Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:05 20.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Фейбук страница на клубанови [re: peti_ta]  
Автор joy_r (пристрастен)
Публикувано23.01.11 20:44



Ценна информация ми даваш, досега съм била на интервю за работа само веднъж





Тема Re: Фейcбук страница на клубанови [re: alessandron]  
Автор peti_ta (удивителна)
Публикувано23.01.11 20:45



към мен никога и по никакъв повод не е имало, а вашите джафкания най-много да ми оправят деня, не си ги слагам на сърце

иначе, от върха на достолепната ми мъдрост те гледам в момента убийствено лошо

On ne voit qu'avec le coeur

Тема Re: Фейcбук страница на клубанови [re: joy_r]  
Автор peti_ta (удивителна)
Публикувано23.01.11 20:47



ех тези руси коси и невинни очи

поне, донякъде, си постоянна в типа младежи, които те кефят.

иначе, ако пак ти се наложи да ходиш по интервюта, свиркай - за час - час и нещо съм те подковала така, че да бъдеш кандидатът мечта. вече е изпитано

On ne voit qu'avec le coeur

Тема Re: Фейcбук страница на клубанови [re: peti_ta]  
Автор joy_r (пристрастен)
Публикувано23.01.11 20:51



Ами, постоянна, аз съм всеядна- от мъжествени бабанки до постпубертетски лолитковци, всичко харесвам


А поканата за подготовка си я запомням най-надлежно и при първи удобен случай ще я използвам, че с моя навик да говоря, преди да мисля, може и да се окажа трайно безработна



Тема Re: Фейcбук страница на клубанови [re: peti_ta]  
Автор Banditoo (РР фен)
Публикувано23.01.11 20:52



Или точната дума е стари

Шега



Тема Re: Фейcбук страница на клубанови [re: joy_r]  
Автор peti_ta (удивителна)
Публикувано23.01.11 20:54



Ами, постоянна, аз съм всеядна- от мъжествени бабанки до постпубертетски лолитковци, всичко харесвам - това е правилната нагласа



а предложението си е актуално, когато и да ти се наложи, я на живо, я по скайп, ще ти издам някои тайнички

On ne voit qu'avec le coeur

Тема Re: Фейcбук страница на клубанови [re: peti_ta]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано23.01.11 21:05



леле тоя фейсбук бил много сериозна работа...


Те сега го гласят и Социалната мрежа за Оскар. Хубав филм апропо.
Аз три години се дърпах и не исках да си правя фейсбук профил, но в крайна сметка след толкова много плач и храна си направих, а съм активен от едва няма и седем месеца. А като влизам предимно коментирам неща свързани със спорта, първоначално бях доста активен, но бързо ми мина мерака, не ми харесва как пускаш нещо и няма коментари, няма дискусии, а и повечето пишат на латиница, отвратително и то хора които живеят в България... И само лиготии, цитати, кафета, врачки и хороскопи.
Лошото е че не мога да се намеря със старите си съученици и с приятелите от казармата и с много други от детството и юношеските години, незабравими моменти имаше, но за съжаление аз съм от поколение в което нямаше телефони и компютри. :) Фейсбук е създаден перфектно за сегашното младо поколение, сякаш е измислен за тях, аз нещо не мога да го схвана и общо взето си губя времето вътре и само получавам някакви досадни покани за каузи и пр. глупости, а пък като почнат да ми цитират мъдрости от еди къде си се изприщвам, масово едно и също, даже знам как некои хранели някакви овце, крави и пр. ферми някакви имали, ужас. :>
Иначе изобщо не ми пука кой какво ще види или разбере за мен от стената ми, реалният контакт си остава на първо място за мен, падам си малко непукист в добрия смисъл на думата. :) А и моята слабост от над 10 години са форумите, във фейса така не можеш да пишеш, по-скоро туитър по ми допада в този смисъл, но нямам акаунт там, само казвам това което съм чувал.




Тема Re: Фейcбук страница на клубанови [re: Diavolo]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано23.01.11 21:12



Дяволче, сега да не се откажеш от нашата страница във ФБ, искаме те на линия, не може без теб



What you do speaks so loudly that I cannot hear what you say.

Тема Re: Фейcбук страница на клубанови [re: peti_ta]  
Автор alessandron ()
Публикувано23.01.11 21:12



Вече мълча и се срамувам






Тема Re: Фейcбук страница на клубанови [re: Diavolo]  
Автор peti_ta (удивителна)
Публикувано23.01.11 21:12



Хей здравей, наборче

, от едно поколение сме и след като аз се справям, можеш и ти.

Аз фейс имам, т.к. много от приятелите, роднините и гаджето са се разпръснали по белия свят и го ползваме като най-удобна медия да сме ъп то дейт.

ненавиждам маймуницата, не отговарям и не комуникирам на маймуница, а и около мен хората си ползват конкретен език - дали ще е бг, нем, англ. или фр всеки с неговата си азбука.

но не можем да избягаме от прогреса, така че най-добрият начин е да го обърнем да работи в наша полза.

айде и дано ти се услади фейса

On ne voit qu'avec le coeur


Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.