Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:26 01.07.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема РАФААААААААААААААААААААнови  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано27.11.10 19:35



Епохален мач между двама достойни за финала съперници. Зверски сервиси на Мъри особено в първите 2 сета, стабилен от форхенд и смъртоносни бекхенди от всякакви положения. От другата страна- Рафа както винаги невероятно стабилен с контролирана агресия и непоклатим в най-важните моменти. След като изпусна мачбол при 3-5 в решаващия сет, Матадора допусна фатално отпускане на собствен сервис, което за малко да му коства победата. Само че характерът на този човек е уникален- след изоставане с 2 минипробива в тайбрека, срещу надъхван и от публиката съперник, Рафа издържа... При третия си мачбол намери невероятен ъгъл от смъртоносния си камшичен форхенд и след 3часа и 10 минути битка, която ни остави без нерви и без дъх, се класира на първия си финал за ТМЦ. Да му е честито!

Обичаме те,РАФА! Лъвското сърце от Майорка- Номер 1 до края на кариерата си



САМО ЛЕВСКИ

Тема ГЛАДИАТОРАнови [re: A.Agassi]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано27.11.10 19:47



Батка аз от средата на втория сет се измъчих, почти нищо не видя. Тамън тръгне картината ту спре, имаше моменти от по 10, 15 минути без да видя нищо, това не е живот, а мъчение в ада


Нема такова треперене пред лайвскора, направо се препотих 10 пъти на този мач.

За мен това е една от кардинално най-важните победи в историята на Надал, защото победи най-неприятние си съперник на най-удобната му настилка у дома. След таква победа сметай колко ще е допинигиран за следващия сезон.
Ако беше загубил такъв мач с такъв заряд след 2 мачбола (първия на втори сервис), след сервиране за мача и след като се е върнал от пасив 1-4 точки в тайбрека, аз лично щях да се гътне, честно.
Направо нямам думи от щастие

Раффффф, обичаааааам те човечеееееееее

най-великия боец в историята!!!
тореадора!



Тема Re: РАФААААААААААААААААААААнови [re: A.Agassi]  
Автор alessandron ()
Публикувано27.11.10 19:48



Смени емотиконката, бе баце

Честито




Тема Re: РАФААААААААААААААААААААнови [re: A.Agassi]  
Автор Henman (nobody)
Публикувано27.11.10 19:48



Лъвското сърце отдавна сме го признали, но не мисля, че точно този мач е добър пример. :)

- мачбол на втори сервис при 5-3 - ретур два метра аут;
- сервис за мача при 5-4 - поредица от непредизвикани грешки и пробив;
- тайбрек, 1-4 за Мъри, следват грешки от ретур на шотландеца;
- 5-5 и 6-6 - грешки от форхенд на Мъри;

Та така, Надал не се отказа, разбира се, но и Мъри помогна сериозно. :)



Тема Re: РАФААААААААААААААААААААнови [re: alessandron]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано27.11.10 19:52



аз като него,баце- всичко със свъсени вежди приемам



ВАМОСССССССССССССс

САМО ЛЕВСКИ

Тема Re: ГЛАДИАТОРАнови [re: Diavolo]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано27.11.10 19:55



мани аз както никога сколасах да гледам по тв и направо ми се зави свят по 1 време. дори за момент си представих какво щеше да е ако мача беше 3 от 5

... нечовешка работа. А иначе към Хенмана... ами бате, дори Надал не може да взима всяка възможност, която има или да не трепка чат-пат, когато стане напечено, но генерално погледнато 9 от 10 такива заплетени мачове ги взима, което на това ниво е направо феноменално.

ВАМОСче за всички фенове

САМО ЛЕВСКИ

Тема Re: РАФААААААААААААААААААААнови [re: A.Agassi]  
Автор joy_r (ентусиаст)
Публикувано27.11.10 20:06



Уникален трети сет, другите ги пропуснах, но едва ли са били по-слаби. Много хубава победа на Рафа, зарадва ни всички фенове





Тема Re: РАФААААААААААААААААААААнови [re: joy_r]  
Автор lex.luthor ()
Публикувано27.11.10 21:15



Здравейте,
ей щях да получа инфаркт, сърцето ми щеше да изхвърчи... едва сега се успокоих, а следва друг спектакъл. След този драматичен мач на обрати съм малко скептично настроен за втория полуфинал, но да се надяваме че всичко ще е наред с лещите и останалите атрибути на Ноле





Тема Re: РАФААААААААААААААААААААнови [re: lex.luthor]  
Автор Pink (<>)
Публикувано27.11.10 21:28



Гледай позитивно, според мен този мач който се изигра ще е психологически допинг и за двамата след малко :)

Баси, за един ден написах повече мнения отколкото за 6-7 години в форумите хаха

There's someone in my head but it's not me


Тема Re: РАФААААААААААААААААААААнови [re: Pink]  
Автор lex.luthor ()
Публикувано27.11.10 21:34



Може би някой друг ти влияе, като се вземе предвид сигата






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.