Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:59 17.05.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема OFF- най-секси тенисистнови  
Автор joy_r (ентусиаст)
Публикувано03.07.10 01:06



Видяло се е , че като една видна чатърка първата ми тема трябва да е OFF, та какво по-добро от гореща лятна дискусия за чар, сексапил и още нещо....
Дерзайте, дами


Господата да се чувстват свободни да споделят, но само мъжки имена моля . При интерес може да направим идентична тема и за сърцеразтупващи дами.

Понякога седя и си мисля, а понякога - само си седя...



Тема Re: OFF- най-секси тенисистнови [re: joy_r]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано03.07.10 01:08



Сам Куери



Тема Re: OFF- най-секси тенисистнови [re: joy_r]  
Автор peti_ta (удивителна)
Публикувано03.07.10 01:12



мисля, че тук сърцеразтупващите дами ще са кът...
и за да не съвсем офф моята класация, както споделено е:
1.фед
2. фед
3.фед
4. марат
5. хюит
6. цонга

предполагам се дължи и на егн-то, а цонга е за цвят и за да бъда подобавща пума, че за кугърка ми е прекалено рано





Тема Re: OFF- най-секси тенисистнови [re: vogelfrei]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано03.07.10 01:14



А сериозно, ако се опитам да съм жена за момент, не е ли Лало Лопес човекът с най-"правилните" от женска гледна точка черти? Няма да коментирам защо, че всяко следващо мнение в тази тема ми рути реномето. :)))



Тема Re: OFF- най-секси тенисистнови [re: vogelfrei]  
Автор joy_r (ентусиаст)
Публикувано03.07.10 01:16



Не е вярно, ние жените оценяваме мъже, способни да открият и признаят достойнствата на себеподобните :)

Понякога седя и си мисля, а понякога - само си седя...



Тема Re: OFF- най-секси тенисистнови [re: vogelfrei]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано03.07.10 01:16



хаха :))
то и аз така ама ще се включа





Тема Re: OFF- най-секси тенисистнови [re: vogelfrei]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано03.07.10 01:18



И аз за него съм чувал от няколко дами. Иначе Вердаско уж бил плейбой, а в такава тема няма как да не споменем и човекът с най-подходящия прякор, Секси
Щепанек :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: OFF- най-секси тенисистнови [re: vogelfrei]  
Автор peti_ta (удивителна)
Публикувано03.07.10 01:19



няма правилни черти, всичко е до комбинация на чертите, отделно излъчване и усещане, все субективни неща.

а иначе евала, че се осмели да пишеш в тази тема. точно това според мен те прави много повече мъж в сравнение с онези, за които темата е накърняване на мъжкото светоусещане и начало.

И пак да се повторя - в един мъж ме привлича интелигентността, излъчването респ. сексапила, грацията, хумора (който за съжаление при рафа не можем да преценим), мъжкото начало и увереността в това което е



Тема Re: OFF- най-секси тенисистнови [re: naja_haje]  
Автор peti_ta (удивителна)
Публикувано03.07.10 01:20



о, не, моля за пощада!!! точно секси щепанек от екрана е една от най-отблъскващите гледки в тениса



Тема Re: OFF- най-секси тенисистнови [re: joy_r]  
Автор joy_r (ентусиаст)
Публикувано03.07.10 01:20



Моята класация:
1. Марат
2. Иванишевич
2. Рафтър
4. Едберг
4. Гулбис
5. Джоко
6. Рафа
7. Хюит
8. Троицки
9. Цонга
10. Родик

10 стигат май



Понякога седя и си мисля, а понякога - само си седя...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.