Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:08 24.06.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | (покажи всички)
Тема Re: Клайстерс с уникален обратнови [re: A.Agassi]  
Автор Hingis (ентусиаст)
Публикувано30.03.11 22:55



Голяма шматка излезе накрая. Направи няколко страхотни мача и наистина вярвах, че ще спечели и това ще е нейния турнир и накрая с извинение осра работата.
Т'ва сърбите не може ги разбра и не стават за прогнози/изключвам Ноле/.



Тема Re: Клайстерс с уникален обратнови [re: Hingis]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано30.03.11 23:02



Той и Ноле беше същия преди да отиде да поработи при факирите от Милан-Лаб и ето го резултата :)



Тема Ферер - Фишнови [re: Diavolo]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано30.03.11 23:15



две поредни двойни грешки от сервиз (4-и)

за Ферер при 5:5 и 30:30 в първия сет, пробив на Фиш и сет за Фиш. Американеца продължава да играе много стабилно, дали няма да шитне след Дел По и Ферер



Тема Re: Ферер - Фишнови [re: Balleta]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано30.03.11 23:22



Гаске, Дел Потро, Ферер?! А ние масово не му вярваме :о
Браво на Фиш, винаги е бил талант, апропо той има финал на мастърсите в ИУ и Синси, липсва му такъв само в Маями.
Ако бие от понеделник става американска ракета номер 1 :о

Колкото за Пикс, не прилича на себе си. Явно усилията които вложи в Мелбърн продължават да си казват думата, не помага дори ранното отпадане в ИУ... :о



Тема Re: Ферер - Фишнови [re: Diavolo]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано30.03.11 23:40



ха ха втория сет направо го попиля 6:2. Да, от днес вече е топ от американците преди Родик и влиза в топ 10. Сега отива на Джоко, ако няма изненади. Пич





Тема Re: Ферер - Фишнови [re: Balleta]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано31.03.11 00:05



абе, Балет в щатите доколкото знам, Евроспорт не се лови.
Изобщо или има някакъв начин? Този канал има ли някакво покритие в щатите и ако не, то имате ли достъп до картината на Евроспорт посредством стриймове? Тук в Европа има такива ама не знам при вас. Конкретно ме интересува гиганта Евроспорт.





Тема Re: Ферер - Фишнови [re: Diavolo]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано31.03.11 00:22



Не излъчват за Щатите, иначе съм гледал стриймове на Евроспорт по нета, главно ските. Доколкото знам ЕСПН притежават Евроспорт или част от него. Защо питаш точно за Евроспорт ?



Тема Re: Ферер - Фишнови [re: Balleta]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано31.03.11 00:40



просто ми е любопитно, че аз без този канал не мога :))
ясно, значи ако искаш можеш да го гледаш в нета, това е което исках да разбера :)



Тема Re: Ферер - Фишнови [re: Diavolo]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано31.03.11 01:02



кога идваш и къде ?



По принцип за тенис, сокър, американски спортове, олимпиади, формула, снукър грижи нямаш. Зимните спортове, освен хокея естествено, са по ограничени, но въпреки това има един канал, който дава много зимни спортове и дори е ефирен, а със сигурност ще има и платени
А стриймове има колко си искаш, дажи и на Ейч Ди


П.П. Значи ще те правим фен на американския футбол



Тема OFF: Barcelona Openнови [re: Balleta]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано31.03.11 01:48



току-що си резервирах билети за финала на турнира в Барселона (18-24 април). стискам палци Рафа да няма контузии и да участва на един от най-предпочитаните си турнири след паузата миналата година. освен него разбира се, се очакват Сода,Мъри, Бердих, Ферер и победителя от 2010 Нандо Вердаско. обещавам снимки и отзиви след това, ако има заинтересовани... и дано Рафа да не се откаже в последния момент като миналата година, че ще се изям от яд! ВАМОС МАТАДОРЕ!

VAMOS!

Редактирано от A.Agassi на 31.03.11 01:49.




Страници по тази тема: << 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.