Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:29 03.07.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | >> (покажи всички)
Тема Re: Южнинови [re: naja_haje]  
АвторDiavolo (Нерегистриран)
Публикувано06.09.10 08:35



ох, мани, нямам нерви...
няма такава драма просто...
всъщност имало е де, но не и на този турнир.
кралицата на трагедията и драмата - Ленчето Дементиева, дааааам, не знам дали има друга тенисистка в историята която да е изпускала толкова много мачболи и да е имала толкова много инфарктни мачове.
Божинов правилно вика, че е прокълната...
да видим обаче, тоя кошмарен мач докато не свърши всичко е 50 на 50



Тема Самииииииинови [re: Diavolo]  
АвторDiavolo (Нерегистриран)
Публикувано06.09.10 08:36



обичам те момиче



ахахаха женска хипер драма за десерт :))

уффффффффф заеби



Тема Re: Южнинови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано06.09.10 08:38



Ми ей на, свърши. Честита ти прогноза, макар че то това не е майсторство, ами налучкване :) Жалко за Дементиева, ама като не си взе мачбола на неин сервис (направи ънфорс тогава, другите 3 Стоусър си ги спаси) така става - в тайбрека се разпадна просто. Хайде лека за сега, по-късно пак ще зяпаме.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Самииииииинови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано06.09.10 08:39



Стига бе, Стоусър обичаш? Тя има по-големи бицепси от Надал на младини, недей така моля те



A man only sees what he wants to see...

Тема Ноле - Фишнови [re: Diavolo]  
АвторDiavolo (Нерегистриран)
Публикувано06.09.10 08:54



без да коментираме ясните предимства, мисля няма смисъл да сравняваме двамата.
говорим само за конкретния мач в моментната обстановка


плюсове за Ноле:
балансът му срещу Фиш
играе константно добре на US Open и стига крайните фази вече 3 години
Фиш е рибок когато става въпрос за ГШ
за друго май не се сещам в момента

плюсове за Фиш
Резултатите говорят, че в момента е стабилен и може да му се вярва.
Победи в Атланта (преди това в Нюпорт, игра и финал в Куинс), пропусна Торонто което беше умен ход и в Синси насмалко да вземе титлата.
Стабилен е през целият сезон, той и Куери са изключително стабилни на хард корт този сезон
Мачът ще се играе баш в жегата, сега не знам колко топло ще е, но ще е през деня, а Фиш игра три мача подред все в такива условия, докато Ноле след мъките срещу Троицки игра все в нощни сесии.
Другото лошо нещо за Ноле е че срещу Блейк почти не беше тестван и спечели твърде лесно и бързо, а това е лошо, историята го е доказвала. Доказа го и Мъри който се разхождаше срещу Ляцко и Браун и сега просто не можа да превключи...
Сервисът на Ноле ще е под въпрос... Марди сервира стабилно и Ноле трябва да внимава много.
Най-добре за него ест. е да спечели с 3-0, което обаче не ми се вярва. Ако Марди яхне вълната от публиката и се вдъхнови за Ноле ще стане страшно.

Също така да погледнем и баланса. 5-0 за Ноле, много мачове на хард корт включително и тук в Ню Йорк. От една страна това говори красноречиво, но има една теория за нулите, че рано или късно се прекъсват...
Също така се вижда, че Фиш винаги е взимал сетове и е бил близко в резултата, сега обаче сме 2010 г. в края и. И Ноле лично за мен не е този Ноле който беше, докато Фиш прави най-силния си сезон и е отлично подготвен физически. т.е. ако мачът е дълъг той ще издържи според мен.

Уф не знам, ще мисля до последно

Мнения? :о
Вече разбрах, че всички дават 3-0/3-1 за Ноле, май само Мъри и може би Хенман мислят по-различно...

Фогеле ти какво мислиш за мача?



Тема Re: Южнинови [re: naja_haje]  
АвторDiavolo (Нерегистриран)
Публикувано06.09.10 08:57



естествено, че става въпрос за късмет, но си го заслужих мисля ;)
браво и на останалите щастливци писали 2-1 за Сам.
Хенмана и той писа за нея макар да гонеше бонус с това 2-0, но 4 точки не са малко и той прави добър 4 кръг досега.



Тема Re: интересни мисли на Мъринови [re: Diavolo]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано06.09.10 09:11



На знам какво да мисля за този мач. Гледам, че ще е дневен, но това не би трябвало да е чак такъв проблем, тъй като времето доста захладня. Според мен играчи като Фиш, в колкото и добра форма да са, просто не могат да надскочат сянката си, винаги отпадат някъде в подножието. Лошото при Ноле е че вече може да падне от всеки по всяко време и играта му изглежда нестабилна. Въпреки това, според мен логичното е 3-1 за Джокович, дано позная, макар че това ми е май най-слабият турнир досега

; ама така е като акълът ми е другаде.

What you do speaks so loudly that I cannot hear what you say.

Тема Re: Южнинови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано06.09.10 09:13



Заеби, мислех и срещу двете руски дурачки да пиша и накрая се преебах моЩно






Тема Re: интересни мисли на Мъринови [re: speranza]  
Автор alessandron ()
Публикувано06.09.10 09:14



Къде е акълът?




Тема Re: интересни мисли на Мъринови [re: speranza]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано06.09.10 09:14



да това с деня е доста спекулактивно тъй като на РГ и Уимби се играе все през деня и Ноле няма проблеми... Вярно, че Мелцер го ремонтира, но според мен за това не времето беше виновно а самият Ноле, не беше добре подготвен за този турнир, а и сякаш подцени малко ситуацията, а после австриецът се разигра като торпила...




Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.