Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:41 03.07.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | >> (покажи всички)
Тема интересни мисли на Мъринови [re: Diavolo]  
АвторDiavolo (Нерегистриран)
Публикувано06.09.10 06:59



Британски тенисист не е печелил титлата на турнир от шлема от далечната 1936 г., а погледите на цяла Великобритания бяха насочени към Анди Мъри и представянето му на тазгодишното издание на US Open, но шотландецът претърпя изненадваща загуба със 7-6 6-7 3-6 3-6 от Станислас Вавринка в среща от трети кръг на Откритото първенство на САЩ.

"Не знам дали някога ще успея да спечеля турнир от Големия Шлем. Бих искал, но ако никога не успея да сторя това, тогава какво? Ако дам най-доброто от себе си, ако физически работя възможно най-много, тренирам колкото мога... тогава това е всичко, което мога да сторя. Това е нещо, което искрено желая, но е много трудно за постигане. Не знам дали ще спечеля или не титла от шлема. Но ще дам най-доброто от себе си да сторя това", сподели Анди Мъри (HEAD YouTek Radical MP) след загубата си от Вавринка.

Шотландецът бе помолен да коментира дали разочароващото му представяне на US Open ще ускори процеса по наемането на треньор, с какъвто Анди в момента не разполага.

"Няма да се паникьосам и да наема някой с надеждата нещата да станат по-добре. Така че отговорът ми е не. Ще се прибера у дома, ще си почина, защото имам нужда от това и ще видим какво ще реша да правя след това. Искам да подобрявам играта си и да ставам по-добър и ще търся треньор, който да ми помогне да постигна целите си", добави още Анди Мъри.

"Играх страхотно в Австралия. Играх много добре на Уимбълдън. Турнирите от сериите Мастърс през лятото също минаха много добре. Играх слабо в периода между Аустрелиън Оупън и Ролан Гарос. На турнирите от Големия Шлем загубих от Роджър, който може би е най-добрият тенисист в историята. След това загубих от Рафа, който е вторият най-добър тенисист, ако не и най-добрият. Бердих играе невероятен тенис през тази година. Днес бе мач, който вероятно трябваше да спечеля. Единственият загубен на турнирите от шлема, който трябваше да спечеля, така че съм доста разочарован", каза още Анди Мъри.



Тема Re: Южнинови [re: naja_haje]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано06.09.10 07:19



Женският тенис е необяснимо нещо... Саманта Стоусър, която има може би най-добрият сервис при жените след Уилямсови, не е взела нито един сервис геймовете си през 2рия сет... и въпреки това изостава 5-2 със само един пробив. А, ето сега сет поинт за Дементиева при сервис на... Стоусър.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Южнинови [re: naja_haje]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано06.09.10 07:20



Мдаа, и сет за Ленчето, която проби 4ри пъти, ако се не лъжа.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Южнинови [re: naja_haje]  
АвторDiavolo (Нерегистриран)
Публикувано06.09.10 07:33



простотия


тая шматка никога не мога да я хвана
ама така е като се лакомя, пиши за тая тъпачка и без това водиш на конкурентите си ама не ще се правя на много смел и атакуващ...



Тема Re: Южнинови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано06.09.10 07:36



Абе мачът не е свършил още, женски мач е все пак.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Южнинови [re: naja_haje]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано06.09.10 07:44



3 ънфорса на Ленчето и хайде обратно със сервиса... Женска му работа, да видим Стоусър ще удържи ли сервиса си сега.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: интересни мисли на Мъринови [re: Diavolo]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано06.09.10 08:09



Това ми харесва в него, искрен е, не се превзема. За разлика от Новак, за съжаление, неговите пресконференции вече избягвам да ги гледам.

What you do speaks so loudly that I cannot hear what you say.

Редактирано от speranza на 06.09.10 08:17.



Тема Re: Южнинови [re: naja_haje]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано06.09.10 08:22



Мдаааа, 4 мачпоинта са история и хайде сега бори се да влезеш в тайбрек... ако.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Южнинови [re: naja_haje]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано06.09.10 08:30



Аз ли не съм обръщала внимание или Дементиева яко е увеличила децибелите? Дано се свършва скоро, че се изнервих от този мач, няма такива мъки просто.

What you do speaks so loudly that I cannot hear what you say.


Тема Re: интересни мисли на Мъринови [re: speranza]  
АвторDiavolo (Нерегистриран)
Публикувано06.09.10 08:32



Ти как го виждаш Ноле днес срещу Фиш?




Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.