Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:06 30.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Доха/Ченай/Брисбейн / Брисбейн/Оуклънд  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано03.01.11 15:10



Започва сезон 2011 г.


В момента гледам героите на 2010 г. Иснър - Маю в бет365 за Хопмън къп, добро мачле правят :)
Новината е, че Италия победи Великобритания (с Мъри) с 2-1 след като Скиавоне победи Робсън, Мъри победи Стараче, а при двойките Мъри/Робсън загубиха от Скиавоне/Стараче след шампионски тайбрек (2-10).

Нормално Доха се очаква с най-голям интерес, защото под номер едно и две са Надал и Федерер и ако не стане чудо двамата ще играят един срещу друг за 5 път в последния месец и половина.
Рафа има откриващ мач с Карол Бек, на 1/4 финал го чака най-вероятно Гулбис, а на 1/2 финал Коля Давиденко... :О Ще има вендетаааааа
При Фед са Троицки/Стаховски и после на 1/2 финал Цонга/Гарсия-Лопес.

В Ченай са Бердих, Вавринка, Гаске, Типсаревич и двукратния победител от последните две години тук Марин Чилич. Интересно е след крахът през 2010 г. какво ще предложи хърватинът този сезон...

В Брисбейн ще е доста интересно, тук са Сьодерлинг, Истомин, Фиш, Фела Лопес, Багдатис, Нандо Вердаско и Анди Родик, който спечели тук през миналата година. Внимание към Вердаско, имам предчувствие, че ще хвърли бомбата в Мелбърн, ооо Нандоо

При жените в Брисбейн са Стоусър (скрит фаворит за Мелбърн), Бартоли, Цибулкова, Квитова, Павлюченкова и Шахар Пеер
А в Оуклънд Мария Шарапова просто няма конкуренция в нейната половина... А в другия поток са Кузнецова, Викмайер и пропадналата Динара Сафина.






Тема Re: Доха/Ченай/Брисбейн / Брисбейн/Оуклънднови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано03.01.11 15:25



Евроспорт 2 ще предава пряко Доха, а в бет365 може да се наблюдават Доха, Ченай, Хопмън Къп (утре много як мач - Сърбия - Австралия) и Оуклънд/WTA.
Брисбейн не знам къде може да се гледа, явно по стриймове, но миналата година доколкото си спомням нямаше такива... :о




Тема Re: Доха/Ченай/Брисбейн / Брисбейн/Оуклънднови [re: Diavolo]  
Автор mopsus (!)
Публикувано03.01.11 17:47



Еми, че да ни е честит тогава и Сезона 2011, и Годината 2011, като цяло!
Много здраве на всички Клубари и техните им "Другари"!
В игрите да участвате с охота и хиляди успехи в живота!
И нека тенисът да е от Класа... и Федко с ГШ-Титла да сколаса!



П.С.... "В Ченай са Бердих, Вавринка, Гаске, Типсаревич и двукратния победител от последните две години тук Марин Чилич. Интересно е след крахът през 2010 г. какво ще предложи хърватинът този сезон..." - Ето ти и отговора: Нишикори - Чилич 4/6 ; 7/6 ; 6/2

You can't judge a book by its cover!

Тема Re: Доха/Ченай/Брисбейн / Брисбейн/Оуклънднови [re: Diavolo]  
Автор Banditoo (РР фен)
Публикувано03.01.11 19:01



Утре изцяло ще се отдам на гледане на тенис, че в момента съм много зает с учене......





Тема Re: Доха/Ченай/Брисбейн / Брисбейн/Оуклънднови [re: mopsus]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано03.01.11 19:54



дам, хард корт бота, върлината Чилич пропада здраво


Гледах края на втория сет и тайбрека, ами трагичен Чилич... Това момче няма никакъв характер, малко да не му тръгнат нещата и пропада здраво. Миналата година игра 1/2 финал в Мелбъдн а сега с оглед формата му от 2010 г. и сега като го видях срещу Нишикори (талант, но повече от половина година не игра заради тежка контузия) какви ги вършеше е кандидат за супер ранно отпадане и нали се сещаш колко яко ще пропадне в ранглистата... :о
Какво му стана на този човек не знам. Направи отличен US Open' 2009, започна отлично в началото на 2010 г. и след това...??? :О




Тема Re: Доха/Ченай/Брисбейн / Брисбейн/Оуклънднови [re: Banditoo]  
Автор lchWill (зубър)
Публикувано03.01.11 21:59



Ох, като стана въпрос за училище, така искам да се върна, но никой не ме пита


Жалко за Марин. Някак си се надявах да оправдае очакванията ми, че от него ще излезе нещо, но засега не се получава. И все пак не е късно, само на 22 години е.



Тема Re: Доха/Ченай/Брисбейн / Брисбейн/Оуклънднови [re: Diavolo]  
Автор lex.luthor ()
Публикувано03.01.11 22:18



Здравейте симпатяги и честита нова година много здраве, парички и нечувани успехи, много, много късмет...
Какво виждам на прима виста - Рафа си го е опънал Федчо

, всичко си е по старо му, че чак сега съм на себе си много празници много нещо, а на всичкото отгоре и на първи когато хората почиват аз имен ден посрештам...
Ще раздуете ли малко за Гришко как са нещата около него - ще е поставен или непоставен в Австралия т.е. поставен в квалификациите или са се отказали достатъчно за да нахлуе в основната схема?

re: игрите

Зарибявате в някакви игрички и за WC не давате да се споменава аз влизам като Lucky Loser тогава и ще излезна просто като Loser



Тема Re: Доха/Ченай/Брисбейн / Брисбейн/Оуклънднови [re: lex.luthor]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано03.01.11 23:55



Григор ще е втори поставен в квалификациите на Мелбърн.



Иначе има верятност да се пусне следващата седмица в Сидни, ама и за там трябва да играе квалификации, да видим...




Тема Re: Доха/Ченай/Брисбейн / Брисбейн/Оуклънднови [re: lchWill]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано04.01.11 03:39



И аз искам... :)
А някои не искат и стачкуват?!





Редактирано от Diavolo на 04.01.11 03:39.



Тема Re: Доха/Ченай/Брисбейн / Брисбейн/Оуклънднови [re: Diavolo]  
Автор lchWill (зубър)
Публикувано04.01.11 15:37



Те хубаво не искат, но когато започнат да работят или да учат в университет, тогава да ги питам.



Тема Re: Доха/Ченай/Брисбейн / Брисбейн/Оуклънднови [re: lchWill]  
Автор Banditoo (РР фен)
Публикувано04.01.11 17:43



Аз не съм казал, че не искам да ходя на училище, напротив...





Тема И отново хотдог уинър от Феднови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано04.01.11 17:52



При 5:2 във втория сет и 40:30 за Шурел, един негов форхенд по правата закачи филето и отклони топката към центъра на корта. Федерер вече беше направил крачките към ъгъла и трябваше да промени хвата и положението на краката, затова направи хотдог с лице към мрежата по правата точно в ъгъла - страшен удар.


Иначе Фед се полигавчи бая, в първия сет Шурел имаше четири сетбола на сервис на Родж, отразени успешно. Чак във втория Фед проби холандчето, от раз. И поредният гигант, тия хлапета с кво ги тъпчат, та растат по 2 метра ...




Тема Re: И отново хотдог уинър от Феднови [re: alessandron]  
Автор Banditoo (РР фен)
Публикувано04.01.11 17:58



За щастие и аз можах да го изгледам. Влучих се в поседния момент.





Тема Re: И отново хотдог уинър от Феднови [re: alessandron]  
Автор lex.luthor ()
Публикувано04.01.11 18:02



поздравления за маестрото

, хубаво изпълнение наистина



Тема Re: И отново хотдог уинър от Феднови [re: lex.luthor]  
Автор lex.luthor ()
Публикувано04.01.11 19:24



хехе и Надал ще ги научи, не ги може още ама има хляб ей





Тема Re: Доха/Ченай/Брисбейн / Брисбейн/Оуклънднови [re: Diavolo]  
Автор lex.luthor ()
Публикувано04.01.11 19:36





убавенкьовци



Тема Re: И отново хотдог уинър от Феднови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано05.01.11 02:40



Фед продава хотдози, а Рафа гевреци...



magic




Тема Re: И отново хотдог уинър от Феднови [re: alessandron]  
Автор Christianssen™ (MoUnTaIn BiKeR)
Публикувано05.01.11 11:14



Ама тоя Шолер какви уинъри му ковеше от дъното на корта не е истина

За пръв път го гледам и много ме впечатли играта му,но най-вероятно от сега нататък няма да чуваме често за него



Тема Re: И отново хотдог уинър от Феднови [re: Diavolo]  
Автор Christianssen™ (MoUnTaIn BiKeR)
Публикувано05.01.11 11:33



Да,ама май болни сме били.Сега прочетох че е играл с температура





Тема Re: И отново хотдог уинър от Феднови [re: Christianssen™]  
АвторKuerten (Нерегистриран)
Публикувано05.01.11 18:36



Da sa zdravi vsi4ki i da gledame hubavi ma4ove na tozi turnir:)6te mi se da widq ma4 Nadal vs dawydenko.Ne znam oba4e rusnaka w koq 4ast na shemata e.Rafata sigurno dosta mu e nabral sled onzi izpusnat ma4 na finala tuk.



Тема Re: И отново хотдог уинър от Феднови [re: Kuerten]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.01.11 19:08



В частта на Надал е.




Тема Лацко раздавал топло геврецинови [re: Diavolo]  
Автор Christianssen™ (MoUnTaIn BiKeR)
Публикувано05.01.11 21:02







Тема Re: И отново хотдог уинър от Феднови [re: Kuerten]  
Автор Christianssen™ (MoUnTaIn BiKeR)
Публикувано05.01.11 21:34



Ако Надал играе като днеска,не знам за какъв Давиденко да говорим.Още утре Гулбис може да го изненада.



Тема Re: И отново хотдог уинър от Феднови [re: Christianssen™]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано06.01.11 00:05



Аз чак сега се прибирам, какво е станало с Надал ве, какъв е тоя геврек от... Ляцко?! Каква температура? Само това му липсва сега преди Мелбърн...

Нещо сериозно ли е? Сега ще видя по сайтовете...




Тема Re: И отново хотдог уинър от Феднови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано06.01.11 03:00



настинал е


играл е с температура срещу Бек, а и срещу Лацко, повръщал е в понеделник срещу вторник. Федерер е виновен с оня мач насред окена...


Редактирано от Diavolo на 06.01.11 03:00.



Тема Re: И отново хотдог уинър от Феднови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано06.01.11 07:21



Хаха, имаше си хас някой друг да е виновен :)

А иначе съм сигурен, че, ако имаше начин, и двамата щяха да го откажат тоя 'мач' насред океана, ама какво да се прави - пари, реклами, прИмоции... да си номер едно в света и/или ГОАТ не е само тенис в наши дни. Миналата или по-миналата година ги бяха качили на някаква невъзможна височина да си подават топката, сега насред океана... скоро и на луната, ама не е ясно дали арабите ще успеят да я примамят (чети подкупят) да слезе :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: И отново хотдог уинър от Феднови [re: naja_haje]  
Автор Orel(WTW) ()
Публикувано06.01.11 16:02



каква Луна, по-скоро ще почнат да си пускат език на мрежата вместо сухичко да се ръкуват.





Тема Re: Доха/Ченай/Брисбейн / Брисбейн/Оуклънднови [re: Diavolo]  
Автор Banditoo (РР фен)
Публикувано06.01.11 18:45



Много добра победа на Нишикори в три сета.

Редактирано от Banditoo на 06.01.11 18:46.



Тема от тази нощнови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано07.01.11 04:34



по бет365 тръгва и Брисбейн, така че всичките турнири тази седмица ще могат да се наблюдават.






Тема супер петъкнови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано07.01.11 04:37



за Рафа Надал, нещо като супер съботата на ЮеСа :)
1/2 финал срещу роботът от Севернодонецк и после финал на двойки с Марк Лопес.


ВАМОООООООООООООООС!

Срещу Гулбис игра страхотно като направи някои извънземни топки


Утре ще дерем колхозници!




Тема Re: супер петъкнови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано07.01.11 12:06



Сега Колята като вземе пак да бие, сети се за антибиотиците






Тема Каквото и да си говоримнови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано07.01.11 18:15



няма по-неудобен съперник за Надал, особено на хард. След такъв чудесен старт и пробив на нула за испанеца, Коля реагира все едно играе срещу поредния там - дълбоки удари, як бекхенд, темпо и феноменални ъгли. Надал определено е притеснен, трудно му е особено на форхенд, руснакът го кара да прави грешки. Разбира се, Рафа си е Рафа и няма да е чак таквоз чудо да обърне, но аз и в "Шампион" съм си писал прогнозата за тоя полуфинал дет се вика. Хубав мач става






Тема Бтв. не знамнови [re: alessandron]  
Автор alessandron ()
Публикувано07.01.11 18:17



защо Надал не се усеща и все търси бекхенда на Коля - колко пъти трябва да падне, та да разбере, че там не трябва да се дава? Особено от сервис е по-добре да цели форхенда на руснака.




Тема 6:3, 2:0 за Колянови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано07.01.11 18:22



и Надал се сети, че е болен и контузен - медицински таймаут. Колко познато ...




Тема Re: 6:3, 2:0 за Колянови [re: alessandron]  
Автор Christianssen™ (MoUnTaIn BiKeR)
Публикувано07.01.11 18:24



Утре от колко ще е финала Фед-Коля?



Тема Re: 6:3, 2:0 за Колянови [re: Christianssen™]  
Автор alessandron ()
Публикувано07.01.11 18:26



Не знам честно казано, предполагам към 16-17:00. Иначе ей го втория пробив във втория сет, Рафа е пътник ...




Тема Re: 6:3, 2:0 за Колянови [re: alessandron]  
Автор Christianssen™ (MoUnTaIn BiKeR)
Публикувано07.01.11 18:33



Дано поне избегне геврека

и се утеши с титлата на двойки



Тема Re: 6:3, 2:0 за Колянови [re: Christianssen™]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано07.01.11 18:36



Дейба испанския бот!!! :(
Защо заложих на него - не знаех, че бил болен...






Тема Re: 6:3, 2:0 за Колянови [re: alessandron]  
Автор lex.luthor ()
Публикувано07.01.11 18:50



Ехеееее вярно ли си го написал това без да те е срам?!!!!!!!!!!!!!!!!



Редактирано от lex.luthor на 07.01.11 18:51.



Тема Re: 6:3, 2:0 за Колянови [re: Naki]  
Автор alessandron ()
Публикувано07.01.11 18:50



Кашля като магаре на почивката, ама не ще да се откаже - ще се разболее едно хубаво преди Мелбърн, упорито добиче. Голям късмет извади, че не му извъртяха геврек ...




Тема Re: 6:3, 2:0 за Колянови [re: lex.luthor]  
Автор alessandron ()
Публикувано07.01.11 18:53



Ни най-малко дори. Достатъчно примери през годините имаше, а Надал като е болен, да се лекува, не да се прави на мъж в безмислен турнир.




Тема Re: 6:3, 2:0 за Колянови [re: alessandron]  
Автор lex.luthor ()
Публикувано07.01.11 19:00



Съгласен съм с теб за това, че като е болен трябва да се лекува, като се контузи в даден мач да се отказва и аз се дразня, че не се отказва и се инати, но ми се струва, че доста подигравателно подхождаш с здравето на хората



Тема Re: 6:3, 2:0 за Колянови [re: alessandron]  
Автор Stefan_Edberg (непознат)
Публикувано07.01.11 19:02



Мен ако питаш всичките контузии и неразположения на Надал през годините са си чиста енигма. Появяващи се от нищото и изчезващи яко дим също толкова скоропостижно. Вчера играе най-добрия си тенис на хард, днес почва ударно с пробив и след това само маркира присъствие до 5:0 за Колята. Изведнъж чудо - на косъм от 2 брейк. Като добавим и един от реквизитите в мачовете му - медицински тайм аут картината бе доста пъстра днес. Аз лично на никакви контузии и алабализми не му вярвам отдавна.



Тема Re: 6:3, 2:0 за Колянови [re: lex.luthor]  
Автор alessandron ()
Публикувано07.01.11 19:08



Не подигравка, а лека ирония. И не към здравето, а за друго нещо - закачка към Дявола по линията Фед <--> Рафа в това клубче, която трае от много, много години. Защото както съм писал под първото мнение на Дявола сега антибиотиците ще се окажат основна причина за загубата от Коля, а не играта на руснака. Но това са вечни спорове, в случая и болестта на Надал изигра роля - факт е обаче, че Давиденко му е хванал цаката на хард, щото го бие вече 6-ти път от общо 10 мача, като само на хард е 6:1 - показателно е, щото Надал не всеки път е бил болен, контузен и пребит при мач с Коля.

п.п. Не се хващай толкоз за думите ми, годината ми започна отвратително, та затова сега съм леко рязък в коментара.




Тема Re: 6:3, 2:0 за Колянови [re: Stefan_Edberg]  
Автор alessandron ()
Публикувано07.01.11 19:09



Ами тук с Орела имате приказка дет се вика, щото и аз поставям под въпрос някои неща около Рафа предвид представянията му през годините, но това си остават приказки за маса ...




Тема Re: 6:3, 2:0 за Колянови [re: alessandron]  
Автор Stefan_Edberg (непознат)
Публикувано07.01.11 19:17



Абе опитвам се да разсъждавам от медицинска гледна точка - пипне ли те настинка с висока температура не изчезва от днес за утре и в другиден пак се появява. Няма такъв филм никъде по света сред човешките същества. Играе и на двойки?!?!?!?!Вчера препуска като конче, днес се влачи като марсол. Айде стига бре брат ми, ти да не си Супермен?



Тема Re: 6:3, 2:0 за Колянови [re: alessandron]  
Автор lex.luthor ()
Публикувано07.01.11 19:18



Изобщо не си рязък, не се притеснявай за това, че можеш да ме убидиш по някакъв начин все пак не сме гаджета нали така?

Останалото е такова каквото си го описал а именно:
"...сега антибиотиците ще се окажат основна причина за загубата от Коля, а не играта на руснака."
"...в случая и болестта на Надал изигра роля"
И останалото също е така, фактите са си факти няма какво да говорим за тях, но има и едно друго нещо, сам знеш Надал колко е израснал на хард и не можеш да сравняваш сегашната му игра с тази от преди време. И пак казвам ДА Давиденко не е от най-приятните противници на Рафа.



Тема Re: 6:3, 2:0 за Колянови [re: Stefan_Edberg]  
Автор lex.luthor ()
Публикувано07.01.11 19:22



Аз няма какво да кажа от медицинска гледна точка поради простата причина, че не съм доктор, но мога да ти кажа, когато съм бил в състоянието на Рафа (или подобно такова) съм имал периоди, в които съм се чувствал ужасни и такива, в които съм се чувствал все едно не съм болен.



Тема Re: 6:3, 2:0 за Колянови [re: lex.luthor]  
Автор alessandron ()
Публикувано07.01.11 19:25



Така е, но Давиденко е единственият, който константно може да надиграва Надал от задна линия и топспина на испанеца от форхенд към бекхенд няма абсолютно никакъв ефект на хард, даже Коля го предпочита и му се радва, щото му позволява да налага темпо с ранно взимане на топката. Надал много израстна, но все пак, все пак ето срещу такива мач-ъп противници (щото Давиденко на практика му е единственият) си проличава как не може да разчупи малко играта. Защото вчера не си личеше по нищо, че Надал е болен, докато днес след средата на първия сет край - това не е само от болестта, Коля го накара да се разболее на корта така да се каже, да усети, че не е здрав, че няма как да качи тази руска планина. И го накара точно заради стила си на игра. Аз твърдя, че ако полуфиналите бяха Федерер - Давиденко и Надал - Цонга, Рафа в два сета комфортничко си отиваше на финала и изобщо не би се дискутирало здравословното му състояние. Давиденко обаче изкара на преден план това му състояние с играта си - да оздравява Рафа и да не прави глупости, като например да играе двойков финал сега, щото от играчка става плачка - здравето си е първо, винаги.




Тема Re: 6:3, 2:0 за Колянови [re: Stefan_Edberg]  
Автор alessandron ()
Публикувано07.01.11 19:30



Писах и по-горе - в конкретният случай разликата е стила на Коля, който не му дава лесни точки. Каквото и да си говорим, основата на играта на Надал са грешките на опонента му - винаги, когато испанецът не се чувства на 100% физически (а тоя турнир е така, в почивките кашляше като мен в момента), той почва да търси непредизвиканите грешки на другия, да вкарва топката по ъглите без търсене на екстремност, за да бърка другия. Коля обаче е един от малкото, дето не го прави - връща и връща, контраатакува много умело, а и често с един удар взема инициативата и направо убива всичко детско у мен, дет има една приказка

Затова и днес Надал бързо-бързо усети умората и болестта, щото видя, че Давиденко ще играе докрай и няма как да мине номерът с изцеждане на непредизвикани. А друга опция за испанеца нямаше, освен да почне да блъска при най-малкия шанс рискови удари и те логично в 90% от случаите не ставаха.




Тема Re: 6:3, 2:0 за Колянови [re: alessandron]  
Автор Stefan_Edberg (непознат)
Публикувано07.01.11 20:54



Батка, нищо му нема на Надал, играе двойковия финал и взеха първия сет с 6:3. Поредната шумотевица за нищо.



Тема Re: 6:3, 2:0 за Колянови [re: Stefan_Edberg]  
Автор Banditoo (РР фен)
Публикувано07.01.11 21:17



Точно това обсъждашме с Дедо Гошо. Един професионален тенисист играещ на турнир от такъв ранг няма как да бие някой, ако е с температура плюс това да пие и антибиотици. Той тенесист от ранга на Григор няма да може да бие, камоли някой от топ30. Но пак казвам като не съм вътре в нещатат не мога да направя оббективен коментар и можем само да гадаеем!!!



Тема Re: 6:3, 2:0 за Колянови [re: Banditoo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано08.01.11 05:56



Един добър професиоанален атлет и болен може да побеждава, чак да печели турнири не, но да побеждава удобни му противници и да предава скъпо кожата си и пр. Надал нямаше намерение да се отказва, даже можеше да спечели и турнира, защо не, каквото дойде отгоре и му позволят ще е дюшеш, но просто Давиденко не мислеше така.
А когато говорим за Надал невъзможни неща няма, така че мани ги тия смешни теории на конспирациите


Ако беше толкова сериозно щеше да се откаже още срещу Ляцко, освен това му трябва сериозна игрова практика преди Мелбърн, за това и упорстваше и с двойките. Изхабената енергия и умора тук ще му помогнат в Мелбърн.




Тема ииии поредна титла за кинг Рафанови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано08.01.11 05:58



Вземия тая 7 титла на двойки
току-що гледах финала на двойки, знаменити Надал и чичко Марк Лопес, хохо
Трета титла тук в Доха и общо седма в неговата извънземна кариера.

Сега 10 дена почивка и подготовка за Мелбърн, отлично.




Тема Re: ииии поредна титла за кинг Рафанови [re: Diavolo]  
Автор Christianssen™ (MoUnTaIn BiKeR)
Публикувано08.01.11 10:42



Абе няма ли да е по-добре вместо на тия арабски турнири преди АО,Надал да играе на подгряващите в Сидни мился че беше или някъде другаде в Австралия.Тъкмо да привикне малко към жегите и да е подготвен за Мелбърн.Струва ми се по-удачния вариант това.

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Christianssen™ на 08.01.11 10:43.</EM></FONT></P>

Редактирано от Christianssen™ на 08.01.11 10:44.



Тема Re: 6:3, 2:0 за Колянови [re: Diavolo]  
Автор Stefan_Edberg (непознат)
Публикувано08.01.11 12:54



Невъзможни неща няма...хммм всеки спортист в частност тенисист си има някакъв предел. А и така не ми обясни ултра бързата и странна метаморфоза от грохналия и разкапал се Надал срещу Коля до натопорчения и енергичен младеж, гризещ двойковата купа само 2-3 часа по-късно. Такива неща само "факирът" Надал ги може


И не ми излизай с някакви изсмукани между пръстите аргументи, че двоковият мач е друга бира, това е ясно като бял ден. Но ако си сериозно болен, с температура и това възпрепятства придвижването, което е солта в играта ти, чувстваш се зле, как би се решил час и нещо след това да излезеш пак на корта?

Редактирано от Stefan_Edberg на 08.01.11 13:03.



Тема Re: 6:3, 2:0 за Колянови [re: Stefan_Edberg]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано08.01.11 16:09



Не ги разбираш тия работи - Надал е извънземен, при него няма фалш, всичко е едно голямо сърце, раздаващо се на корта. Грип, настинка и пневмония заедно да го хванат пак ще се бори мъжки и ще размазва къде който хване. Това да не ти е Федерер лигльото, на когото истинската същност, ако я знаеше...

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: ииии поредна титла за кинг Рафанови [re: Christianssen™]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано08.01.11 16:50



По-скоро искаш да кажеш Брисбейн или Оуклънд, защото Сидни е безумие да се играе седмица преди Мелбърн... ;)
Той към жегите е добре подготвен, а и в Доха също е топло, макар да не е лятото сега там :)




Тема Re: 6:3, 2:0 за Колянови [re: Stefan_Edberg]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано08.01.11 16:53



Не преакспонирай думите ми. Има разлика между серизоно болен и настинал... Още в понеделник се е знаело, че Надал е настинал, ако беше паднал срещу Ляцко дори нямаше да се вдигне шум, но понеже загуби пак от Давиденко който му е най-трудния съперник за това и са тези спекулации сега. За Рафа е важно да напипа ритъм и да се подготви добре за Мелбърн, за това и настояваше толкова да играе и двойки.
Бъди сигурен, че в Мелбърн Надал ще стигне по-далеч отколкото ботчето Давиденко.






Тема Re: 6:3, 2:0 за Колянови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано08.01.11 16:54



а Федерер загуби от Ноле зарадо моното и от Бердих на Уимби заради гърба, иначе е много по-добър от тях и те не заслужават победите си и мястото под прожекторите.... гроздето е кисело...




Тема Вав тотално размазванови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано08.01.11 17:04



Бърдман, ех защо не заложих за него, а си го мислих демба


Вамос, Стан! Брилянтна игра просто :О
Не си спомням някой досега да се е развеждал след една година брак с идеята, че кариерата му е по-важна и с Лундгрен щял да гони титли и история и за това не можел да отделя никакво внимание на жена си
Ама ако играе така и в Мелбърн, бррр ще е страховит противник...
И все пак внимание де, защото обикновено тия които мачкат на подгответата преди Мелбърн гърмят в Мелбърн, като Федерер е едно от много редките изключения...




Тема Re: 6:3, 2:0 за Колянови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано08.01.11 17:11



Прав си, разбира се - само забравих в Париж от Содата защо падна... а да, заради дъжда беше. Ама на нас с тебе ни е лесно, щото знаме _истинската_ същност на Федерер - другите виждат някой, който само веднъж в кариерата си не е излезъл да изиграе мач заради контузия. Ама те са аматжори, нека тъната я заблуда



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Вав тотално размазванови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано08.01.11 17:13



Хаха, ами като не взимаш пример от Сандро и мен, така ще е - ние катро се подсигурихме с него и ей на - единият финалист от раз го познахме :)

Иначе това за Вавринак не го знаех - макар че едва ли само това ще е причината де, ама пък звучи яко (ако не си жена му де :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: 6:3, 2:0 за Колянови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано08.01.11 17:32



А Сампрас каза, че Роджър е най-добрият - много кисело ...






Тема колхозника е супер смешеннови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано08.01.11 17:39



дано да хапне геврек във втория сет...
Фед е във великолепна форма, още в Абу Даби го доказа с някои невероятни изпълнения на финала, който беше много красив.
По-добре че Надал не се бъхта три часа срещу Коля и ако някак си беше продължил щеше да бъде разгромен днес, защото Фед щеше да го смачка според мен, инстинкт...
Абе да беше загубил от Ляцко деба, сега си влоши баланса срещу Дав




Редактирано от Diavolo на 08.01.11 17:40.



Тема Re: колхозника е супер смешеннови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано08.01.11 17:48



Коля е великан, а Надал не знае как да го бие на хард, тва е положението






Тема Re: колхозника е супер смешеннови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано08.01.11 17:55



Смешен, смешен, ама спаси 6 сетпоинта. На единия почти ас от втори сервис направи даже :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: колхозника е супер смешеннови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано08.01.11 18:09



глупости не знае... Миналата година го помля и той не знае защо загуби, сега първите геймове показа как трябва да играе срещу него, само че трябва да го прави в рамките на два часа, Надал и срещу по-големи душмани си е оправял балансите, спокс... Коля имаше доста шанс в мачовете му с Надал на хард корт в периоди когато Надал не е във форма. Искам да ги видя в Мелбърн един срещу друг тогава пак ще си говорим


Освен това 6-4 не е кой знае какво предимство в един ХТХ.




Тема Re: колхозника е супер смешеннови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано08.01.11 18:11



В отговор на:

Освен това 6-4 не е кой знае какво предимство в един ХТХ.




Ама умиргаш, че е такъв баланса баш срещу Колето

п.п. Виде ли кво стоп воле хвана Фед - като котка




Тема Re: колхозника е супер смешеннови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано08.01.11 18:13



ами сега преди малко това разтягене и скуош изпълнение

уникален удар, един от ударите на сезона.




Тема Re: колхозника е супер смешеннови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано08.01.11 18:16



Аз него имах предвид, иначе и предната точка беше супер, ама това скуошче - магия




Тема Рецепта: "Дране на Колхозник"нови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано08.01.11 18:32



Става само при ТОЧНО изпълнение на две простички условия:

1. Взимате Федерер
2. Не взимате Надал

Да ви е сладко






Тема Re: Рецепта: "Дране на Колхозник"нови [re: alessandron]  
Авторusopen6 (Нерегистриран)
Публикувано08.01.11 18:35



jalko 4e i toi staree,velik bace.abe krasota e fedkata





Тема Re: Рецепта: "Дране на Колхозник"нови [re: alessandron]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано08.01.11 18:37



Хаха, ама по тая логика - рецепта за дране на Федерер:

1) Вземате Надал
2) Не взимате никой друг.



П.С. Разбира се, испанецът трябва да не е контузен/уморен/изтощен и т.н., което прави задачата почти невъзможна :)

A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Рецепта: "Дране на Колхозник"нови [re: naja_haje]  
Автор alessandron ()
Публикувано08.01.11 18:40



Ся не сме на тая глава от рецептурника






Тема Re: Рецепта: "Дране на Колхозник"нови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано08.01.11 18:43



Нагледен урок за пореден път беше показан на колхозника. Феноменална игра на Федерер, който става фаворит номер 1 за Мелбърн, сигурен съм, че букитата ще откликнат, защото до момента за Надал ставката е 2.87 а за Фед е 3.00

п.с. Федерер беше ли пробит на този турнир? Май не?
За справка Надал беше пробит 12 пъти!!!! БЕЗ КОМЕНТАР, вижда се кой в каква форма е в този момент. Има време до Мелбърн де.


Толкова ми се иска Надал да влезне в историята и да държи и четирите шлема, това е нещо което Федерер никога не би постигнал тепърва, но е много сложно в исторически план, ако беше толкова просто нямаше само Лейвър да го е правил в оупън ерата...




Тема Re: Рецепта: "Дране на Колхозник"нови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано08.01.11 18:51



абе не знам колко е сложно, ама кой пък ще го бие Надал в 3 от 5? Не са много тия, които биха били дори близо. До полуфинал ще стиген със 100%, значи за 2 мача става въпрос - налие е Надал, по корта ще се влачи, ама ще ги вземе :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Рецепта: "Дране на Колхозник"нови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано08.01.11 19:05



Беше, от Киудинели - със сигурност във втория сет на мача им, за първия не съм сигурен.




Тема Re: Рецепта: "Дране на Колхозник"нови [re: naja_haje]  
Автор alessandron ()
Публикувано08.01.11 19:09



Теб не те бива в урочасванията, така че не се пробвай сега - потренирай и друг път.

Искам Кольо в частта на Надал, че да се "оправя баланс" още в 4-ти кръг. Дел Потро също, измежду Мъри и Джоката 50/50 кой да е. Втори пореден ГШ с нереално смешен жребий като в Ню Йорк ще е пародия и явно нагласена букмейкъро-мафиотска работа




Тема Re: Рецепта: "Дране на Колхозник"нови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано08.01.11 20:38



ахаха Дел Потро и Давиденко.... Нека


ще паднат много заблуди...




Тема Re: Рецепта: "Дране на Колхозник"нови [re: alessandron]  
Автор joy_r (ентусиаст)
Публикувано08.01.11 21:44



Хехе, ти искаш, ама да не ти се провали кулинарната кариера още в зародиш, ще е жалко





Тема Re: Рецепта: "Дране на Колхозник"нови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано08.01.11 21:52



Нека паднат, нека.




Тема Re: Рецепта: "Дране на Колхозник"нови [re: alessandron]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано09.01.11 01:33



По принцип си прав, но в случая нито урочасвам, нито ирония влагам - съвсем сериозно е предното ми мнение. Кажи ти тогава кой ще победи Надал в 3 от 5? Само един има, дето може да го стори и той е от Швейцария (и не се казва Стан :), но дори и там е мътна и кървава.

A man only sees what he wants to see...


Тема Вижте го Маюнови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано09.01.11 02:04










Тема Re: Рецепта: "Дране на Колхозник"нови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано09.01.11 02:05



И Андре Агаси е на твоето мнение :)
Сандро да вземе да прочете какво казва неговия голям любимец, Андре ;)




Тема Впечатляващ Сьодерлингнови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано09.01.11 07:57



Ако играе така в Мелбърн 1/4 финала му е в кърпа вързан. Направо помете намиращия се също в отлична спортна форма Анди Родик.
Сьодерлинг не даде дори шанс за пробив на американеца, а в целия турнир не беше пробит нито веднъж. Станал е още по-агресивен, а е подобрил малко и движението по корта.




Тема Re: Рецепта: "Дране на Колхозник"нови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано09.01.11 08:55



Ти не четеш кво казва твоята голяма любов Сампрас, мен караш да чета ...




Тема Re: Рецепта: "Дране на Колхозник"нови [re: naja_haje]  
Автор alessandron ()
Публикувано09.01.11 08:58



Абе нека на Надал му се паднат противници, дето са го клатили достатъчно в миналото и не му се плашат, пък той да си ги бие като е толкова силен. А не разни Алмагровци и Вердасковци а.к.а смотани путки, дето само щом го видят и почват от съблекалнята да му лижат гъза. Едно е с пределен труд да се добереш до финал, друго е на парад с покланящи се по пътя ти шутове.




Тема Re: Впечатляващ Сьодерлингнови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано09.01.11 08:59



Значи Соадата при Надал, айде Дел Потро го даваме на някой друг ...






Тема Бтв.нови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано09.01.11 09:30



когато Макенроу стане на мнението на Агаси, тогава бих се притеснил - леко

А Фед нека седи в тая форма от Доха, особено на сервис, пък да видим




Тема Re: Впечатляващ Сьодерлингнови [re: alessandron]  
Автор Orel(WTW) ()
Публикувано09.01.11 09:31



и Мъри за десерт на 1/2



Тема А Робинче пак е номер 4нови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано09.01.11 10:53



Жребият на АО по кой ранкинг ще се тегли - по този, дето влиза в сила от понеделник (10.01.11) или дори от по-следващата седмица, или по по-заден?




Тема Re: Рецепта: "Дране на Колхозник"нови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано09.01.11 13:05



Като на Уимбълдън ли, ок, няма проблеми. При всякакъв жребий Надал е най-малко на 1/2 финал.






Тема Re: Бтв.нови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано09.01.11 13:06



Че Мекенроу отдавна е на мнението на Агаси. По-точно казно е Агаси споделя мнението на Биг Мак






Тема Re: А Робинче пак е номер 4нови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано09.01.11 13:07



от края на 2010 г.




Тема Re: А Робинче пак е номер 4нови [re: Diavolo]  
Автор Banditoo (РР фен)
Публикувано09.01.11 13:15



Мъри го беше изместил в ТМЦ





Тема Re: Бтв.нови [re: Diavolo]  
Автор Banditoo (РР фен)
Публикувано09.01.11 13:17



Абе ще видим не обичам толкова да предсказвам и да чета интервюта с гадаене.





Тема Re: А Робинче пак е номер 4нови [re: Banditoo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано09.01.11 13:28



ама от понеделник Содата пак ще е номер 4 :) Разликата беше много малка.
Иначе след Мелбърн, шведа има всички шансове да се утвърди на четвъртото място и дори реално да мисли и за номер 3, защото Мъри имаше финал миналата година, а Ноле 1/4 финал. Докато Робин беше ремонтиран още в 1 кръг.






Тема финалът в Ченай, Индиянови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано09.01.11 14:20



Вавринка и Малис правят много хубав финал, красота :)


п.с. *** за боткинята Ковалчик





Редактирано от Diavolo на 09.01.11 14:20.



Тема Re: А Робинче пак е номер 4нови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано09.01.11 16:15



Робин ще гази тая година




Тема Re: Бтв.нови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано09.01.11 16:16



Не съм го чел да казва прогноза за тазгодишния АО.




Тема Re: Рецепта: "Дране на Колхозник"нови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано09.01.11 16:19



Щом е така - Давиденко в 4-ти, Робин на 1/4 финала






Тема Re: Рецепта: "Дране на Колхозник"нови [re: alessandron]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано09.01.11 16:37



Е това е безспорно, но едва ли ще стане - ще има пак невероятни проблеми със Стаховски и какъв беше там другия :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Рецепта: "Дране на Колхозник"нови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано09.01.11 18:09



Габашвили и Истомин, със Стаховски не е играл


Да не забравяме и Алмагро




Тема Re: Рецепта: "Дране на Колхозник"нови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано09.01.11 18:53



Е значи сега ще играе :)

А Алмагро направо го бях забравил, а той ще да е фаворитът на букитата. Какво недоглеждане от моя страна



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Рецепта: "Дране на Колхозник"нови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано09.01.11 20:04



в интерес на истината, да оставим майтапа ама Стаховски беше едно от откритията на 2010 г. и е опасен съперник за някой от фаворитите в първите кръгове. :)
и още нещо, много от т.нар. явни и скрити фаворити които сега мачкат по турнирите ще видиш как ще окапят в Мелбърн, традиции...






Тема Re: Рецепта: "Дране на Колхозник"нови [re: Diavolo]  
Автор mizrahi! (човек)
Публикувано10.01.11 00:18



Прав си, но ние знаем кой ще вземе титлата :)

За неразбралите, виж по-долу...



Тема Re: Рецепта: "Дране на Колхозник"нови [re: mizrahi!]  
Автор alessandron ()
Публикувано10.01.11 09:01



Нито единият от двамата през тая година

През миналата тоя отдясно също не я взе




Тема Re: Рецепта: "Дране на Колхозник"нови [re: alessandron]  
Автор mizrahi! (човек)
Публикувано10.01.11 12:19



А, Рафата има голям шанс, въпрос на жребий и късмет да е здрав... останалото той го знае как става... Пък и вече го е правил, така че...



Тема Re: Рецепта: "Дране на Колхозник"нови [re: mizrahi!]  
Автор alessandron ()
Публикувано10.01.11 18:51



Е то по тая логика Федерер четири пъти го е правил, значи са му четири пъти по-големи шансовете

Жалко само, че тенисът не е математика




Тема Re: Рецепта: "Дране на Колхозник"нови [re: alessandron]  
Автор mizrahi! (човек)
Публикувано12.01.11 11:25



Има една голяма разлика - Рафата върви към зенита си, а Федерер вече го е минал и слиза надолу...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.