Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:44 02.07.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: ТМЦ/Лондон - тема за коментари 1/2 финали / Финалнови [re: alessandron]  
Автор Pink (<>)
Публикувано27.11.10 13:28



Ами, аз по скоро съм фен на дългите разигравания, харесва ми да гледам например контрола на играчите върху топката, сменяне на ритъма и така нататък. Принципно аз не искам клея да доминира, по скоро искам да се изравнят турнирите по настилки, включвам разбира се и тревата, ако станат по 1/3 ще е чудесно според мен. А иначе в никой случай не бих казъл че Надал доминира специално на хард настилките.

There's someone in my head but it's not me


Тема Re: ТМЦ/Лондон - тема за коментари 1/2 финали / Финалнови [re: vogelfrei]  
Автор Pink (<>)
Публикувано27.11.10 13:33



Знаеш ли, мисля че пишеш страхотни мнения, както от спортно-техническа така и от емоционална гледна точка. Винаги ми е доставяло страхотно удоволствие да те чета, единствено което ме дразни са разни епитети по отношение на различни тенисисти. Разбира се всеки от тях си има различен характер и е трудно да се поставят етикети, този бил студенокръвен, другия не бил спортсмен и тн. Аз например станах фен на Надал заради клея, защото стила ми допада много, но Федерер също ми доставя огромно удоволствие. Така че нека да спрем с тея епитети и да уважаваме повече противниците на нашите любимци.

There's someone in my head but it's not me


Тема Нестор/Зимунич - Б/Бнови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано27.11.10 15:35



биха ботовете близнета, хохо класика


12-10 в шампионския тайбрек, невероятен мач.



Тема Надал - Мъринови [re: Diavolo]  
Автор Banditoo (РР фен)
Публикувано27.11.10 16:06



Само на мен ли ми се стори , че публиката го освиркаше ( Надал ) ?





Тема Re: Надал - Мъринови [re: Banditoo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано27.11.10 16:12



Как бе, къде го чу това, посрещнаха го с бурни овации и аплодисменти. Надал е супер любимец в Англия.


Мъри даже се оплака, че на Уимбълдън не получавал нужната подкрепа на която се надявал на тазгодшиния 1/2 финал. :)



Тема Re: Надал - Мъринови [re: Diavolo]  
Автор Banditoo (РР фен)
Публикувано27.11.10 16:14



Някои го аплодираха , а някои си векха " Ууууу "



Тема Дотук екстранови [re: Banditoo]  
Автор alessandron ()
Публикувано27.11.10 16:27



Назлобили са се и двамата, ще падат гонки




Тема КАКВА ЗАЩИТА НА МЪРИнови [re: Banditoo]  
Автор alessandron ()
Публикувано27.11.10 16:32



Ебаси тичането, как ги хвана тия топспинове и накрая с бекхенд матира Рафа ..л




Тема Re: Дотук екстранови [re: alessandron]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано27.11.10 16:45



Назлобили и назобили

Е как иначе ще е.Мачът е с огромен залог.



Тема Re: Дотук екстранови [re: .]  
Автор alessandron ()
Публикувано27.11.10 16:51



Чак пък огромен ... ранкингът им няма да се промени драстично (Мъри се връща на номер 4 мисля), не е финал, няма и някакъв рекорд да се гони - според мен важен мач, но не и невероятно фундаментален.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.