Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:11 03.07.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Вава вече е напред - 2:1 сетанови [re: joy_r]  
Автор alessandron ()
Публикувано06.09.10 01:44



Ноле вече го обвиниха в калитарстване, май фен на Рафа беше ...




Тема Re: Все таянови [re: bulby]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано06.09.10 01:44



Е според мен Джонди е полуфиналист от тая четвъртина, разви си ол-корт играта достатъчно да доминира дръвчета като Куери, а Станчо ще го бие с психика и помощ от публиката. Разбира се, при положение, че Мъри не направи нещо, което не ми се вярва, все пак не може да се движи този велик титан и фаворит номер едно на букитата, пфу.



Тема Re: Все таянови [re: vogelfrei]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано06.09.10 01:44



не е така фогеле, но няма значение.
иначе засега Рафа имаше по-тежки мачове от Фед :)
какво ще стане еди кога си аз да не съм врачка :)



Тема Re: US Open - тема за коментари (2 част)нови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано06.09.10 01:44



айде играй бе шотландска лигня





Тема Re: искам да питам всичкинови [re: shevchenko]  
Автор alessandron ()
Публикувано06.09.10 01:45



Тая версия и на мен повече ми допада






Тема Re: Все таянови [re: Diavolo]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано06.09.10 01:46



Дали ще биеш 84-тия или 145-тия няма особено значение за евентуалния финал, значение има на първо и най-важно място Голямата събота, а после 1/4финал и така надолу. Е, ако според теб Мангаля няма в пъти по-лесен от евентуалния жребий на Роджи, просто говориш пълна глупост.



Тема Re: искам да питам всичкинови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано06.09.10 01:46



Мда, може нещо такова. "Убедително" може да се счита ако половината от участващите в дадения турнир при гласуване го посочат за такова ...




Тема Re: Все таянови [re: alessandron]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано06.09.10 01:47



Не знам какво му стана на Мъри, но беше (по неговите думи) в супер формаза този турнир.


Освен това абсолютно нищо му нямаше до като свърши втория сет, а този сет му беше на ракетата при 5-3
Как така се получават тези контузии ей така от нищото не ми е много ясно. Но съм много разочарован от отношението и поведението му. :(



Тема Re: US Open - тема за коментари (2 част)нови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано06.09.10 01:47



Ма ти още се надяваш - Вердаско, Чилич, Родик - тоя филм не си ли го гледал?




Тема Re: Все таянови [re: vogelfrei]  
Автор bulby (мъждукащ)
Публикувано06.09.10 01:47



Абе дай първо да видим дали полковника няма пак да си зашие пагона тази вечер, може и да спре Иснър.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.