Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:37 03.07.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Не толкова кратка история на позорите на Федерернови [re: alessandron]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано01.02.11 18:54







Тема Re: Не толкова кратка история на позорите на Федерернови [re: vogelfrei]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано01.02.11 19:00



ок, може и така да е, но това е страната на един заслепен фен на Роджър, сам знаеш, че си пристрастен, но приемам това мнение, не знаех за някои неща ако така е било.


Обаче за едно нещо няма как да се съглася, а и тук излиза, че сте си лика прилика с феновете на Надал - тази загуба от Надал 2004 г. Фед бил болен с температура, а стига бе, това за първи път го чувам, а съм гледал и чел много неща за тениса. Мача го имам, но не съм го гледал, ще вземе да го гледам някой път да чуя какво ще кажат коментаторите
Но какво сега Фед при някои свои емблематични загуби все болен излиза или не добре, та тук си приличате като сиамски близнаци с Рафа феновете.
2004 - Надал - повръщал
2005 - Сафин - тогава какво беше? пак не беше добре и имаше извинения с кондицията и физиката
2005 - Налбандян - глезен
2008 г. - Ноле - МОНО и изобщо това моно го държа чак до US Open, тогава най-накрая Роджър спечели важен турнир и всички въздъхнаха облекчено - здрав е, това е истинския Федерер.
2010 г. - Бердих на Уимби - гърбът (даже чеха му се беше засегнал)

и т.н.



Тема Re: Не толкова кратка история на позорите на Федерернови [re: alessandron]  
Автор joy_r (пристрастен)
Публикувано01.02.11 19:20



Винаги можете да разчитате на нас





Тема Re: Не толкова кратка история на позорите на Федерернови [re: Murray]  
Автор alessandron ()
Публикувано01.02.11 19:43



От тия, дето си изброил, само Банди.




Тема Re: 2006 г.нови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано01.02.11 19:44



Хех, че ако не се обадим, темата губи всякакъв смисъл. Саламът, Санчо, саламът






Тема Re: Не толкова кратка история на позорите на Федерернови [re: Murray]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано01.02.11 20:37



аз съм го гледал мача и Роджър си се движеше отлично, коментаторите не са казвали нищо за състоянието му, може самият Федерер да е казал за този мач такова нещо в книгата си (за съжаление още не съм я чел, но ще както и тази на Агаси) или в някой негов сайт/форум и т.н. Аз също не знаех. Може, все пак 6-3 6-3 си е газене и не е много логично и нормално да ти кажа...
А Надал го спечели този мач с феноменално сервиране и адски агресивна игра. Млад, дързък и без да се плаши от имена, от другата страна подценяване, а ако и е повръщал предната нощ, то нормално да е станало така.




Тема Re: Не толкова кратка история на позорите на Федерернови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано01.02.11 20:40



е как ве?!


Виж какво пишат видните федеристи за мача му със Сафин :))

А за Бердих нима забрави как се оправдаваше с гърба, та чеха после като ощипана девица се жалваше в интервюта

а на РГ чакай да се сетя пак имаше виновни за загубата му от Содата. Ахаа, да, спомних си :)) Заради дъжда топката станала много тежка и настилката много бавна и това дало голямо предимство на Сьодерлинг.




Тема Re: Не толкова кратка история на позорите на Федерернови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано01.02.11 20:41



Нищо не споменава в автобиографията си Федерер за този мач. А книгата е слаба, нищо общо с тази на Агаси, не си заслужава да я четеш.




Тема Re: Не толкова кратка история на позорите на Федерернови [re: Murray]  
Автор Orel(WTW) ()
Публикувано01.02.11 20:41



Не си го чул защото не прави циркове като Надал и Джоко с щаба си по време на мачове. Немислимо е за 6 години игра на неговото ниво да не е имал някави здравословни проблеми. За разлика от другите които са в челната 5-ца никога преди мач не е имало застраховане и приказки от чичовци, лели и пр. все едно става дума за малоумни деца които не си знаят състоянието.



Тема Re: Не толкова кратка история на позорите на Федерернови [re: Diavolo]  
Автор Orel(WTW) ()
Публикувано01.02.11 20:45



За Сода неточен коментар от теб, условията и топките Фед ги изкоментира като добавък към отличната игра на Сода. Странното ми е че от всички от които е губил на ГШ понася само Содата. Прекалено искате от ГОАТ




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.