Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:19 05.07.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема честито на Пикснови  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано26.01.11 13:25



много солиден, не се повлия от контузията на Рафа, сервира много стабилно и бе почти непробиваем... Дори здрав на 100 % Надал не знам дали би победил във формата, в която беше. Потвърждава се факта, че ако Рафа има някакви здравословни проблеми, не може да играе своята игра и не може да се противопостави на ин-форм играчи,което е и напълно нормално. Желая успех на Пикс и бързо възстановяване на Надал!

ВАМОС

САМО ЛЕВСКИ



Тема Re: честито на Пикснови [re: A.Agassi]  
Авторwatch (Нерегистриран)
Публикувано26.01.11 13:40



голям бисер - не се повлиял от контузията , как да се повлияе ?!
ако беше здрав , Надал щеше да го бие , да ..



Тема Re: честито на Пикснови [re: watch]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано26.01.11 13:44



брато, не те знам кой си и какъв си и откога гледаш тенис, но в историята има много случаи на тенисисти, които като видят,че противника изпитва проблеми (демек има голям шанс да победят), се вдървяват и не могат да уцелят корта. Ако Ферер беше трепнал и отпуснеше темпото дори на 10 %, бъди сигурен нямаше да бие толкова лесно. Та затова го поздравявам... Ама как и да е де, рядко отговарям на нерегистрета- така че за последно. Ако си толко разбирач, регистрирай се, влезни, представи се кой си и за какво се бориш и може да говорим!

Айде със здраве

САМО ЛЕВСКИ



Тема Re: честито на Пикснови [re: A.Agassi]  
Автор joy_r (пристрастен)
Публикувано26.01.11 13:48



Честито и от мен, и успех срещу Мъри.



Тема Re: честито на Пикснови [re: joy_r]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано26.01.11 13:53



Абе този Мъри май е най - мразеният тенисист в клуба :)))



Тема Re: честито на Пикс [re: A.Agassi]  
Автор Alpamayo™ (珠穆)
Публикувано26.01.11 14:01



Е айде стига ся

Писна ми да слушам пак оправдания за загуба на Рафа с контузия или нещо друго.Предполагам че найстина му е имало нещо и за това е паднал с такъв резултат,но не това е била главната причина за загубата.Още в Доха ли личеше че нещо не е наред у него и не съм изненадан от падението от Давид като се вземе под внимание и Ферер как играе на твърди кортове(на моменти).Нищо фатално не е станало.Като се чувства изтощен,да почива или лекува там ако има някакви травми и да гази на клея(в което не се и съмнявам).Сега за кой да стискаме палци?За Ноле лиИли май вече е дошло времето на Мъри за Г.Ш титла?



Тема Re: честито на Пикснови [re: Vendome]  
Автор joy_r (пристрастен)
Публикувано26.01.11 14:03



Аз лично не го мразя, но не го и обичам. От днес нататък съм за Ноле, та по-добре Ферер, отколкото Мъри.



Тема Re: честито на Пикснови [re: Vendome]  
Автор Forest_fan (пътуващ)
Публикувано26.01.11 15:11



И на мен Анди Мъри не ми е от любимците, и причината не е, че е шотландец. Обаче при всички положения ми е по-напред в класацията от Надал





Тема Re: честито на Пикснови [re: joy_r]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано26.01.11 15:14



Аз пук от днес нататък съм за Фед. А, каква изненада, аз май и вчера бях



Иначе в духа на темата - евала на Ферер, отлична работа и успех на полуфинала.

A man only sees what he wants to see...

Тема Re: честито на Пикснови [re: Forest_fan]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано26.01.11 15:22



Що бе? Мен шотландци и ингилизи ме кефят еднакво. На футбол, при мачове между тях съм със съвсем леко предимство за Англия. Самият Мъри май е наполовина англичанин.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.