Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:12 05.07.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: България 0-2 Словениянови [re: Murray]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано11.07.10 15:49



Баце, тия неща Ники Драгиев ли ти ги казва ? :)

Ами адекватните треньори и програми за развитие струват пари. Нужен е цял екип от хора, който да се грижи за теб, добри спаринги, качествени медикаменти, уайлд карти за някои турнири (защото в България има няколко фютчеърса, но само това). БФТ може и да дава някой лев на Григор, но основните инвестиции в него идват от академията на Муратоглу и т.н.

Има разбира се, не може всички добри юноши да стават велики играчи, но това, че имам хич не малко успехи при юношите според мен означава, че при адекватна политика и инвестиции ще имаме далеч по-големи успехи от това Станойчев да е стигал около номер 100 в ранглистата.

Ти пък от къде знаеш какви пари са дадени за Енев, Велев и Станойчев. Последните двама са правили опит да пробия, когато съм малък, но над Тошко имам виждане. Той няма завършващ удар, с който да печели лесно разиграване, има доста слаб сервиз, не добър ръст, не може всеки да е Рошу. Но е факт, че се помага на много малко таланти в България и така е много трудно да се пробие.




Тема Re: Аймоооооонови [re: shevchenko]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано11.07.10 15:57



Тоя Чилич се оказа уникален бездарник и лузър.
Имаше няколко моментума в мача и не се възползва от нито един.
Трагично сервиране, трагичен форхенд, изобщо слаба ракия, понякога домашните стени пречат. След Мелбърн го няма никакъв, бахти и смешника, а се дуеше срещу Надал в Пекин, бухаха смешник.

Общо 11 пробива в мача както и очаквах ама цели 8 на подаването на хърватина е прекалено, това и Кория не го е правил деба...
Иначе за изиграни само 26 гейма, Чилич направи 59 ънфорса?!?! по две грешки на гейм, е какво да направиш???
Ноле и той - 30 грешки ама само 1 двойна грешка, просто да не повярваш.

Уинърите: 26 на 23 за Ноле

В първия сет Ноле поведе с 5-0 и изтърва 5 сетбола (3 на 5-0 и 2 на 5-1), взе, че се стигна до 5-3 и сервис Ноле, 30-30 и пак грешки на Чилич.
Втория сет същата работа. Чилич беше само телом на корта и допусна 1-4 с два пробива, пак върна единия и при 3-5 сервираше да остане в сета и да натисне психически Ноле който беше много лабилен в тези моменти и два пъти подред се разпиляваше когато сервираше за сет (и в първия и във втория сет) и какво стана? 3 поредни грешки и пробив и така Джокович сервираше първи в третия сет.
Ноле поведе с 3-1 в този трети сет, след кански мъки и драма Чилич след 4 брекпойнта взе, че проби за 2-3, публиката подиве, Чилич стисна юмрук, надъха се, направи няколко страхотни уинъри и после какво? Вместо 3-3 и натиск - подарък след подарък за поредния пробив - 4-2 за Ноле, затвърждаване на нула за 5-2 (при първото разиграване в гейма можеше да се стигне до 0-15 и пак проблеми за Ноле, но смач от супер удобна позиция, Чилич го прати на 3 метра в аут) и айде още един пробив за капак за 6-2. Едва ли и в най-смелите си сънища Джокович е мачтал за подобно развитие.

Чилич <=> нещастник



Тема Re: Аймоооооонови [re: shevchenko]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано11.07.10 16:00





Чилич некадърник хахаха

И евала на Ноле (голям боец си е спор няма), че удържа на това освиркане и обиди на които беше подложен ама май това повече попречи на детското невинно личице - Марин. В тоя няма и грам спортна злоба.



Тема Re: България 0-2 Словениянови [re: shevchenko]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано11.07.10 16:01



Не, тия неща ги знам.
А са ми казвали това което и ти казваш, т.е. е така и си прав и не виждам нищо различно от това което знам, въпросът е, че ти отдаваш всичко на парите и отбягваш неудобните въпроси, а аз ти казвам, че не са само те. Нищо повече.





Тема Южни - Бандинови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано11.07.10 16:09



Айде на мача.
Досега много разочароващ уикенд в Купа Дейвис.
Само Франция - Испания показа хубав тенис и драма, а Монфис - Ферер беше безспорната перла в короната, уникален тенис и драма.
Йодра - Нандо и особено двойките вчера пак бяха яки, но не чак толкова.

Хурватия - Сърбия и Русия - Аржентина - много зле досега, а Чили - Чехия не съм ги гледал, но там резултатите са показателни.

Вамос, Банди!





Тема Re: Южни - Бандинови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано11.07.10 16:46



Абе няма ли един стрийм поне със свестен звук? Много тъпо така, като не се чува ни топка, ни публика :(

Иначе Банди е голям, бях го позабравил, ама си е пич.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Южни - Бандинови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано11.07.10 16:49







Тема Re: Южни - Бандинови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано11.07.10 16:51



Е аз тоя гледам де - ама при мен поне не се чува нищо от залата... ааа, трябвало да усиля звука, ама така пък коментаторът ще ми продъни ушите като се обади... Нищо де, като за без пари е идеално ;)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Южни - Бандинови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано11.07.10 17:18



Ще има ли ремонт, Дяволе? Или да си залагаме къщите за Банди :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Южни - Бандинови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано11.07.10 17:53



вамоос, Бандииии :)))

Южни се беше предал, личеше си по езика на тялото, а и няма как толкова класен играч като Банди да бъде ремонтиран от Южни :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.