Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:34 09.07.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | (покажи всички)
Тема Re: Феноменално сервираненови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано10.09.10 06:20



дреме ми, мен ме радва как се забавлява на корта и прави шоу. днес невероятни волета включително и некво 360% обръщане, шоу :))
гледам как един човек спечелил всичко е жаден да се развива и гладен за още много успехи, радвам се да слушам такива хубави думи по негов адрес от страна на специалисти които много уважавам като Фрю Макмилън и Саймън Рийд, да виждам любовта на публиката към него тук дето никога не е печелил.
И да не успее да спечели титлата ще съм доволен ако разбира се стигне финал, победата над Миша е задължителна просто.

Редактирано от Diavolo на 10.09.10 06:27.



Тема Лелееее, ама тая Курникова...нови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано10.09.10 06:22



и тя голяма кльоща - краката й са като сламки. Едно време по-пищна ми се виждаше или съм се заблуждавал? Нищо чудно, че Хингис е напред в класацията - поне докарва някакви женски форми и не изглежд като да се счупи всеки момент.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Надал не моженови [re: Murray]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано10.09.10 06:23



не бих казал, че не може да играе на вятър, напротив, спомни си Индиън Уелс' 09... ;) Не обича да играе на вятър, това го е казвал в интервюта и това е една от причините да не долюбва централния корт тук в Ню Йорк (другата основна е в топките за игра тук), но не е мрънкало и просто му трябваше време да свикне и да се настрои, правилно отбелязваш, че е силно адаптиращ се към всякаква среда. И във вода да го пуснеш ще намери верния начин да се оправи.
Само още една справка: нито една двойна грешка за цял мач.





Тема Re: Лелееее, ама тая Курникова...нови [re: naja_haje]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано10.09.10 06:23



Това май беше за другата тема, ама щото ги гледам в момента...

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Лелееее, ама тая Курникова...нови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано10.09.10 06:25



а на мен евроспорт плеъра не ми дават картина от тоя мач.


бахти за какво си платих деба, така ми се гледаше това шоу.
няма картина от Артър Аш. Не знам сега дали имат право де, защото е демонстративен мач ама досега винаги си е имало картина от ТВ кортовете.



Тема Re: Феноменално сервираненови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано10.09.10 06:25



А, на теб ли не ти дреме - дето жребий не пропуска да окряка какъв калитар бил Фед ;) Не ти отърва да говориш, за това не ти дреме



А това за любовта на публиката... ама айде, на теб ти е простено ;)

A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Лелееее, ама тая Курникова...нови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано10.09.10 06:27



Е те се лигавят общо взето - Виландер замери хингис от сервис и замалко да я уцели, след което се поздравиха мощно по случая с партенра му. ей такива изпълнения разни.

Да разбирам ли, че картината от официалната страница рабпти само в УСА?

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Лелееее, ама тая Курникова...нови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано10.09.10 06:30



е, именно де, гледаше ми се шоу просто :/

ами да, пише, че картината не е за моят регион...
и мога да слушам само онлайн радио :)



Тема Re: Лелееее, ама тая Курникова...нови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано10.09.10 06:33



Тъпо, тук си върви. Няма коментар де, ама то няма и нужда. иначе не правят кой-знае какво шоу казано честно, забвляват се общо взето акто мъжете удрят топката по-леко от жените.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: US Open - тема за коментари (3 част)нови [re: Murray]  
Автор peti_ta (удивителна)
Публикувано10.09.10 08:47



това е цяло кощунство

, даже и за подбъзикване не става ...

недей, моля те, да .... и аз не знам какво... да деградираш към предишния мъри ... казвам го с най-добро чувство

да оприличаваш надал на мъри, а не мъри на надал е

On ne voit qu'avec le coeur


Страници по тази тема: << 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.