Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:02 24.06.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | (покажи всички)
Тема ВАМОС!нови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано29.03.11 02:09



Това беше най-добрия мач за Рафа на хард корт досега. Като ниво в целия мач, като сингъл сет си остава онова 6-1 срещу д-р Иво


Много съм доволен от всички компоненти на играта на Рафа. Ест. Фела му е удобен въпреки двете си победи които има над него, така че не е чак кой знае какъв критерий, но си личи когато Рафа играе добре и се чувства добре. Добър тайминг, чисти уинъри, отлична скорост. Точката която спаси за 40-15 при 5-3 във втория сет ще е измежду точките на турнира, а може би и годината. Рафа беше на основната линия, беше хванат и в крачка и как само отлепи и стигна това стоп воле на Лало не е истина просто, че даже превърна точката в уинър, е с помощта на филето на мрежата, но по принцип тази топка нямаше стигане, Фела не можеше да повярва и какво да направи освен да се усмихне.



Тема Re: Маями - Fed Monacoнови [re: Stefan_Edberg]  
Авторalessandron (Нерегистриран)
Публикувано29.03.11 02:14



Ами свикнал съм му вече на всякакви изпълнения



Тема Re: ВАМОС!нови [re: Diavolo]  
Автор joy_r (warm kitty)
Публикувано29.03.11 02:34



да, това разиграване беше уникално





Тема Долго - Цонганови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано29.03.11 02:43



те тука трябва да стане мач с главно 'М'





Тема Ееее добре бе Дългополнови [re: Diavolo]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано29.03.11 03:06



каква точка спаси, след като имаше мрежа, а Цонга вече беше дигнал ръка да се извинява, Дългопола взе че я отигра, че и двамата се ухилиха яко



Хубав мач, ама Булс почват, ще се върна за Ана

Редактирано от Balleta на 29.03.11 03:17.



Тема Re: Маями - тема за коментаринови [re: Murray]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.03.11 14:30



Ми ако е уцелил зоба, екстра за него. Той качествата си ги има. Аз съм казвал неведнъж, че нямам нищо против зоба, имам против лицемерието - всички на това ниво взимат разни нещица, дето ги няма в официалните книжки ...




Тема Re: не знам за вас, но на мен ми се гледанови [re: Balleta]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.03.11 14:32



И ако може ръцете да са твоите, нали?






Тема Дел По - Фишнови [re: Diavolo]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано29.03.11 20:40



голяма победа за американеца, почти 2 часа и половина на корта, а в тайбрека на втория сет при 5:2 американеца изглеждаше абсолютно изтощен без грам сила, даже май и леко се контузи при 6:3, все пак обаче си взе тайбрека, Дел По е аут, як мач стана





Тема Re: Дел По - Фишнови [re: Balleta]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано29.03.11 21:12



супер мач, голям Марди, в супер форма е! Напълно заслужена победа. Първо Гаска, а сега и Дел Потро.


Долго и Цонга обаче продължиха шоуто от снощи, нивото е супер, ама тоя ураган вчера прееба ебати мача



Тема Re: Дел По - Фишнови [re: Diavolo]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано29.03.11 21:30



а победителя малко по късно тази вечер излиза наново .. срещу Надал






Страници по тази тема: << 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.