Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:47 15.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: тъпа тема, признавам :)нови [re: peti_ta]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано04.07.10 21:00



Ееее, бива ли така, виж как раздвижи клуба. А и Джой не се чувства самотна. Ха, абе вие двете да не се засечете някъде по тия морета? Тъкмо ще установите котков ли е мравоядът или мравоядска е котката :)

На мен ще ми се размине тая година морето май, уви.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: тъпа тема, признавам :)нови [re: naja_haje]  
Автор peti_ta (удивителна)
Публикувано04.07.10 21:14



а ти пък как не допускаш, че може да е съзнателно организирано?!!! са си мерим на рафа английския и на фед ... де да знам, нещо друго





Тема Re: тъпа тема, признавам :)нови [re: peti_ta]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано04.07.10 21:45



Хаха, ей това вече ще е интересно.. мерене



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: тъпа тема, признавам :)нови [re: peti_ta]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано05.07.10 18:20



ее айде сега.



Недей така, винаги има какво да кажеш, защото си личи, че разбираш от този спорт, а и го обичаш.
Естествено никой няма да очаква да пишеш непрекъснато и навсякъде (ама ако искаш си пиши де, това си е твоя работа :) ), но поне уважавай най-голмите турнири или пък ако се пусне някоя хубава и важна тема с допитване до широкия кръг форумци, защото обикновено има и такива теми.



Тема Re: тъпа тема, признавам :)нови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано05.07.10 18:24



чакай да позная, предполагам си честитил титлата с ирония или намекване за медиц. таймаут на Надал срещу Печнер. Ако е това - с Печнер са квит, а по-късно в турнира Сьодерлинг го направи много по-грозно и брутално :)
Това дали Надал е щял да падне от Печнер ако не беше го пробил в началото на четвъртия сет е истина която никога няма да разберем докато сме живи.
Логичното е да го направи все пак, защото е номер 1 и се казва Рафел Надал. Чисто математички шансът в проценти е огромен, но няма как да се докаже.

Ако е нещо друго - губиш по точки и то с много.



Редактирано от Diavolo на 05.07.10 19:44.



Тема Re: тъпа тема, признавам :)нови [re: Diavolo]  
Автор peti_ta (удивителна)
Публикувано05.07.10 19:37



абе, тука съм си аз, а и след радушното посрещане, пък и вече съм се престрашила

, още повече, че още тръпна, дали ще има строй се - преброй се

обаче мисля да спра да чатя и спамя, все пак сигите на сандро и фогела?! си заминаха



Тема Re: тъпа тема, признавам :)нови [re: Diavolo]  
Автор peti_ta (удивителна)
Публикувано05.07.10 19:40



отговорът е към автора, ама доколкото ми е известно, той е от мъжки пол, така че се чувстам реплекирана - честитих съвсем открито на рафа, без задни мисли, без намеци, натвърди, препратки и подобно.

в другата тема даже май направих паралел с фед - с минималните необходими усилия (играта на финала), така че тук лекичко се пообърка, а че има за какво да ме ядеш - ми има





Тема Re: тъпа тема, признавам :)нови [re: peti_ta]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано05.07.10 19:45



да, на Фогела робството приключи :)))



Тема Re: тъпа тема, признавам :)нови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано05.07.10 20:20



Е то не е много трудно, все пак оригиналното заглавие на темата стои в на пети_та 1вите 2 отговора



Иначе, ако трябва да съм честен, тоя таймаут ни най-малко не ме дразни - отишли са там да печелят. Като трябва, ще взимат. Всичко идва от твоите вечн оди какъв джентълмен бил Надал. Ами не е, ама да не подхващаме пак тая тема.

Честита титла, номер едно и т.н. Както е тръгнало, още 4ри години по 2 шлема и 16те на Фед взеха да се клатят

A man only sees what he wants to see...

Тема Re: тъпа тема, признавам :)нови [re: peti_ta]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано05.07.10 20:24



Хехе, с това "нажа" мине не мине и всички ме прекарват под дъгата ;)

Лошо няма де, според книгите жените получавали по няколко оргазма, може пък и при мен да хване декиш



П.С. Сега видях, че нямало да чатиш вече Точно сега ли, когато и турнири няма? С кого ще обсъждаме мравоядите и имат ли те почва на тревата Уимбълдънска?

A man only sees what he wants to see...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.