Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:20 01.07.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема US Open - тема за коментари (4 част)нови  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано11.09.10 16:32



Айде на голямата събота!





Тема Re: US Open - тема за коментари (4 част)нови [re: Diavolo]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано11.09.10 16:33



Айде. :)
Сега кажи как ще е времето след 2 часа и половина на Флашинг Медоус ? :)




Тема Re: US Open - тема за коментари (4 част)нови [re: shevchenko]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано11.09.10 16:40



облачно, студено за сезона и ветровито, а утре се чака да вали дъжд през целия ден.



Тема Re: US Open - тема за коментари (4 част)нови [re: Diavolo]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано11.09.10 16:46



Нямам търпение вече



What you do speaks so loudly that I cannot hear what you say.

Тема Re: US Open - тема за коментари (4 част)нови [re: Diavolo]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано11.09.10 16:49



Времето е добро, ама аз продължавам да не виждам как няма да видим финал Роджър - Рафа ...

Южни е прекалено слаб за Рафа. Притежава необходимите удари, но не само, че е слаб в момента, ами е крайно неуверен. Колко пъти повеждаше в сетовете на Вавринка и допускаше бързо да бъде застигнат ? И става дума за Вавринка, който изигра маратонски два мача преди това. Не ме впечетли и с Иснър, с Робредо гледах прекалено малко, но пак не ми хареса. Ще бъде цяло чудо според мен ако вземе сет ...

Същото важи и за мача на Ноле и Федерер. Моя човек показва добра форма за играта му през тази година, но Роджър е прекалено силен ... Разликата става огромна, когато говорим за сервизите на двамата. Ноле никакъв го няма, но все пак е умен тенисист. Ако някак си успее, смешния му в момента втори да вкарва хубав кик на бекхенда на Родж ще увеличи шансовете си за нещо повече. От друга страна сърбина показа добри ретури в мачовете си досега, но не мисля, че Блейки и Фиш сервираха много добре, а Монфилс стана жертва на вятъра. Да видим, тук прогнозата ми засега е победа за швайца в 3 или 4 сета, но до мача има време, така че в манията може и да се поблазня от възможността да търся изненада и фенска прогноза.




Тема Re: US Open - тема за коментари (4 част)нови [re: shevchenko]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано11.09.10 17:03



Джокович никога не е имал какво да противопостави на Федерер в обичайната му форма, но въпросът е, че често Родж прави глупости именно срещу него, което не е случайно. За да стане сега нещо обаче, Ноле трябва да влезе в сервис геймовете на Роджър, което според мен ще е проблем. Точно в НЙ Родж е напълно уверен в сервиса си, дори повече, отколкото на Вимби, и ако не покаже ретури като от 2007-ма, Ноле не го виждам - цялото напрежение минава на неговия сервис и все някога ще сбърка. То разбира се и сервирането на Фед се лашка през целия сезон, но ако вкарва от дюс полето по тето, както със Сода, и ако вторият не го вкарва веднага в дефанз след ретур, за мене ще бие в макс 4 сета.

И още нещо като говориш за втория на Ноле - задълже ще има яко лифтирани ретури и ако не взима инициативата в тях, е мъртъв, разиграването влиза в руслото на Роджи.



Тема Re: US Open - тема за коментари (4 част)нови [re: shevchenko]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано11.09.10 17:13



Е, мисля, че трябва да му имаш повече доверие на Джкович, от чисто фенска гледна точка... ;)
Иначе за мен мачът е 55 на 45% за Фед и то само заради баланса им тук, изобщо няма да се изненадам ако Ноле бие.
Той Фед беше фаворит и срещу Содата на РГ и срещу Бердих на Уимби, но...



Тема Re: US Open - тема за коментари (4 част)нови [re: vogelfrei]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано11.09.10 17:32



абе, братле, твоята позиция е ясна на всички. никой в никоя форма няма какво да противопостави на родж, остава му само да отиде в църквата и да се боли Господ Бог да не покаже и наполовина от възможностите си, защото иначе си заминава в straight сетове.




Тема Re: US Open - тема за коментари (4 част)нови [re: Diavolo]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано11.09.10 17:40



абе то хубаво вяра, ама ...

Бердих и Сода са ново поколение тенисисти, които могат да победят всеки на всяка една настилка стига да им влизат бухалките от сервиз и от основната линия, да си повярват и да не поддават в ключовите моменти. Затова могат да победят днешния 29-годишен Федерер, но пък могат и да загубят в 1 кръг на турнир от шлема както стана с Бърдман тук и със сода в Мелбърн.

Обаче Ноле няма същите оръжия, няма техния бомбен сервиз, няма завършващите удари, а напоследък няма и увереността. Няма баланса в целостния Х2Х, няма го и тук на самия турнир.

Разбира се Ноле, притежава много качества, които те двамата нямат и ще се опита да ги покаже, но дали ще стане и дали ще е достатъчно ще видим.
Федерер и той не е цвете за мирисане, вече допуска повече грешки, от време на време подава, но е необходимо Ноле да направи нещо по-специално от това, което прави тази година, за да успее. Естествено едва ли откривам топлата вода като ще напиша, че е много важен първия сет и ще даде насока на мача. Защото не ми се вярва Ноле да обърне Федята след загубен първи в 3 от 5. :/




Тема Re: US Open - тема за коментари (4 част)нови [re: shevchenko]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано11.09.10 17:52



Интересно, сам замени Джокович с никой, явно и на него си му същия "фен" като на Родик. :)) Иначе нищо изненадващо, че не обсъждаш фактите и слагаш думи в устата на другия, чак се чудя защо изобщо тръгнах да ти отговарям...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.