Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:47 04.07.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема за психиката на ''ГОАТ''нови  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано12.09.10 02:06



за пореден път се убеждавам, че има нещо сбъркано в главата на гения Федерер. Това му е не знам вече кой мач подред загубен в пет сета, много важен такъв. И за втори път профуква 2 мачбола. И в Рим и сега тук в Ню Йорк, Роджър игра страхливо, явно някъде нещо куца, даам...
Чакам обясненията на капацитетите Орела и Фогела





Тема Re: за психиката на ''ГОАТ''нови [re: Murray]  
Автор alessandron ()
Публикувано12.09.10 02:09



Бате, а удръж, а? :) Говорим за тоя, дето е взел 16 Шлема. Едва ли е чак толкоз зле с психиката, не мислиш ли? Той ако е зле, Мъри как трябва да е? А Орела особено имаше нужда да му понатрият носа, щото дава едни категорични съждения, все едно игрите с топка са шах-мат.




Тема Re: за психиката на ''ГОАТ''нови [re: Murray]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано12.09.10 02:14



И какво точно му е на психиката? Вярно, не се хвърли да атакува на мачпоинтите, което се оказа грешка. Но нешата бяха на сантиметри - както се получиха два уинъра, така можеше и да не станат.

А иначе тъпото е, че колкото и да е ГОАТ пропуснатата възможност му повлия и допусна елементарен пробив при 5-5. Ама какво да се прави - и Фед е човек.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: за психиката на ''ГОАТ''нови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано12.09.10 02:18



че е гоат гоат е, но фогелето знае за какво иде рече. добро попадение на мърича :p
Фед има много велики победи, но и доста велики загуби... ;) всъщност май епичните загуби са повечко :)

Редактирано от Diavolo на 12.09.10 02:18.



Тема Re: за психиката на ''ГОАТ''нови [re: naja_haje]  
Автор peti_ta (удивителна)
Публикувано12.09.10 02:19



момчета, не се хабете

, не ви ли писна от подобни абсурдни теми и то в момент, в който вниманието трябва да е върху победителя.

да, фед загуби, но не за първи път, нито за първи от джоко, а за 6ти. гадно ми е, боли ме, но се преживява, обаче тия теми-провокацийки на мъри и мизрахи са доста елементарни и злорадстващи. бих ги приела по-различно, ако ги бях пуснли след мач с рафа или мъри или ако не бях от тези двама "фенове"

On ne voit qu'avec le coeur

Тема Re: за психиката на ''ГОАТ''нови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано12.09.10 02:19



Ми... не, май не са. Ама вие само тях помните, щото с друго няма с какво да се топлите



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: за психиката на ''ГОАТ''нови [re: Diavolo]  
Автор Orel(WTW) ()
Публикувано12.09.10 02:21



да има ги , въпроса е дали някой друг на 29 ше играе 5 сета на 1/2 финал на хард при положение че не е изобщо във форма от 10 месеца



Тема Re: за психиката на ''ГОАТ''нови [re: Orel(WTW)]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано12.09.10 02:22



Агаси? :)
той ъъъ май беше на 34?



Тема Re: за психиката на ''ГОАТ''нови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано12.09.10 02:22



Ми не са малко и в двете посоки нещата, както и трябва да е в кариерата на голям играч.




Тема Re: за психиката на ''ГОАТ''нови [re: Diavolo]  
Автор Orel(WTW) ()
Публикувано12.09.10 02:23



хах, говорим в бъдеще време




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.