Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:55 01.07.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема ДА - РОДЖЪР, КРАЛЯТ НА ТМЦнови  
Автор alessandron ()
Публикувано28.11.10 21:26



НАЙ-ГОЛЕМИЯТ !!! Евала на Дяволо за точната прогноза

А Шевата - ма айде, без коментар Айде лек - и ние, федералните, понякога я четем играта :)


Редактирано от alessandron на 28.11.10 21:27.



Тема Re: ДА - РОДЖЪР, КРАЛЯТ НА ТМЦнови [re: alessandron]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано28.11.10 21:30



Честито. Не ми хареса много мача, но това няма значение. Е какво евала на дявола, нали е казал, че играе само защото така си запазва шансовете ... Как да е. Догодина пак




Тема Re: ДА - РОДЖЪР, КРАЛЯТ НА ТМЦнови [re: shevchenko]  
Автор alessandron ()
Публикувано28.11.10 21:31



Леко иронично бре, нищо друго. Мачът си беше супер






Тема Re: ДА - РОДЖЪР, КРАЛЯТ НА ТМЦнови [re: alessandron]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано28.11.10 21:32



Честито ти и на другите фенове в клуба,ама като цяло мача не бе кой знае какво,но това вас едва ли ви грее

Аз като по-скоро неутрален исках по-голямо зрелище,каквото очакваха и повечето хора сигурно.



Тема Re: ДА - РОДЖЪР, КРАЛЯТ НА ТМЦнови [re: .]  
Автор peti_ta (удивителна)
Публикувано28.11.10 21:34



абе вие не сте ли забелязали, че фед е минималистичен и полага минимално необходимите усилия, за да спечели?!?

както вече казах - и двамата бяха пренавити, а рафчо малко повечко....


Евала на ФЕД!

On ne voit qu'avec le coeur


Тема Re: ДА - РОДЖЪР, КРАЛЯТ НА ТМЦнови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано28.11.10 21:36



Честито на всички фенове на Роджър :)
Напълно заслужена победа, в този мач Фед беше с класа над Рафа и всичките проблеми които испанеца има на точно тази специфика на настилката и изобщо играта в зала лъснаха. Отлично сервиране на Фед и особено бекхенда!! Изненада доста постановката на Рафа с този остър и трудно бъркан бекхенд. Този път и не чоукна когато поведе с ранни пробиви в първия и третия сет и имаше за втори път (Мадрид 2009 май беше другия) в кариерата си 100% актив на брекболи срещу тореадора.
Аз лично съм щастлив от играта и резултата на Надал на този турнир, като резултатите които постигна тук ще му помогнат много психологически за в бъдеще. Исках и очаквах титла, но не би. Трябва още да подобри играта си специално за игра в зала. Яд ме е, че точно когато Рафа напипа ударите си и почна да диктува разиграванията и започна да се движи както си умее най-добре и дойде този пробив от нищото в началото на решителния сет, от 40-15 ей така набързо пробив а после първия сервис все в ключови моменти помогна на Роджър да го затвърди и край. Твърде бързо се разви този мач за испанеца. Можеше и да сервира по-ефикасно, сервисът който му помогна в Ню Йорк като цяло отсъстваше от този турнир и се измъкваше по други начини, но когато играеш срещу ГОАТ не стига.
Иначе мачът беше хубав, но очаквах много повече, като цяло разочарова. Хайлайтса си остана паметния 1/2 финал с Мъри. Иначе аз лично не видях Рафа да е уморен, другаде се крие причината за загубата, поне според мен де.

ВАМОС, РАФА!



Тема Re: ДА - РОДЖЪР, КРАЛЯТ НА ТМЦнови [re: alessandron]  
Автор Maлвинka (сладката ТО)
Публикувано28.11.10 21:38



Голям Фед!!! Честито на всички фенове! Аз съм много щастлива, малко гледах, но се изкефих :)))) Все едно получих първият си Коледен подарък за тази Коледа :))))


Късмет на всички и успешна работна седмица от мен

Джоанна - мойта мамма

Тема Re: ДА - РОДЖЪР, КРАЛЯТ НА ТМЦнови [re: peti_ta]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано28.11.10 21:42



Нещо го тормозеше Надал, това не е неговото поведение на корта и все пак, Федерер си е Федерер, какво пък, не може все да печели срещу него :) Няма лошо и срамно да загуби и той е човек, особено когато срещу теб е ГОАТ и играе на върха на възможностите си.
Ако се срещнат в Мелбърн догодина ще има повече реални шансове за реванш

Апропо четох едно интервю на Федерер в което твърди, че сега е по-добър от преди, какво е искал да каже той си знае, но тема за размисъл и тук...



Тема Re: ДА - РОДЖЪР, КРАЛЯТ НА ТМЦнови [re: Maлвинka]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано28.11.10 21:42



Ти нали беше за Агаси?



Тема Re: ДА - РОДЖЪР, КРАЛЯТ НА ТМЦнови [re: alessandron]  
Автор bulby (мъждукащ)
Публикувано28.11.10 21:43



Честита победа, може да се окаже изключително важна за задържането на Роджър в топ 3 още дълго време.

Това, което ме изненада, е как Надал в края спря да играе. След 4:1 все едно се примири, че Роджър ще вземе този мач. Меко казано непривично за него, но може би умората - психическа и физическа, от този невероятен сезон си каза думата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.