Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:54 01.07.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Тенис Новининови  
Автор AndyR (No Compromise)
Публикувано12.06.10 21:36



Мисля да пиша малко тенис новини относно тенисисти и тенисиски относно предстоящият Уимби и не само. Има познати и не толкова познати имена замесени. И някой ако е чул или видял новини може да ги публикува тук и да поддържаме жива за по-дълго.

Кейти О’Браян,Хедър Уотсън,Мелани Саут и Лаура Робсън са получи Уайлд кард за Уимби.

Теймураз Габашвили,Никола Кийфър,Джейми Бейкър,Андрей Кузнетсов и Кей Нишикори са получили WC при мъжете.

Парадорн Сричафан официално сложи кра на кариерата си. Той игра няколко демонстративни мачове в Хонг Конг,но е казал че вече е фамилен човек и е нужно да прекарва повече време със семейството си. Той ще участва в Тайландския филм Bang Rajan 2.

Мартина Хингис загуби с 6-4,6-4 от Михаела Крайчек в демонстративен мач в Нотингам. В туитър холандката е споделила че Хингис удряла доста здраво топката и все още е конкурентна. Говори се за евентуално завръщане на швейцарката ако се доверим на слуховете,които кръжат наоколо .

Карла Суарез Наваро ще пропусне Уимбълдън поради контузия в глезена,която я тормози от Април насам и е попречило за по-добро преставяне на Ролан Гарос. Възнамерява да отдъхне за по-дълго.

Алисън Риске която направи фурор на турнира в Бирмингам получи Уайлд кард за Уимби. Това ще е първото появяване на 19 год. американка на турнир от ГШ. С достигането и до ½ финал тази седмица тя ще скочи от 185-то до 131-во.

Хуан Монако пропуска Уимби поради контузия в китката.

Томи Хаас продължава възстановяването си от контузията си в бедрото и нормално пропуска Уимби.

Фернандо Гонзалес е аут от Уимби и допълнително писа в страницата си в туитър,че няма да се появи по кортовете чак до Август. Чилиецът има проблем със сухожилие на капачката на едното си коляно и ще му трябват 10 седмици за да се възстанови. В такъв случай той ще пропусне Гщаад,Бащад,Хамбург и най-вече мача за Купа Дейвис срещу Чехия в Кокимбо.

Ако всичко върви добре ще се появи на Мастърса в Торонто.

Организаторите на Уимбълдън решиха да не дават Уайлд Кард 6-8 при мъжете и вместо това пуснаха директно в основната схема Игор Куницин,Робин Хаасе и Блаз Кавчич след като те бяха на ред слд като Дел Потро,Монако,Хаас,Гонзалес няма да се появят.

Ще допълвам ако има нещо интересно занапред






Тема Re: Тенис Новининови [re: AndyR]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано13.06.10 19:04



добра рубрика.





Тема Пони тресе бабинови [re: AndyR]  
Автор Orel(WTW) ()
Публикувано17.06.10 20:39



Пони хептен отка4и:





Тема Re: Пони тресе бабинови [re: Orel(WTW)]  
Автор joy_r (член)
Публикувано17.06.10 20:52



Аууу, на него да не би контузията да му е в главата, тези всичките са плашещи

. При наличието на толкова готини аржентинки той си избира страшилище след страшилище.

Понякога седя и си мисля, а понякога - само си седя...



Тема Re: Пони тресе бабинови [re: joy_r]  
Автор Orel(WTW) ()
Публикувано17.06.10 21:06



На Лусиана не бих и простил



Тема Re: Пони тресе бабинови [re: Orel(WTW)]  
Автор AndyR (No Compromise)
Публикувано17.06.10 22:27



Хубава е жената,но наистина на фона на какви аржентинки може да омае..Момчето си знае




Тема Re: Пони тресе баби [re: AndyR]  
Автор joy_r (член)
Публикувано17.06.10 23:47



Аз явно нищо не разбирам от жени, ама за мен това си е жив травестит

. От всичките му изгори само тази Синтия става, и то просто защото е по-младичка от останалите.

Понякога седя и си мисля, а понякога - само си седя...



Тема Re: Пони тресе бабинови [re: joy_r]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано17.06.10 23:50



Абе оставете хората на мира бре - като му харесват 40 и кусур годишни какаво да прави момчето. Знаеш ли какви кремчета му правят за китката



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Пони тресе бабинови [re: naja_haje]  
Автор joy_r (член)
Публикувано18.06.10 00:00



Той да си ги харесва, хич не го мисля, но не можах да не се учудя, че съфорумците си харесаха точно най-странно изглеждащата от трите дами. Но, както казах, аз от жени по разбираеми причини не отбирам



Понякога седя и си мисля, а понякога - само си седя...



Тема Re: Пони тресе бабинови [re: joy_r]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано18.06.10 00:05



Мен не ме кефят и трите, много изкуствени неща забелязвам, твърде много тунинг :)

Аз съм фен на Шакира - ще види тя една ''Уака Уака'' ако падне на дяволчето.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.