Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:26 02.07.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Хайек - Кукушкиннови [re: Diavolo]  
Автор peti_ta (удивителна)
Публикувано06.03.11 20:45



и аз съм за чехите, нали ще викам за рафа у прахата



On ne voit qu'avec le coeur

Тема Re: Хайек - Кукушкиннови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано06.03.11 21:21



страхотен мач правят чеха и казаха, красота, това е купа Дейвис, раздават се на макс.


току-що стана 2-1 за Казахстан, но Хайек съм сигурен, че не е казал последната си дума. Няма начин да няма пети сет, айде чешко



Тема браво на Франциянови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано06.03.11 22:11



с толкова кадрови проблеми и пак имат доста силен отбор, е как да не заслужават много в този турнир и как преживяват, за тях този турнир наистина значи много.


Така в следващия кръг ще имаме две класики САЩ - Испания ; Франция - Германия + Сърбия - Швеция и Аржентина - Казахстан



Тема Re: браво на Франциянови [re: Diavolo]  
Автор AndyR (No Compromise)
Публикувано07.03.11 09:39



До колкото знам,САЩ - Испания ще бъде игран в Остин,Тексас на трева

иначе ITF потвърди рекорда на Карлович. Така,че заслужил незаслужил това е положението изпраскал е най-бързият сервис..






Редактирано от AndyR на 07.03.11 09:39.



Тема Re: Купа Дейвис - тема за коментаринови [re: Diavolo]  
Автор AndyR (No Compromise)
Публикувано07.03.11 17:10



Родик в стил Чък Норис след победата над Капдевил






Редактирано от AndyR на 07.03.11 17:11.



Тема Re: Купа Дейвис - тема за коментаринови [re: AndyR]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано07.03.11 19:02



Хаха, сигурно и шпагат е способен да направи





Тема Re: браво на Франциянови [re: AndyR]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано07.03.11 21:11



мдам :о жалко
а той Печнер го върна даже сервиса, в мсисъл аут де ама можеше и да влезе. това изобщо не ми приличаше на най-бързия сервис в света, извинявай.



Иначе това за тревата и Остин, Тексас аз доколкото знам е само едно от предложенията, т.е. не е 100% сигурно, но е предложено а ти може да знаеш повече, ама не е ли още рано да се решава окончателно?
Иначе това с тревата е малко опасно, защото Надал играе перфектно на трева и ще е набрал скорост след Куинс и Уимби, а Фела Лопес и Давид Ферер също са много опасни на трева. Мисля, че всеки един от тях може да се справи с Иснър, Куери или Фиш. Абе ще е голяма драма и чакай да видим кой ще играе първо и кой в каква форма ще е.



Тема Re: браво на Франциянови [re: Diavolo]  
Автор AndyR (No Compromise)
Публикувано07.03.11 22:16



Да така е,Испания в този състав на каквато и настилка САЩ да ги сложат да играят имат големи шансове спор няма. Иначе да,рано е още,но такива са предположенията в общи линии,а и място са си избрали..




Тема Re: браво на Франциянови [re: Diavolo]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано07.03.11 22:26



Лол, това ще е класика. При всички положения Родик трябва да бие в първия ден, а близнетата във втория, испанците от там насетне да са безгрешни до края...



Тема Re: браво на Франциянови [re: AndyR]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано07.03.11 22:59



и все пак наистина е по-логично да е на трева, защото ако ще е на хард корт и Вердаско ще е много опасен. Не че Нандо не е опасен на трева, но някак си по не го виждам... Аз ако съм капитан ще заложа на Надал и Ферер + Лопес/Вердаско двойка (които са супер двойка апропо и дори близнаците трябва да се страхуват от тях). Ако Надал не вземе участие (умора, контузия недай си боже), ще заложа на Ферер и Лопес в петък (щото Лало ще е кондиционно ок, той два дена подред не може да играе като хората 3/5, за това и ще го сложа в петък) и после в неделя Ферер и Вердаско.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.