Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:15 03.07.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Циганските номеранови  
АвторDr. M (Нерегистриран)
Публикувано11.09.10 19:25



започнаха. Манго се скри в кенефа и накара Южни да чака 1-2 минути в тунела. Е това ще му изеде мача. Сега може да си бърка отзад колкото си иска.





Тема Re: Циганските номеранови [re: Dr. M]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано11.09.10 19:28



Еее, тук не знам дали си прав - аз като пуснах тъкмо му взимаха интервю на Надал, за това се забави предполагам. Иначе да падне няма да е зле, ама не виждам как ще стане, а и вече съм предрекъл редовните 10 гейма за Южни :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Циганските номера [re: naja_haje]  
АвторDr. M (Нерегистриран)
Публикувано11.09.10 19:40



Това което аз видях беше че Мери Джо Фернандес взимаше интервю от Южни, когато интервюто свърши, тя обяви появата на Надал, Манго погледна от края на коридора и се скри в кенефа. Мери изкоментира че това е част от тактиката на Надал противника да играе по неговите правила. Фък.



Тема Re: Циганските номеранови [re: Dr. M]  
Автор Christianssen™ (IceMan)
Публикувано11.09.10 19:46



Офф мани.И на мрежата го чакаха бая време докат нагласи шишеята и да смуче там няква тубичка.Трябва явно да го накажат,че да спре да го прави.Въпреки че съм му болен фен,в това отношение и мен ме дразни.



Тема Re: Циганските номеранови [re: Dr. M]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано11.09.10 19:48



Еее, баце издребняваш :/
Едно време Рафа правеше номерца, ама от няколко години е много fair. Аз не съм чул някой да се оплаква от него




Тема Re: Циганските номеранови [re: shevchenko]  
Автор Orel(WTW) ()
Публикувано11.09.10 19:50



циганиите му станаха рафинирани



Тема Re: Циганските номеранови [re: shevchenko]  
Автор Orel(WTW) ()
Публикувано11.09.10 19:52



аве РАфо не иска да играе с ФЕД, вместо да приключи за час и половина гледа да вкара Ноле в Нощна сесия





Тема Re: Циганските номеранови [re: Orel(WTW)]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано11.09.10 19:54



От всички най-малко съм гледал Рафа на УСО. Просто мачовете му бяха предрешени и обикновено по нощите, но от това, което виждам Рафа хич не е в тая мега гига форма, за която се говори. Пуска достатъчно къси топки, които да оставят възможности за атаки от чисти позиции. И сервиза засега не ми харесва. Според мен Ноле би го победил на финала, но Роджър ще се сдуха за пореден път. Така че за него е по-добре мач с Федерер ;)




Тема Re: Циганските номеранови [re: shevchenko]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано11.09.10 19:57



напротив, просто Надал игра само нощни сесии на този турнир без един мач - най-лесния му. Да беше гледал нощните сесии.
в 12:30 ч. трудно се играе качествен тенис.
особено след като организмът му е свикнал да играе посред нощ.
Аз лично няма да се оплача от един по-дълъг мач, да речем между 3 и 4 часа и повечко грешки на Надал, така хем ще загрее за утре на 100% хем ще си изчисти ударите пак за утре.

Редактирано от Diavolo на 11.09.10 19:59.



Тема Re: Циганските номеранови [re: Dr. M]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано11.09.10 19:58



?!






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.