Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:22 01.07.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема МАСТЕРСМАНИЯ *АТП Финали'10*нови  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано17.11.10 22:06



Право на участие имат всички, но за официалното класиране ще бъдат взети прогнозите на първите 8 според ранглистата или на следващите ги, в случай ако някой от тях не пусне прогнози.

Точкуване :
Round Robin - 1/2 точки и 2/4 точки за дерби мачовете.
1/2 финали и финал - 3/5

Победителите през годините :

2005 - Ferrero
2006 - shevchenko
2007 - f_torres
2008 - shevchenko
2009 - shevchenko




Тема Ранглистатанови [re: shevchenko]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано17.11.10 22:07



1. Diavolo 870
2. shevchenko 868
3. alessandron 821
4. naki 741
5. A.Agassi 689
6. Henman 676
7. mopsus 617
8. AndyR 603
-------------------------------------------------------------------------
9. Murray 537
10. naja_haje 467
11. speranza 314
12. Orelaz 247
13. DON_DiEGO 241
14. Hingis 220
15. Кристиансен 141
16. mauer 116
16. Wimbledon 116
18. Dr. M 94
19. vogelfrei 80
20. lchWill 58
21. romeo_honey 50
22. moloko! 48
23. Мейджър 24
24. mizrahi 20
25. NuFc 18
26. f_torres 12




Тема Round Robin 1.6.нови [re: shevchenko]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано17.11.10 22:09



Round Robin 1.6.

Робин Сьодерлинг - Анди Мъри
Роджър Федерер - Давид Ферер




Тема Round Robin 2.6.нови [re: shevchenko]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано17.11.10 22:10



Round Robin 2.6.

Новак Джокович - Томас Бердих
Рафаел Надал - Анди Родик




Тема Re: Round Robin 1.6.нови [re: shevchenko]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано17.11.10 22:34



Робин Сьодерлинг - Анди Мъри 2-1
Роджър Федерер - Давид Ферер 2-0



Тема Re: МАСТЕРСМАНИЯ *АТП Финали'10*нови [re: shevchenko]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано17.11.10 23:04



ок, аз сега да пускам или не?


И ти като главен организатор какво мислиш с това дето дявола на два пъти го пише (в подтемите към мъжката ранглиста), че ако някой от топ 8 не пусне два кръга прогнози ще бъде дисквалифициран, съгласен ли си, какво става сега? Че той така малко като диктатор отсече все едно има право на вето над всяка игра тук. Ако си съглаен ок, ако ли не значи ставате 1-1, т.е. да се произнесът и останалите предлагам. Аз съм страна в спора и не е редно да ми се брои гласът.
Иначе мисля, че има резон в това, защото какъв е смисълът да участват 5 или 6 участника, а другите да ги няма. За какво се бориха тогава цяла година... Така е и в реалния тенис - някой се класира, но е контузен и се отказва и бива заместен. А мачовете са малко на брой и всяко неучастие също е фатално и не е сериозно, все пак не сме лятото и няма морета и отпуски.
Иначе не отричам, че не заслужавам място след рехавата си 2010 г. но пък много ми се джитка тук, а и съм влюбен в Лондон



Тема Re: МАСТЕРСМАНИЯ *АТП Финали'10*нови [re: Murray]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано17.11.10 23:24



Е, пускай много ясно ;)
Мисля, че напоследък АндиР се загуби специално в игрите, иначе има тук таме коментари, надявам се все пак да участва де ...
Ами гледай сега мисля, че ако топ 8 си пусне прогнози, все пак твоето място в класирането ще е неофициално, но пък в крайна сметка какво значение има ...
Естествено, че ако някой от топ 8 не пусне ще участваш с всички правомощия в играта ...
Не мисля, че някой от участниците ще пусне нарочно накрая, за да те прецака, ако преди това не е ...




Тема Re: МАСТЕРСМАНИЯ *АТП Финали'10*нови [re: shevchenko]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано17.11.10 23:25



Тук е моментът да кажа, че мопсуса беше изявил голямо желание да участва, а спомена че няма да го има в по-голямата част от раунд робина, та ако има желание нека си пусне още отсега прогнозите без програма за всички срещи в груповата фаза ...




Тема Re: МАСТЕРСМАНИЯ *АТП Финали'10*нови [re: shevchenko]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано17.11.10 23:35



Ами ще пускам, ок. :)
Но не стана ясно, какво правиме ако Мопсус или Родик или който и да е друг пусне един път прогнози и си остане с тях? По твоите думи значи ще му се зачетат за генералното класиране и от това следва, че моето участие става само неофициално, докато Дявола говори за съвсем друго нещо. Ако някой не пусне прогнози два пъти то ще се счита за отпаднал и мястото му ще се заеме от следващият по ранкинг. Има доста голяма разлика между двете неща... ;)



Тема Re: МАСТЕРСМАНИЯ *АТП Финали'10*нови [re: shevchenko]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано17.11.10 23:37



АндиР е доста заето напоследък, а и допусна сериозен пасив в ранкинга, така че ще атакува с пълни сили игрите и първото място в ранглистата от следващия сезон, не се е отказал в никакъв случай, той е човек отдаден 24 ч. в денонощието на любимият спорт.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.