Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:22 03.07.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | >> (покажи всички)
Тема Re: US Open - тема за коментари (3 част)нови [re: speranza]  
Авторalessandron (Нерегистриран)
Публикувано08.09.10 20:27



Край, вече не те познавам

СРАМУВАЙ СЕ !!! Земи поне Вердаско като толкоз искаш църно пиратче



Тема Re: US Open - тема за коментари (3 част)нови [re: speranza]  
Автор bulby (мъждукащ)
Публикувано08.09.10 20:30



Я по-добре в ничий отбор не преминавай а и си стой в отбора на Number One Love Energy





Тема Re: US Open - тема за коментари (3 част)нови [re: peti_ta]  
Автор joy_r (ентусиаст)
Публикувано08.09.10 20:56



Знаеш ли всеки път като се опитам да доловя "интелигентното, стилното, красивото" и прочее, и все се натъквам на "превъзхождащото с нотка арогантност" ( пример "Побеждавал съм Сьодерлинг 12 от общо 13 пъти, така че от мен зависи дали ще го направя отново") и ми присяда. Признак на интелигентност е и да знаеш кога да си затваряш устата, поне за мен, така че си се придържам към харесване на простовати чаровници



Понякога седя и си мисля, а понякога - само си седя...



Тема Re: US Open - тема за коментари (3 част)нови [re: speranza]  
Автор joy_r (ентусиаст)
Публикувано08.09.10 20:57



Аз пък много и завидях, ама не заради клипа, той си беше боза:)

Понякога седя и си мисля, а понякога - само си седя...



Тема Re: US Open - тема за коментари (3 част)нови [re: bulby]  
Автор joy_r (ентусиаст)
Публикувано08.09.10 20:58



Еее, нека да покаже и друг вкус, виж аз как великодушно като го няма Рафа и подкрепям Ноле

. Ама така, нали си падам по простодушни и простовати

Понякога седя и си мисля, а понякога - само си седя...



Тема Re: US Open - тема за коментари (3 част)нови [re: joy_r]  
Автор AndyR (No Compromise)
Публикувано08.09.10 21:11



Да и аз сега прочетох точно това изказване..




Тема Re: US Open - тема за коментари (3 част)нови [re: Diavolo]  
Автор AndyR (No Compromise)
Публикувано08.09.10 21:21



Хайде Звонарьова! Праскай я Канепи в 2 и да гледаме Ноле - Монфис






Тема Re: US Open - тема за коментари (3 част)нови [re: joy_r]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано08.09.10 21:25



Не виждам нищо грешно, арогантно или лошо, напълно е прав Фед и това, че търсите под вола теле, си е ваш проблем... И не се пъни да го харесаш, ако Проникновението не те удари, няма проблем - все някога ще те или ако не, жалко, случва се. :))

Никой не е по-голям джентълмен и не е говорил по-мили думи за съперниците си, най-малкото, че Роджър не се отнася бланкетно с тях, а говори КОНКРЕТНО какво мисли за тях, какво харесва и евентуално не харесва в тях, а такъв признак на интерес и внимание няма да видиш от никого.

А това, че си личи в изказванията му, че не обича да губи и че се чувства повече от останалите - ми ПОВЕЧЕ Е, ние като не сме, няма как да разберем усещането да си специален, но във всеки случай е тежко и не един и двама специални са умирали от горделивост, докато Роджър не е сред тях.

Освен това само хора, които не са перфекционисти, не могат да разберат каква трагедия за перфекциониста е, че не може никога да е перфектен.

Освен това ако беше арогантен, нямаше да играе със същия хъс и да подхожда сериозно срещу всеки на 29 години, когато е постигнал всичко, станал е БЕЗСПОРЕН ГОАТ и си е уредил личния живот и старините.



Тема Re: US Open - тема за коментари (3 част)нови [re: joy_r]  
Автор peti_ta (удивителна)
Публикувано08.09.10 21:27



и вкусът, и изборът са си твои, никого не агитирам или оценям

обаче относно изказването- какво очакваш (те) да каже?!? ей това ми е странно, че това е и истина естествено. тук изказването е на най-добрият или един от най-добрите по принцип, а не примерно (уффф, от толкова внимаване да не обидя някого се чудя кое име да посоча) на нандо на ао или содата на рг миналата година и тази, които е случва да си намеряят формата за повече от 4-5 мача последователно между 2 и 5 пъти в кариерата, то те ли да го кажат?

специално федерер не страда от прекалена срамежливост, но и не се надценява, да си чела или чула изказвания в подобен стил за рафа??? към ноле и мъри се отнася с доста повече превъзходство и снизходителност, присъща на кралските особи

, но те си го и просят донякъде с нереализирания си талант.

не мисля, че е сериозно съмнението в интелигентността му, или , тук ме застереля, а и изказвнето му е официално относно предстоящия мач, предполага се, че е длъжен да си отвори устата и надали се очаква да каже, колко го е страх от содата или да твърди че содата му е на таланта, нивото и успехите, веднага щяхте да го определите като лицемер и подобно ....

On ne voit qu'avec le coeur<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от peti_ta на 08.09.10 21:30.</EM></FONT></P>

Редактирано от peti_ta на 08.09.10 21:30.



Тема Re: US Open - тема за коментари (3 част)нови [re: peti_ta]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано08.09.10 21:35



Моля ти се, не знам дали четеше клубчето преди 4 години, но като взе АО и рева, имаше - тоя мисли само за рекордите, това не са истински сълзи... После след година като поздрави Феня на същия корт и имаше - той е лицемер, уж поздравява противника, ма мисли само за себе си... Като не показва емоции, е бот и самоубиец, като показва - ревльо и не знам си какво. Понякога наистина се благодаря, че Роджи не е чел този или друг подобен форум. :))




Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.