Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:10 01.07.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Париж - коментаринови  
Автор Henman (nobody)
Публикувано10.11.10 01:37



Някой гледа ли го този турнир изобщо? Утре ( или по-скоро днес) има някой готини мачове - Мъри - Банди, Любо - Вава, Фед - Гаске във вечерната сесия. Предлагам, който е на линия, да драска по някой ред. :) Между другото Федерер е казал, че е щастлив отново да стъпи на наистина бърз корт и да поиграе малко ту-шот тенис. :)



Тема Днеснови [re: Henman]  
Автор alessandron ()
Публикувано10.11.10 09:37



Очаквам да има изненади (т.е. да излезе по-високия коефициент) в някои от следните четири мача: Сергий Стаховски - Марин Чилич; Жил Симон - Робин Сьодерлинг; Томас Белучи - Николай Давиденко; Хуан Монако - Новак Джокович. Лично аз мисля, че поне в 2 от тия мачове "аутсайдерът" ще спечели, като най-вероятни ми се виждат Симон и Белучи (Давиденко за съжаление е в ужасна форма), но и Монако не е за подценяване, щото Ноле като стой та гледай ще реши да се пести за Лондон. Изобщо във всеки кръг в Париж можем да очакваме някой от големите трима да изгърми, на мен лично ми е интересно дали Мъри ще се напъне по-здраво във френската столица, или ще изиграе един-два мача и ще направи програмирана загуба, за да не издъхне пред родна публика после.




Тема Re: Днеснови [re: alessandron]  
Автор bulby (мъждукащ)
Публикувано10.11.10 12:34



Абе Ноле брани титла тук, съмнява ме да не си дава зор. Особено при положение, че на ТМЦ и Надал и Федерер се очаква да са максимално концентрирани и мотивирани за титлата, което му намалява шансовете чувствително.

За разлика от останалите 3ма в 4ката, Джоката все още няма Мастърс титла този сезон, а това му е последния шанс за такава.



Тема Банди бие Мъри по главатанови [re: Henman]  
Автор alessandron ()
Публикувано10.11.10 15:18



Вчера като го гледах аржето и хич не ми вдъхваше доверие - муден, доста мисхитове, добре че Гранойерс сам се биеше. Обаче днес явно си е пил хапчетата, а и Мъри засега отбива номера и логично нещата вървят в полза на гаучото.




Тема А Вава нашока Любонови [re: Henman]  
Автор alessandron ()
Публикувано10.11.10 15:20



Сет и половина швайца държеше уникален процент първи сервис, наякъде към 90%. После поохлаби малко, но редовно стигаше в сервиса на Любо до брейкболи и дюсове и логично с по едно пробивче на сет си взе мача в два.




Тема 11 на 3 уинър/ънфорс, 80% първинови [re: alessandron]  
Автор alessandron ()
Публикувано10.11.10 15:23



те това е Банди в първата част - 6:2. А Мъри с 58% първи, 8 уинъра, ама и 9 непредизвикани грешки. Общо взето клане дотук, да видим ще се обърнат ли нещата, или Мъри кротко и тихо ще стяга багажа за Лондон.




Тема Сет на сет, Банди сглупинови [re: alessandron]  
Автор alessandron ()
Публикувано10.11.10 16:00



Абсолютно равностойна част и при 5-4 три ънфорса на аржето. Мъри обаче стана по-агресивен на втория му сервис, само 37% спечелени от Банди там, иначе 13 на 12 уинъра за скотиша и само 52% първи сервис за Анди при над 60% за Налбандиян.




Тема На Мъри му се обади контузия в дясната китканови [re: alessandron]  
Автор alessandron ()
Публикувано10.11.10 16:21



Викна физио, сега не е ясна ситуацията.




Тема Re: На Мъри му се обади контузия в дясната китканови [re: alessandron]  
Автор bulby (мъждукащ)
Публикувано10.11.10 16:37



Не мога да гледам мача, ама видях, че си е взел сервиз гейма за 4:3 току-що. Явно не е чак толкова сериозен проблема и може да продължи мача?



Тема Върна се Анди, че дори и проби за 5:3нови [re: alessandron]  
Автор alessandron ()
Публикувано10.11.10 16:39



Сега сервис за мача







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.