Ферер е в много добра форма. (не съм имал възможност да го гледам в МК).
Той през 2008 играеше много добре срещу най-силния Надал на клей, но сдухваше на най-важните моменти... Сега Надал не е толкова силен, а и Пикс го победи в последния мач, при това на ГС ниво...



Тема Re: Барселона - тема за коментаринови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано16.04.11 18:53



изобщо не са ти ясни нещата, ама да го отдадем на това, че говориш на сляпо и наизуст.



Тема Re: Барселона - тема за коментаринови [re: shevchenko]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано16.04.11 18:56



това за Барселоната аз съм си го казал много отдавна мнението, още преди години... При тази форма в която е в момента (това го видях още в първия му мач тук, просто не е същия) ако участва в Барцелоната ще е престъпление спрямо себе си. Чичо му и хората от неговия щаб явно не са си научили грешките от 2009 г.





Тема Re: Барселона - тема за коментаринови [re: Diavolo]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано16.04.11 18:59



Ааа не, ти каза, че тази година е такава програмата, че позволява и участие в Барселона. Да не търся линкове сега





Тема Re: Барселона - тема за коментаринови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано16.04.11 19:01



Е аз съм фен на Федерер - то още от там като тръгнеш и е ясно, че нищо не ми е ясно и че от тенис грам не вдявам



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Барселона - тема за коментаринови [re: shevchenko]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано16.04.11 19:13



Да, ама не очаквах, че:

1. Джокович ще мачка така, включително и да го обърне в два маратонски финала
2. Никога досега Рафа не беше играл и на двата турнира в ИУ и Маями финали в една година, а при него това се отразява...
3. Не съм очаквал и такива ядове в Монте Карло. ;)
4. А още по-малко вирусното заболяване в началото на сезона и после отказът срещу Пикс когато поддаде крачето :)

Иначе реално календарът наистина го позволява. Има седмица почивка след Барселоната.

Обаче след всичките тези обстоятелства ако зависеше от мен щях да го спра от участие в Барселона. Понякога плановете се променят в зависимост от ситуацията, иначе ще си плащаш... ;)

Редактирано от Diavolo на 16.04.11 19:14.



Тема Re: Барселона - тема за коментаринови [re: Diavolo]  
АвторKuerten (Нерегистриран)
Публикувано16.04.11 19:18



Mislq 4e e malko izli6no da se igrae na vsi4ki turniri na 4erweno predi R.G.Da ne stane samo nqkoi sakatluk i da padne v Parij.Li4no moe mnenie e 4e trqbva da propusne edin turnir ot Rim ili Madrid.



Тема Re: Барселона - тема за коментаринови [re: naja_haje]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано16.04.11 19:34



Не че нещо, ама като за някой, дето нищо не разбира и говори наизуст взех, че познах



A man only sees what he wants to see...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.