Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:59 27.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Доха/Ченай/Брисбейн / Брисбейн/Оуклънднови  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано03.01.11 15:10



Започва сезон 2011 г.


В момента гледам героите на 2010 г. Иснър - Маю в бет365 за Хопмън къп, добро мачле правят :)
Новината е, че Италия победи Великобритания (с Мъри) с 2-1 след като Скиавоне победи Робсън, Мъри победи Стараче, а при двойките Мъри/Робсън загубиха от Скиавоне/Стараче след шампионски тайбрек (2-10).

Нормално Доха се очаква с най-голям интерес, защото под номер едно и две са Надал и Федерер и ако не стане чудо двамата ще играят един срещу друг за 5 път в последния месец и половина.
Рафа има откриващ мач с Карол Бек, на 1/4 финал го чака най-вероятно Гулбис, а на 1/2 финал Коля Давиденко... :О Ще има вендетаааааа
При Фед са Троицки/Стаховски и после на 1/2 финал Цонга/Гарсия-Лопес.

В Ченай са Бердих, Вавринка, Гаске, Типсаревич и двукратния победител от последните две години тук Марин Чилич. Интересно е след крахът през 2010 г. какво ще предложи хърватинът този сезон...

В Брисбейн ще е доста интересно, тук са Сьодерлинг, Истомин, Фиш, Фела Лопес, Багдатис, Нандо Вердаско и Анди Родик, който спечели тук през миналата година. Внимание към Вердаско, имам предчувствие, че ще хвърли бомбата в Мелбърн, ооо Нандоо

При жените в Брисбейн са Стоусър (скрит фаворит за Мелбърн), Бартоли, Цибулкова, Квитова, Павлюченкова и Шахар Пеер
А в Оуклънд Мария Шарапова просто няма конкуренция в нейната половина... А в другия поток са Кузнецова, Викмайер и пропадналата Динара Сафина.






Тема Re: Доха/Ченай/Брисбейн / Брисбейн/Оуклънднови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано03.01.11 15:25



Евроспорт 2 ще предава пряко Доха, а в бет365 може да се наблюдават Доха, Ченай, Хопмън Къп (утре много як мач - Сърбия - Австралия) и Оуклънд/WTA.
Брисбейн не знам къде може да се гледа, явно по стриймове, но миналата година доколкото си спомням нямаше такива... :о




Тема Re: Доха/Ченай/Брисбейн / Брисбейн/Оуклънднови [re: Diavolo]  
Автор mopsus (!)
Публикувано03.01.11 17:47



Еми, че да ни е честит тогава и Сезона 2011, и Годината 2011, като цяло!
Много здраве на всички Клубари и техните им "Другари"!
В игрите да участвате с охота и хиляди успехи в живота!
И нека тенисът да е от Класа... и Федко с ГШ-Титла да сколаса!



П.С.... "В Ченай са Бердих, Вавринка, Гаске, Типсаревич и двукратния победител от последните две години тук Марин Чилич. Интересно е след крахът през 2010 г. какво ще предложи хърватинът този сезон..." - Ето ти и отговора: Нишикори - Чилич 4/6 ; 7/6 ; 6/2

You can't judge a book by its cover!

Тема Re: Доха/Ченай/Брисбейн / Брисбейн/Оуклънднови [re: Diavolo]  
Автор Banditoo (РР фен)
Публикувано03.01.11 19:01



Утре изцяло ще се отдам на гледане на тенис, че в момента съм много зает с учене......





Тема Re: Доха/Ченай/Брисбейн / Брисбейн/Оуклънднови [re: mopsus]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано03.01.11 19:54



дам, хард корт бота, върлината Чилич пропада здраво


Гледах края на втория сет и тайбрека, ами трагичен Чилич... Това момче няма никакъв характер, малко да не му тръгнат нещата и пропада здраво. Миналата година игра 1/2 финал в Мелбъдн а сега с оглед формата му от 2010 г. и сега като го видях срещу Нишикори (талант, но повече от половина година не игра заради тежка контузия) какви ги вършеше е кандидат за супер ранно отпадане и нали се сещаш колко яко ще пропадне в ранглистата... :о
Какво му стана на този човек не знам. Направи отличен US Open' 2009, започна отлично в началото на 2010 г. и след това...??? :О




Тема Re: Доха/Ченай/Брисбейн / Брисбейн/Оуклънднови [re: Banditoo]  
Автор lchWill (зубър)
Публикувано03.01.11 21:59



Ох, като стана въпрос за училище, така искам да се върна, но никой не ме пита


Жалко за Марин. Някак си се надявах да оправдае очакванията ми, че от него ще излезе нещо, но засега не се получава. И все пак не е късно, само на 22 години е.



Тема Re: Доха/Ченай/Брисбейн / Брисбейн/Оуклънднови [re: Diavolo]  
Автор lex.luthor ()
Публикувано03.01.11 22:18



Здравейте симпатяги и честита нова година много здраве, парички и нечувани успехи, много, много късмет...
Какво виждам на прима виста - Рафа си го е опънал Федчо

, всичко си е по старо му, че чак сега съм на себе си много празници много нещо, а на всичкото отгоре и на първи когато хората почиват аз имен ден посрештам...
Ще раздуете ли малко за Гришко как са нещата около него - ще е поставен или непоставен в Австралия т.е. поставен в квалификациите или са се отказали достатъчно за да нахлуе в основната схема?

re: игрите

Зарибявате в някакви игрички и за WC не давате да се споменава аз влизам като Lucky Loser тогава и ще излезна просто като Loser



Тема Re: Доха/Ченай/Брисбейн / Брисбейн/Оуклънднови [re: lex.luthor]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано03.01.11 23:55



Григор ще е втори поставен в квалификациите на Мелбърн.



Иначе има верятност да се пусне следващата седмица в Сидни, ама и за там трябва да играе квалификации, да видим...




Тема Re: Доха/Ченай/Брисбейн / Брисбейн/Оуклънднови [re: lchWill]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано04.01.11 03:39



И аз искам... :)
А някои не искат и стачкуват?!





Редактирано от Diavolo на 04.01.11 03:39.



Тема Re: Доха/Ченай/Брисбейн / Брисбейн/Оуклънднови [re: Diavolo]  
Автор lchWill (зубър)
Публикувано04.01.11 15:37



Те хубаво не искат, но когато започнат да работят или да учат в университет, тогава да ги питам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.