Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:24 01.07.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема US Open Seriesнови  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано25.07.10 23:43



От тази седмица стартира традиционната надпревара предшестваща US Open.
Освен престиж, топ 3 при мъжете и жените ще добавят и доста пари към чека си от последния турнир на ГШ в Ню Йорк.

пъплните подробности.

Ето наградния фонд като шампиона в Ню Йорк ако е спечелил и сериите ще грабне ни повече ни по-малко, а 1 млн. :)



Ето и схемата за точкуване:






В момента за титлата в Атланта спорят Фиш и Иснър, като който победи тук ще дръпне с първи 70 точки пред конкуренцията, която основно е по плажовете.
Първия сет изненадващо за мен отиде при Джонката, който вчера ми се видя доста поуморен на 1/2 финала, но явно е било измамно. Марди ако загуби и тук срещу сънародник както на Куинс преди това едва ли ще го преживее много добре след като преди това побеждаваше много силни съперници и то след отлична игра.



Тема Re: US Open Seriesнови [re: Diavolo]  
Автор naki (Company PC Guy)
Публикувано26.07.10 21:33



Чакай сега, шампиона ако е номер 1 в рейса, взима нормалните пари + 1 милион бонус, или с бонуса общо е 1 милион?




Тема Re: US Open Seriesнови [re: naki]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано27.07.10 01:40



нормалните пари + бонуса, т.е. 1.7 млн. (рекорден награден фонд в историята) + 1 млн. или максималната възможна печалба може да бъде $ 2.7 млн.





Тема Re: US Open Seriesнови [re: Diavolo]  
АвторQuestion (Нерегистриран)
Публикувано28.07.10 20:52



Момчета, знаете ли по кои чуждестранни канали излъчват мастерсите? Например съм чул, че по някоя от Ал Джазирите го дават? Коя (кои номер)? Виждал съм и по sport.ro в нета , но не знам дали всички турнири от мастърсите излъчват румънците?
Питам за тези две телевизии, защото тях ги имам. Нямам Тв+, но ако някои може да намери списък на телевизиите,които из;ъчват мастърсите ще съм много благодарен.



Тема Re: US Open Seriesнови [re: Question]  
Автор bulby (мъждукащ)
Публикувано31.07.10 13:19



Спомням си, че поне до преди време някои кабелни оператори излъчваха американската ESPN. По нея ги дават всичките Мастърс + ГШ турнири, но не по цял ден, само мачовете, към които има най-голям интерес (т.е. заради щатската аудитория дават всеки мач на Серина, ако ще по същото време да играят Федерер и Мъри

).



Тема Re: US Open Seriesнови [re: Question]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано01.08.10 21:09



Знам само за следните канали

ТВ+ (бг ама само за абонати на булсатком)
НТВ+ (руската)
Скай Спортс 3
Тенисченъл
TSN
CBC
ESPN 2

Иначе не мога да намеря такъв списък за който питаш. Но със сигурност са все такива канали които в България нито една фирма на разпространява... :/
Аз от тия канали нищо не хващам, тъй че само стриймове, бет365 и торенти. :)



Тема Re: US Open Seriesнови [re: Diavolo]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано02.08.10 02:37



Няма и няма титла за Анги през тази година, не мога да повярвам, че загуби по такъв начин от Куери в Лос Анджелис


Няма го вече Майлс, но Мъри продължава да си играе на 2 метра зад основната линия, така обичал, това била неговата игра, имал разногласия с Маклагън и така... Е ако е така то Кейхил нищо няма да постигне. Или Мъри трябва да слуша и да промени най-накрая стилът си или...
При 7-5 5-4, Анди имаше мачбол на сервис на Куери и се стигна до дълго разиграване с около 15/20 размени и какво стана, непредизвикана грешка на Мъри, точно това което най-малко можеше да се очаква... Изтърва златния шанс и загуби. Просто не е истина това. Изобщо не трябваше да участва в този тъп турнир не стига, че пак ще натрупа умора за Ню Йорк ами и титлата не успя да спечели.



Тема Временно класиране към 02.08.2010 г.нови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано02.08.10 03:02



Мъже

1. Сам Куери и Марди Фиш - 70 точки

3. Джон Иснър и Анди Мъри - 45 точки

5. Кевин Андерсон, Анди Родик, Янко Типсаревич и Фелисиано Лопес - 25 точки

9. Маркос Багдатис, Тейлър Дент, Лукас Ляцко, Ксавие Малис, Райнер Шутлер, Джеймс Блейк, Алехандро Файа и Майкъл Ръсел - 15 точки




Жени

1. Виктория Азарьонка - 70 точки

2. Мария Шарапова - 45 точки

3. Агнешка Радванска и Саманта Стоусър - 25 точки

5. Марион Бартоли, Елена Дементиева, Янина Викмайер и Мария Кириленко - 15 точки

P.S. Жалко, че Серина се контузи така нелепо, защото във формата в която се намира тази година нямаше коя да я спре и към победата в сериите и на US Open.






Тема Re: US Open Seriesнови [re: Diavolo]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано07.08.10 18:28



В Уошингтън, Банди обърна Симон, аз го бях отписал след първия сет. Бердих добре го преебаха организаторите, ама и той грам характер не показа с Малис, а Нандо Вердаско за пореден път показва, че никога няма да премине на следващото последно ниво в световния тенис.

И малко по-далеч от щатите и усо сериите да спомена, че набедената звезда Возняки и подариха победата на 1/4 финала в родината и Дания след безумни съдийски решения. Накрая в тайбрека на третия сет имаше две престъпни отсъждания, едното топка метър вътре не германката я отсъдиха в аут.




Тема Re: US Open Series [re: Diavolo]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано08.08.10 12:24



Тоя Банди е луд, 6-2 6-2 срещу Чилич







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.