Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:23 23.06.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | (покажи всички)
Тема Абе ти май верно не си ползваш очитенови [re: peti_ta]  
Авторalessandron (Нерегистриран)
Публикувано28.03.11 23:50



Никога не си го виждала такъв - ей сега на прима виста мога да ти изброя 20 случая да е такъв, последният в третия сет срещу Ноле, дето и ти го гледа дори. Това е настоящето за Федерер, все го чакаш да е машина ли? А Монако си е добър играч, поставен дори - не виждам какво си се затюхкала. Като вкарва под 50% сервис Роджър и винаги така му вървят мачовете - всеки в света с под 50% сервис играе трудно срещу човек, който е от първите 30 тенисисти



Тема Re: Маями - Fed Monacoнови [re: peti_ta]  
Авторalessandron (Нерегистриран)
Публикувано28.03.11 23:51



Много искаш



Тема Re: Абе ти май верно не си ползваш очитенови [re: alessandron]  
Автор peti_ta (удивителна)
Публикувано28.03.11 23:55



не помня, не никога и май няма да са очите, а паметта

и да, рядко фед влиза тотално разконцентриран в мачове, спадът идва по време на играта му

важното е, че измъкна първият сет, но ако ти ми кажеш, че не искаш фед от преди 3-4 години си мисля, че ще излъжеш... така че да искам повече, искам много

On ne voit qu'avec le coeur


Тема Re: Маями - Fed Monacoнови [re: peti_ta]  
Автор joy_r (warm kitty)
Публикувано28.03.11 23:56



Един час срещу Монако???- че и три въпросителни, все едно Монако е някой извън топ 100. Да, високомерие е това

. То се разбра, че никой не може да победи Фед, той винаги сам се бие
И да, симпатичен ми е Монако, и Фед не ме кефи, но в случая хич не ми дреме кой ще победи, аз си запълвам времето, за да не заспя, докато чакам Рафа. Бих предпочела да го запълня с оспорван мач, какъвто до момента се получава. Очаквах Хуан да се срине след загубата на тайбрека, слава богу не стана така. Достатъчно ясна ли бях?



Тема Re: Абе ти май верно не си ползваш очитенови [re: peti_ta]  
Авторalessandron (Нерегистриран)
Публикувано29.03.11 00:03



Който много иска, много дриска - ако не си го чувала, да ти го кажа. И да, Фед не излиза толкоз рядко разконцентриран - че ти не си го виждала по-често такъв значи просто не си гледала достатъчно. А май съм за разлика от теб съм осъзнал, че това отпреди 3-4 години никога няма да се върне и съответно се радвам на това, което имам (виждам в случая). Другото е държане за детската градина.



Тема Re: Маями - Fed Monacoнови [re: peti_ta]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано29.03.11 00:13



Да, хареса ми. Изобщо много хубав мач, във втория сет малко повече грешки и за двамата, но все пак добре, а първия сет беше много красив и оспорван.





Тема Re: Маями - Fed Monacoнови [re: Diavolo]  
Автор joy_r (warm kitty)
Публикувано29.03.11 00:18



И на мен ми допадна, и беше равностоен до края, сега да видим Рафа какви ще ги твори срещу другарчето



Петита, видя ли, че нямаше защо да се тюхкаш, откак взе тайбрека беше ясно, че Фед няма да има проблеми.



Тема Re: Маями - Fed Monacoнови [re: Diavolo]  
Авторalessandron (Нерегистриран)
Публикувано29.03.11 00:19



Определено здрав мач, типичен за мъже. На мен също ми хареса като цяло, ако не гледам като федерален, разбира се. Но в крайна сметка при 32 уинъра срещу 24 непредизвикани не бива да имаме особени претенции.



Тема Re: Маями - Fed Monacoнови [re: alessandron]  
Автор Stefan_Edberg (непознат)
Публикувано29.03.11 00:35



Не знам за теб, но отдавна Федерер не ми е пилил нервите както през 1 сет...точки за пробиви, 3 поредни сетбола, 2 дузини непредизвикани на ключовите разигравания. Супер несериозен и разконцентриран през 1 част след рибрейка на Хуан. Монако е стабилен играч, но нищо особено, константен от дъното, силен топспин и това е. Симпатяга иначе.



Тема Re: Маями - тема за коментаринови [re: Diavolo]  
Автор joy_r (warm kitty)
Публикувано29.03.11 00:54



Хаха, пуснаха Шакира, явно да ободри Рафа






Страници по тази тема: << 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.