Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:46 03.07.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | >> (покажи всички)
Тема Re: Малоумието наречено БТВ!нови [re: petitta]  
Автор mopsus (!)
Публикувано04.10.11 23:51



п.с. програмата им все пак е насочена към масовата публика, а тя не блести с вкус, стил и акъл... Ще се обиждаме ли сега?

... "Столичани в повече" ми е любим!

П.п. Едно вмятане само... БНТ 1, примерно, излъчиха поне 3 пъти повече материал за мача на Гришо. Представяш ли си - БНТ 1!!!... Какво доживяхме само

You can't judge a book by its cover!

Тема Re: Малоумието наречено БТВ!нови [re: mopsus]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано04.10.11 23:58



Че БНТ винаги са имали по силни и по дълги новини, какво се чудиш, те си имат ресурсите от едно време, така го каза сякаш става дума за СКАТ





Тема Re: Малоумието наречено БТВ!нови [re: mopsus]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано05.10.11 00:03



Ти какво очакваш от телевизия, която е 2/3 с турски сериали? И цялата емисия да е заета с материал за Белите орли(примерно), пак няма да се учудя.
Недей обижда така БНТ1 де

Може да е с класи под Канал 1 от едно време, но не е толкова пропаднала, като БТВ(извинявам се за обидата).



Тема Re: Малоумието наречено БТВ!нови [re: Balleta]  
Автор mopsus (!)
Публикувано05.10.11 00:21



Моля, моля, телевизия, дето има само по 30 сек. реклама не ми е хвали

... (Бтв, това им е най-големия "+")

П.п. Сега сериозно (и към lchWill), БНТ 1 живее заради стари лаври. Бъкано е с посредствени формати и продукции, според мен. Тя, е виден пример, че без пари - трудно става.

П.п.с. Не "пипай" СКАТ, само не и СКАТ... моляяяя теееее

You can't judge a book by its cover!

Тема Re: Малоумието наречено БТВ!нови [re: mopsus]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано05.10.11 00:29



гледай сега, БНТ е абсолютно пропаднала, но новините и са винаги са по обширни от на БТВ



Тема Re: Малоумието наречено БТВ!нови [re: Balleta]  
Автор mopsus (!)
Публикувано05.10.11 00:49



Не ми оставяш друго, освен да се съглася с теб!



За това идеше реч по-горе. Как така една, уж, "пропаднала" ТВ, все пак успява да даде нещо по-добро, пък било то и новини. Хем, онези (т.е. БТВ-то) имат кинти и пак не съумяват!?... С други думи: На БТВ-то ме е яд, не на БНТ-то!

You can't judge a book by its cover!

Тема Re: Малоумието наречено БТВ!нови [re: mopsus]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано05.10.11 07:46



Би Ти Ви е турската и мутренската телевизия на България, спонсорирана от боклуци като Мултигруп и пр. Аз много отдавна не гледам Би Ти Ви и апелирам към всички млади хора - да не гледат тази телевизия.
Единствените неща, които съм гледал по тази телевизия са Сървайвър и Шампионската лига. Още навремето ме разочароваха а какво да кажа сега - нищо свястно, качествено и съдържателно не се излъчва по нея.



Тема Re: Малоумието наречено БТВ!нови [re: mopsus]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано05.10.11 07:48



А относно спортния им отдел - това е най-жалкия и смешен спортен отдел изобщо сред родните ни медии. Виж само кой е шеф на спорта и ще ти стане ясно всичко. Уникални некадърници и слагачи.



Тема Re: Малоумието наречено БТВ!нови [re: mopsus]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано05.10.11 08:14



що па да се обиждаме

? масите за това са маси и могат да се подведат под общ знаменател и имат сходни характеристики... аз не визирам никого конкретно, просто споделих собствения си начин да не си късам нервите

аз този сериал още не съм го гледала, може по-нататък като ми остане време



Тема Re: Малоумието наречено БТВ!нови [re: Diavolo]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано05.10.11 10:51



Как ще ме апелираш да се откажа от "Листопад", ейй






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.